Prújem: květen 2022

stanový lágr

** update 17:36 šíří se nám tu po okolí cedule, že byla nalezena otrávená návnada na zvířata v podobě nějakýho kusu masa s hřebíkama a tabletou neznámého obsahu. tyvle, to bych blil.

======

** update 14:37 včera kolegovi od zákazníka volali, že mají nějaký problém s wordem, že pomalu otevírá dokumenty a že outlook přijatý emaily místo v html formátu zobrazuje v plaintextu. No dneska se na to kolega vrhnul a donutil mě poslat aktualizace na poštovní server od gfi keria. Já sem mu říkal, že problém v linuxím keriu nejspíš nebude, protože to doposud všechno krásně fungovalo, že bude nejspíš problém v outlooku. No nicméně mě ukecal, já poslal na poštovní server aktualizace a doteď mu volají klienti, že tu jim něco outlook řve, tu se nespouští, tu se spustí, ale nevidí poštu. microsoftu se nejspíš povedla nová aktualizace office365, takže aktualizace kerio serveru a kerio outlook connector situaci ještě zhoršila.

======

** update 09:24 Kolegovi hrajou v rádiu nějaký písničky pro důchodce. Čím dál tím víc pozoruju nákazu zombie mobility. Skoro každý člověk v emhádé čumí do mobilu a řeší nějaký píčoviny, který mají pro lepší svět minimální význam. V Malešicích nám postavili stanový lágr pro cikány, kteří utekli z Maďarska před Putinovou invazí na Ukrajinu.

pařba jako tenkrát

** update 12:52 v sobotu proběhla grilovací garden party jako tenkrát. jsem rád, že jsem konečně střízliv.

Heydrich

** update 18:44 na internetech vládne stále blázinec, pořád nechápu smysl meme obrázků, přestalo pršet a grilovačka je přesunutá na zítra.

======

** update 10:54 Dnes je to 80 let od atentátu na Reinharda Heydricha. Odboj provedl hrdinský čin, za který se zkurvený náckové krutě národu pomstili zavražděním tisíců lidí a vypálením vesnic. Vidím značnou souvislost mezi tehdejšími Hitlerovými nácky a dnešními Putinovými nácky, kteří vraždí, znásilňují a vypalují celý vesnice na Ukrajině. Vidím souvislosti mezi tehdejšími zbabělými konfidenty Gestapa, pozdějšími konfidenty STB a lidmi ražení Andreje Babiše, kteří kvůli osobnímu profitu neměli problém donášet na vlastní lidi. Vidím jistý souvislosti mezi Milošem Zemanem a Karlem Čurdou, kteří kvůli osobnímu zisku klidně zradí vlastní přátele. Nicméně dějiny jsou přísný, mluví se o hrdinech a nikoliv o zrádcích a zbabělcích. Zlu se neustupuje a zlu se neslouží.

bubáci

** update 15:34 tyvle, v usa nějakej magor vystřílí školu a zase celej českej internet řeší domácí vyzbrojování. já jsem stále přesvědčen o tom, že není normální, aby byly běžný domácnosti vyzbrojený pistolema a puškama.

======

** update 13:47 mám za sebou poslední dnešní telefonát. zítra je u zákazníka velká elektrická revize, takže jsem musel řešit, jestli budou chtít vypnout celou serverovnu nebo ne. zatím to vypadá, že se nic vypínat nebude.

věřím, že jde lidstvo do prdele a taky musím uznat, že to japoncovi hodně sluší. Japonec utratil statisíce, aby vypadal jako kolie.

======

** update 13:09 já bych s těch dyzajnovejch týpků fakt blil. stojím ve frontě na žrádlo, předemnou jeden kníráč s nakrouceným knírem, jakoby právě utekl od barbera, za ním zmalovanej týpek od hlavy až k patě, neuvěřitelně vysmátý, ale když mělo dojít na placení, tak každej z nich snad deset minut lovil peníze. tyvle, to je fakt problém si peníze připravit předem a nezdržovat?

======

** update 11:04 dneska mám náladu takovou pěkně z prdele. nic se mi nechce, nejraději bych se na všechno vysral a nic neřešil. dneska bych chtěl pít a hulit trávu od rána, nic nedělat a nic neorganizovat. možná to bude tím, že se mi na prdeli udělal jebák jako prase.

střelba do vlastních

** update 20:45 malé výročí z pardubic. Semtexem se živil i zabil. Od sebevraždy pardubického experta dnes uběhlo 25 let.

======

** update 12:16 někdy přemýšlím, proč mají na internetu největší úspěch a dosah lidi, kteří šíří blbosti. fotky zvířátek, kočiček, pejsků, vlastní selfíčka ve výtahu, žrádlo u oběda a velký úspěch mívají ženy s vlastními fotkami před zrcadlem, ve kterém se kolikrát odráží bordel pokoje. pravda a černý humor je většině lidí u prdele a body nesbírají.

======

** update 10:48 znovu si zapíšu, že nesnáším kundy a čůráky, kteří musí čumět do telefonu i během nastupovaní do mhd. Do pyče, vytáhněte si hlavu z prdele a dívejte se na cestu, kokoti zasraný!

taky se těším, až zmizí spalovací motory. nejenže nastane v ulicích ticho, ale zmizí i řev motorů a smrad spalovaných paliv. a když zmizí i tuningáři, tak budu jenom rád. nesnáším čůráky, kteří musí svůj vytuněný krám rozeřvat během noci na celou zkurvenou ulici.

Střelec v texaské škole zabil nejméně 19 dětí a dva dospělé. ok, jestli to chápu dobře, tak texas je země, kde má žena problém jít na potrat, pivo si koupíte v jednadvaceti, ale útočnou pušku si pořídíte v osmnácti stejně snadno jako rohlík. přiznám se, že mě děsí čeští příznivci domácího ozbrojování, protože když čtu jejich fóra nebo je náhodou poslouchám, jde na mě hrůza veliká.

řsd

** update 13:06 no, když přecházím frekventovanou silnici na přechodu pro chodce, vždy před sebou pouštím mladý holky, rodiče s dětmi a důchodce, protože mám jistotu, že to řidiči snad ubrzdí. Sám chlap na přechodu moc neznamená.

======

** update 11:22 tyvle Dáda zase řídila káru úplně na mrdky. Nehoda Patrasové a Slováčka: Dáda se po nehodě zhroutila na zem!

======

** update 10:39 venku je pěknej pařák, asi bude chcát. poslouchám ministra školství Gazdíka, který vyměnil ředitelku Cermatu. Tyvle, Cermat a státní maturity měli dávno zrušit, utratilo se v tom fakt hodně miliard a vznikl akorát školní chaos. Jsem rád, že jsem ještě dělal klasickou staročeskou komisní maturitu.

Ředitelství silnic a dálnic se z údajně útoku ransomwaru bude vzpamatovávat měsíce. Já se nesměju, já jenom vím, že s nástupem Babiše a mluvících hlav Karla s Havlíčkem šla investice do IT na ŘSD do píče. To je takový to, když Babiš neumí používat ani email a když si myslí, že IT je jenom tunel na peníze. To je takový to, když ořežete povinnosti externích profesionálů a najmete tlustý hochy, kteří furt žerou a lidi v kancelářích mají v píči. To je takový to, když si každý vedoucí, náměstek, ředitel a jiný debil s funkcí myslí, že když má funkci, tak musí nutně mít i práva admina aspoň na lokále nebo ve svý lokalitě a nevysvětlíte mu, že ty práva nepotřebuje. On má funkci, tak musí být i admin.

chlebíčková mise

** update 10:45 chlebíčková mise k narozeninám pana ředitele splněna. obě balení jsem úspěšně přinesl a žádný chlebíček nepřišel k úhoně.

o víkenu jsme byli v sudetech a v sobotu se pěkně sprasili. tamní pajzly jsou jak středověk, můžou se v nich kouřit cigára a Skleník je dost v retrostylu z roku 1991.

vipoce

** update 13:58 v televizi zase straší klíšťovou sezonou, prej sou aktivní jako prasata.

======

** update 11:44 parádně ze mě smrdí chlast a balený cigára. doufám, že sem pořádně v mhd sral všechny ty prasata vyvoněný hektolitry kolínskejch.

======

** update 10:52 ti co jsou dnes v práci mají ze mě prdel jako za starých časů. mám vopici jako prase. byla středa a já šel do hospody.

zas revizorů čas

** update 10:34 v tramvaji sem potkal zase revizory. jeden z nich vypadal, jakoby utekl z posilovny pro kluky, kteří si rádi holí hlavu a vousy nechávají narůst po vzoru arabských mužů. takže sem mu zkontroloval průkazku revizora mhd a nechal ho žít. k tomu sem potkal vlastní matku, která se odvážně jela podívat do centra prahy. povídala, že ji pošta zrušila brigády a celkem by ji ani nevadilo, že je zrušila kvůli zaměstnání ukrajinek a ukrajinců, ale spíš ji sralo, že nikdo nezavolal a jen ji poslali email. kdyby ho náhodou nečetla, tak o ničem neví. nicméně mi povídala věc, ze který budou dezoláti z řad přiznivců idiota okamury a estébáka babiše kvičet po celých internetech, že vláda vyjebává s našima lidma. na pozici, kde brigádničila matka totiž makaly 4 ženský ve 4hodinových směnách a stejně měly většinou hovno co dělat. nyní pošta na tu samou pozici najme 7 nebo 8 lidi na běžný úvazek 8 hodin. mě to nesere, pomáhat uprchlíkům před válkou se má, ale nasraný dezoláti zmasírovanou marketingovou politickou kampaní asi vyhrajou babišovi příští volby.

hovno na chodníku

** update 20:56 internetová auditka, kde se prostí lidé věnují diskusím o politice, dokazují jednu jedinou věc. i sebelepší vláda, sebelepší premiér nebo starosta se prostě nikdy nikomu nezavděčí. všechno je vždycky špatně, i když volby dopadnou podle představ. i velkolepý bijec komunistů novotný z řeporyjí rozdává nakonec bany, když mu někdo připomene, že tu jeho milovanou slavii financují čínský komouši, perou přes ní prachy a ovlivňují českou politiku.

======

** update 20:34 máme posekanej trávník za barákem, tak snad zaprší, aby se zazelenal a nestala se z něj pustina.

======

** update 15:47 poslouchám rozhovor s nějakým sociologem z USA, který analyzuje projevy Adolfa Putina. Počítá, kolikrát řekl "já", kdy začal pokles používání zájmen a podobně. Hodně mi to připomíná časy před Sametovou revolucí, kdy byla hojně rozšířená Kremlologie, která umožňovala lidem odhadnout další směr komunistické politiky podle projevů soudruhů...

======

** update 12:32 čuba se mi dneska vysrala přímo na chodník. asi její poprvé. včera v noci chcalo a chcalo i trochu ráno. přijel do baráku zámečník, protože sousedovi zůstala v neděli v ruce klika od vchodu do domu. takže při tý příležitosti sem si nechal přidělat domovní klíče, dvě kopie klíčů od chaty a ještě sem se pro kámoše zeptal na jeden konkrétní typ klíčů. jo a prej umřel Abrhám.