stanový lágr

** update 17:36 šíří se nám tu po okolí cedule, že byla nalezena otrávená návnada na zvířata v podobě nějakýho kusu masa s hřebíkama a tabletou neznámého obsahu. tyvle, to bych blil.

======

** update 14:37 včera kolegovi od zákazníka volali, že mají nějaký problém s wordem, že pomalu otevírá dokumenty a že outlook přijatý emaily místo v html formátu zobrazuje v plaintextu. No dneska se na to kolega vrhnul a donutil mě poslat aktualizace na poštovní server od gfi keria. Já sem mu říkal, že problém v linuxím keriu nejspíš nebude, protože to doposud všechno krásně fungovalo, že bude nejspíš problém v outlooku. No nicméně mě ukecal, já poslal na poštovní server aktualizace a doteď mu volají klienti, že tu jim něco outlook řve, tu se nespouští, tu se spustí, ale nevidí poštu. microsoftu se nejspíš povedla nová aktualizace office365, takže aktualizace kerio serveru a kerio outlook connector situaci ještě zhoršila.

======

** update 09:24 Kolegovi hrajou v rádiu nějaký písničky pro důchodce. Čím dál tím víc pozoruju nákazu zombie mobility. Skoro každý člověk v emhádé čumí do mobilu a řeší nějaký píčoviny, který mají pro lepší svět minimální význam. V Malešicích nám postavili stanový lágr pro cikány, kteří utekli z Maďarska před Putinovou invazí na Ukrajinu.