Prújem: ufo

hovno na chodníku

** update 15:47 poslouchám rozhovor s nějakým sociologem z USA, který analyzuje projevy Adolfa Putina. Počítá, kolikrát řekl "já", kdy začal pokles používání zájmen a podobně. Hodně mi to připomíná časy před Sametovou revolucí, kdy byla hojně rozšířená Kremlologie, která umožňovala lidem odhadnout další směr komunistické politiky podle projevů soudruhů...

======

** update 12:32 čuba se mi dneska vysrala přímo na chodník. asi její poprvé. včera v noci chcalo a chcalo i trochu ráno. přijel do baráku zámečník, protože sousedovi zůstala v neděli v ruce klika od vchodu do domu. takže při tý příležitosti sem si nechal přidělat domovní klíče, dvě kopie klíčů od chaty a ještě sem se pro kámoše zeptal na jeden konkrétní typ klíčů. jo a prej umřel Abrhám.

debilové lidi

** update 15:06 pokud někoho zajímá, jak to vypadá, když ve vodě šlápnete na kýbl s lahváčema, tak nějak zhruba takto.

image

======

** update 09:38 myslim, že většina mých spoluobyvatel jsou debilové. nejenže je to vidět na výsledcích voleb, kdy body získávají populističtí sráči ze slovenska, japonska či bývalí zasraný komouši, ale i na obecným logickým myšlení. co za kreténa může napadnout odhodit do suchý žlutý trávy kouřícího vajgla, když poslední 3 neděle prostě vůbec nepršelo a všechno je suchý.

žlutý zlo

** update 09:35 všude je samý žlutý zlo. chci věřit, že je to ze smrků, borovic a trav a nikoliv z řepky.

Likvidujeme nějaký starý Suny, tak sem si vzal na památku jednu paměťovou jednotku. Jo, starý zlatý časy, kdy se dělalo železo poctivý.

image

barikády

** update 10:39 venku stále lítá žlutej bordel ze smrků, borovic a jiných stromů. kolegové propadli úklidu našeho servisu a tak nějak zjišťujeme, že někteří z nás jsou solidní sběrači starých elektrobordelů. já se snažím nezapojovat, protože nemám příliš rád hromadění bordelů, tak jak bylo zvykem za našich babiček v době socialismu. Starý krámy se nikdy už hodit nebudou, i když si můžeme myslet, že ano.

na přiložené fotografii lze vidět křižovatku blízkou mému bydlišti během pražskýho povstání.

image

starý časy

** update 11:45 Zeman jmenoval novýho guvernéra ČNB. Přiznám se, že nejsem z toho frajera nadšenej a spíš to beru tak, že se Zmrd Zeman projevil zase jako oportunista, který chce nasrat co nejvíc lidí. Myslím, že ekonomika půjde ještě víc do hajzlu a vydělají na tom hlavně majitelé holdingů a svěřenských fondů.

Nový guvernér ČNB Michl skryl investiční byznys do svěřenského fondu. Detaily tají.

======

** update 09:34 venku je vedro, sucho a žluto. do tramvají se vrátily starý časy, protože mladý německý turisti jsou zpět.

tělo miloše zemana

** update 13:28 Tomio Okamura je fašistický zasraný čůrák.

======

** update 11:43 po internetu kolují fotky těla miloše zemana z nedělního mecheche k oslavě konce 2. světový války. musím napsat jaká je to tragédie, když hnijící loutka ještě ovlivňuje život v česku.

image

revizoři

** update 09:39 dneska sem zase potkal revizory. jeden z nich vypadal jakoby utekl ze starých časů. buď byl červenej ze sluníčka nebo z lihu.

tělo

** update 20:49 tak tak moje doktorka, který sem psal mejla a kterou sem nikdy neviděl, je pravděpodobně v důchodu. a je to nejspíš ten důvod, proč mě k sobě před pár lety přihlásila naprosto bez keců. měla před důchodem, určitě na mě vykazovala činnost a nechávala si z vzp vyplácet odměnu. no mě to nesere, ale co mě sere je, že musím zase hledat novou, což bude trochu problém, protože obvodní doktorky nový lidi neberou nebo maximálně členy rodin, o který se už staraj.

======

** update 17:35 dneska sem měl pečící záchvat.

image

image

======

** update 12:42 no do píče, vypadá to, že se sou dneska všechny obchody nad 200m2 zavřený, protože je zkurvenej svátek. proto byl vietnamec vybrakovanej.

======

** update 12:05 bolí mě celý tělo jak zpráskanýho psa.

Nepálský šerpa Rita už pošestadvacáté zdolal nejvyšší horu světa, překonal vlastní rekord. frajer, kam se na něj hrabou běloši.

úklidový neklid

** update 21:44 jako přes okna je parádně vidět, ale zaplatil jsem krutou daň. bolej mě nohy jako prase z toho neustálýho lezení z a na žebříček. když sem myl okna naposledy, bylo jich jenom poloviční množství a už teď vím, že za 14 dní budou zase šedivý.

======

** update 20:33 tyvle, to byl dneska uklízecí nátěr. od 12 do 20h.

======

** update 15:30 dnes jede velký maloměšťácký úklid. ještě mám před sebou koupelnu a hromadu oken k umytí, ne vypití.

influenza influencerů

** update 13:12 Wolfenstein 3D je s námi už 30 let. :D

======

** update 10:51 přiznám se k něčemu. Jsem rád, že...

  • nejsem influencer
  • nemám dosah
  • neovlivňuju desítky tisíc lidí
  • nejsem politicky aktivní jedinec
  • nedělám marketing
  • nemusím psát hovna na zakázku
  • ze sebe nemusím dělat někoho, kdo nejsem
  • jsem boomer
  • jsem nula
  • díky tomu všemu můžu psát sračky pro radost a zdarma