Prújem: ufo

sračka

** update 14:09 no měl jsem dneska volat na kardiologii kvůli objednávce na přeměření velikosti péra, ale nějak sem k tomu nedostal, protože dopoledne přišel nějakej frajer a dával nám přednášku o aplikaci pro správu datových schránek.

výsledek voleb v praze mě stále netěší a stále považuji bohuslava svobodu za kurva špatnou volbu primátora. tyvle, teď sem ho zase slyšel v televizi a ten člověk by si měl spíš užívat vnoučat a důchodu, než se srát do politiky.

======

** update 12:36 v televizi vidím prezidenta rakváče, jak kroutí hlavou u tiskovky nějakýho arabskýho šejka. vypadá to, že z kataru si zase přijel nějakej princ zasouložit s nezletilejma holčičkama a prezident rakváč by se k sání rád přidal, když už mu nikdo nenahrává do počítače dětský porno z Alabámy.

======

** update 12:04 polední zkouška sirén. mám takový divný pocit, že dnes posloužila internetovým vtipálkům, kteří virtuálně připojili Královec k Česku. Dnes taky proběhl v práci solidní bizarní rachot, protože kolega dostal čočku, že má pracoviště zasraný bordelem a von dostal záchvat, jako když řve doma na starou. řvát doma na starou je zcela jiná věc, než řvát na paní jednatelku. já sem řekl, že se nesmím rozčilovat, že mám vysokej tlak a do ničeho sem se nezapojil. akorát sem odnesl do elektroodpadu starý notebooky, který mi pár let ležely na odkládacím stole.

======

** update 08:59 dneska brzo ráno nás probudila čuba, tak sem s ní šel ven, protože sem věděl, že včera žrala bordely. venku to z ní šlo dost rychle a já byl rád, že to nešlo ven v bytě. sežral sem svůj první prášek na tlak a šel do práce, kde se všichni divili, proč jdu tak brzo. jo je divný jezdit o hodinu dřív, víc lidí, víc dětí a větší chaos v mhd. jo a rozhodl jsem se omezit pouštění důchodců sednout, protože mi došlo, že už nejsem nejmladší a je potřeba předat žezlo mladé generaci. už mám novou hlášku "já bych vás pustil, ale zkuste zjistit, jestli se tu nenajde někdo mladší, kdo má zdravý nohy a netrpí závislostí na mobilních telefonech a sluchátkách."

tlak pyčo

** update 21:48 tyvle, rameno po tetanovce solidně prudí. a ano, nehoda u benzinky.

======

** update 21:02 nojo, podle informačních kanálů pražských hasičů a policajtů se udála autonehoda s jedním mrtvým a třema zraněnejma.

======

** update 20:01 hasiči, záchranky, vrtulník z vinohrad a fízlové. všechno v rychlým sledu za sebou, to asi nebude náhoda, ale spíš nehoda.

======

** update 14:09 konečně dorazilo jídlo z indie. k tomu chlastám cocacolu s cukrem a myslím, že by paní doktorka asi kroutila hlavou a možná by pozvedla i obočí.
sem si vzpomněl, včera když sem venčil o půlnoci čubinu, šel jsem kolem kontejnerů na odpad. Z jednoho se ozval hlas, který druhému hlasu říkal, že byl jednou na mejdanu, kde bylo všechno. čáry, tripy, houbičky a každej si udělal náladu jakou chtěl. ten druhej hlas z konťáku jen souhlasně mručel a já šel dál.

======

** update 12:16 dobře, v praze se na ovládnutí magistrátu dohodly ods, spolu, kdu a zmrdi z ano. přesně proto sem ods prostě nevolil. stále také platí, že tomio okamura je čůrák.

======

** update 12:02 otevřel sem na chvíli sociální sítě a musím říct, že mě furt serou marketingový kampaně obžalovanýho Babiše, k tomu se přidalo znechucení z prezidentský kampaně šéfa odborářů Středuly, která jakoby stylem vypadla z prdele Miloše Zemana. No a páchnoucí filcky adorující Rusko a Adolfa Putina bych nejraději poslal do toho skvělého Ruska se skvělým vůdcem, jehož tak urputně obdivují. Ano, přispěl sem do sbírky na tank pro ukrajinu a poslal nějaký peníze na střelivo. Doufám, že přispěju ke smrti aspoň jednoho ruskýho zasranýho okupanta.

======

** update 11:44 tyvle, to bych zase blil. myslel sem, že budu u doktorky za pár minut hotovej, ale když sem přišel na řadu, musel sem čekat, protože tam měla nějakej akutní případ. a když už sem se dostal na řadu, zabila se mnou hodinu, tlak, kurva ekg, ještě jednou tlak, k tomu tetanovka s potvrzením do práce, že sem schopen sedět v kanceláři. to mě mrdá, mám kurva vysokej spodní tlak pyčo, takže sem dostal kurva prášky a další žádanky o kontroly. tentokrát kardio a sono jater s ledvinama. pyčo, ja tenhle měsíc půjdu k doktorovi víckrát než běžnej zkurvenej důchodce. asi bych napsal, že sem chodící mrtvola.

zase v práci

** update 15:45 šel sem kolem střední uměleckoprůmyslový školy a musím uznat, že dnešní mládež se nebojí. kouřit cigára hned u školního vstupu ještě před 22lety nebylo možný. bejvávaly časy, ve kterých školník nebo ředitel mládež vyháněl hulit aspoň přes silnici do parku.

======

** update 14:27 celý divadlo kolem Babiše a Čapího hnízda je směšný. jasně, že Babiš využil konexí a talentu vymýšlet ojebávky, aby ušetřil a vyjebal s českou republikou. jasný, že je Babiš dotační podvodník a celá šaráda před soudem je jen šarádou pro dementy, protože se díváme na učebnicovou dotační vychcávku.

Babišova manželka podle svědků vybírala nábytek pro Čapí hnízdo. Jeho akcie přitom už neměla. Plastiková Monča by udělala nejlíp, kdyby se rozvedla, oškubala Babiše o polovinu majetku a se svým floristou odjela na jachtu do Karibiku.

======

** update 13:18 myslím, že také kremelská filcka Václav Klaus dorazila ke svému politickému dnu. Volil jsem SPD, přiznal Klaus.

======

** update 11:37 tyvle, že se mi dneska chtělo zase do práce. víkend na chatě byl super a návrat zpět do reality civilizace trochu bolel. dneska nemám žádnej výraznej pracovní plán, ale pro zítra je mu kalendář nabitý akcí. den začne návštěvou lékařky, která mi opět přeměří můj vysokej tlak a šlehne mi tetanovku. potom mě čekaj firemní povinnosti.

Zemanovo světové loučení. Na supersummitu promluví k Evropě. Nebohou Českou republiku čeká poslední velký bizár v podání normalizačního pseudoprognostika, alkoholika z Kolína, spařený kundy a loutky fašistického Kremlu Miloše Zemana. Vážně nevím, co chce takhle usvědčená Putinova děvka říkat lidem, kteří nechodili na ruské ambasády chlastat vodku a kteří se neověšovali fangličkami v barvách ruské svatojiřské stuhy, kterou se označují ruští okupanti na Ukrajině. Miloš Zeman byl Putinovou děvkou, zůstává Putinovou děvkou a chcípne jako Putinova děvka. Je to všem Putinovejm děvkám jasný?

sázava

** update 22:08 Sázava u Kuchelníku. Nic moc vody teda. Tady je sucho, našel sem dvě houby, ale je fakt, že sem se nesnažil a nasbíral hromádku ořechů. uvidím, jestli letos po letech ochutnám papírák. ten ořech plesniví jak děs, žere ho ptactvo a drobná havěť a ruce mám od slupek špinavý jak v dětství.

image

druhý kolo senátních voleb

** update 10:03 dnes je druhé kolo voleb do Senátu. Jinde v republice to vypadá dost v píči, u nás na Praze 10 mám možnost volit Pirka, o kterým se řiká, že je kovidovej dezinformátor a dezolát a že před revolucí donášel STB. Pak tu máme Chmelovou, kterou radnice odvolala z místa starostky, protože se rozmázla o hovno jménem Dozimetr. Teď kundo raď, koho volit. Jelikož nemusím řešit dilema SPD vs ANO, seru na volby a jedu na chatu.

dezoláti

** update 12:27 jako já mám pochopení pro lidi, kteří se bojí. sám se bojím hromady věcí, ale rozhodně nemám pochopení pro kretény z tohoto článku: Řízky, Ortel i strach z války a cen. Jeli jsme autobusem s naštvanými.
To je normální parta frustrovaných Zmrdů, který by za Hitlera hajlovali na Václaváku, za Gottwalda by věšeli všechny imperialisty, buržousty a zakládali uliční výbory. Za normalizace by donášeli na sousedy a nyní si libují ve sračkách, kterými je krmí ruská propaganda a debilní teorie pro dezolátní kretény.
Tito dementi nechápou, že revoluci neudělají a válku nevyhrají na mrdky ožralí retardi. Tato hovada si stěžují na chudobu a bídu, ale zaplatí předražený výlet do Prahy, nakupují od dementů debilní placky s kokotskejma hláškama, posílají prachy organizátorům v exekucích, chlastají mizerný rum, hulí krabičku denně a na internetech šíří výkřiky, že se neomezí a doma budou topit na 23 stupňů, protože nechtějí mrznout. Přičemž na demonstraci jedou v kraťasech, protože 11 stupňů venku zvládnou a ti samí lidé nejspíš ještě před rokem křičeli, že se očkovat nenechají, protože vlastenec sportuje, otužuje tělo a nemá problém s chladem. No a největší paradox je, že i tihle blbové svými platy (pokud nejsou na dávkách) vlastně přispívají na elektřinu na chatách nám rozmlsaným pražákům.

nádobí

** update 20:05 záhada příspěvku na chatu odhalena. platím totiž běžný tarif, jelikož nejsem žgrt. kdybych si platil víkendový tarif pro chataře, mám peška a dostanu hovno.

======

** update 17:58 dneska sem třikrát myl nádobí a několikrát vařil. Koukal jsem na účet, který mám u Pražských energetik a zjistil jsem, že jsem dostal od státu příspěvek 3500Kč a jsem v pěkným přeplatku. Co mě pobavilo ještě víc, byl pohled na účet u ČEZu, od kterýho odebírám energii na chatě. Další příspěvek 3500Kč a myslím, že letos jsem se rekreoval skoro zdarma. Tyvle :D

křoví

** update 20:46 dnes odpoledne jsem zjistil, že je zítra volno, jelikož bude státní svátek.

======

** update 12:00 budu dělat v nějaký zakázce křoví. podepsal jsem papír, že jsem programátor :D

v měsíci říjnu jdu 3x na kontrolu k doktorům. oči, pihy a tlak. to je víc návštěv doktora, než kolik jsem jich udělal za posledních 20 let.

mrdka

** update 15:33 znáte taky ty pohádky o tom, že toto je naše víno, toto je domácí slivovice a tohle kuře běhalo po dvoře a nikdy nevidělo antibiotika? já tyhle pohádky slýchávám dost často, proto domácí slivovici neznámýho původu prostě nepiju a to kuře krákoře bez antibiotik a od malochovatele chutná úplně stejně jako od řezníka na vinohradský, který také bere od malochovatelů a nikoliv z holdingu.

======

** update 13:10 česko je připojený k internetu skoro třicet let. během té doby se zvýšil počet lidí, kteří věří nejen proruským dezinformacím, lžím obžalovaných poslanců, ale také na placatou zemi či popírají smysl očkování.

======

** update 12:49 miloš zeman je čůrák a jeho požehnaný blb jiří ovčáček mrdkou. andrej babiš jest obžalovanou sviní a všichni dohromady jsou Zmrdi.

Dneska se vlastně nic neděje, kromě toho, že jsem nasranej z politiky a že musím do práce. Ale super je, že drahá polovička měla ve svým rodným městě vernisáž výstavy, přišlo hodně lidí, regionální televize a skoro devadesátiletý žák umělce Zrzavého.

houby

** update 21:13 já jsem si všimnul, že se vypnul nejen náš barák, ale celá ulice. tyvle, balónek :D

Elektřinu v části Prahy vypnul na půl hodiny pouťový balónek.

======

** update 20:46 adolf putin zase vyhrožuje atomovkama. já mu mrdán atomovky, seru na igelitový pytlíky, pláštěnky a plynový masky s chobotem. znovu opakuji, že raději chcípnu v jaderný výhni ve svým oblečení a svobodnej, než žít pod diktátem kremlu.

======

** update 19:23 dnes bramboračka s houbama a telecí na houbách.