Prújem: ufo

štrůdl a panorama

** update 20:42 venku bylo hezky. pivo je moje, štrůdl společná práce.

image

image

doom

** update 17:38 včera večer sem zase zapnul doom eternal. pořád mi to šlo. teď jebu bramboráky.

200kč

** update 13:29 tak mladýmu skončila praxe. minulej tejden si poskládal počítač, tenhle tejden sem ho nechal nainstalovat virtualbox a do něj ubuntu s kali linuxem. vyzkoušel si nějaký holý defaultní instalace LAMPu, k tomu management mysql a projeli jsme seznámení s nmapem, wiresharkem, kismetem a legionem. viděl, jak se dá odposlouchávat nešifrovaný síťový provoz a dnes měl volnější program, ve kterým se mohl seznámit s nástroji pro disassembling a odvšivování aplikací. včera vznesl menší dotaz, jak se crackujou hry a aplikace, tak jsem zapátral v paměti a podíval se na internetu, zda-li ještě existují nástroje, kterým bych lehce porozuměl. takže ano, resource hacker stále žije a x64dbg má stejný základní horký klávesy jako debugger od borlandu, f2, f7, f8, f9 prostě fungovalo.

======

** update 10:22 byl sem u řezníka, nakoupil nějaký drobnosti jako dva páry párků, šunku, kostku sejra v celku a paštiku, za což sem vysolil 223kč. ne nedivim se ničemu, ale stejně mě to vždycky překvapí.

aby nebylo veselo

** update 14:37 viděl jsem cestou na oběd dva lidi s ručníkem kolem krku. jestli von není dneska ručníkovej den.

======

** update 13:57 bez vesel není veselých hesel. aby nebylo veselo a aby bylo co nejhůř. to vám přejí obyvatelé jupiteru.

další středa

** update 14:04 za posraný životy si můžete sami. nikdo vás zbraní nenutí parkovat pod ptačím hnízdem.

image

======

** update 11:09 dnes je asi další středa v nekonečným seznamu střed. středa za středou, týden co týden, pořád dokolečka dokud někdo nezruší kalendář.

nikdo nic nechce, svj se neozvalo, ale aspoň mi napsal tajný ctitel.

image

pražáci

** update 19:05 voser jménem máminka garsonka se opět rozjíždí. rozmíchal sem hovno, ozvalo se svj a chtěj po matce, abych měl plnou moc. asi je hodně seru.

======

** update 12:21 sprchlo a teplota slítla dolů aspoň o deset stupňů.

======

** update 11:00 kdo se bojí, tak by vážně neměl chodit na Internety.

======

** update 09:49 no klid v duši po dovolený je v hajzlu. kromě zesraných chodníků od čoklů, hromad vajglů na zastávkách mhd a řidičů, kteří svý auta nechávají na úplně nejdebilnějších místech, mě sere i svj u matky v baráku, protože před dovolenou sem byl nafotit pro změnu strop v kuchyni, jenž začíná solidně plísňově černat a ti zmrdi dělají všechno proto, aby se vyhnuli konflitku. moc mě serou, opravdu moc a musím se krotit, abych nepsal dopisy hnusnější než píšu. vůbec bych neměl psát, je to zasraně kontraproduktivní, ale ti čůráci mě fakt serou.

dnes jsem vyfotil skupinu typických pražáků. vidíte pejskaře, kuřáka cigaret na zastávce mhd, předsedu svj s výborem, debilního řidiče a chodící zombie, která nedokáže zvednout hlavu od mobilu.

image

práce

** update 14:41 okej, ženě kurýr dovezl nový korporátní notebook, ale musí ho doinstalovat úplně sama, protože jsou na něm jen holý widle snad s vépenkou. jako ajtík bych se posral. ráno po příchodu do práce sem si uvědomil, že tu máme mladýho od kámošky na praxi. takže sem mu začal vymejšlet úlohy jako nainstalování virtualboxu a v něm ubuntu. pak se po něm chtěl, aby síťovou kartu přepnul do režimu bridge a tím sem si pěkně naběhl, protože sem zapomněl na obskurní bezpečnostní nastavení našich 13 let starých cisco switchů. viděl jsem v sobotu na placený online televizi, jak dostal vémola v oktagonu přes držku. ten měl šikmý voči úplně jak tomio okamura. rittig asi nebyl rád, že jeho pračka peněz neuspěla.

======

** update 10:50 hle, dnes se slaví pizza day.

======

** update 10:25 okej, po týdnu v práci. opravdu jsem nadšen. tyvle, to sem asi nepsal, ale před dovolenou ženě zdechla ve služebním notebooku baterka. nafoukla se jako týden stará rusákova mrtvola a zcela logicky přestala fungovat. normálně bych čekal, že se začne ajtík snažit a bude kmitat, aby zaměstnanec neměl pracovní prostoj, protože čas jsou peníze. nicméně v korporátech to asi nefunguje jako v malejch firmách, protože ajtík ženě řek, že si má baterku vyndat sama, protože je v Brně. já nevím, ale kdybych já řekl zákazníkovi, že si má nafouklej služební notebook vyřešit sám, tak mě sežerou na místě a šéf k tomu vyhodí z práce. takže dneska čeká, až se jí ajtík ozve.

dovolená

** update 20:57 měl jsem dovolenou a tak nějak sem se odpojil. práce na zahradě, pohoda, veget a kurva klid.

třes a zimnice

** update 10:04 bože, mě bylo včera jak zmlácenýmu psovi. zimnice, třes, hučení v hlavě a mentální bída. asi už nemůžu kalit jako za starejch mladejch let nebo se prostě plzeň nesnáší s práškama na tlak. fuj tyvole.

voko pyvo

** update 14:20 mám takovej pocit, že sem si ráno nevzal prášky na tlak.

všem škarohlídům, kteří říkají, že je dvouhodinová tiskovka premiéra Fialy uspává, bych rád připomenul, že taky mohl dvě hodiny blábolit Bureš. Poslední poslanecký volby byly opravdu o kus kozy.

======

** update 12:22 poslouchám tiskovku vlády a občas okem kouknu po reakcích na internetech. osobně myslím, že jsme v píči, stejně jako jsou v píči finance český republiky. samozřejmě intelektuálové z internetů zase řeší co všechno fiala vymyslel špatně, kdo je jak moc směšněj a jaký debility vlastně vymysleli. jenže problém je, že nikdo nechce být omezen na blahobytu, nikdo nechce být seškrtán. to prostě platí v životě obecně od zbůhdarma peníze rozhazující frndy až po intelektuála, kterýmu seškrtají přispěvky do neziskovky. podle reakcí vidím, že je všechno špatně, nic se nepovedlo a já už sem tak starej, že dokonce taky vím, že vláda, která škrtá, další volby prostě nevyhraje. problém je, že jsou lidi příliš navyklí chodit s nataženou rukou očekávajíc, že se o ně stát pěkně postará. jsem přesvědčen, že další volby vyhraje Babiš, protože bude mít snadnou kampaň. slíbí debilům zase budelíp a začne zase rozhazovat miliardy vidlema.

omg, já mám ale vopici. Do toho sem se dozvěděl, že Dolph Lundgren má rakovinu a zjistil, že obyvatelé Písku jsou asi debilové a nepoznají vlastní vlajku, kterou si pletou s Ukrajinskou.

======

** update 09:18 včera sem byl po dlouhý době v hospodě vysát z kumpánů nějaký nový informace. tyvle, mě je jak psovi a kdysi mi tak bylo každej čtvrtek. já byl dneska ráno tak zblblej, že sem zapomněl cestou do práce, že už mám jednu snídani v báglu a koupil ještě jednu.

jinak vážně nechápu a nechápu to celou dobu svýho žití v praze, proč prostě existují lidi, kteří dobíhají metro i době dopravní špičky, když jezdí v intervalech snad po minutě padesát.

myslím, že na dnešek ohlásila vláda mimořádnou tiskovku k ekonomickým reformám a obávám se, že na internetech mezi znuděnou bublinou bohatých intelektuálů zavládne zděšení, protože mají všichni vysoká očekávání, který se rozhodně nenaplní.