Prújem: ufo

domovní účetní rip

** update 13:15 naše domovní účetní byla nějaká špatná. minulej tejden mi volal šéf správcovský firmy, že už nepřijde a že musíme přepsat přístupový účty na něj. takže sme dneska měli sraz před spořkou, kde sem se dozvěděl, že paní N. včera zemřela.

pondělí třináctýho

** update 22:39 zpracovával sem rybíz a vařil sirup.

image

======

** update 15:42 celej den sem sjížděl informace, co všechno naučený sem během tejdne zapomněl. nějaká ztrátovost tam byla, ale k mýmu překvapení, žádná tragédie. stejská se mi po dovolen a hned bych se vrátil.

image

konec volna

** update 21:43 dovolená bomba, chatrč mám vyklizenou od přebytečnejch věcí a nábytku, domů sem si přivezl hromadu rybízu, kterej musim zpracovat. v pátek vyhlásili na kutnohorsku nějakej debilní stav, takže výsledek byl, že vodácký tábořiště bylo plný lidí v zábavě, ale do hospody museli vstupovat všichni s rouškama. prostě demence.

dofolená

** update 20:43 včera sem uklízel, byl sem zalejt cizí zahradu, dnes sem chodil a měl s holkou hambáče. zítra mě čeká něco, co sem v podstatě dva roky neměl. dovolená. kurevská dovolená po celej tejden. loni to stálo za prd, nejdřív pes a potom teta. tyvle, dovolená.

likvidace

** update 23:52 ordinaci po tetě sme dneska nechali vyklidit, brácha nechal vymazat její údaje z rejstříků a mapy.cz a po člověku skoro nic nezůstalo. za oknem smrdí kompostárna a svět se točí dál.

čůrák z čúrákova

** update 11:56 v šest hodin ráno mě čůrák z čúrákova probudil a prej že jim nic nefungje. takže po chvíli přemejšlení sem čůrákovi odpověděl, že na něj seru, protože si vyžádali, abychom během koronakrize svých služeb neposkytovali a jestli mu to jeho vedení neřeklo, tak to není můj problém. nicméně sem už potom neusnul.

bez kurva roušek

** update 09:18 dnes kurva poprvý po dlouhý době v mhd bez roušek. sice je ještě musej nosit lidi v metru, ale tím nejezdím, tak na to sere pes.

pohotovost

** update 21:07 mám pohotovost a už nějakej tejden se učim. fakt mi z toho jebe. těším se na dovolenou ve své nové chatě.o vejkendu sme nachodili asi 11km prahou a je slušně vidět, že nejsou turisti. veškerý restaurace v centru obsazený ze třetiny, pivo nasadili levnější než u voka a žrádlo taky levný. nicméně během procházky sme podpořili kavárnu ve skautským institutu, protože tam měli pěkný a slušný ceny i před koronaprůserem a pěkně se tam o nás postarali na to, že je to hned vedle staroměstský radnice. no a večeři sme dali u voka, i když byl kuchař úplně na plech, protože mu čorkaři rozebrali zamčený kolo. jo, holt žižkov.

image

image

i tací žijou mezi námi

** update 12:06 no, v klidu si snídám, venku je vedru a mě se chce srát. před chvílí sem se vrátil z nákupu a pošty a bohužel sem měl srážku s méně inteligentníma občanama republiky.
1. přijdu na poštu a předeběhne mě nějaká stará píča. řítí se k pípátku čísel a napípá si asi tři čísla. já ji říkám, že se posrala, že takhle zdrží hromadu lidí a ta zasraná blbá kráva mi odpověděla, že nikoho nezdrží, že půjde tam, kde ji nejdřív na přepážce vyberou. když si u okýnka vyzvedla los, tak s debilním úsměvem odešla a všem hlásila, že nikoho nezdržela. a tak sme pak všichni lidi čekali, než přepážkama propípaj čísla bez lidí. kurva tohle žije mezi náma, já chci bejt tolerantní občan, ale s takovým zasraným matrošem nejde vybudovat ani komunismus.
2. vlezu do Alberta, v klidu si nakupuju a až u pečiva se předemnou zjeví nějaká mladá bílá frnda s mulatkem v kočárku. jako samozřejmě nechci nějak zabrušovat do rasismu, ale tahle blbá běloška vytahala do nákupního vozíku všechny pytlíky na pečivo a ještě se smála, že jich tolik potřebovat ani nebude. tak sem ji poděkoval a řekl, že doufám, že je bude potřebovat všechny a šel somrovat k obsluze pytlíky nový. no pak sem tu blbou českou bílou píču potkal u pokladen, samozřejmě ve vozíku měla haldu prázdnejch igelitovejch pytlíků od pečiva, takže sem si neodpustil debilní poznámku o pomatenejch krávách.

angina

** update 10:56 celý dny se učím, leze mi to na mozek a ignoruju realitu. dneska sem měl jet pomoct kámošovi se dveřma, ale volal mi, že se ráno probudil se škrábáním v krku, takže šel k doktorce a odnesl si anginu a antibiotika. vzhledme k tomu, že jsou u nás dovolený, já mám příští tejden pohotovost a nemám záskok, kdybych lehnul, tak zůstávám v praze. pičo, to mě mrzí, ale nedá se nic dělat.