Prújem: ufo

vedro

** update 11:56 venku někdo ještě přidal pod kotel, čhmú mi posílá varování před horkem a kámoš se měl ptal, jestli nepojedu dnes do ledečka. ne kurva nepojedu, i když bych fakt rád jel. musím ještě počkat pár tejdnů.

======

** update 10:03 venku je zkurvený vedro, fakt zkurvený. vedro a ochranná sračka přes ksicht v mhd je solidní peklo. včera sem byl na večeři na vinici a k tomu sem potkal náhodou bráchu. v baráku sem ráno našel kousek ústřižku z doporučený obálky pro člověka, který v domě nežije. Furt nechápu, proč česká pošta ty zásilky prostě nevrátí zpět odesílateli. navíc mě skutečně nezajímá, že bejvalku nahání soud pro prahu 10. tak sem zvědavej, jestli se někdy přijdou ptát soudní úředníci, jestli o tý osobě něco nevím, tak já jim řeknu, že rozhodně ne.

hej voko

** update 14:22 včera sem byl v hospodě. měl sem tři nealkoholický a pár malejch plzní. bylo to celkem fajn vidět kumpány. dneska mě srala cesta do práce, venku vedro a tramvaj zkurveně plná zkurvených lidí. za časů lockdownu se cestovalo mnohem lépe a klidněji.

teda středa

** update 14:46 běží mi na pozadí televize a v ní reklamy. ano, hodně mě serou reklamy, který se snaží spojit produkt s údajným koncem epidemie a návratem k takzvanému normálnímu životu. Osobně bych ještě přes překážku neskákal, protože není zatím zřejmé, že se čínský virus na podzim nevrátí v nějaký mutaci. Osobně se musím přiznat, že mě marketingoví specialisté a prodavači iluzí dost serou.

======

** update 11:44 dnes je zkurvená středa. tramvaj ráno byla narvaná, navíc ji prolezli revizoři a posbírali pár černochů. v práci sme dva a zbytek je někde pryč. Venku svítí Slunce, zmrd Zeman ještě nechcíp a Babiš taky furt škodí svojí existencí.

mecheche

** update 16:08 dnes malé posezení se šéfem a chlebíčky. proběhla diskuse, pochválili sme se a pak šli ještě na oběd.

chata

** update 10:29 pracovní víkend na chatě. posekat zahradu, nasadit novou sprchovou baterii a pořádně uklidit před sezonou. těším se na dovolenou jako malej. bylo pěkně, všechny tři hospody jely a vodáků bylo jak nasráno. jsem prostě spokojený maloměšťácký lufťák.

kalba důchodců

** update 10:05 včera sem byl s důchodcema na koncertě pro mladý a musím si prostě přiznat, že mladej už nejsem a moje mládí je spíš v hajzlu. Ano, móda mladých je dost debilní, viděl jsem pár kníráčů ve stylu sedmdesátkových pornoherců, pak dívky ve velmi asexuálních oblecích po babičkách a každej čuměl do telefonu místo, aby se věnoval koncertu nebo partě kámošů. K čemu je sledovat život skrz čočku laciného mobilního telefonu? No, takže sem vypil pár nealkoholických a jedno pivo s alkoholem.

vedro

** update 14:37 zjišťuju, že Internet je plný debilů, který si dělají selfíčka po očkování. Výroba selfie je debilní úchylka a ještě úchylnější je nahrávat gigabajty selfíček na Internet. Kurva proč se každej debil musí chlubit tím, že dostal injekci? Já ji dostal taky a žádný selfíčko sem si neudělal.

======

** update 13:33 včera sem byl v hospodě a docela si užil. dneska sem musel řešit zkurvený klíče v zámku a zbytek dopoledne prací nad svj. konečně mi dorazila zpráva o hospodaření.

Měsíc od hradní piety s pivními kelímky. Kameníci stále čistí dlažbu. jsem přesvědčem o tom, že Miloš Zeman má své místo v pekle předplacený.

spd hovno

** update 10:35 včera večer sme konfigurovali novou tiskárnu. jako pěkná hračka od epsonu. do domu nějaký dement přinesl balík s SPD novinama plných Okamurových předvolebních sraček. Osobně myslím, že by ten cizák z asie měl držet hubu a zůstat zalezlý v prdeli.

dobytek nábytek

** update 14:17 přišlo mi oficiální oznámení, že od zítra končí homeoffice a musíme se vrátit na pracoviště. z jedný strany sem docela rád. kolega mi dneska v práci poradil, že jako správný chatař bych měl mít na chatě náhradní záslepky na díry po vodovodních bateriích, čímž si ušetřím problémy. má pravdu, takže sem si skáknul k instalatérovi pro pár kousků.

======

** update 10:31 včera sem až do 23h skládal a stavěl nábytek. ruce a tělo mě bolí ještě teď v práci. Venku je vedro a já se těším na prázdniny, až mi začne dovolená.

vedro

** update 13:29 pohotovost skončila, přivezli nějakej nábytek, kterej budu muset večer složit a pořád mě sere Babiš se Zemanem.