Prújem: ufo

sračky

** update 14:28 to sem já v dobách šedivýho socialismu, kdy ještě neexistovali zmrdi ze sociálních sítí. zkurveně to letí a vlastně mířím smrti vstříc.

image

======

** update 11:51 dnes vládne vysoká pracovní morálka. jeden kolega řeší vlastní notebook, druhý sjíždí nějaký webíky, třetí shání na sbazaru kárku na seno a já dělám hovno. Líná Elza líná a jede psí veget.

image

======

** update 11:20 venku chčije a je to asi docela dobře, protože země je vyschlá jako troud. Včera mě dva lidi lákali do hospody, ale protože sloužím, musel jsem odmítnout. Přítelkyně měla včera zajímavej postřeh, že za celej den potkala vlastně jen samý ukrajince. Jídlo a nákup přivezli ukrajinci, když jsme byli venčit Elzu na psím hřišti, potkali jsme nejdřív jednoho mladýho ukrajince a pak mladou ukrajinku. Já se přiznám, že mně fakt nevadí, protože je mi jich prostě líto. Nedokážu si představit, že bych se musel jako mladej nebo jako starej z hodiny na hodinu sebrat, pobrat jen to nejzákladnější a odjet do země, kde nikoho neznám a kde si nejsem jistej, jestli mě budou mít rádi. Pak jim nějaký jízdný zdarma nebo zdarma vstup do zoo či 5000kč finanční pomoci může závidět jenom naprostej idiot.
Nikdy jsem neměl příliš rád rusáky, ale vždycky sem se snažil uvažovat, že všichni snad nejsou zmrdi a jakože mají dobrou kulturu a literaturu. Nicméně v posledních týdnech jsem si přiznal, že jsem rusofob a že mi rozhodně nechybí a ani nebudou chybět jejich mafiánský způsoby podnikání, kdy jsou schopni se hádat o pár litrů a pak je ještě nezaplatit, rozhodně mi nechybí rusky hovořící vlastník bytu v baráku, taky mi nebudou chybět Alexandrovci a posranej Mrazík. Rozhodně mi nebudou chybět jejich dezinformační kampaně a určitě nechci, aby znovu Českem pochodovala ruská armáda.

Inflace v Turecku dosáhla 70 procent. To je taky dobrý, pro prachatý důchodce ideální cíl levný dovolený.

rouškaři

** update 12:08 Když jsem řešil novýho psa, měl jsem pár kriterií. Hmotnost do 15kg, fena maximálně 5let stará, žádný bojový plemeno a žádný průkaz původu. Co sem trochu podcenil byla délka chlupů, protože teď nám Elza líná a je to solidní hardcore. Dlouhý chlupy máme naprosto všude, ale opravdu všude. Tara měla chlupy krátký, takže nebyly moc vidět, ale zase se rády zapichovaly do kůže a oblečení. No, anedá se nic dělat, protože nikdo si nevybere barvu kůže a délku chlupů.

„Biologická válka.“ Rusové na Ukrajině znásilňují i chlapce a muže. Rusáci jsou naprosto úchylná banda Zmrdů, kteří musí být zlikvidováni.

Vyšetřujte si varlata pohmatem pravidelně, řečnil Babiš. Opozice dál blokuje schůzi sněmovny. Estébácká mrdka Babiš žvaní a žvaní a žvaní a žvanit hovna nepřestává.

======

** update 09:37 málem mě dneska posral pták. bylo to těsně a jednou to tak být nemusí. sem tam potkávám v emhádé lidi s rouškama, ale dají se spočítat na prstech jedný ruky jako kdysi antirouškaři. něco mě sralo, ale zapomněl sem co, takže život je vlastně asi dobrý.

prdy sem a prdy tam

** update 11:55 včera jsem napsal obvodní doktorce asi po pěti letech od přihlášení dotaz, jestli ještě můžu přijít na vstupní prohlídku. Zatím odpověď nemám a mám obavu, jestli už to nezabalila a nebo na mě prostě nesere. uvidím, co z toho bude.

Hlídač přidával kolegyni do kávy uspávadlo. Pak se na ní měl ukájet. tyvle, to je solidní prasák.

druhý háj

** update 13:51 venku je hezky a já sním, že sem důchodce na chatě. je důležitý mít sny, zvláště když začíná pohotovost.

první háj

** update 21:30 včera sem se pěkně sejmul. Pivo na Punkráci na Půli cesty, pak pivo z plechu cestou a dorazil sem se na Vyšehradě.

úředníci

** update 13:18 úředníci na úřadech práce vyhlašují stávkovou pohotovost, protože mají práci.

den hoven

** update 10:13 to je takový ten den, kdy sedíte v hospodě a cítíte hovno. nějaký čas trvá, než si uvědomíte, že smrdí hovno na vaší botě. opravdu velký hovno. jdete to hovno oškrábat o písek a trávník a myslíte si, že je všechno vyřešeno. pak sedíte v autobuse plným lidí a cítíte zase hovno. tak si všimnete, že máte od hovna rukáv bundy. dobrý, solidní trapas, ale děláte, že vy to nejste a že ve veřejný dopravě smrdí někdo jiný. přijdete domů, kde zjistíte, že to hovno není rozmázlý nejen po bundě, ale i solidně po kalhotách. fér, a když už máte dojem, že vás nic nepřekvapí, najdete studený psí hovno pod sušákem s prádlem. den hoven.

prokrastinace

** update 14:28 samotnýho mě to sere, ale dneska sem prokrastinoval jako prase. ráno sem před barákem na zastávce tramvaje viděl prudce przdící a cinkající tramvaj, protože nějaká blbá píča před ní vešla s hlavou skloněnou nad telefonem a ani ji nezvedla.

smradi

** update 09:40 tyvle, zasraný smradi. dneska bylo v tramvaji pár enormně vyvoněných lidí, kteří to přehnali s voňavkami. myslel sem, že mi to urve plíce.

elza domácí

** update 14:21 musím konstatovat, že čím jsem starší, tím jsou ty návraty do práce po dovolený horší a horší. Já bych se nejraději na všechno vysral a odjel na chatu. Tam je takovej zkurvenej klid, kterej se penězma nedá nahradit. Blbý je, že ty peníze potřebuju, abych mohl krmit provoz letního domečku.