Prújem: ufo

nsxt

** update 16:07 dopoledne sem udělal certifikaci vmware nsxt, městská doprava je vyprázdněná, sanitky houkaj a zmrd babiš obvinil lidi z průseru. neuvěřitelnej zmrd zmrdskej.

pre

** update 13:57 s tím čínským komunistickým virem je to nějaký divný. kolega mi říkal, že jeho pozitivně testovanej fotr po 14 dnech po odeznění příznaků nebyl vyzván k druhýmu testu a normálně byl uschopněj jít do práce. Bráchovi s ženou bylo podle matky pod psa, ale jeho ženě vyšel test negativní, i když seděla s nakaženou v jednom kanclu, pokud sem dobře pochopil. Něco je špatně.

======

** update 11:55 byl sem ráno na pražskejch energetikách v paláci adria. super bylo, že tam skoro nikdo nebyl a já vyřídil, co sem potřeboval, zatraceně rychle. ve městě lidí pomálu, ranní procházka václavským náměstím mi připomněla doby komunismu. turisti nikde, sem tam našinec.

vánoce na cestě

** update 21:16 musim říct, že narůstající čísla nakažených čínskou zombie sračkou mě docela znervozňujou.

======

** update 13:31 blížej se vánoce. před chvílí přivezli 40 krabic vína, každá po šesti lahvích. co mě trochu sere, že možná letos nebude vánoční ožíračka a žranice.

osobní voser

** update 15:15 před chvílí mě trknul kolega v práci s docela dobrou poznámkou. jelikož je na měsíc vyhlášenej nouzovej stav, tak já asi oficiálně nemůžu udělat shromáždění, když i v hospodách u jednoho stolu může sedět maximálně 6 lidí a na stojáka jich může bejt 10 nebo kolik kurva. Takže sem sousedům připomněl, ať mi pošlou vyplněnej formulář a případně příští týden přijdou v roušce.

======

** update 13:45 v pátek mě čeká certifikace vmware nsx-t .... uf uf uf

======

** update 08:56 měl sem budíček na půl osmou. myslel sem, že sem se včera domlouval s elektrorevizákem na předání revize na dnešní osmou. jo domlouval, ale na večer a nikoliv ráno.

pojišťovna

** update 19:28 poslouchat zprávy o koronaviru a zvyšujícím počtu nakažených a mrtvých, je jako poslouchat zprávy o přibližující válečný frontě. do toho promluví babiš a ten kokot prostě nedá dohromady kloudnou myšlenku. no a včera prezident takzvaně živě, tyvle... neuvěřitelnej hnůj po 30 letech od převratu.

======

** update 15:12 v televizi běží nějakej dokument o opuštěnejch medvíďatech. je to fakt dojemný a sere mě, že lidstvo arogantně likviduje živočišný druhy.
dopoledne sem se učil a konečně zařídil pojištění chaty, do toho sem zjistil, že nemám zaplacenou jinou pojistku.

víkend

** update 21:16 víkend v praze. včera sem měl u sovovejch mlýnů plzeň za 38 a kulajdu za 65. turisti v prdeli, v centru se dá kdekoliv sednout. nicméně debilní trdelníky, ruský čepice, matrojšky a jinej turistickej shit už zase jede, včetně negrů naháněčů v námořnickejch oblečkách. wtf.

voko

** update 10:55 včera sem si odskočil do hospody. no, protože musej zavírat do 22h, tak sem viděl většinu alkáčů, který normálně choděj před zavíračkou na půlnoc. ostatně celá koněvka v deset hodin vypadala jako uprostřed noci. vykašeno. i obsluha byla úplně na mrdky.

podzimní chcanec

** update 15:34 sanitky houkaj. houkaly i o vejkendu. pocitově bych řekl, že houkaj častěji než na jaře.

======

** update 11:30 během víkendu sem uklízel, protože sem měl návštěvu. největší víkendovým objevem byla návštěva botanický zahrady v malešicích na praze 9. takže pokud to počítám dobře, praha má tři botanicky zahrady. malešice, na slupi a v troji. šišky s mákem k obědu a bábovku z rybízovýho sirupu, která měla barvu jako vysočina, mám taky za sebou. praha je vylidněná. a to už pozoruju od pátku. nějak sem myslel, že lidi vysmahli na prodlouženej víkend, ale jel sem před chvílí pro snídani, a sedmička tramvaj byla skoro prázdná. nikde fronty. počítám, že lidi najíždějí druhou vlnu paniky a strachu o vlastní životy, protože Babiš je čůrák a ještě nechcíp.

doom eternal

** update 19:47 jestli fakt existuje peklo na zemi, tak v něm rozhodně prádelna použitejch šprcek nechybí...

Přemáchnout, vysušit a do krabičky. Vietnamci zrecyklovali statisíce kondomů 8-0

======

** update 12:28 normáně dalo to práci, ale v noci sem na linuxu a přes wine rozchodil Doom Eternal. Poslední kousek z krvavý série. Běhá to fakt pěkně, ale 4K už nedá.

homáče

** update 14:06 právě mi volala máma, že brácha má ženu v karanténě a je nejspíš nakažená.

======

** update 12:25 no, dneska byli v práci jednat nějaký zvířata ze jedný silový organizace. k ničemu mě nepozvali, jenom po mě chtěli, abych zapnul projektor. což mohli zvládnout sami. taky vedení vymyslelo, že se rozdělíme na dva týmy a na střídačku budeme na homáčích. Podle mě je to píčovina, protože bejt posledně 2 měsíce na homeoffice mě fakt sralo.