Prújem: ufo

kunda práce

** update 10:40 kunda práce, musel sem do práce po čtrnácti dnech pohody a flákaní. jediný, co mě těší je, že sem tu sám kromě vedení. no v praze se změnila spousta věcí, změna tramvají vydržela jenom chvíli, všechno je zase jinak, Flora je rozkopaná a po Vinohradský tramvaje nejezdí. Magistrát rozmrdal co mohl. V práci sem se dozvěděl, že majitel domu, kde máme firmu, chce barák prodat a tak se tady řeší, co dál. Prej snad zůstaneme, protože si asi nechá jenom nebytový prostor, ale je prostě vidět, že jak se začne blížit sedmdesátka, začnou lidi měnit pohledy na život a svět. Já nevim, já bych šel nejraději do důchodu co nejdřív, abych si ještě užil nějakýho toho života. omg...

stavy tečky

** update 16:05 aplikace tečka je pořád červená, ale změnil se pro změnu stav budoucí platnosti očkování. z března 2022 do dubna 2025. No sem zvědav, kolikrát se to ještě změní. Venku je hezky, byl sem se projít a v lese v kopci na cestě plný kamení, která nedávno po deštích byla evidentně vedlejším tokem potoku, sem potkal dva cyklisty, tyvle....

tečka na tečku

** update 18:34 aplikace tečka nebo celá vláda je na tečku. sice mám aplikaci tečka pár dnů, tak už stihla změnit barvy u mýho certifikátu několikrát z červený na zelenou a obráceně. dnes je pro změnu červený, protože v úterý mi uplynou dva týdny od druhý dávky. a už hrozej třetí, tyvle.
počasí je jako na houpačce, v noci byla pěkná bouřka s parádním světelným divadlem. jo to se mi to kochá, když můzu sedět v krytý terase. ale chudáci vodáci ve stanech, večer se prostě přivalil mrak a jako když otočí kyblíkem, taková průtrž to byla.

rybíz

** update 21:47 sklízel sem rybíz, sekal zahradu a vypil pár plzní. včera sem byl v hospodě s 5l nádobou.

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu svět se normálně v prdel obrací a už není co bejval. omg wtf

poslední den pohotovosti

** update 15:35 dnes probíhá poslední den pohotovosti. včera sme makali asi 4 hodiny na zahradě a přehazovali kompost z hromady do nových kompostérů. uzlina splaskla a už se necejtim zkurveně unavenej. no stejně to podle čísel vypadá, že českou republiku bude čekat další virová vlna.

důxodci

** update 13:55 levý rameno po očkování mě sice už nebolí, ale mám takový divný podezření, že mi natekla levá krční uzlina. Pičo fakt nevim, co je větší sajrajt, jestli samotná zmutovaná čínská sračka nebo vakcina proti ní.

======

** update 09:59 ve středu u mě byl známej a myslím, že sem se díval na volnej pád psychiky. chlapec je v podstatě v rozkladu a zacyklenej v bizarních myšlenkových konstruktech. včera sem smrděl na homeoffice, protože v práci netekla voda, ruka mě bolela a rameno bylo nějaký ztvrdlý. vyřešil sem dost věcí, hlavně kolem bytu a matčina protejkajícího hajzlu, přišly kompostery a večerní návštěva. dneska ráno sem vyrazil do práce, zjistil, že venku chčije a všude sou důchodci. vlezu na poštu a všude důchodci, vlezu do lékarny a všude důchodci, vlezu do elektry pro baterku a důchodce, vlezu do trafiky pro benzin do zipáče a zase důchodci. nakonec sem si šel pro snídani a už sem čekal, že potkám zase důchodce. naštěstí se přiřítila důchodkyně až po mě. já chci dovolenou!

žiju

** update 13:46 zajimavý, že mě včera nic nebolelo a rameno s rukou se rozjelo až dneska ráno. vzhledem k tomu, že to se mnou nešlehlo, tak asi bude všechno v cajku. co mě hodně dneska ale pobavilo, bylo zjištění, že video s tornádem a milunou, který oblítlo celej svět, nenatočil heterosexuální pár, ale nýbrž dva slušní kluci :D to je solidní úder všem dementům, kteří tleskali Zemanovu prasečáku.

======

** update 10:11 kolegyně je furt doma, já se ráno probudil a bolí mě akorát rameno. v práci mám klid, zítra mě čeká homeoffice, protože nepoteče voda. lidí venků jako sraček, pryč jsou skvělé časy, kdy ve vozech mhd byly tak dvě-tři živý duše i s řidičem.

druhá dávka

** update 17:47 tak bych měl mít 5g čip plně aktivovanej. zatim furt čekám na nějakou imunitní reakci.

======

** update 10:33 o půl druhý mi šlehnou druhou dávku vakciny. kolegyně recepční byla včera a dneska zůstala doma v posteli. kolega, který šel včera taky, statečně přišel, tváří se odhodlaně a tvrdí, že ho jen zkurveně bolí rameno. takže sem zvědavej, jestli to se mnou nějak výrazně nešlehne.
včera, když sem jel domů, otravoval nějakej úchyl s knírem a ověšený lacinými cetkami v podobě křížků, řetězů a jakoby kovových prstenů otravoval jakousi mladou holku, která si na sedačku položila košík s jahodama. měl blbý kecy, přestože tramvaj byla poloprázdná. Nikdo se nebožačky nezastal a protože si i já rád zaprudím, tak sem frajerovi řekl, že když už zkouší prudit ženskou, tak ať si laskavě přetáhne respirátor přes nos a knír, protože se chová jako frajer, kterej sice vytáhl čůráka, ale koule nechal v trenkách. a byl klid. teda ne úplně, čůrák si něco mumlal po úchyláckej knír, ale to mě bylo už u prdele.

united islands

** update 13:52 poslední dobou kolem oběda potkávám kumpána z hospody, vždycky na mě zakřičí přes ulici "nazdar bitkojne, jak to de!?" a já odpovídám, že to de dobře. nicméně mě začíná touhle hláškou dost srát, protože si pamatuju dobře, když mi dělal díry do hlavy, že bitkojn je debilita, že vydělává chlorella.

======

** update 13:23 v sobotu sme se šli podívat na united islands. na střelák se šlo dostat po kontrole očkování, testů či po podpisu čestnýho prohlášení. jinde to bylo ještě snažší, takže promořovací akce mohla proběhnout. půlnoční újezd byl takovej smutnej, češi nemaj peníze na paření a cizinci furt chyběj, takže město vylidněný.
V neděli jsem zaregistroval, že český politický prasečák najel další středověký level. Nejdřív Prchal v kampani Andreje Babiše vyhrožuje, že piráti prohlasují migranta do každý domácnosti a polyamorii pro všechny. Pak se ozve vrchní vepř z hradního prasečáku a najede neuvěřitelně odporný žvásty vůči transgender lidem. Normálně bych blil a doufám, že mladá generace pošle tyhle bolševický zmrdy ve volbách tam kam skutečně patří. na dno žumpy a přes ně betonovej panel.

katastrofa

** update 10:34 moravu postihla solidní katastrofa. nicméně sem už z těch zpráv unavenej, takže si poznamenám jenom pár myšlenek.

-- celý český internet se stal expertem přes tornáda
-- fascinuje mě český fejsbůkář. američan, když slyší jen o tornádu, mizí do svého betonového bunkru nebo veřejnýho krytu. čech vyleze před barák nebo na střechu a natáčí, jakoby šlo o život, i mezi lítajícíma troskama
-- volala mi matka, že má v garsonce úplně prochcanou stěnu, kde vede odpadní stupačka a začíná hnít. tyvle pičo