Prújem: ufo

kurva volby

** update 21:29 no ty výsledky mě docela děsí. jakože mám pocit, že čím dál od prahy, tím jsou výsledky voleb děsivější. ano, ano, spd, spd k tomu mix místních. podívám se namátkově na nějaký typický maloměsto například ve východních čechách a vidím spd. to se tam posrali všichni?

image

======

** update 19:06 osobně myslím, že loňský celostátní vítězství pětikoalice byla náhoda a v podstatě zázrak. ty dnešní komunální a senátní volby jsou podle mě průser. každej kdo má všech pět pohromadě by se o sebe měl postarat sám. babiš, spd a další dementi ničemu neprospějou.

komunální volby

** update 19:52 procházku s matkou mám za sebou, celá se nesla v duchu doktorů a medicíny. jsem oficálně důchodce, řeším svoje zdraví a zdraví příbuzenstva. no nic, zítra po měsíci zase generální úklid a jít volit. Dneska už na to seru.

Okamura chtěl projevit odpor k vládě. Zřejmě ale omylem podpořil senátora TOP 09. že je tomio okamura čůrák, se tak nějak všeobecně tuší. nicméně dneska ze sebe udělal exemplárního megačůráka, kterej si solidně naběhl na volební vidle. :D

======

** update 12:21 takže k mýmu překvapení mám výsledky krve a chcanek v normě, akorát mírně zvednutý nějaký jaterní čísla, kterým stejně nerozumím a náběh na dnu. tyvle :D

======

** update 11:30 volal jsem na kožní, abych se nechal objednat k prohlídce, po delším vyzvánění jsem zjistil, že mi to nikdo nezvedne, protože dneska se u nich nemaká. Tak sem poslal email, uvidím jestli se mi ozvou a kdyžtak budu prudit příští týden.

Dnešní volby budou blázinec, stačí mi zběžně sledovat co se děje na sociálních sítích a ty vole, to je šílenství křížený s magořincem. Prchalům tým jede pro obžalovanýho Babiše kampaň, která vypadá, jakoby se sfetovali všemi drogami světa. Já se obávám, že největší průser bude ten, že nadpoloviční většina mých spoluobčanů jsou naprostí kreténi, kteří si myslí, že sežrali Šalamounovo politické hovno a všemu rozumí. Proto jim Babiš sere do huby žvásty, že se jedná o referendum o vládě a nikoliv o volby do obecních zastupitelstev. Tyvle mrdky vymrdaný, který chtěl kurvit moji budoucnost.

spánek

** update 22:18 stavil se známej, protože potřeboval odemknout účet s admin právy ve win7 a nenapadlo ho, že když se přihlásí jako administrátor, že může tomu účtu prostě změnit heslo. :D
jinak sem si připravil volební lístky a musím říct, že tyhle komunální a senátní volby jsou fakt peklo. jenže k volbám chci jít, beru to jako svoje právo a nechci nechat hlasy úplně tomu nejhoršímu odpadu. senát sem ještě nějak vyřešil, ale radnice p10 a magistrát to bylo fakt peklo. můj jeden problém je, že svobodu fakt nechci za primátora a některý lidi u něj na kandidátce ods, top a ještě čehosi v čele mě serou. druhej problém mám, že mě taky serou piráti, ale hřib jako primátor mi nevadil. celkem tu smečku kreténů kočíroval. třetí problém je, že pak je tam pár relativně důvěru budících lidí a zbytek je politickej odpad. komouši, spd, zelený, dementní motoristi, cibulka a jiný retardi. tyvle, nechci křížky do dalších voleb vidět.

======

** update 11:46 tyvle, já byl po tý včerejší kontrole unavenej jak pes, tak sem docela rychle usnul a spal jak zabitej rusák. měl sem se dneska objednat na kožní, ale objednám se zítra, protože sem před chvílí dostal kontakt od známý na ordinaci, kam chodí s pihama. já ji včera úplně náhodou ráno potkal na poliklinice, řekli jsme si kam deme a já si až večer vzpomněl, že šla na kožní. v podstatě je to stejná ordinace, kterou sem si včera vyfotil kvůli telefonnímu číslu a je hned za rohem od mý nový doktorky. tímto uzavírám dnešní lékařský okýnko.

docela mě překvapuje, že se rusáci snaží zdrhnout z ruska před mobilizací. ještě nedávno na ukrajině chcípali jenom šikmovoký rusáci z dálný sibiře u čínských hranic, takže to těm bílým Zmrdům z měst bylo ukradený a podporovali vraždění ukrajinců. nyní putin povolal tyto Zmrdečky do boje, jim se nechce vstát od internetu a odjed chcípnout na ukrajinu za svého vůdce adolfa putina.

další prdel je, že ještě nedávno tahle samá Zmrdí špína spolu s českými flastenci, dezoláty a vlastizrádci volali po popravách zajatých cizinců bojujících na straně ukrajiny, obránců mariupolu a nacistů z batalionu Azov.
Hle, nyní se hrdinové vrátili domů a žádný veřejný popravy nebo demonstrativní soudy se nějak nekonají. Rusko a Putin jsou v píííči!

doktorka

** update 18:25 na těchto fotografiích vidíte blázinec v praze. fotky maj na šířku 2800pixelů, takže se dají otevřít ve větším rozlišeni.

  • fotografie číslo jedna: obsah dopisní schránky s nápisem "nevhazovat reklamu" za včerejšek a dnešek. samí zmrdi zasraný.

image

  • fotografie číslo dva: hlasovací lístky na radnici praha10, na magistrát a to malý barevný je senát. vlevo nahoře kvůli měřítko obal dvd s filmem Krychlič.

image

======

** update 13:08 sem ještě vzpomněl. Kdo myslíte, že před poliklinikou Malešice lovil mezi penzisty voliče? Samozřejmě hnutí obžalovaného poslance Babiše.

======

** update 11:50 dobrá tedy, v osm hodin sem naklusal k doktorce a byl u ní až kurva do desíti. A je to přesně tak, jak sem tušil. Dostal sem se do spárů zdravotního kurva systému. dozvěděl jsem se, to co sem tušil. jsem zdravej, ale tlustej s vysokým tlakem a hromadou pih. kromě toho, že mě sice měla v databázi, ale nemohla mě najít, mi vzali moč a krev. s tou krví to bylo celkem vtipný, protože při pohledu na jehly a odběry chytám paniku a měním barvu na bílou. naštěstí doktorka byla mladá rezavá, její sestřička stará kaštanová a bylo vidět, že má v odběrech krve praxi. odvedla moji pozornost a žílu nepropíchla. doktorka ocenila moji hybnost, že se dokážu ohnout a skoro si prstama šáhnout na špičky bot, že umím kroutit hlavou doprava a doleva a že nemám úplně křivou páteř. zjistila, že sem dost lechtivej při proklepávání břicha a během lepení žabiček na moji chlupatou hruď. to byla asi největší prdel, protože žabky furt odpadávaly a nemohla mi naměřit ekg. no nicméně v pátek mám zavolat ohledně výsledků krve a chcanek, mám se objednat na kurva kožní a za čtrnáct dní mám přijít kvůli přeměření tlaku a pro potvrzení do práce, že sem schopen sedět v kanceláři u pc. pííčo.

Dnešní výročí: 21. září 1976 byl zahájen v Praze soud s členy skupin The Plastic People Of The Universe a DG 307.

umění

** update 13:43 mám po obědě a počítám minuty do chvíle, kdy budu moci vypadnout z kanclu. mám dnes prostý program.

Rusové za každou odvezenou ukrajinskou mrtvolu platili, hodně lidí zmizelo, říká paní Ludmila z Izjumu. já se musím přiznat, že mě ruský mrdky serou čím dál tím víc. rusko je teroristický stát na úrovni islámskýho státu. násilí, smrt, znásilňování a mučení. byl bych rád, kdyby bylo zkurvený rusko vymazaný z map a každý, kdo kdy aspoň vzdáleně kolaboroval s místní ruskou ambasádou, by měl být odvezen na Ukrajinu a postaven před hroby lidí.

Očkování proti covidu-19 snížilo počet úmrtí v Česku až třiapůlkrát, zjistili demografové. jsem také přesvědčen o tom, že už by se neměla řešit jakákoliv otázka spojená s očkováním. očkování proti kovidu funguje, očkovat se může nechat každý a každý by měl taky chápat, že očkování je prověřená metoda, jak omezit rizika spojená s nakažlivými chorobami. odmítači očkování jsou lidé, kteří by se nejraději vrátili do středověku, kdy vládla vysoká porodnost, vysoká úmrtnost a málokdo zemřel sešlostí věkem.

======

** update 12:01 kolega zrovna vyprávěl, jak jakési paní u zakázníka nastavoval nové heslo a nastavil ho na spojení "smůla2022". Až poté zjistil, že se paní čerstvě dozvěděla o své rakovině. okej, život je prostě svině a bůhví, co se zejtra dozvim od doktorky já. tyvle, po mnoha desítkách let se ukážu u obvoďačky. Snad ji bude stačit vyjádření, že zchátralost mého organismu je zcela přímo úměrná životnímu stylu a sedavýmu zaměstnání.

shromáždění číslo dvacetsedm

** update 21:53 když cestou do práce potkáte smažku, která všem nadává a cuká sebou jak v předsmrtných křečích, když narazíte na čůráka, který parkuje na přechodu pro chodce, tak víte, že jste zpět z výletu v Praze.

======

** update 11:45 dneska se mi nechtělo nic dělat, ale nakonec jsem dodělal podklady pro domovní shromáždění číslo snad už 27 a rozeslal vlastníkům pozvánky. začala mi pohotovost a já doufám, že se nic dít nebude. Venku chčije a já sem celkem rád, že víkendový setkání proběhlo v podstatě za pěkného počasí. v televizi pohřbívají královnu alžbětu a já přemejšlím, co sežeru k obědu.

bradlo

** update 19:24 Vrátil jsem se Bradla ze srazu starých dědků. Ač se mi kvůli předpovědi původně naprosto vůbec nechtělo, bylo to nakonec skvělý setkání. Sežral sem tunu škvarků, ochutnal skvělou škvarkovou pomazánku, guláš, sekanou, houbovou smaženici a naoplátku sem přesolil hromadu bramboráků. celkem sem vypil krásných 20 piv, k tomu rum a hromada lesních hub. tyvle, těch bylo. akorát teda nádraží v pardubicích, to je ale blázinec v rekonstrukci.

stofka

** update 15:20 alza.cz - firma plná mrdek. doručení objednanýho spacáku zase odloženo. hlavně, že zítra jedu kurva do prdele, takže dneska jdu ještě do města shánět spacák. Na hotlajně alzy se ani moc necukali a objednávku stornovali tempem rovným fofrčení, prachy prý přijdou do tří dnů.

======

** update 12:12 myslím, že mrdka na baru v café v lese mi vrátila starou stokorunu, která přestala platit před prázdninama, takže sem musel v bance na pokladně vystát frontu. tyvle, proč to ty kundy dělají, vždyť jim starý peníze banka vymění, když do ní odnášejí tržbu. už dvakrát mi zelený čůrák od Alzy psal, že mi nedoručí zásilku. Už jsem jim včera psal, že když to nedoručí do dneška, že nemusí nic vozit a chci zpět jen svý prachy. Zelenej zmrd jede samý fofrčení, ale jediný fofrčení je mezi alzáckejma markeťákama, který fofrčej na špatnejch drogách.

vinohradská

** update 12:01 no byl jsem koupit holce berle. včera v tý vinohradský jsem zjistil jednu věc, že ji dezinfikovali, zašili a zrengenovali, ale to bylo tak všechno. během čekání sem viděl borce, který měl nějak pohnutý koleno a při cestě na snímkování mu řekli, že si má sundat kalhoty. no, nešlo mu to a nikdo nepomohl. pak přivezli borce, kterýho ze skutru sejmulo auto, dostal fixaci nohy, nějaký sračky proti bolesti a pustili ho domů s tím, že berle mu nedají, protože je nemají. Tak sem byl ve Slezský ve zdravotnických potřebách koupit dvě berle, kus za 180Kč. Pak sem se stavil výjimečně v pekařství na Jiřáku a koupil chleba se šesti rohlíkama za 96Kč.

======

** update 10:26 druhá polovička včera během venčení padla kolenem na obrubník. odnesla si z toho návštěvu vinohradský pohotovosti, pár stehů na koleně a rentgenový snímek obražený ruky. strýc zítra pro změnu jede taky do vinohradský, ale na onkologii. Podle slov matky CT dopadlo blbě, je to na hovno a plíce mu žere rak, takže dostal umístěnku v praze pár zastávek ode mně. nicméně se neví, jestli si ho tu nechaj nebo pošlou domů po nějaký medikaci. u rakovin plic prognozy nejsou dlouhý.

prohlídka

** update 17:20 nevim proč, ale vzpomněl sem si, jak se za bolševika stály fronty na pračky, televize, lego nebo na kolo značky favorit. Obyvatelé Žďáru nad Sázavou si rozdělili 27 parcel. Týden kvůli nim čekali před radnicí.

======

** update 13:51 za měsíc to bude rok, co odešel do pekla pro bezdomáče MC Špína. Jeho fanoušci a příznivci chtěli uspořádat sbírku na zaplacení poplatků minimálně spojených s převzetím urny, ale dopadlo to tak nějak epicky.

image

======

** update 11:21 dobře, můj první dnešní pracovní výkon je, že jsem si vzal na čtvrtek homeoffice, protože odpoledne pojedu směr Bradlo. Už teď vím, že na mě nabíhá cestovní horečka. Druhým pracovním výkonem bylo zavolání doktorce, že bych chtěl jako přijít na vstupní a vůbec kontrolu. Hned sem dostal termín na příští týden a k tomu mi řekli, ať přinesu ranní chcanky a že mi budou brát krev. Mě omylo, ale raději jsem sestřičce neříkal, že při pohledu na jehly blednu a jako dítě mě muselo držet několik zřízenců, aby mi mohla být zcizena krev.