Prújem: ufo

garsonka

** update 20:26 no byl jsem u matky v garsonce zkontrolovat stav věcí. nový trubky jsou pěkný, ventily robustní, nicméně ze stropu kapala voda furt a podlaha byla mokrá. myslím, že problém nebyl ve vodovodních trubkách, ale je někde ve spoji trubky pro odvod hoven. zítra mě zase čeká telefonování a matka nebude nadšená.
výser a výsměch občanům česka ze strany hradních zmrdů pokračuje, dnes se k nim přidala i Zemanova stará. tyvle, ti šmejdi lžou jak v Rusku.

Lidé v době železné pili pivo a jedli plísňový sýr, zjistili vědci z exkrementů. je zajímavý, co všechno se dá zjistit z 2700 let starých hoven.

======

** update 12:53 v televizi sem viděl další reklamu na bohemia energy, prý s nimi ušetříte. v baráku, kde má matka garsonku, začala výměna vodovodních stupaček, takže sem zvědavej, jestli závadu vyřešej. prej to chčije někde ve druhým patře. mám homeoffice, tak uklízím a vyrábím segedinskej guláš s chilli.

plyn

** update 21:35 tak sem právě viděl v televizi reklamu na bohemia energy. tak to teda máte, tyvle bizár :D

======

** update 13:44 tak jsem si dovolil na internetové nástěnce svj, kterého shromáždění jsem včera navštívil, "poděkovat" všem vlastníkům, kteří se nechtěli zúčastnit a kteří nechali některý chudáky až hodinu a půl čekat, než se dalo dohromady bídných 56% usnášení schopných. poděkoval jsem jim za zabitou hodinu života a že předvedli sprostý arogantní chování vůči čekajícím a výboru, který se jim stará o majetek nemalý hodnoty. první reakce byla do tří minut a ozval se bílej odpad, kterej bydlí na garsonkou matky, že se omlouvá, že byl v práci do 18h (schůze začínala v 19h), má nemocnýho pejska a že zapomněl. k tomu nezapomněl připsat, že je to škoda, protože by mě chtěl vidět z očí do očí, když už se mu prej vyhejbám. tak sem mu odpověděl, že příležitost vidět se byla, ale nevyužil toho a akorát na mě řval z prvního patra ze schodiště. prostě srážka s debilem.

======

** update 11:27 tyvle, to sou mi novinky. Herec Liška asi přišel o práci v reklamě, protože zkrachovala Bohemia Energy.

======

** update 11:05 jak poslouchám zprávy, tak ohlásili, že prudce rostou počty nakažených kovidem. no já jsem si uvědomil, že včera na tý posraný schůzi svj jsem byl hodně dlouho jedinej člověk s respirátorem přes držku, než teda dorazili další dva a ještě na nás soudruzi vlastníci blbě čuměli. jako v tý sklepní bejvalý prádelně to musela dobrá líheň pro šíření nákazy, jestli tam s nám byl někdo infekční.

======

** update 10:54 pustit si plyn vyjde asi v budoucnu dost draho. sleduju diskusi na čt24, jak prudce rostou ceny plynu. překvapení kundy, rusáci zdražujou. [facepalm emotikon]

pirátský chaos

** update 21:51 tyvle, druhý shromáždění mám za sebou. to byl voser oproti tomu mýmu včerejšímu. přišel sem záměrně o pět minut později, než byl ohlášenej začátek a stejně sme hodinu čekali, než se dalo dohromady 56% usnášení schopnejch jedinců. neuvěřitelná arogance vůči výboru a chudákům, který dorazili včas. ty dementi nejsou schopný poslat ani plný moci, aby mohl barák fungovat. hromada šmejdů byla doma a vůbec neměli zájem, jeden mamrd nepřišel kvůli tomu, že protestuje proti výboru, další nepřišel, protože nesouhlasil se změnou stanov a počtu lidí ve výboru. a na nějakou hlubší diskusi a prudu ohledně zatejkání vody nedošlo, protože byli vlastně orgáni rádi, že sem přišel za matku hlasovat.

======

** update 15:14 alkohol dorazil. rozvoz chlastu v praze funguje fakt rychle.

======

** update 14:08 objednal jsem dopoledne nějaký alkohol v podobě několika láhví rumu a tequil. celý den sleduju zpravodajství a již jede tradiční povolební blázinec. kdejakej debil má potřebu se vyjádřit, co by udělal, kdyby byl na tom či onom místě.

======

** update 11:46 strana stahovačů nelegálního software a kradených filmů zažívá docela horký dny. v jejich otevřených diskusních fórech vládne chaos, blázinec, magořinec a vzájemný obviňování, kdo může za jejich brutální propad. očekávám, že tato strana skončí podobně jako skončila strana zelených, to jest v prdeli. bartoše je mi celkem líto, protože není debil a tu partaj vydupal z ničeho,nicméně postavit partaj s alternativními pomatenci, levičáky a magory typu michael polák alias xchaos prostě nikdy nemůže dopadnout dobře.

kurva shromáždění

** update 19:58 tak domovní schůzi svj mám za sebou, dostal jsem hromadu plných mocí, vychlastali sme nějaký kozlíky v plechu a dojeli tequilu.

======

** update 11:39 venku byla ráno kosa, dneska a zejtra mám kurva shromáždění vlastníků. dneska šéfuju svýmu domu a vypadá to, že usnášeníschopnou část asi dohromady dám, nicméně z plnými mocemi se pytel neroztrhl. zítra jdu posloužit na shromáždění matce, kde budou dělat zase chaos se stanovama a asi dojde na řvaní ohledně prochcanýho stropu a mé nebetyčné arogance.
kdybych použil zemanovský bonmot, tak bych řekl, že alkáč z hradu ještě nechcíp, babiš už začíná chápat, že prohrál a alena schillerová přestala sázet na internety fotky svých vyretušovaných účesů. jo a taky najednou zmizela hromada podivných účtů vydávajících se za fanoušky korupčního hnutí ano, takže to vypadá na nějakej problém v prchalově trolí farmě.

Boj o Zemanův život: Prezident potřebuje intenzivní péči. „Přestal pít, tělo protestovalo“. Soudruzi z Blesku se s tím neserou a otevřeně hlásají, že Miloš Zeman byl nejspíš nalitej jak sovětskej žok imrvére od požehnanýho rána až do večera.

velká radost

** update 18:40 tyvole. myslel sem, že budu při návratu z výletu nasranej, ale vono hovno. babiš v hazlu, socani v hajzlu a z čeho by měl radost nejen václav havel, ale i můj mrtvej fotr je, že i zasraný komouši jsou v hajzlu. miloš zeman prohrál svoji debilní šachovou partii a je taky v hajzlu. no a piráti maj očividně do hajzlu taky nasměřováno.

trezor

** update 11:11 začínám mít pocit, že bych se ani nedivil, kdyby fakt byl Miloš Zeman několik dnů mrtvej - Hrad poprvé připustil, že je Zeman nemocný. Snad ho Jiří Ovčáček nezastlal do peřin, protože to je to nejhorší, co můžete s mrtvolou udělat. Ona vyteče, zasviní peřiny, tělesný tekutiny vsáknou do staré dřevěné podlahy a k tomu zničí koberec. Navíc puch nedostanete ani z omítek, takže ty se musí otlouct až na cihlu a znova nahodit. Doufám, že byli soudruzi Nejedlý, Mynář a Ovčáček tak inteligentní a uložili tělo pana prezidenta k věčnému spánku aspoň do sklepa do mrazáku.

======

** update 09:55 holohlavci trezor vzali do popruhů a přenesli vlastní silou. nějakej fýrer by z nich jistě měl radost. na internetu vládne chaos, řeší se volby a přestože jsem celoživotní idiot idealista, když vidím diskusní fóra plný zmatených diskutérů z řad mládeže, pirátů, nudících se lidí a všelijakých retardů, děsí mě výsledky a nemůžu se zbavit dojmu, že se zmrdem Babišem, korupčním hnutím ano a stranou plnou debilů tu budeme muset ještě nějaký čas žít a podporovat je bude mrtvý prezident vydávaný Ovčáčkem za práce schopného.

======

** update 09:08 parta osvalených holohlavých maníků přijela stěhovat firemní trezor.

matylda

** update 21:07 televizní diskuse s andrejem babišem jsou únavný jak hovno na botě. ještě sem nepřišel na to, co má furt s jurečkou, kůrovcem a zničenejma lesama.

======

** update 14:10 mám takový podezření, že setrvačnost blahobytu skončila a konečně se se zpožděním rozjíždí globální ekonomická krize. nejsou čipy, ceny elektřiny a plynu lezou nahoru, potravin a bydlení taky, úroky se zvedají a spousta lidí bude v prdeli. někteří zaslouženě, jiní nezaslouženě. s tím se nedá naprosto vůbec nic dělat. já sám sem zvědav, jak tuto přicházející ekonomickou krizi přečkám a jak z ní vyjdu.

======

** update 10:28 včera v televizní předvolební diskusi jsem poprvé viděl českou umělou inteligenci Matyldu. Bylo vidět, že jsou z ní diskutující politici poněkud překvapení, pouze v očích polojapončíka Okamury bylo zřejmé vzplanutí lásky a jeho výraz vypadal, jakoby nejradši osouložil všechny její ventilační otvory. Akorát teda nevím, čemu by Matyldu dokázal ten fašistickej zmrd naučit, ještě by začala hajlovat a vzývat Hitlera. jinak celá ta diskuse odpovídala obsazení, jako vítěz podle mě vyšel Rakušan, za ním Fiala a ten zbytek byl obyčejnej hnůj, jehož vrcholku vévodil král všech zmrdů, lhářů a lidského odpadu Babiš. Ten chlap si sral do huby v každý větě, kterou řekl a stejně se bojím, že ho bude hromada dementů z česka volit, protože jejich myšlenkový schopnosti končej u Dežových krádeží pomerančů v hypermarketu, ale už vůbec nejsou schopni pochopit, proč své údajně zdaněný peníze Babiš posílá přes několik firem mimo Evropu a pak zpět do Evropy, aby za ně nakoupil ve Francii několik chat a chalup.
Další problém je Miloš Zeman, který je očividně těžkým alkoholikem v posledním tažení, kterýho se snaží Mynář s Nejedlým a Babišem udržet při životě za každou cenu, protože bez jeho existence jejich kšefty prostě končí. Požehnaný kretén Ovčáček kvičí, že je Mlha v pořádku, že půjde volit a že se chystá na předvolební vyjednávání a přitom není Mlha schopen vyjet na vozejku na veřejnost a všem posměváčům se vysmát do ksichtu, že není alkáč a že by posměváčci měli být zlikvidováni, protože jich je moc. Absurdní drama, který by ani Havel nevymyslel. tyvle [facepalm emotikon]

fámy

** update 12:25 kolega byl venku a přinesl na botě monstrozní hovno, který roztáhnul od vchodu do firmy, přes společnou chodbu až k nám na koberec do kanceláře. jako solidní stopa.

======

** update 11:05 dneska jede socialistický retro. Musel jsem komunikovat s typem, který se nebojí před svý jméno psát titul RSDr a ještě se nestydí. Určitě starší generace zná, že to byl takzvaný "Rozhodnutím Strany Doktor" a snad sem ho nesral příliš tím, že sem ho oslovoval pouze pane. Matka povídá, že nemůže takovým lidem říkat "pane doktore", protože její manžel a můj otec měl titul RNDr z matfyzu a o oslovování "pane doktore" naprosto vůbec nestál a ani si titul nikam nepsal.

Co se týče existence našeho Schrödingerova prezidenta, jistý je jedno. Soudruh Ovčáček tvrdí, že je zcela naprosto zdráv, tvrdě pracuje, v pátek půjde volit a v neděli vystoupí v živém předtočeném rozhovoru s komentářem k výsledkům voleb. k tomu je v ústřední vojenský nemocnici hromada novinářů, fízlové v civilu a já se furt nemůžu zbavit pocitu, že sem se vrátil do let před Sametovou revolucí. Nechápu, proč ten požehnaný blb Ovčáček prostě nezaběhne za prezidentem, nevyfotí se s ním a nenatočí krátké video za stolem pracujícího draslíkovýho muže.

======

** update 09:13 jo tyhle fámy. hodně mi to připomíná časy, když nečekaně zemřel zcela naprosto zdravý soudruh Brežněv. Po něm nastoupil další zcela zdravý soudruh, který do roka opět nečekaně zemřel. A pak vybrali dalšího plně zdravého soudruha, který zase do roka nečekaně zemřel. divadlo hradní kanceláře kolem alkoholem zničenýho zemana je ale solidně bizarní. sice ho nikdo neviděl, ale v pátek půjde volit a v neděli v předtočeným rozhovoru s primou okomentuje výsledky voleb.

Václav Havel

** update 23:56 internetový fámy říkaj, že to má Mlha za sebou. Tak to sem zvědavej, co bude dál a jestli je to fakt pravda. Se mi nechce věřit, že by to stihnul na Havlovy narozky.

======

** update 22:37 tyvle, internetem lítaj divný neověřený drby ohledně zdraví a života draslíkovýho muže Zemana. Havel by se asi smál, vždyť je to za komoušů, kdy papaláše v komatu vydávali soudruzi za živýho a najednou tu byl státní pohřeb.

======

** update 13:41 ano mám odpověď od předsedy, ale přestože mě svrbí prsty, tak se ovládnu a nechám ho cukat bez odpovědi. pobavily mě výrazně dvě věci. za prvý sem se dozvěděl, že kdyby vytáhli vodoměry a uzávěry z bytů ven, že by se teplá voda příliš ochladila, než by dotekla do koupelen a kuchyní. druhá zábavná věc mi osvětlila, proč se toho baráku drží jako klíště koulí, přestože furt každýmu říká, že by se na to mohl vykašlat a jít konečně na důchod v sedmdesáti. Jedna věta totiž začala slovy "Moje firma..." V jeho firmě asi nic neslyšeli o tepelný izolaci trubek.

======

** update 11:30 takže u matky zatím závadu, kudy jim utíká voda, nenašli, ale rozhodli se, že vymění vodovodní trubky pro teplou a studenou vodu, že by to jako mohlo chcát někde z nich. No mě se to nezdá, ale dostal jsem takovou informaci. Já jsem jim na to odpověděl, že ať si dělaj co chtěj, ale když už budou u výměny vodovodních potrubí, tak by bylo dobrý, kdyby vyměnili i bytový uzávěry vody, že bych to stejně udělal, jelikož mi ten můj nepřijde příliš robustní. dnes jsem na to měl odpověď, ze který jsem cítil takovej ten jízlivej tón, že je to jako samozřejmý, že neví jak se to dělá v našem SVJ a že kdybych měl nějakou radu, ať klidně napíšu. No tak sem jim napsal, že v našem SVJ jsme vytáhli vodoměry a uzávěry do uzamykatelných boxů ve společný chodbě, aby nemuseli být obyvatelé kvůli odečtům doma a kdyby se něco v bytě podělalo, ať tu vodu může zavřít kdokoliv ze sousedů nebo z někdo výboru, protože my papaláši máme univerzální klíč. Kdyby ještě chtěli něco vědět, tak mám tajnou informaci, že lze odečty vody a tepla dělat dálkově.

======

** update 10:31 všichni o tom píšou, snad tedy kromě komunistů, ale dnes by oslavil narozeniny václav havel. jsem hrdej, že můžu havla považovat za svýho jedinýho a doživotního prezidenta. zůstane nepřekonán.

Babišův zámek

** update 22:46 musím říct, že se panu Kalouskovi s panem Sorosem podařilo zorganizovat parádní spiknutí proti Andrejovi Babišovi. Nejdřív zařídili koordinovanou akci 600 novinářů z více než 100 zemí světa, aby vypuštěním Pandora papers nabourali Burešovu předvolební kampaň, nyní zajistil, že je Facebook a Instáč nedostupný a Alena Schillerová nemá kam nahrávat fotky účesů :D

======

** update 22:25 hej to je prdel, asi nastal konec světa, ale nějaký zhroucení u facebooku způsobilo přetížení dns serverů dotazy aplikací milionu zoufalých uživatelů fejsbůku a instáče, jimž se pro dnešní večer rozpadla jejich virtuální realita :D

Facebook, WhatsApp, and Instagram are down worldwide, it’s panic online.

======

** update 10:24 měli jsme o víkendu návštěvu, o kterou bylo nutný se postarat. vařil sem, pekl kuře a přežíral se. Včera sem koukal na diskusi Bartoš, Fiala, Babiš a Okamura a musím si jen poznamenat, že Piratostan měl udělat kandidátem na premiéra Rakušana a ne Bartoše, který prostě naskakoval na vidle, že Okamura je nechutnej zmrd a jeho příznivci byla hromada odporných uhrovitých kreténů, Babiš je uřvaný, ulhaný, nechutný a odporný bolševický estébácký prasák a Fiala by byl skvělý premiér, který je schopen dát dohromady několik vět s myšlenkou. Nicméně problém je ve voličích, jejichž valná část chce prostě cítit po hlavě tekoucí řídký krvavý průjem a je jim úplně u prdele, že Babiš vyváděl a nejspíš furt vyvádí jejich peníze ven tunelama přes daňový ráje.