Prújem: ufo

pátek

** update 11:45 omg, mě ti komunisti tak serou a to už sem se byl vysrat. 32 let od Sametu stále žijí mezi námi, škodí ve Sněmovně a melou strašlivý hovna.

Filip: Diktatura EU a NATO je nesrovnatelná s tou sovětskou, Brežněv nás nechal normálně žít.

======

** update 10:29 dneska sem v práci sám, čekám až přijedou vyměnit vstupní rohože na čištění bot a pak se půjdu vysrat. Snad se do tý doby neposeru.

volby

** update 10:38 podle dění na Internetu je evidentní, že jsou předvolební kampaně v plným proudu a bude ještě hůř

brouci

** update 13:49 celej českej internet se předělal na experty přes americký invaze a talibánce...

======

** update 10:38 tak sem zjistil, že brouci jako berušky nebo švábi jsou schopní přežít uvnitř lidských útrob.

afganistán

** update 12:02 v afgánistánu taliban solidně řádí. mám pocit, že dvacet let čekal na okamžik, kdy se američani se spojenci stáhnou a konečně se dočkali.

kapří mlíčí

** update 11:34 kapří mlíčí grilovaný na špejli má konzistenci sejra a chuť neslanou a nemastnou. zjištění včerejšího večera.

prořezy

** update 19:58 včera sem nechal odvýst dva valníky biomasy. zahrada je prosvětlená, akorát teda sem zvědavej, jestli se zejtra podaří provázat zbytek živýho plotu. to je prostě těžký, živej plot z nevhodně zvolených stromů pod elektrickým vedení je prostě problém.

vesnice

** update 22:24 sem na vesnici a je mi fajn. pokud se dobře pamatuju, tak ve středu večer sem se pěkně vyndal a od tý doby ještě několikrát. naposledy včera.

čvachtání

** update 13:18 když si kolega k obědu čvachtá, mám strašlivý nutkání utýct hodně daleko.

windows kurva 11

** update 22:58 přelaďuju kanály u televize a zjišťuju, že sem úplně zapomněl, že v kabelovce je pořád analogový vysílání... :D

======

** update 16:41 myslel sem, že pandemie naučí mé debilní spoluobčany hygieně. nicméně respirátory přes nos, přes bradu, šťourání v očích, sundavaní respirátorů během kýchání či roušky dle vzhledu stáří Sfingy hovoří celkem jasně. naučili se hovno....

======

** update 13:48 se mi líbí, že mě čeština furt dokáže překvapovat. normálně sem teď zjistil, že se oprcálce slengově říká šukafon. :D

======

** update 10:57 včera sem si nainstaloval windows 11 ve virtuálce, abych se podival, jaký sračky mi zase microsoft připravil. omalovánky jsou to zase o něco větší a starý control panel stále lze spustit.

pohotovost konec

** update 12:39 v práci jsem sám pouze s kolegyní recepční, takže si užívám klidu a míru.

======

** update 09:43 v televizi říkaj, že nejvíc se umírá ne nemoci srdce a oběhovýho systému. co se dá dělat, lepší to už asi nebude. taky v televizi říkali, že každýho slušnýho člověka by měli srát komouši, fašouni a dementi nejen z různých volných spolků plných dementů.