Prújem: úterý

final cuntdown

** update 20:36 starý zlatý ftp. potřebuju z jednoho notebooku přetáhnout hromadu dat, k notebooku se nedá připojit usb disk, ale připojení pravěkým protokolem funguje. jsou dvě služby, který mi běží na notebooku. ftp a ssh server.

======

** update 19:53 jo, máma začala brigádničit na Hradě a je z toho nadšená. pár směn za měsíc. kdo to byl čekal, z účtárny na maloměstě až do sídla českých králů.

======

** update 15:12 tyvle, to je ale den. nejdřív volá zákazník, že mu přišel email s upozorněním, že má hacknutej počítač s poštou, protože v emailu bylo uvedený i jeho používaný heslo. já si nejdřív myslel, že si dělá prdel a jedná se o scam, ale pohledem do poštovního serveru jsem viděl, že jeho účet odesílá frontu spamu. změnili sme mu heslo, vymazali frontu a vyzvali ho, aby dovalil notebook k přeinstalaci. no, to je prostě takový to, když jednou dovolíte uživateli změnit heslo a von si ho změní na heslo, který používá k dalším třiceti službám. příště nedovolit lidem měnit hesla a nechat jim námi vygenerovaný rozsypaný čaj.

taky sem se dozvěděl a hodně mě ta správa sejmula, že umřel Michal N., který nám dělal malířský práce a který mi dělal všechny byty a máminu garsonku. tyvle, já jsem si říkal, že už se dlouho neozval, tak sem si říkal, že bych mu i zavolal a dneska sem se mimoděk během rozhovoru s domovní důchodkyní paní S. dozvěděl, že umřel. no volal jsem pánovi, který s ním dělal a ten mi zprávu potvrdil, že se tak stalo před třema nedělema. voda v organismu a kolaps jater. on mi říkal, že má cirhozu, ale tu má dneska každej piják piva. no a v 54 ho smrtka dostala. michal byl dobrej hodnej a ochotnej týpek, škoda ho.

======

** update 09:08 vy volové, taky ste ráno viděli ten nehoráznej sněhovej sajgon? kdyby nebyl březen, tak bych řek, že sem viděl pravý aprílový počasí. klíče od chaty předány instalatérovi, tudíž nyní je čas zvolat "děj se vůle dopíči!"

v rádiu hráli nějakou pesničku od Olympicu. Jako chápu, proč bejvalej režim tuhle bigbítovou kapelu nechal žít. Ty texty jsou tak neškodný, že ani komouši v nich nenašli politickou závadu.

ranní rituály

** update 22:00 jako kdyby vám někdo tvrdil, že nejde podat daňový přiznání jenom datovkou, ale že musíte přijít do fronty i s ověřenými papíry, tak si na 123% myslím, že vám kecá. Normálně jsem podal svoje daňový přiznání přes portál MojeDaně, kam sem se přihlásil datovkou a kam se lze přihlásit i identitou občana. Daňový přiznání za SVJ jsem poslal normálně z datový schránky SVJ souborem ve formátu XML, který mi poslala naše účetní i s popisem, co mám přesně udělat.

======

** update 21:44 na tlc běží jakási reality show milf manor. jako to je bizár na entou.

======

** update 19:12 když ve zprávách slyším kvičet lidi z burešova hnutí, tak si pokaždý připomenu, jakou jsme měli z prdele kliku, že Babiš prohrál sněmovní i prezidentský volby. s ním by to byl strašlivej průser.

======

** update 19:01 dneska to bylo zapeklitý. domů sem šel kus pěšky, protože všechny podstatný tramvaje byly zasekly kdesi na druhý straně řeky u anděla. došel sem dřív než začaly zase jezdit. udělal jsem tedy něco malýho pro svý zdraví.

======

** update 14:41 Obyvatel Česka loni přibylo vlivem migrace. Narodilo se nejméně dětí od roku 2004. nejlepší je, když na komentář o klesající porodnosti českých rodin, odpoví člověk se dvěma malými dětmi větou "kdo by dneska rodil děti?"

======

** update 13:00 tepláky mi nevadí, doma nebo na chatě k práci je nosím, někdy v nich vylezu o půlnoci vyvenčit psa, tak aby mě moc lidí nevidělo. co považuju v současnosti za největší bizárek, jsou krátkovlasí až bezvlasí postarší hoši, kteří k módním teplákům značky jakuza či bulldog přidali i modní ledvinky přes rameno. takhle vyšňoření dnes už nechodí ani revizoři v mhd.

když už sem u mhd, tak jsem minulej tejden zjistil, že dnes revizoři sebou už nosí platební terminály. tyvle, kde jsou ty časy, kdy adrenalin vyvolávala i představa, že budu muset běžet vystát frontu u doplatkový pokladny na centrále na bojišti, abych zaplatil pokutu. ta je mimochodem nikoliv 800, ale už 1000kč.

======

** update 10:12 Čistý zisk ČEZ loni osminásobně vzrostl na 80,7 miliardy. Důvodem je enormní zdražování energií. hele lidi, já nevím, nechci bejt nějakej příliš paranoidní, ale poslední roky získávám pocit, že ČEZ je takový šedý stát ve státě. Podivná šedá zóna, která má vliv na naše životy a nikdo s ní moc nepohne. Daniel Beneš, ředitel této elektrárenské mafie, přežil několik premiérů, přežil dokonce i Andreje Babiše ve funkci premiéra a ještě mu pomáhal v kampaní na ředění lahviček s vakcinami proti kovidu, protože chtěli vyjebat s dodavatelem vakciny.

======

** update 09:19 musím říct, že 21. století je stoletím smutným. civilizace jde do píče, poslední lidská generace 'Z' si pro jistotu už naplánovala konec na rok 2046 a fašistický Rusko symbol posledních lidí využilo k označení speciální vyvražďovací operace. z jedný strany se Rusku nedivím, že má strach o svoje tradiční hodnoty. Nechtějí si vzít ranní sraní do děr v zemi, nechtějí si vzít alkoholismus, mlácení žen či znásilňování spoluvězňů a proto evropský hodnoty berou jako hrozbu. Evropa míří ke svému civilizačnímu konci, stačí se podívat kolem a hned vidím, že lidi opouštějí staré dobré návyky typu kouření cigár či pití alkoholu na pracovišti, děti rodí muži, kteří místo aby ráno rozebrali nový den na stojáka u stánku s výčepní lihovinou, raději stojí před kavárnou s předraženou biokávou, které se nikdy nedotkla ruka dětského pracovníka a diskutují o ovesných vločkách s banánem. Celý svět jde do prdele, teď sem zapnul televizní zpravodajství český televize a první co spatřím, je prezident na pracovní cestě po německu. ten chlap má šílený tempo, který vůbec nestíhám a kdyby ho viděl miloš zeman, tak určitě z toho totálního nasazení dostane smrt. tady už se nedá nadávat ani na prezidenta, jakej to je čůrák. snad aspoň klimatická krize nezklame a bude pokračovat dosavadním tempem mířícím k totálnímu konečnému řešení lidské otázky.

PLyN

** update 19:50 tak já nevím. před 12-13 lety řádila velká recese, v americe krachovaly hypoteční trhy a banky, peníze se tiskly jako o závod. načež se objevil bazmek jménem bitcoin, který má jasně a pevně daný pravidla a tak digitální svině kryptografická furt nechce zdechnout. Bitcoin je nejdražší od loňského června. Pomohl mu krach Silicon Valley Bank.

======

** update 14:25 chtěl jsem napsat něco k ševčíkovi z vše, ale seru na dezoláta a nebudu mu dělat reklamu. ševčík je prostě zmrd.

======

** update 13:27 čvachtání zdar. no nazdar! kdo nečvachtá s námi, čvachtá proti nám. mír čvachtání.

======

** update 10:45 okej, objednal jsem se k doktorce po třech měsících na kontrolu tlaku, přesně jak sme byli domluvený. nicméně mi sdělila, že mám přinýst ranní chcanky a k nim mi vezmou zase krev. půl roku chodím k doktorce a už mi po druhý chtějí vzít tělesný tekutiny.

======

** update 09:44 dnes je krásný den. psi serou na chodníky, rostliny začínají kvést, tramvaj devítka s šestadvacítkou jezdí objížďkou a já budu dnes v práci žrát polívku z domova. taky sem speciálně pro vás zmrdy vyfotil, kolem čeho chodím každý den do práce. nádherná ukázka spojení nikdy nečištěných vafek, stáří kamen a norskýho plynu či odkud se bere. stěna černala už dost dlouho, ale letošní topná sezona teprve pořádně přiložila pod kotel. Srdíčko milovníka ohňů, hasičů, hasičský techniky a požární ochrany jistě zaplesá radostí.

image

zmrd jde do hajzlu

** update 18:28 tyvle, Nejedlý s Mynářem to na Hradě jeli jak v devadesátkách. Vždycky někdo přinesl prachy v igelitce. :D Hrad porušil paragrafy o praní peněz. Za lov v oboře se platilo 560 tisíc hotově.

======

** update 15:28 zjišťuji na Internetech, že sněhové vločky z poslední generace Z jsou šokované, že někdo ještě umí psát rukou a k tomu krasopisně. Pekarová ukázala prezidentský slib psaný rukou, mládež je z toho naprosto v prdeli a řeší,jakým fontem to bylo psaný. Ano milé děti, dřív bylo běžné psát rukou.

======

** update 11:17 Poštovní schránka na rohu ulice, to není nějaká lecjaká věc. To tahle vyběhnete z kanceláře přes ulici a svět se vám postaví na palici. Čumíte a čumíte, jak nejlíp umíte, ale schránka posraná je nějakým čůrákem sundaná. Sto let do ní lidé dopisy hází a pak najednou schází. Česká pošto, fakt děkuju.

Ze stáje v Krabčicích zmizel Kadyrovův kůň. Navzdory sankcím. Kadyrovovi ovcomrdi a kozomrdi se očividně chtějí stát také koňomrdy. Chudák zvíře.

======

** update 09:21 zítra odchází do hajzlu Zmrd, kterej byl dobrej jenom v chlastání čehokoliv, co teklo a obsahovalo líh. Zmrde z Kolína, peklo na tebe už čeká.

koukal jsem na výpis ze SIPO, státní příspěvky rozpuštěny, nastává tiché a nenápadne podražování. Od začátku války šlo všechno pěkně nahoru od energií až po žrádlo. Nicméně raději snížím teplotu v kuchyni a snídaně si budu dělat sám, než abych se stal Chcimírem a chtěl mír i za cenu, že se nechají ukrajinci zlikvidovat. Včera sem jim opět poslal nějaký drobný za zbraně. Nejlepší Rusák je mrtvej Rusák.

Existuje nějaký důvod, proč při míchání kafe mlátit lžičkou o stěny hrníčku silou zvoníka u Matky Boží?

žvanírna sráčů

** update 18:55 před chvílí sem zahlídnul, že debilové ze strany plný dementů stále ještě žvaní a po nich jsou asi zase nachystaní zaměstnanci Agrofertu. Jestli dorazil jejich Vůdce Babiš do Sněmovny mně nebylo jasný. Já nevim, tahle vláda musí udělat nepopulární kroky, škrty, úspory a důchody, jenže je jasný, že v příštích volbách to vládní strany zabije. populisti a manipulátoři budou mít totiž žně.

======

** update 13:36 jsou dva typy lidí. ten první typ běhá po budově a zjišťuje, kdo vysypal kafe na zem. druhý typ lidí (obvykle recepční nebo manželka) se prostě sebere a nepořádek uklidí.

Obezita může souviset se způsobem tvorby tepla v těle, ukázal český výzkum a naznačil novou cestu k hubnutí. konečně vědecký důkaz, že být teplý chlap je k něčemu dobrý.

======

** update 11:58 no, takže nejdřív sem musel přidat do svých příspěvků řádek kódu, aby mi po rozkliknutí hoven blogýsek ukázal i datum, kdy sem hovna vysral. včera sem něco hledal, vyhledávání příspěvků zafungovalo, ale jaksi po odkliknutí příspěvku sem nebyl schopnej rychle zjistit, kdy jsem ho psal. takže stačil řádek v php a jsem zase kurva spokojen.

ve Sněmovně retardovaná strana plná debil s ano sektou jedou obstrukce. žvaní o hovnech, žvaní sračky, jedou točky a čím větší retard, tím retardovanější příspěvek do diskuse. já osobně nevím, co je k nepochopení na tom, že Babiš a jeho parta kreténů je přímo zodpovědná za neřešení důchodový reformy. Zrušili před deseti lety práci pana Kalouska, pak vládli a důchodovou reformu neřešili. No a teď bude Babišova prasnice Schillerová kvičet, že jsou důchodci v píči a Husákovi zmrdi budou taky. Jo lidi, ste v píči a můžete si za to sami, protože raději volíte čůráky, kteří vám slíbí budelíp s modrým z nebe a létajícími holuby do huby.

dnes jsem poprvé elektronicky odeslal daně a napsal dopis na radnici prahy 10, kde sem se zeptal, jestli mi zase pošlou složenku pro zaplacení poplatku za psa nebo mám z čubiny udělat neregistrovanou anarchistku jako byla stará Tara?

kunda jaro je tu

** update 17:52 Jak se bourá Mordor? Demolici Ústřední telekomunikační budovy můžete sledovat online.

Britští Tři mušketýři ve znamení korektnosti. D'Artagnan není bílý. když to půjde tímhle tempem, tak v dalším filmu bude Nelson Mandela běloch a Adolf Hitler černoch.

======

** update 13:15 konečně dorazil obal na mobil. dneska mi podruhý spadnul a myslím, že to stačilo.

Inscription 155923 kdyby chtěl někdo koupit vyhulený inscription tak za pět milionů korun, tak nechť mi laskavě pošle email.

======

** update 12:10 fašistický vůdce Adolf Putin mele hovna s trusem. Původně jsme chtěli Ukrajinu vyřešit mírovými prostředky, prohlásil Putin v projevu.

======

** update 11:56 jaro je tu kundi. sice ne ještě to kalendářní, ale pupence pučej, ptáci ráno řvou a i ten pes sere spokojeněji. krásný den.

feriho valentýn

** update 20:42 kurva, já to říkám do pyče furt, že bejt v práci sprostej jak dlaždič se vyplácí. Vliv vulgarit na kvalitu kódu.

Toxická invaze: Smrtící muchomůrky zelené pronikají do Spojených států. kdo by to do muchomůrky řekl, že je tak vostrá a ještě se umí množit bez křemílka.

======

** update 15:13 zítra dorazí xperia pro. jsem tedy zvědav, o jak moc bude horší než s23ultra. určitě o dost.

======

** update 10:53 okej, protože je dneska svátek všech žen a jednoho Valentýna, den s kolegy jsem po příchodu do práce zahájil vstupem do šovinistickýho sexistickýho rozhovoru o zrzce, asiatce a jednom černochovi, kteří pracují v jedný nejmenovaný firmě. jako to téma k rozhovoru bylo jasný, hned jsme začali rozebírat migranty s gigantickými iPhony 14 a nadrženými penisy, kteří přišli prznit evropská děvčata.

Inflace se na dvě procenta dostane v příštím roce, říká guvernér národní banky Michl. já nevim, ale tomu Michlovi nevěřím ani slovo. Osobně myslím, že si dělá z lidí prdel.

Inflační cíl jsou zhruba dvě procenta. Kdy se na ně dostanete?
V příštím roce.

V první polovině nebo spíš ve druhé polovině roku?
To bohužel neví nikdo.

Reportéři ČT se vydali po stopách řetězových e-mailů. Dezinformace cílí na statisíce seniorů. včera jsem tu reportáž viděl a dozvěděl z ní spoustu zajímavých informací. například tu, že největší spameři jsou bývalí soudruzi, členové komunistický strany a jeden pohraničník, který věří, že ho vlast povolala. když jsem slyšel blábolit ty starý dědky o závadných médiích a podobně, slyšel jsem schůze základních organizací ksč. jak platí, že jednou nácek, pořád nácek až do smrti, tak podobně platí, že jednou komunista, navždy komunista. ty dědci si nedokázali a ani nechtěli přiznat, že by šířili lživý sračky. prostě věřili svý pravdě.

Obrovské rozpory, říká Feri k obžalobě. Oběti promluví za zavřenými dveřmi. vzpomínkou na Valentýna jsem začal, připomínkou Valentýna skončím. Ferimu soudce vybral dobrý den, aby mohl vysvětlit, jaktože měl tolik dámských návštěv během večerů a jaktože se jeho dámské návštěvy chodily hned po příchodu osprchovat. Mladý úspěšný politik s milionem sledujících na Instáči, známý student fakulty a spousta dívek z prvních ročníků, které vlhnou už jen při představě, že by je někdo takový pozval na večírek. Jak to asi může dopadnout... že?

klendra pyčo

** update 21:21 jako s23 ultra fotí fakt obstojně.

image

image

image

======

** update 12:23 to bych se posral. rozhodnu se, že si skočím na olšanský náměstí ke kabátovi pro bagety a koláče. vlezu do prodejny o velikosti 4m2 a ocitnu se asi mezi třiceti malejma zmrdama, který tam přivedly dvě dámy, každej ten malej zmrd si kupoval rohlík, housku nebo malej koláč do 25kč a nikdo z nich nestál ve frontě. takže sem těm dvěma frndám poděkoval za blázinec a geniální nápad vzít velkou skupinu malejch zmrdů do pekárny a šel jsem do prdele, protože to bylo fakt na zkurveně dlouho. rozhodnu se dojít na Floru do alberta a pak rovnou pro oběd. vyběhnu na Floru,kde zjistím, že Albert je v rekonstrukci. Ok, další Albert je o kus dál na Vinohradský, tam slavím nákupní úspěch a rovnou jdu vedle do jídelny pro zkurvený žrádlo. díky frndám z mateřský školky a díky jejich nápadu vzít malý zmrdy na návštěvu malé prodejny pečiva jsem se sice prošel, ale ušetřil a rovnou si odnesl oběd.

pan Kundazlán má poslední projev ve funkci a poslední projev svýho života a pak už ze Slovenských Tater pojede rovnou do prdele v zapomnění. Přesně tam ten vychlastanej dobytek patří.

======

** update 10:30 kunda pyčo, klendra venku je první dnešní věc hodná přímého nasrání. volání od zákazníka ve stylu "nic nám nefunguje" je druhá věc k nasrání, protože mozek začne zase malovat černý scénáře, co všechno mohlo totálně zdechnout. pak se z toho vyklube pomalej internet a zarušený wifiny. já už na tyhle debilní stresy fakt nemám kolikrát sílu. to je takovej problém se naučit vyjadřovat tak, aby z toho nebyly nervy? třetí věc k nasrání je důchodová reforma a naše budoucí důchody. teda to nasere akorát toho, kdo se sám vlastními silami nezajišťuje na důchodový časy blízké smrti, protože věří, že stát se o něj dobře postará. neverending diskuse, jejímž výsledkem měla být reforma důchodů už aspoň před dvaceti lety.

jo a co mě vyloženě těší je, že alkoholická ovarová hlava z Kolína dnes naposledy dělá ostudu v zahraničí.

V ANO to vře. Babiš jede jen ego a kašle na nás, i když za něj nastavujeme krk, zní z hnutí. debilové z korupčního hnutí andreje bureše začínají mít tušení, že jejich šéf je čůrák. přestože se díky jeho křivým zádům mohli vyškrábat do státních funkcí a sát tak peníze z rozpočtum, dřív nebo později mu budou muset podrazit nohy, aby si zachránili vlastní krky u koryt.

pohoda

** update 20:09 myslim, že měl dnes ve strašnickým krematoriu pohřeb hošek z plexisu. když sem jel kolem, viděl jsem hromadu džísek, kůži a nějaký barevný hlavy.

======

** update 13:30 dvě kolegyně jsou dnes na jakési feministické akci "ženy v it". tak nám snad ostudu neudělají, protože výrazy jako cloud či wtf znají.

Pavel zvažuje trestní oznámení kvůli dění v prezidentské kanceláři. osobně jsem přesvědčen, že se budeme ještě hodně divit, co na Hradě ty dvě ruský štěnice nejedlý s mynářem napáchaly.

======

** update 13:18 natahali jsme s kolegama nějaký vyřazený práškový hasičáky s revizí v roce 2021, takže mám jeden doma a možná si ještě jeden odvezu na chatu. dobrý hasičák mít a ještě lepší nikdy nepoužít.

======

** *update 10:57 Čína zpochybnila důvěryhodnost Pavla. Proti jeho telefonátu s prezidentkou Tchaj-wanu protestuje. osobně myslím, že mi naprosto vůbec nevadí ústup od lísání se k čínským komunistům. Zeman s Ovčáčkem byli v prdeli čínského soudruha Si zalezlí velmi hluboko a kvičení čínských soudruhů mi zní jako balzám na nervy a uši.

Kadyrovci měli napadnout ruský štáb a znásilnit moderátorku. jako je to smutný, že čečenští kozo a ovcomrdi si ruskou moderátorku spletli s ovcí, ale ať dělám co dělám, líto mi ji není, protože mi furt naskakujou před očima zabité ukrajinské děti a znásilněné ukrajinské ženy.

======

** update 10:20 pořád mám velkou radost z výsledku prezidentských voleb. nejsmutnější na tom akorát je, že moje volební preference vyhrávají mnohem méně, než kandidáti preferovaní koblížkáři či dementy, který stačí vystrašit sračkami typu neexistující migranti s gigantickými iphony a nadrženými pohlavními údy přicházející znásilňovat české stařeny či neexistující mobilizací žen a dětí.

Myslím, že v Burešově hnutí vládne strach a chaos, protože soudruh předseda je nejspíš hodně nasraný a bude muset rozjet čistky po vzoru normalizačních komoušů. Očekávám, že slavný vysmažený guru Mára přijde s nějakým dlouhým poučením z krizového vývoje v hnutí a doporučí mediálně popravit pár členů.

Vyloženě doufám, že pan prezident Pavel nebude naskakovat na ruku byznysovým zájmům velkých rodinných firem typu Agrofert či PPF a nenechá se vozit soukromými boeingy jako to dělával Zeman při cestách z klanění v Číně.

Brutální útok v Ústí. Ty prostě zemřeš, křičela mladá dívka a šlapala vrstevnici na hlavu. nechci mít úplně rasistický komentáře, ale předpokládám, že útočnice byla z komunity nepřizpůsobivých indiánů či eskymáků.

úterý nebo středa

** update 15:17 papež má papamobil. miloš zeman brousí silnice města náchoda v golfovém vozíku.

======

** update 14:34 bureš měl nějaký mimořádný vystoupení, který jsem si nepustil. nicméně jsem se o něco později dočetl, že mu guru Mára napsal nějaký anonymní dopis, aby měl v ruce důvod, proč už nejezdit mezi spodinu a na romácký tancovačky. věřím, že se burešovi tito lidé eklují.

======

** update 13:31 byl jsem si pro oběd, nakoupil chleba a dvě bagety pro snídani zítra a pozítří. ano, i dnes sem žral doma připravené jídlo na ráno a myslím, že u toho zůstanu minimálně 4 dny z celého pracovního týdne. v ulici maníci staví lešení. raději jsem je obešel po protějším chodníku, protože když sem viděl, jak tahají železný tyče ručně lanem vzhůru, bojím se úrazu vlastní hlavy. úplně sem si nebyl jistej, že by celá operace probíhala podle pravidel bozp.

======

** update 11:22 já se vlastně těším až bude po volbách. chtěl bych sledovat dění na ukrajině, protože to se nás, myslím, týká ještě o něco víc než volby prezidenta. chci se dívat na létající trupíky ruských okupantů a nechci číst neustálé dementní komentáře k volbám.

======

** update 10:10 co je dneska za den? jedna z prvních pracovních otázek dneška. můj mocdrahý notebook s xeonem letošním rokem začíná svůj čtvrtý rok života. doufám, se mnou pobuda ještě pár let pobude, protože t520 blahé paměti pracovně sloužila přes šest let a nyní přežívá další zimu na chatě.

Reality show zaskočila Čechy. Ukázala, jak se vydělává darováním vajíček. vždycky jsem přemýšlel, kde se berou vajíčka pro umělá oplodnění. tak nějak jsem si bláhově myslel, že v rámci zkvalitnění genofondu se berou od vzdělaných sportovně laděných studentek vysokých škol, ale realita bude nejspíš jiná. vajíčka pocházejí od lidí z televizních reality show a životní styl těch lidí raději ani komentovat nebudu. Petra je na mateřský a žije z příspěvků, partner nezaměstnaný a patří mezi sociálně slabý.