Prújem: úterý

koronáč sráč

** update 21:22 já těm protiočkovacím bojovníkům fakt nerozumím. jsou schopní do sebe nalejt savo, odčervovací prášky nebo koloidní stříbro, ale s celkem otestovanou vakcinou maj problém. navíc nikdo nikoho nenutí nechat se očkovat, ale stejně se musej pomatenci srovnávat s nebohejma židama za druhý světový války.

„Na očkovací tým házeli kameny.“ Odpor v regionech, kde se nedaří očkovat. Docela mě děsí, že v roce 2021 existujou v Český republice regiony, kde na očkovací týmu hážou šutry. Jako chápal bych to někde mezi lidojedama, ale kurva ve střední Evropě...?

======

** update 18:38 takže část tzv internetovýho undergroundu žije umrtím Špíny. No je hezký, kolik se objevuje jeho kámošů, kteří vzpomínají na kalby s úžasným MC, kterej zase až tak úžasnej nebyl, ale když ste nachcaný, tak se vám může ve finále líbit i Zagorka a jak jeho historky, kterým se dost těžko věřilo, žijí vlastním životem. Se diví, že umřel jako bezdomáč, ale nikdo by ho v minulých letech u sebe přes zimu neubytoval, protože to samozřejmě nešlo. Mě zůstanou v paměti vzpomínky a historky, jak uměl z lidí dostat pivo, cigára, trávu či větší objemy peněz slibama, který nikdy nesplnil, zůstane mi vzpomínka na smrad který šířil a na žlutý bezdomácký pařát, kterým hrozil. tak snad se aspoň český underground bude schopnej dohodnout a složí se mu na pohřeb a tryznu. osobně myslím, že bude zpopelněnej na náklady státu jako každej jinej bezdomáč.

======

** update 14:17 tyvle, to mi hlava nebere, Zeman si vychlastá mozek s orgány, vyhulí do mrtě plíce a stejně kvůli němu chtějí zase postavit konzilium plný lékařů. Takový sraní s jedním alkáčem, kterýmu prošly játrama hektolitry lihu. Tahle země má alkáčů aspoň milion, ale takovou péči nikdo z nich nedostane.

======

** update 10:41 internetem kolujou bůhvíkolikátý informace, že Špína umřel. Jsem zvědavej, kdy se objeví informace, že byl spatřen v Brazílii ve společnosti Elvise.

======

** update 10:14 koronáčový čísla rostou, ministerstvo zdravotnictví s debilním ministrem zdravotnictví žvaní a propaguje vakciny, který měli propagovat už loni.

zemancountdown

** update 14:26 tyvle, já sem si s tím posraným výborem svj fakt solidně vytřel prdel. ale můžou si za mý hovna na svý hlavě sami. předseda mi neměl psát debilní mejly a ten jejich slavnej judr z kontrolní komise se neměl přidávat se svým debilním názorem. teď maj na hlavách mý hovna a chtěl bych vidět tu bramboračku, kterou musej mít v hlavě. jejich pokus o šachovou partii nevyšel.

======

** update 13:19 agent stb a normalizační komouš Andrej Babiš vyzývá agenta Kremlu Vráťu Mynáře, aby rezignoval na funkce Kancléře prezidenta republiky. Mám takový pocit, že Miloš svým umíráním na alkoholismus hodil do české politiky své poslední proslulé vidle pro vytváření chaosu a mlhy :D

======

** update 12:57 včerejší pohledy z očí do očí mezi mnou a mistrem frajerem bílým odpadem měly ten důsledek, že před půlhodinou přišel email mě a výboru, že závada byla odstraněna. přišel hodinu po tom, co jsem napsal výboru a všem zúčastněným dlouhý email o hledání závady, kde jsem použil výrazy jako eskalace problému či postavit se k věci jako chlap. takže teď počkám, jestli nám průchod mezi patry a strop koupelny vyschne.

======

** update 09:16 stránka, která počítá dny do konce mandátu miloše zemana přešla na náhodný čísla. :D

pirátský chaos

** update 21:51 tyvle, druhý shromáždění mám za sebou. to byl voser oproti tomu mýmu včerejšímu. přišel sem záměrně o pět minut později, než byl ohlášenej začátek a stejně sme hodinu čekali, než se dalo dohromady 56% usnášení schopnejch jedinců. neuvěřitelná arogance vůči výboru a chudákům, který dorazili včas. ty dementi nejsou schopný poslat ani plný moci, aby mohl barák fungovat. hromada šmejdů byla doma a vůbec neměli zájem, jeden mamrd nepřišel kvůli tomu, že protestuje proti výboru, další nepřišel, protože nesouhlasil se změnou stanov a počtu lidí ve výboru. a na nějakou hlubší diskusi a prudu ohledně zatejkání vody nedošlo, protože byli vlastně orgáni rádi, že sem přišel za matku hlasovat.

======

** update 15:14 alkohol dorazil. rozvoz chlastu v praze funguje fakt rychle.

======

** update 14:08 objednal jsem dopoledne nějaký alkohol v podobě několika láhví rumu a tequil. celý den sleduju zpravodajství a již jede tradiční povolební blázinec. kdejakej debil má potřebu se vyjádřit, co by udělal, kdyby byl na tom či onom místě.

======

** update 11:46 strana stahovačů nelegálního software a kradených filmů zažívá docela horký dny. v jejich otevřených diskusních fórech vládne chaos, blázinec, magořinec a vzájemný obviňování, kdo může za jejich brutální propad. očekávám, že tato strana skončí podobně jako skončila strana zelených, to jest v prdeli. bartoše je mi celkem líto, protože není debil a tu partaj vydupal z ničeho,nicméně postavit partaj s alternativními pomatenci, levičáky a magory typu michael polák alias xchaos prostě nikdy nemůže dopadnout dobře.

Václav Havel

** update 23:56 internetový fámy říkaj, že to má Mlha za sebou. Tak to sem zvědavej, co bude dál a jestli je to fakt pravda. Se mi nechce věřit, že by to stihnul na Havlovy narozky.

======

** update 22:37 tyvle, internetem lítaj divný neověřený drby ohledně zdraví a života draslíkovýho muže Zemana. Havel by se asi smál, vždyť je to za komoušů, kdy papaláše v komatu vydávali soudruzi za živýho a najednou tu byl státní pohřeb.

======

** update 13:41 ano mám odpověď od předsedy, ale přestože mě svrbí prsty, tak se ovládnu a nechám ho cukat bez odpovědi. pobavily mě výrazně dvě věci. za prvý sem se dozvěděl, že kdyby vytáhli vodoměry a uzávěry z bytů ven, že by se teplá voda příliš ochladila, než by dotekla do koupelen a kuchyní. druhá zábavná věc mi osvětlila, proč se toho baráku drží jako klíště koulí, přestože furt každýmu říká, že by se na to mohl vykašlat a jít konečně na důchod v sedmdesáti. Jedna věta totiž začala slovy "Moje firma..." V jeho firmě asi nic neslyšeli o tepelný izolaci trubek.

======

** update 11:30 takže u matky zatím závadu, kudy jim utíká voda, nenašli, ale rozhodli se, že vymění vodovodní trubky pro teplou a studenou vodu, že by to jako mohlo chcát někde z nich. No mě se to nezdá, ale dostal jsem takovou informaci. Já jsem jim na to odpověděl, že ať si dělaj co chtěj, ale když už budou u výměny vodovodních potrubí, tak by bylo dobrý, kdyby vyměnili i bytový uzávěry vody, že bych to stejně udělal, jelikož mi ten můj nepřijde příliš robustní. dnes jsem na to měl odpověď, ze který jsem cítil takovej ten jízlivej tón, že je to jako samozřejmý, že neví jak se to dělá v našem SVJ a že kdybych měl nějakou radu, ať klidně napíšu. No tak sem jim napsal, že v našem SVJ jsme vytáhli vodoměry a uzávěry do uzamykatelných boxů ve společný chodbě, aby nemuseli být obyvatelé kvůli odečtům doma a kdyby se něco v bytě podělalo, ať tu vodu může zavřít kdokoliv ze sousedů nebo z někdo výboru, protože my papaláši máme univerzální klíč. Kdyby ještě chtěli něco vědět, tak mám tajnou informaci, že lze odečty vody a tepla dělat dálkově.

======

** update 10:31 všichni o tom píšou, snad tedy kromě komunistů, ale dnes by oslavil narozeniny václav havel. jsem hrdej, že můžu havla považovat za svýho jedinýho a doživotního prezidenta. zůstane nepřekonán.

tgm

** update 21:05 Tálibové obsadili sklad české ambasády. Zmocnili se Becherovky i hořčice. tyvle, takovýho lihu... facepalm emotikon

======

** update 11:49 Kdybych byl věřící, tak bych si přál, aby Bůh vyslyšel moje modlitby a Miloše Zemana konečně vzal čert. Ale věřící nejsem, tak si jen přeju, aby už bylo po všem a ten zmrd už konečně chcípnul. Pomohl dojebat tuhle nebohou republiku fakt dost.

Prezidenta Zemana odvezli do vojenské nemocnice.

Nicméně bych řekl, že Boží mlýny fakt melou a rovnou dva zmrdy společně.

Václav Klaus je v nemocnici, trápí ho vysoký tlak.

======

** update 09:21 na dnešní výročí úmrtí tomáše masaryka se vše komplikuje. kolega s rozlámanejma kostma v ruce bude dlouho doba, další kolega vyprovází matku na amputaci nohy, já se snažím uhánět řemeslníky, aby se mi vrhli na matčinu koupelnu co nejdřív a k tomu mě přestala bolet hlava. to je snad jediný pozitivní. jo a taky mám pocit, že mě serou Internety a lidi na nich, protože každej vypadá, že sežral hromadu šalamounových hoven, ale výsledkem bude zasraná republika hovnama miloše zemana a andreje babiše.

Čeněk Stýblo z ViralBrothers se stal otcem: Za to jméno vás bude syn nenávidět, píší lidé. přiznám se, že jsem až dodneška netušil, že nějakej čůrák stýblo existuje, ale pojmenovat dítě 'bitcoin salvador stýblo' je solidní ukázka duševní demence. jakože tihle takzvaní jútubeři nejdřív prodávají svůj ksicht a potom ksicht manželky chápu, jde jen o šoubyznys, ale začít prodávat vlastní dítě a ještě ho pojmenovat po nejchudší zemi světa, kde domorodci proti bitcoinu protestujou, protože nemaj pomalu prachy na mobily a ani co do huby, je solidní dětská prostituce. nicméně čím větší čůrákovina, tím víc mu lidi platěj, to je digitální 21. století.

pank je mrtvej dejve

** update 20:16 Ve věku 80 let zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. končí jedna velká éra. úžasnej věk, kterej mě asi nečeká.

======

** update 14:20 v televizi blábolí pseudoprezident Zeman k novým velvyslancům, prej Rusko není nepřítel. je to marný, marný a marný... už aby tohle skončilo.

======

** update 10:34 právě sem na chodníku našel ležet kovovou jednoeurovku. co to znamená nevím, třeba budu mít štěstí.

======

** update 10:15 pokud ještě někdo věří punku, tak by s tím měl přestat. punk definitivně umřel.

Válka pankáčů. Dva exčlenové Sex Pistols vyhráli soud proti frontmanovi.

brouci

** update 13:49 celej českej internet se předělal na experty přes americký invaze a talibánce...

======

** update 10:38 tak sem zjistil, že brouci jako berušky nebo švábi jsou schopní přežít uvnitř lidských útrob.

prořezy

** update 19:58 včera sem nechal odvýst dva valníky biomasy. zahrada je prosvětlená, akorát teda sem zvědavej, jestli se zejtra podaří provázat zbytek živýho plotu. to je prostě těžký, živej plot z nevhodně zvolených stromů pod elektrickým vedení je prostě problém.

windows kurva 11

** update 22:58 přelaďuju kanály u televize a zjišťuju, že sem úplně zapomněl, že v kabelovce je pořád analogový vysílání... :D

======

** update 16:41 myslel sem, že pandemie naučí mé debilní spoluobčany hygieně. nicméně respirátory přes nos, přes bradu, šťourání v očích, sundavaní respirátorů během kýchání či roušky dle vzhledu stáří Sfingy hovoří celkem jasně. naučili se hovno....

======

** update 13:48 se mi líbí, že mě čeština furt dokáže překvapovat. normálně sem teď zjistil, že se oprcálce slengově říká šukafon. :D

======

** update 10:57 včera sem si nainstaloval windows 11 ve virtuálce, abych se podival, jaký sračky mi zase microsoft připravil. omalovánky jsou to zase o něco větší a starý control panel stále lze spustit.

outerý v praze

** update 13:36 včera sem pekl bublaninu s červeným a černým rybízem. bublanina se mi fakt zkurveně povedla, a jen stačilo dát víc vajec a víc másla.

======

** update 12:53 achjo, UFO si tu klidně píše posledních 20 let na Internety a teď ho chtějí hledat někde ve vesmíru, protože věří na návštěvy Země mimozemšťany.... [facepalm emotikon]

======

** update 11:39 tři kolegové v rámci firemní hry na škatulata převáží po místnostech nábytek. nepožádali mě o pomoc, tak doufám, že mě pak nevyjebou, že sem jim nechtěl pomoci.

======

** update 11:07 mírně sem si ráno pospal a pak si myslel, že když pojedu do práce později, že nebude narvaný mhd. a bylo. běží mi pohotovost, naštěstí se nic neděje a já doufám, že to tak zůstane. Jinak mě něco ráno sralo, ale už sem zapomněl co, takže to byla asi nějaká debilita.