Prújem: úterý

mecheche

** update 16:08 dnes malé posezení se šéfem a chlebíčky. proběhla diskuse, pochválili sme se a pak šli ještě na oběd.

dobytek nábytek

** update 14:17 přišlo mi oficiální oznámení, že od zítra končí homeoffice a musíme se vrátit na pracoviště. z jedný strany sem docela rád. kolega mi dneska v práci poradil, že jako správný chatař bych měl mít na chatě náhradní záslepky na díry po vodovodních bateriích, čímž si ušetřím problémy. má pravdu, takže sem si skáknul k instalatérovi pro pár kousků.

======

** update 10:31 včera sem až do 23h skládal a stavěl nábytek. ruce a tělo mě bolí ještě teď v práci. Venku je vedro a já se těším na prázdniny, až mi začne dovolená.

den dětí

** update 15:54 dneska mají děti svátek a já nevím co s tím. pedofil nejsem, takže asi nic slavit nebudu.

Prchal s Babišem vyváří použitý čajový sáčky

** update 10:37 byl jsem na otočku v práci vyzvednout ssd disk do počítače, kterej sem dostal za úkol zachránit. zrušili mi tramvaj pětku z důvodu rekonstrukce trati někde v centru, dopravní podniky vyhrožujou, že úplně zrušej třináctku, tak sem včera reagoval na letákovou akci a napsal mejla na uvedený adresy, že se zase posrali. v mhd plno a v práci taky nebyl jenom jeden člověk. Babiš s Prchalem očividně trpí absolutním nedostatkem důvěryhodných kádrů, takže agenta Kůži alias Arenbergera zase nahradí na pozici ministra zdravotnictví zpěváček Ken alias Vojtěch. Docela by mě zajímalo, jestli do voleb Andrej stihne protočit ještě jednou všechny své bývalé ministry. V podstatě je pro mě překvapení, že neudělali ti dva buzeranti ministra zdravotnictví z multiministrů Karla a Havlíčka. Tyvle... [facepalm emotikon]

injekce

** update 19:58 no že bych se cejtil čerstvě fakt říct nemůžu.

======

** update 14:15 první dávku mám za sebou a miloš zeman by měl konečně chcípnout.

======

** update 10:25 už se blíží okamžik, kdy mě znásilní injekční jehla.

jaderná bomba

** update 11:56 celkem mě uklidnilo zjištění vědců během simulovaných dopadů planetky na Šumavu, že by nepomohla ani jaderná bomba vyslaná směrem k vesmírnýmu objektu.

hospoda na prodej

** update 10:04 kousek od baráku mám hospodu u Michálků. Dneska sem zjistil, že je na prodej za 14míčů. To asi nebude náhoda.

hnus

** update 21:32 no nebudu zase delší dobu provozovat poslech brífinků a přenosů ze sněmovny v televizi, protože ty hovna, který teďka lítaj vzduchem, mi zvedaj žaludek a chce se mi z nich blít. 31 let po Sametu musím poslouchat komouše, fašouny z spd, magory od babiše a posranýho Zemana, který jen kvůli svým osobním egům táhnou republiku do totální východní píče. děsí mě představa, že to může bejt ještě horší. babiš se zemanem prostě musej co nejdřív skončit, ti dva jsou zhoubným nádorem společnosti.

======

** update 19:18 nicméně největší bizár z dnešních politických projevů pronesl poslanec flákanec volný. to byl dobrej konspirační magořinec. jo i tací žijí mezi námi.

======

** update 13:00 slyšel jsem v televizi brífink komoušů a fašounů z SPD a chtělo se mi zvracet. Neuvěřitelná žumpa sraček.

======

** update 10:31 nevěřícně zírám, jakej hnus rozjel Zeman s Babišem. Netušil sem, že se dožiju takovýho průseru po 31 letech od Sametu. Ještě štěstí, že se toho nedožil můj fotr, protože by ho kleplo.

život mezi debilama

** update 13:10 až mi bude někdo tvrdit, že po prodělání kovidu má člověk získanou imunitu, tak ho pošlu do prdele, protože strejda se po dvou měsících vrátil s kovidem do nemocnice. notypíčo.

======

** update 10:10 akce mlácení do zdí stále běží a poběží ještě pár dnů.

Nerozséváme covid, práškovali jsme pole, musel vysvětlit zemědělský podnik. tyvle, žiju mezi dementama...

mlha

** update 23:15 venku je mlha. taková pěkná hororová. přesně ten typ mlhy, ve který se šíří zombie virus a ze který občas vyleze bestiální příšera z paralelní dimenze.