Prújem: úterý

kurva chaos

** update 16:17 udělal sem o vejkendu fakt hodně boršce, myslel sem, že budu mít problém, ale sežral sem právě celou sklenici.

======

** update 11:57 kolega epidemiolog chtěl udělat dnes v týmech A a B chaos, který by spočíval v tom, že bych zase byl tenhle tejden doma a příští tejden šel jako do práce. no musel sem zavolat svýmu šéfovi, se kterým mám smlouvu a ujasnit si, že se jedná jenom o chaos a pro všechny bude lepší, když systém zůstane při starým. jinak svět se řítí do prdele, už zase nějaký magoři vraždili po evropě civilisty.

já se přiznám, že se někdy těm chudákům z chudejch zemích ani nedivim, že se nechaj zmanipulovat starejma zbabělejma kreténama, který melou hovna a sami nemaj koulej vyhodit se na náměstí do vzduchu. kdybych byl chudej týpek ze země, kde je taková bída, že i bezdomáči nemůžou bejt zlitý každej den až pod obraz, kdybych byl týpek z chudý země s laciným čínským telefonem v ruce a účtem na facebooku, kde bych každej zkurvenej den viděl debilní fotečky kundiček a čůráčků v padělaným značkovým oblečení v debilních pozách s debilníma kecama, smajlíčkama a haštágama, asi bych byl taky celkem frustrovanej a získal pocit, že odpálit se na náměstí všechno vyřeší.

debil z Hradu

** update 13:14 dělám si hovězí na slanině a koupil sem malej rum, do kterýho sem naložil rozinky. upeču si ještě bábovku. dnešní den byl celkem klidnej, akorát sem se dozvěděl, že zejtra chce mít do televize zase projev debil z Hradu. Fakt nevim, co chce ta mrtvola zase říkat. zeman když má mlčet, mele hovna, když má mluvit, drží hubu zmrd.

babiše do koše

** update 10:44 mám pocit, že furt ještě žiju. dneska sem v práci totálně, ale fakt totálně sám.

shr číslo 25

** update 11:56 paráda, právě sem dal dohromady všechny plný moci, který dorazili k dnešnímu shromáždění vlastníků a mám hotovo. jsme usnášeníschopný, odměny odsouhlaseny a shromáždění je vyřízený. O tom sem ani nesnil.

osobní voser

** update 15:15 před chvílí mě trknul kolega v práci s docela dobrou poznámkou. jelikož je na měsíc vyhlášenej nouzovej stav, tak já asi oficiálně nemůžu udělat shromáždění, když i v hospodách u jednoho stolu může sedět maximálně 6 lidí a na stojáka jich může bejt 10 nebo kolik kurva. Takže sem sousedům připomněl, ať mi pošlou vyplněnej formulář a případně příští týden přijdou v roušce.

======

** update 13:45 v pátek mě čeká certifikace vmware nsx-t .... uf uf uf

======

** update 08:56 měl sem budíček na půl osmou. myslel sem, že sem se včera domlouval s elektrorevizákem na předání revize na dnešní osmou. jo domlouval, ale na večer a nikoliv ráno.

podzimní chcanec

** update 15:34 sanitky houkaj. houkaly i o vejkendu. pocitově bych řekl, že houkaj častěji než na jaře.

======

** update 11:30 během víkendu sem uklízel, protože sem měl návštěvu. největší víkendovým objevem byla návštěva botanický zahrady v malešicích na praze 9. takže pokud to počítám dobře, praha má tři botanicky zahrady. malešice, na slupi a v troji. šišky s mákem k obědu a bábovku z rybízovýho sirupu, která měla barvu jako vysočina, mám taky za sebou. praha je vylidněná. a to už pozoruju od pátku. nějak sem myslel, že lidi vysmahli na prodlouženej víkend, ale jel sem před chvílí pro snídani, a sedmička tramvaj byla skoro prázdná. nikde fronty. počítám, že lidi najíždějí druhou vlnu paniky a strachu o vlastní životy, protože Babiš je čůrák a ještě nechcíp.

bubák

** update 10:58 tak tohle je parodie na prezidenta český republiky

image

výročí

** update 13:48 do mhd zase s rouškou. v podstatě veřejnost byla poctivá, všichni roušky měli až na pár dementů. mě taky sere mít roušku, ale ještě víc by mě srala diskuse s debilama.

dneska slavím s dívkou roční výročí. ty vole, docela to uběhlo bez toho, aniž bych musel cokoliv dementního řešit. mám takovej pocit, že posledních 25 let sem dělal něco strašně špatně.

lepší kafe

** update 12:50 proběhl v práci návrh, že bysme každej přidali měsíčně kilo a kupovali bysme si libový kafe. jenže nebyla 100% shoda a tak sme se shodli, že nic kupovat nebudem, protože kolega, který by kafe neplatil, by ho stejně chlastal. jako je to smutný, kor když máme všichni nadstandartní příjmy.

druhý den v práci

** update 15:15 sem si objednal 2TB SSD a 1TB NVMe disk do notebooku. 3500 za SSD 2TB, no neber to....