hovno na chodníku

** update 20:56 internetová auditka, kde se prostí lidé věnují diskusím o politice, dokazují jednu jedinou věc. i sebelepší vláda, sebelepší premiér nebo starosta se prostě nikdy nikomu nezavděčí. všechno je vždycky špatně, i když volby dopadnou podle představ. i velkolepý bijec komunistů novotný z řeporyjí rozdává nakonec bany, když mu někdo připomene, že tu jeho milovanou slavii financují čínský komouši, perou přes ní prachy a ovlivňují českou politiku.

======

** update 20:34 máme posekanej trávník za barákem, tak snad zaprší, aby se zazelenal a nestala se z něj pustina.

======

** update 15:47 poslouchám rozhovor s nějakým sociologem z USA, který analyzuje projevy Adolfa Putina. Počítá, kolikrát řekl "já", kdy začal pokles používání zájmen a podobně. Hodně mi to připomíná časy před Sametovou revolucí, kdy byla hojně rozšířená Kremlologie, která umožňovala lidem odhadnout další směr komunistické politiky podle projevů soudruhů...

======

** update 12:32 čuba se mi dneska vysrala přímo na chodník. asi její poprvé. včera v noci chcalo a chcalo i trochu ráno. přijel do baráku zámečník, protože sousedovi zůstala v neděli v ruce klika od vchodu do domu. takže při tý příležitosti sem si nechal přidělat domovní klíče, dvě kopie klíčů od chaty a ještě sem se pro kámoše zeptal na jeden konkrétní typ klíčů. jo a prej umřel Abrhám.