zrádce jede domů

Vysráno dne: 2024-06-25

update 16:38 byl jsem ve večerce vzít třený rohlíčky s čokoládou a dva linecký koláčky. zaplatil jsem 80kč. předemnou stála bába, brala 2x2l bílýho vína v petce a zaplatila 90kč.

======

update 15:04 nastala věc, se kterou sem vlastně už nepočítal. dostal jsem cenovou nabídku na opravu střechy. čekal jsem to mnohem horší, ale teď fakt nevim, po tom všem, jak jsem musel frajera nahánět. uvidím, co řeknou ženský z výboru.

======

update 13:17 stojím frontu v jídelně. najednou vidím, jak prochází paní z obsluhy a lidi opouštějí tácy s vydaným jídlem. brzy se dozvídám, že nefungují platební terminály a za jídlo se tedy platí pouze hotově. dnešní den je nějaký rozbitý.

======

update 12:14 seznam. nenajdu tam ani to co znám. to je takový to, když vám volají lidi včetně vlastní mámy, že jim nejde internet. až po chvíli si uvědomíte, že ty lidi používají pro vkládání webových adres vyhledávací řádku na seznamu místo řádku pro odkaz v prohlížeči. zjistíte, že seznamu běží jen úvodní stránka se 14 dní starým datumem.

image

======

update 10:52 tak dlouho si váš kolega pouští rockový rádio beat s hity sedmdesátých a osmdesátých let, až váš začne po desítkách opakování srát i osbourne s kocábem.

======

update 10:41 to je takový to, když vám volá úplně rozhozená klientka, že jim právě teď vypadl internet a lidi na homeofficech nemůžou makat. zapnete virtualizovaný widle, přihlásíte do nich, pustíte vpn klienta, zkusíte se zalogovat do vpnky a zjistíte, že se všechno opravilo samo od sebe.

======

update 09:12 byl bych docela rád, kdyby vydávali zbrojní pasy pro používání voňavek v letních vedrech. někteří muži a ženy prostě neznají míru.

Zakladatel serveru WikiLeaks Assange nepůjde do amerického vězení. Musí ale přiznat vinu za špionáž. po 14 letech boje proti Americe získal vlastizrádce Assange větší výhru než vlastizrádce Snowden. Návrat do Austrálie je jistě o dost lepší než emigrace do Ruska.