zmrz zmrd

Vysráno dne: 2024-03-27

update 14:17 Osmdesátiletí manželé z Tachovska odmítají opustit dům, soud na ně poslal exekutory. smutnej příběh. nechtěl bych bejt soudcem, kterýmu musí soudně potvrdit vystěhovaní stařečků jen proto, že vychovali dceru, která se k nim zachovala jako megasvině a zbavila je střechy nad hlavou.

======

update 11:59 já sem zvyklej dojet roličku hajzlpapíru až do úplnýho konce. nicméně existují hajzly, kde narazíte na čerstvě načatou roli a na starý ještě zbývá pár čtverečků.

"dám si čínu" znamená jít do vietnamskýho bistra.

======

update 11:04 nedávno jsem na internetu viděl angažovanou matku bobinu, která se chtěla udělat před ostatními zajmavější, tak vzpomínala, jak musela na základce souškovat a jak ji tehdejší režim zle poškodil. no, když proběhla rozborka situace, vyšlo z toho akorát to, že chodila do první nebo maximálně do druhý třídy, když přišel Samet. Na tuhle dobu hlava skrývá hlavně dětský vzpomínky, kdy bylo všechno fajn. Sem si vzpomněl na Kikinu Klause, který podle svých tvrzení jako čtyřletý chlapec pomáhal stavět během pražskýho povstání barikády a bojoval u rozhlasu.

======

update 10:40 představte si, že více než deset let znežíváte chlapce ve svým pěveckým sboru. sem tam si nějakým pohrajete hru o kanadských mukách, sem tam nějakýmu chlapci provětráte anál, sem tam si necháte vyhonit a když vás chytí, požádáte soud o vyloučení zvědavý veřejnosti, projevíte lítost a místo deseti let vězení jsou tu najednou čtyři roky. ať zhyne české nelidské právo.

Osahával malé pěvce a vydával to za hru. Žalobkyně chce vyšší trest.

======

update 09:15 všimnul jsem si, že je zpět devadesátková móda. je zcela evidentní, že se mládež inspirovala vzpomínkami či fotečkami svých rodičů a vytahují trapácký náušnice s křížky nebo ptačím pírkem. některý pršipláště evokují dokonce čirý zoufalství osmdesátek. doba, kdy džíny byl vlhký tuzexový sen a tesilky pařily prdele už jen, když ste se na ně podívali z dálky.

Zeman je stále na JIP, přesto… Chce jet na Slovensko za Pellegrinim. klidně ať na slovensko mrtvolu miloše zemana převezou a ať ji slováci sami pohřbí na státní útratu.

Vzteklý jezevčík pokousal svou majitelku, potrhanou kůži jí sešili v Motole. jezevčíci jsou kapitola sama pro sebe. existují asi důvody, proč většina normálních psů při spatření jezevčíků dostává štěkací záchvaty.