Prújem: středa

starý časy

** update 11:45 Zeman jmenoval novýho guvernéra ČNB. Přiznám se, že nejsem z toho frajera nadšenej a spíš to beru tak, že se Zmrd Zeman projevil zase jako oportunista, který chce nasrat co nejvíc lidí. Myslím, že ekonomika půjde ještě víc do hajzlu a vydělají na tom hlavně majitelé holdingů a svěřenských fondů.

Nový guvernér ČNB Michl skryl investiční byznys do svěřenského fondu. Detaily tají.

======

** update 09:34 venku je vedro, sucho a žluto. do tramvají se vrátily starý časy, protože mladý německý turisti jsou zpět.

rouškaři

** update 12:08 Když jsem řešil novýho psa, měl jsem pár kriterií. Hmotnost do 15kg, fena maximálně 5let stará, žádný bojový plemeno a žádný průkaz původu. Co sem trochu podcenil byla délka chlupů, protože teď nám Elza líná a je to solidní hardcore. Dlouhý chlupy máme naprosto všude, ale opravdu všude. Tara měla chlupy krátký, takže nebyly moc vidět, ale zase se rády zapichovaly do kůže a oblečení. No, anedá se nic dělat, protože nikdo si nevybere barvu kůže a délku chlupů.

„Biologická válka.“ Rusové na Ukrajině znásilňují i chlapce a muže. Rusáci jsou naprosto úchylná banda Zmrdů, kteří musí být zlikvidováni.

Vyšetřujte si varlata pohmatem pravidelně, řečnil Babiš. Opozice dál blokuje schůzi sněmovny. Estébácká mrdka Babiš žvaní a žvaní a žvaní a žvanit hovna nepřestává.

======

** update 09:37 málem mě dneska posral pták. bylo to těsně a jednou to tak být nemusí. sem tam potkávám v emhádé lidi s rouškama, ale dají se spočítat na prstech jedný ruky jako kdysi antirouškaři. něco mě sralo, ale zapomněl sem co, takže život je vlastně asi dobrý.

prokrastinace

** update 14:28 samotnýho mě to sere, ale dneska sem prokrastinoval jako prase. ráno sem před barákem na zastávce tramvaje viděl prudce przdící a cinkající tramvaj, protože nějaká blbá píča před ní vešla s hlavou skloněnou nad telefonem a ani ji nezvedla.

dva dementi

** update 10:10 dobře, to je zase humornej den. jedu do práce šestnáckou, ve který mě kontrolujou dva zmrdi s odznáčkem. vylezu na floře, ti dva taky, počkám na třináctku a říkám si v duchu, jestli do ní půjdou taky. jasně že do ní vlezli a druhej revizor se řítí hned ke mě. takže mu dám výsměch, že mě jeho kolega kontroloval už v šestnáctce, ale že si rád prohlídnu i jeho průkazku, jestli náhodou není podvodník. tyvle, takový dva mladý lidi a musej dělat prudiče v emhádé.

přijedu do práce, kde je mi sděleno, že kolega z kanceláře si dneska nalízal dvě čárky, má 38 a rýmičku. ale super je, že sme od pondělka zrušili střídání na homeoffice a tudíž sem se po několika týdnech mohl s kolegou potkat.

stále si stojím za tím, že rusáci jsou zmrdi a putin velezmrd, který by měl hnít na kandelábru.

webinář 2

** update 22:07 vždycky, kdy vidím v televizi reklamu "led nás spojuje" na bohemia sekt Ice, tak si prostě představím perníkovou narkopárty.

Zeman nechystá amnestii na závěr svého působení na Hradě, řekl MfD. Jen idiot nemění názory.

======

** update 15:27 tak snad mám všechno splněno. tyvle, mě bolí ale hlava. jinak mi běží pohotovost, nechci to zakřiknout, ale zatím byl klid.

zkurvený vodafone

** update 19:04 Bruce Willis “Stepping Away” From Acting Career After Aphasia Diagnosis. demence je hnus, nicméně to vysvětluje, proč v posledních letech hrál Bruce ve fakt dementních filmech.

======

** update 15:05 dobře, s ohřejvačem vody na chatu se to asi potáhne. je to malá zakázka, která asi moc instalatérů zajímat nebude a nakonec nejspíš budu muset zkusit nahnat na chatu lidi z Prahy. V pondělí sem volal na zkurvenej Vodafon, že mi nejde v televizi pět placených kanálů od Discovery. Po delší rozpravě a vysvětlování, že mám ca modul a nikoliv jejich debilní settobox, že se mi načte program, ale nikoliv obraz se zvukem a že ty kanály běží v jejich aplikaci pro android úplně v pohodě, mi bylo řečeno, že do 48h se ozve nějakej technik. lhůta uběhla, nikdo mi nevolal a já teda volal zpět na infolinku. tam mi bylo řečeno, že se prej na tom pracuje a chtěli mi nacpat další super služby. takže sem operátorku zastavil a znovu vysvětlil, že ta jejich televize neběží pod linuxem v prohlížeči, že mi nejde pět kanálů a že vlastně platím za služby, který mi nejsou schopni dodat. tak se začala omlouvat horem dolem, asi nejsem první nasranej exUPC zákazník. to ještě bude sraní.

pytliky na hovna

** update 12:49 už zase nosím po kapsách pytlíky na hovna.

loučení

** update 11:20 včera proběhlo poslední rozloučení s Jardou Švecem Umělcem a musím říct, že by byl Jarda určitě nadšenej z toho neuvěřitelnýho večírku jako za starejch časů. Mám ji jak z praku, nechal jsem v hospodě hromadu peněz a musím uznat, že tohle byl jednoznačně nejlepší pohřeb, jaký jsem zažil. A že to byl třetí pohřeb za poslední tři roky. Tyvle, jak bylo narváno v hospodě, jaký byl nával u výčepu, jak kapely hrály a dokonce se pohádaly, protože pár lidí nechtělo stát na jednom podiu s čertovským udavačem z Transporty Chrudim. tyvle. Jo Elza to doma zvládla a nic nerozkousala.

image

image

ruský zmrdi

** update 12:05 ruský fašistický zmrdi nepřestávají v denacifikaci ukrajiny. již byly denacifikovány školy, nemocnice a památník holokaustu. pořád ale mám jistou naději, že ukrajinci a civilizovaný svět vymrdá ze zkurevným Putinem. Jo a jestli ste někdo měl peníze ve Sberbance, tak máte smůlu. Do ruský banky dá peníze jenom idiot, oni dobře věděli proč dávaj hypotéky i lidem, kteří ji v normální bance dostat nemohli. Jo a taky by se mělo ekonomicky vymrdat z Běloruskem a tím posraným Lukašenkem. Ten musí viset na šibenici vedle Putina.

ale svět se točí zatím ještě dál. dneska sem se snažil přihlásit na magistrátě psa. chtěl sem, aby ho měla na sebe napsaná žena. vyplní formuláře, já se ráno v devět seberu a jedu na odbor pro evidenci psů. tam mi paní řekne, že mám mít od ženy plnou moc, že za ní můžu přihlásit psa. já si klepu na čelo a jedu domů pro plnou moc. sepíšeme ji a zase valím zpět na odbor pro čokly. tam mi ta samá ženská řekne, že žena nemá trvalý bydliště v praze a že psa musí přihlásit na trvalý adrese. já začnu vysvětlovat, že je to nesmysl, že ten pes bude srát a chcát v praze a nikoliv v pohraničí. ona mi vysvětluje, že je to prej zákon, já ji říkám, že je to pěkně debilní zákon a že kdybych psa nepřihlásil, tak si toho vůbec nikdo nevšimne. no nakonec sem nechal napsat Elzu na sebe. To bylo tak půl dvanáctý a já byl už nasranej. k tomu mi Elza sežrala snídani, ta mrcha mi sebrala rohlík ze stolu, sežrala z něj paštiku a nechala mi oslintanej kus pečiva.

adolf putin

** update 10:10 Česká televize vysílá projev Adolfa Putina. Rád bych tomu zmrdovi řekl, ať jde do prdele se svými fašistickými žvásty o vlastenectví, hrdinné armádě a vývoji nových lepších zbraní. Studená válka skončila, akorát Kreml nemá světu co nabídnou kromě chrastění zbraněmi a vyhrožování světu. Adolf Putin je jak osina v prdeli.