Prújem: středa

naši lidi

** update 13:04 dneska v Praze místo dezolátů řádí odboráři. Nicméně pořád nechápu, proti čemu šel protestovat nejbohatší poslanec v ČR a agrobaron Babiš? Protestoval proti nízkým mzdám a předraženým potravinám v holdingu Agrofert?

Odboráři protestují před sídlem vlády. Připojil se i Babiš nebo Konečná.

======

** update 11:59 no doprdle. wtf? Bizarní případ v Praze: Zubařka a pedagožka zabily muže, který jim slíbil, že jeho tělo zmizí. tyvle, to je mi ale záhada. tělo nakonec samo nezmizelo.

======

** update 11:09 aha, takže českým internetem hýbe zdražování nájmů, což mě prostě nesere, jelikož prostě ne každý může mít vlastní byt, dům nebo chatu. dále sítí rezonuje odhalené pokrytectví kuchaře Pohlreicha, který mluví ve svých pořadech sprostě jak poloanonymní čůrák z diskusních serverů (ano zmrdi, myslím sám sebe), který bojoval proti instantnímu žrádlu, namíchanýmu grilovacímu koření, aby nyní sám vystupoval v reklamě právě na grilovací koření. já jsem vlastně rád, že nejsem politicky ani nijak veřejně aktivní osobou.

======

** update 10:44 makakové si udělají výlet, aby si mohli zahýkat v teplicích a policie jim i za moje peníze dělá soukromou ochranku. to je nějaký problém pro největší neziskovku v česku zaplatit soukromou ochranku? ochranku si platí hypermarkety, měla by to zvládnout i fotbalová neziskovka.

======

** update 09:50 znáte takovou tu zábavu, že se zničehonic ozve zákazník, na kterýho jste už dávno zapomněli a který fakt nutně potřebuje vyreklamovat switch, jemuž za pár měsíců skončí prodloužená podpora. přihlásíte se do servicedesku distributora, přesně jak máte uloženo v bookmarku, vyhledáte seriový číslo, systém vám ho nabídne, odkliknete "založit nový ticket" a najednou uvidíte systémovou hlášku, že je nutný kontaktovat administrátora. píšete distributorovi, on vám odpoví, že servicedesk normálně funguje a že máte poslat screenshoty s chybou. tak se znova přihlásíte, chystáte se udělat screenshot a najednou si všimnete vpravo nahoře velkého, ale zasraně velkého upozornění, že od listopadu 2022 je nutné používat NOVÝ servicedesk na NOVÉ adrese a ten starý bude už jen k nahlížení... ano pěkný malý trapas :D

======

** update 08:59 dneska sem přišel do práce jako druhej. ani holky tu ještě nebyly. z mého brzkého příchodu byli prostě překvapení všichni včetně mě. holt důsledek, že sem byl na trhu s kůží a kůži mám prej dobrou, tak ať přijdu až za rok.

do agility parku se svými pejsky chodí spousta lidí, od mladých ukrajinek až po starý dezoláty. přiznám se, že je mi těch mladejch holek líto. musely kvůli bezpečí opustit rodinu, příbuzný, kamarády, známý prostředí a odjely kamsi do zahraničí. dělají práce, který by ani českej dezolát nedělal a prodávají třeba předražený bagety na václaváku. musí schovávat ukrajinskou vlajku na obalu telefonu, protože václavák je oblíbený místo, kde si dávají sraz debilní zkurvený zmrdi dezoláti, kteří onanují každý večer nad fotografií adolfa putina. jako českej smradlavej hnůj je rybník, který by se měl vypustit.
pak v tom parčíku potkáte milýho sympatickýho postaršího pána s pejskem, melete hovna, vyprávíte mu jak, jste si vzali z útulku psa právě před začátkem války, že válka trvá už dlouho a jak je to strašný. von vám naoplátku poví, že je to skutečně strašný, protože je to tady naše země pro naše lidi a ukrajinci už by se měli vrátit. to je prostě takovej ten milej člověk, u kterýho ale nechcete znát hlubší politický postoje.

Vzali se v obleženém Azovstalu. On padl v boji, ona zmizela v ruském zajetí. příběh, který žádný scénárista nevymyslí, takový příběhy píše jen život. zkurvenej putin.

holter

** update 22:58 fašisti, nacisti a komunisti jsou svině. o tom by se nemělo vůbec diskutovat.

======

** update 14:20 viděl jsem v televizi reportáž o zahájení Matějský poutě. Co se týče mojí ubohosti, tak Kočkův mafiánský gang mě v roce 2023 naprosto vůbec nezajímá a jsem přesvědčen, že by tihle pohrobci normalizačních veksláků měli na Výstavišti skončit. Hodně mě bavila vystajlovaná dámička ve funkci tiskové mluvčí Výstaviště Praha, která naprosto přesvědčivě lhala o tom, jak s panem Kočkou probírají všechny stížnosti lidí na hluk a bordel. Já úplně vidím, jak Kočka starostlivě řeší stížnosti nějaký debilní chudoby, jejíž jedinou povinností je utratit u něj hromadu peněz za pofiderní zábavu. K obědu sem měl koprovku s knedlikem a hovězím plátkem.

======

** update 10:55 kontrola u doktorky proběhla před pár hodinama. byla mi odebrána moč s krví a první věc, kterou sem se dneska dozvěděl je, že jsem vyrostl a už neměřím 182cm, ale 184cm. To bylo docela překvapující zjištění. Druhá překvapující informace byla, že už nemám přes metrák a tedy se mi podařilo srazit špeky pod trojcifernou hodnotu. Třetí zjištění už nebylo tak báječný, protože tlak mi visí furt hodně nahoře a já nevim, jestli za něj může kafe a balený cigára. To je poslední, co sem úplně neomezil a asi budu muset. Minimálně proto, abych si ověřil jestli má kafe s cigáry vliv na tlak. Doktorka se rozhodla, že mě na 24h obdaří tlakovým měřákem a za 14 dní si pudu vyzvednout Holtera. To je prostě smutný život stárnoucího člověka, kterému ujíždí vlak s nákladem mládí.

Zemětřesení v Pákistánu. Musím uznat, že ten televizní hlasatel umí zachovat klid, přestože se před ním kýve kamera a za ním veškeré vybavení studia. Já bych se posral v přímým přenosu.

bláz1nec

** update 17:56 chumelenicééé

======

** update 17:10 už se mi to dlouho nestalo, ale stalo se. přijdu domů, převlíknu se a jdu srát. seru. spokojeně seru. najednou zvonek a já mechanicky řvu "moméént", jako za starých časů, když ještě žila stará sousedka. utřu prdel, umeju ruce a běžím ke dveřím. tam dva mladý lidi a že prej sháněj správce. já jim vysvětluju, že sice nejsem správce, ale zato předseda a co jde. ptali se, jak je to v baráku s internetem, tak sem jim pověděl příběh o upc potažmo vodafonu. dobrý, ale mám přerušený sraní.

======

** update 14:11 kolegův starý přítel je prostě starý pán, kterýmu dokonce někdo na jeden z počítačů nainstaloval dualboot linux+windows, jenž nyní nefunguje a do windows nenabootuje. já jsem mu řekl, že tato kombinace je poněkud nešťastná, že bych ji naprostým laikům vůbec, ale vůbec nedoporučoval, protože s dualbootem může být a je problém. windows nejsou operační systém, který se dobře kamarádí se sourozenci z jiných světů. prý mu to takhle doporučil nějaký ajtík, kterýho sem nekomentoval. navíc podle chování pc, kdy mu všechno u nás v práci fungovalo, překladač v google chromu automaticky překládal cizojazyčný stránky a doma mu to nefunguje, bych řekl že má napadenou síť či aspoň router. to chování je fakt divný, ale vstupovat do toho zatím nebudu.

======

** update 10:32 kolega z obchodního přivedl starého kamaráda, který má problém s pc. má nějakej problém, na kterým si vylámalo zuby prej už pár ajtíků, tak my sme jako poslední záchrana. můj technický kolega sedí a snaží se s pánem zálohovat. taky má nainstalovaný virtualbox, v něm windows 7 a v nich jakousi prastarou aplikaci, která už ve vyšších verzích winďasů neběží. to jsou naše problémy všedních dní.

Česká pošta propustí tisíce lidí včetně doručovatelů a pracovníků na přepážkách. Uzavře také 300 poboček. já nevím, ale už by lidi neměli být překvapení, že česká pošta běžící na systému z devatenáctýho století do roku 2023 prostě už nepatří.

zeman v hajzlu

** update 20:54 miloši... miloši...

======

** update 10:38 dnes nastává ten slavný den, kdy alkoholik z Kolína definitivně odchází do hajzlu a už se nikdy nevrátí. Sice se dneska kdekdo vyjadřuje k tomu notorikovi, ale podle mě to byl manipulativní čůrák, který se obklopil enormními zmrdy, jen aby dosáhl vytoužených funkcí. stal se sice prezidentem, ale nicméně uznání ze světa jaksi nepřišlo a není se co divit, protože miloš zeman byl dobrej jenom v jedný věci - ve vychlastání všeho co mu přiteklo pod ruce. Devadesátky konečně uzavřely svoji poslední kapitolu a je to kurva dobře.

a mě se dneska velmi zadařilo. klíč od bytu...

image

řezen

** update 14:43 čúráčí spravedlnost po Česku. Když pašujete v organizovaný skupině přes polovinu světa halucinogenní sajrajt ve větším množství, Zeman s Blažkem vám zařídí milost. Pěstujete-li trávu pro osobní mastičkářsou potřebu, hnijete jako Dvořák v kriminálu. Děláte-li osvětu a máte časopis o konopí, hrozí vám buď podmínka nebo když soudce nechce být úplně za debila, tak udělí větší pokutu. Šéfredaktor časopisu Legalizace dostal místo podmínky peněžitý trest.

Kolik velbloudů bys dostal*a za svou partnerku či partnera? Vypočítej si to. za ženu bych prý dostal 56 velbloudů. to si ještě nechám projít hlavou....

======

** update 11:22 připadám si jako v roce 1997. mám na stole dvě originální lisovaný audio cd, grabuju je na disk a dělám z nich mp3.

======

** update 11:00 já fakt lidem nerozumím. mně přijde, že se dost mých spoluobčanů chová iracionálně.

Okurky i papriky nad zlato? Čechy šokují ceny zeleniny. tyvle, to sem si všimnul, že nabíhá nová horečka debilů. včera snad nějakej krypl z hnutí ANO vykřikoval, že lidi nebudou mít na lečo. Já nevím, ale mě to přijde, že debilové rozjíždí novou paniku. Už jsem zažil nákupní paniku, že nebude droždí, máslo, cukr, mouka. Není to tak dávno, kdy lidi začali jebat z ceny vajíček a dnes už slepice nejradši chovali i pražáci v panelácích. No a teď jsou na programu okurky s paprikama, přestože je stále zima a na zahrádkách běžně tato zelenina ještě k nalezení není...

Falešní bankéři nutí lidi vzít si úvěr a peníze vložit do bitcoinmatu. Policie eviduje stovky případů. sorry, ale to už je trapný. pořád dokolečka, znovu a znovu slyším v televizi a čtu v novinách "omg, lidi. nedělejte to, neberte si půjčky a nesázejte je do bitcoinmatů." fízlové varujou před podvody, na bitcoinmatech je varování před podvody a stejně se najde debil, který na tento podvod prostě skočí. kdyby aspoň šlo o nějaký sofistikovaný podvody, ale tahle podvodná volání jsou fakt průhledně směšný a nejděsivější je, že na to lidi skočí jak slepice po flusu.

======

** update 10:02 krátký úmor skončil po dvacetiosmi dnech. venku je celkem kosa, vytáhnul sem zase rukavice a viděl několik škrábačů zmrzlých autoskel. dnes malá srážka s blokovačkou tramvajových dveří. "promiňte slečno, můžete udělat místo, aby se dalo vystoupit?" nic, slečna stále drží kafe a čumí. "pyčo, vypadni s tím kafem ven, blokuješ dveře." pyča s kafem se dává do pohybu.

V tašce opilého kurýra našla peruánská policie stovky let starou mumii. to je takový to, co si nepřejete, aby se vám stalo, když si objednáte přes über jídlo a kurýr vyndá z termoboxu balíček...

nagano

** update 13:30 já sem se dneska probudil nějak levej. když sem se koukal na telefon, viděl jsem 7:45, takže sem se šel vysrat a až na hajzlu si všiml, že hodiny ukazují 7:15.

Advokát Nespala vrátil Hradu peníze za obhajobu Zemana ve sporu se Šarapatkou. už jen pár dní a to tlusté, sprosté a permanentně ožralé prase půjde do hajzlu.

======

** update 08:14 mám takový podezření, že česko dnes bude zase slavit nagano. to je prostě takový to, když za posledních 25 let ve sportu nic jinýho republika nedosáhla. když se mě někdo zeptá, co sem tenkrát dělal, tak mu řeknu, že sem chodil do školy v pardubicích, byl sem nejspíš zhulenej jak dobytek a nějaký nagáno měl úplně v píči. ale vim, že kvůli tomu turnaji někteří zoufalci ani nespali.

kašlat na plíce

** update 09:32 ani Babiš, ani jeho multiministři vlády a pět ministrů zdravotnictví vyměněných během jednoho roku dvouleté kovidové krize, nedokázali naučit lidi, když jdou nachcípaný do veřejný dopravy, že by si měli nasadit respirátory a koupit papírový kapesníčky. je to radost vidět nachcípaný, rozkašlaný a prskající dementy, kteří si neumí utřít rypák ani do rukávu.

Rozčílený Ovčáček o rozhovorech pro ruská média: Nebudu se obhajovat. i kdyby se to hnusné prase jménem Jiří Ovčáček posralo v pravé poledne na peroně metra Muzeum, byl, je a zůstane naprostým sráčem. Zmrd dozrál na přesdržku.

litr pro debily

** update 22:37 jako, ord mi vážně leží v hlavě od chvíle, kdy jsem četl o tom doomovi. myslim, že opráším bitcoind a ty dvě věci propojím.

======

** update 15:26 Když na bitcoinovém blockchainu běží Doom. To je dobrej bizár. Neomezený možnosti tu stále jsou.

Škrcení jako zkouška odvahy. Na tiktoku se šíří nebezpečná výzva. prospěj lidstvu a zabij se.

======

** update 14:51 vážně se bojím chodit v práci srát na hajzl a raději seru doma. občas narazím na věci, u kterých jsem rád, že na blízko už špatně vidím. to je vážně problém používat štětku nebo neházet kousky hnědých papírů na zem?

======

** update 11:20 zase dnes probíhá zimní počasí a ranní klendra byla fakt dost nepříjemná. vyloženě se těším, až se trochu oteplí, začne jaro a já si budu moci vybrat pět dnů starý dovolený. ledečko volá.

Mynář si na sjezdovku „půjčil“ stan z Hradu. Vrátil ho, když se na to přišlo. jsem vážně rád, že paraziti z okolí kolínskýho alkoholika jdou po deseti letech konečně do hajzlu. nicméně docela se bojím sraček a hoven, který jistě v množství převelikém potečou z Hradu.

„Stojíme tu už 20 hodin.“ Dav lidí čeká před ČNB na speciální tisícovku. nikdy mě nepřestane fascinovat lidská demence. dementi nemají problém vsadit litry na Burešovu výhru, i když tuší, že kurz pro něj není dobrej. dementi nemají problém věřit, že zemětřesení v turecku a syrii mají na svědomí usa a haarp na aljašce. dementi taky věří, že když stojí dvacet hodin na tisícovku, kterou dostanou proti jiný tisícovce, tak obdrží nějakou velkou vzácnost vydanou v limitovaný edici dvěstětisíc kusů. ano, už někteří kokoti zkouší prodat litr za litry tři. kolik idiotů se asi chytne?

Kontroverzní modelka Máří Magdalena po prasknutí implantátu: Hrdě prsí jedno prso! tyvle, to je bizarně vypadající tetovaná a přifouklá štětka.

idioti a debilové

** update 20:45 ovarová hlava prej čeká, až ho prezident pavel požádá o setkání. myslím, že pan prezident nemusí spěchat, protože zeman mu stejně nikam neuteče.

======

** update 19:54 venku chumelenice jak na jižním pólu. neuvěřitelný.

======

** update 17:12 tyvle, musel sem vyhodit z tramvaje totálně zechcanýho krypla. on se ten zmrd se zkoušel protlačit do tramvaje, nikdo mu nic neřek a jako měl by stát vedle mě. no to se posral a letěl. i když je mi jasný, že se protlačil do tramvaje, která jela za náma.

======

** update 15:03 tyvle, mám takový divný divoký podezření, že i spousta vzdělaných doktorů si myslí, že zákaz kouření v hospodách a ve veřejným prostoru pomáhá snížit počty kuřáků a počty mrtvých spojených s kouřením. Jako já nechci popírat škodlivost kouření, spíš mám problém se škodlivostí myšlení, protože tím, že vytlačím kuřáky z hospod ven, nezmizí kuřáci na zastávkách mhd, nádražích, ani nezmizí skupiny dětí kouřících před školami či se najednou v hospodách bude pouze s alkoholem žít zdravější styl života. Tím, že vytlačím kuřáky z uzavřených prostor ven a tím, že vytlačím feťáky s dýlery z Václaváku k Hlaváku, tak tím rozhodně nevyřeším problémy spojený s užíváním legálních či nelegálních látek.

======

** update 10:07 dorazily změny plateb za služby v domě. budu posílat lidem informaci, že budou muset tak o 200kč šáhnout hlouběji do kapsy. snad nebudou moc nasraný, že jsem výběry zvedl o tak málo a nebudou mě bít, že chtějí platit víc.

Policie vypátrala odesilatele výhružného dopisu pro Babišovu manželku. Podezřelý zemřel. hele já nevím, burešova stará dostane fejkovou nábojnici, než policajti pachatele zpracují, tak ten úplně náhodou spáchá sebevraždu. kdybych byl enormně paranoidní, tak si pomyslím, že kolem bureše je fakt dost divných úmrtí a být členem jeho marketingovýho týmu, tak se dost bojím. a co by na to asi říkal Mrázek?

======

** update 09:12 dneska sem vystoupil z metra levou nohou a doprovázel mě pocit, že lidi jsou idioti. no volební výsledek to úplně nenaznačuje, ale je pravda, že na Internetech skončilo období radosti, ti neúspěšní voliči pokračují ve smutku, idioti a děti se přesunuli k řešení debilit typu "nová mluvčí nového prezidenta se chovala jako píča", přičemž akorát nezvládla emoce a vychlastala z radosti víc lihu, což se snad dá pochopit.

osobně bych se nechtěl narodit rodičům veřejně známým čili takzvaným celebritám, protože to nese jistou zátěž. všichni pochopili, že Kocáb prostě k volbám nepůjde, protože bývalý komunisty nevolí. Všichni ho pochopili, všichni ho respektujou, ale mladá musí šlápnout do hovna a ještě ho rozmáznout. asi by se mělo víc připomínat, že kocáb nebyl jediný člen týmu, který organizoval odchod sovětských vojsk, asi by se mělo připomínat, že chartu77 podepsali i komunisti, kteří do roku 1969 pomáhali budovat ten slavnej komunistickej ráj a otočili, až když s nima kamarádi ze strany po okupaci vyjebali a asi by se mělo připomínat, že podepsat chartu77 neznamená zlepšit si karmu, o čemž by mohl vyprávět Bašta z SPD.

smrt se blíží mílovými kroky.

prdel v prdeli

** update 21:05

BABIŠ JE ZMRD.

======

** update 20:29 bureš vypadá jako neoblíbený spolužák, kterej dostává od učitele čočku před tabulí.

======

** update 20:00 a ještě mi došlo, že můj problém s jídlem mohl taky způsobit výpadek microsoftu, protože tam cosi píšou o azure a je možný, že ten objednávkovej web běží právě tam. a já byl na indy nasranej zbytečně. sorry indiáni, ale může za to microsft.

můj nudný život se dnes posral, protože svět začíná bejt dobře propojenej a závislej na internetovejch službách.

======

** update 19:22 aha, to dost vysvětluje. já hned po příchodu do práce hlásil, že se mi thunderbird pomalu autorizuje vůčo office365 a že má asi microsoft problém. jenže kolega mě odpálil, že nepoužívám nativní outlook a dál jsme to neřešili. pak volali od zákazníka, že jim jde asi pomalu internet, protože se nepřihlásí k poště office365. možná, že ani ten restart modemu nebyl nutnej. problém byl fakt u microsoftu.

Cloudové Office 365 měly celosvětový výpadek.

======

** update 18:45 tyvle, se mi asi dneska zvedl tlak. ještě štěstí, že nemám tlakoměr.

======

** update 17:40 no a poslední hřebíček do rakvičky byla nejstarší důchodkyně z domu, která si stěžovala na sousedku, že furt něco kutá, na půdě má bordel a že by chtěla zateplit půdu. jdu se obrazně zastřelit.

======

** update 15:08 a aby toho nebylo zkurveně málo, tak do čerstvý datovky pro svj mi přišla první zpráva od prahy10, kde mě žádají, abych začal řešit bordel kolem naší popelnice. takže sem napsal dlouhej román, že o tom vím, ale s hromadami vánočních stromečků, televizí, skříní či postelí toho prostě moc nenadělám. pan uklizeč k nám chodí jednou týdně a že problém nejsou ani tak bezdomovci/sběrači, jako spíš smažky hrabalky.

======

** update 14:25 a ještě mi v práci v bezdrátový myši došly po měsíci baterky. já vím, proč nemám rád bezdrátový myši a klávesnice.

======

** update 14:09 protože mám zkurvenej den, tak jsem se rozhodl, že ho zkurvím i dalším. ano, napsal jsem jednu ze svých proslulých domovních cedulí, tentokrát na téma pytel se stavební sutí ležící přes týden v přízemí. minimálně 6x denně jdu během pracovního týdne kolem něj, pořád na něj musím koukat a marně čekám, že ho majitel odnese do prdele.

======

** update 13:45 teď mi pípla platební brána, že mi do tří dnů vrátí pětikilo. do toho o 48 sekund později volá zkurvenej čmoud, že jim přišla moje objednávka a jestli chci zpátky peníze nebo mi maj poslat jídlo. tak sem ho poslal do prdele, že žádný jídlo už nechci a ať mi vrátí moje pětikilo.

no dneska se dobře daří.

======

** update 13:35 teď, právě kunda teď, když žeru žrádlo z vietnamu, mi po hodině a půl pípne zkurvenej wolt, že mi vezou žrádlo od čmoudů z flory. vážně nevím, jestli si dělaj prdel nebo ne.

======

** update 13:13 dneska sem si chtěl dát s kolegyní indický žrádlo, takže sem jako 40x před tím udělal objednávku, zaplatil kartou a čekal. peníze odešly, takže sem to na pár chvílí pustil z hlavy, tedy dokud sem si neuvědomil, že mi nepřišly tři tradiční mejly a v seznamu objednávek visí jídlo s poznámkou "čeká se na platbu". takže sem jim zavolal, ale já tý haťmatilce moc nerozumím a že prej mám objednávku zrušit a udělat novou. ja týpkovi vysvětluju, že nic zrušit nemůžu, že to ve webovým prohlížeči nejde a nic novýho dělat nebudu, když mi visí ve vzduchu pětikilo. von prej, že se mi to pětikilo vrátí, já mu říkám, že to takhle dělat nebudu a že jdu na floru za nima do restaurace. tam sem surově předběhl frontu, začal se dohadovat s čmoudem, kterej mi ukazoval, že žádnou objednávku v systému nemaj a že se jedná o "sistem eror". Kdyby to nebylo poprvý, tak vystříknu a vymrdám je do barevnejch, ale protože to bylo poprvý, tak sem nasupeně odešel a objednal si u vietnamců. nicméně pětikilo jsem oželel a nevěřím, že se mi na kartu vrátí.

======

** update 11:10 chvíli jsem poslouchal bureše na novinkách a musím říct, že si ho pavel pěkně mazal na chleba. vnitřně doufám, že se lidi po deseti letech se zemanem probrali z komatu a nebudou toho čůráka z hnutí ano volit. demokracie má nevýhodu, že i naprostý zmrd se může prokousat volbami a stát prezidentem. nicméně pak hodně vypovídá o voličích a národu, když si takovýho zmrda pustí do nejvyšší reprezentativní funkce. ano, myslel jsem, že Zeman našel dno, kam až může zmrd klesnout a jsem nyní přesvědčen, že bureš by se dostal ještě hlouběji.

volali nám z jedný firmy, že jim jde pomalu internet a nepřihlásí se k office365. kolega se sebral, jel tam a na moji radu restartoval modem od o2, čímž problém vyřešil. mě je jasný, proč zkurvený o2 tyhle čínský modemový mrdky prodává zákazníkovi. o2 se tím zbaví odpovědnosti za jakékoliv problémy spojený s levným čínským šuntem a vše přehodí na chudáka koncáka. musel jsem uznat, že mě vodafon sere, když převzal upc, ale nicméně modem je v jejich vlastnictví a skoro vůbec o něm nevím.

nedávno jsme v téže firmě řešili problém s vypadávající wifi. postižený počítač jsme přivezli na firmu, kde nic nevypadávalo a wifi připojení běželo na výbornou. kolega po pár dnech pátrání zjistil v čem byl problém. v dětský chůvičce, která zarušila 2.4ghz pásmo.

Mynář vyplatil odsouzenému správci z Lán na platu a odměnách 10,8 milionu. mě ti zmrdi z Hradu neuvěřitelně serou. Chtěl bych, aby už šli do hajzlu a současně se bojím, že tam přijde Bureš a bude ještě hůř.

43 tisíc členů a dál roste. Nenávist na sítích šíří před volbami i skupina s prokremelským aktivistou v čele. přes deset let se nechala zahnívat skládka se zavážkou, kterou rád využíval ke svým kampaním nejen alkoholik z kolína ale taky bureš. teď se všichni diví, že to tady smrdí.