Prújem: středa

smrt písku

update 22:40 RIP GG. Legendy odešly do důchodu. dík a hodně štěstí v dalším životě.

image

======

update 14:17 po kolegovi do důchodu odešlém jsem přebral funkci "preventista požární ochrany". tyvle, to mně zapal hlavu.

======

update 12:58 liberty ostrava je do hajzlu a na tiskovce žadoní majitel, odboráři a ještě nějakej ksindl z ano, ať do nevydělávajícího podniku naleje stát prachy. ani hovno zmrdi, nechat zkrachovat a zbytky firmy rozprodat. asi je nejvyšší čas, aby ostrava přestala být spojována s minulostí a zaostalým průmyslem v podobě kopání uhlí a lití železa. region ostrava by potřebal vstoupit konečně do 21.století.

venku je fakt příjemně. kdyby takhle bylo celej rok, bylo by to super. jenže si můžu políbit prdel a nechat nasrat na hlavu.

======

update 11:13 zasraný bankéři. ti zmrdi z bank by snad chtěli zpátky zasranej komunismus nebo co. hypotéky nejsou určený pro všechny lidi, všichni hypotéku dostat nemůžou, stejně jako všichni lidi nemůžou žít v osobním vlastnictví. stát má podporovat jen chudý lidi a ne rozežraný zmrdy z bank. hypotéka je riziko, znám cenu hypotéky a vím, jaký to je mít hypotéku a žít s finančně negramotným partnerem, který vám neustále hází klacky pod nohy, který musíte řešit a platit. bylo to moje rozhodnutí mít hypotéku a ještě řešit partnerky dluhy a exekuce a bylo to špatný rozhodnutí způsobený růžovejma brejlema a totální zaslepeností. letos první hypotéka po sedmnácti letech skončí a nikdy více nic podobnýho už nechci zažít.

Dotujte hypotéky a my snížíme marže, vyzývají stát bankéři.

======

update 09:47 ta trocha vody spadlé během noci z nebe přinesla smrt menšímu množství písku ze saháry, jehož pozůstatky pohltily nadržené kanalizační otvory v očekávání slastných chvil tisíce a jedné noci. sláva dešti, smrt písku!

Byznys s DNA testy jen kvete. Jak fungují a kolik vynáší? Přemýšlel někdy někdo jak fungují tito sběrači genů a co se děje se vzorky po provedení testů? Kdo je vlastní, kde se skladují, kdo k nim má přístup? Lidi by chtěli vidět budoucnost, chtěli by znát budoucnost a jednou budou vědět, kdy přesně zemřou.

playmade

update 19:53 pár stehů po zadním fleku venku. ani to netrvalo. aspoň mě ty uzlíky konečně přestaly lechtat.

======

update 12:39 je nejvyšší čas hodit do mikrovlnky oběd.

Nevěděli jsme, že jde o ruskou propagandu, hájí se politici, kteří mluvili s Voice of Europe. Klaus s tím svým rozkuřovačem Macinkou prej nevěděli, že Voice of Europe byla platforma, kde se objevovala pouze hovna poplatná ruský zahraniční politice. Když melete hovna sympatická Kremlu, tak snad dává logiku, že vám budou prostor dávat hlavně média oblibující kremelskou politiku. Ne?

======

update 09:33 myslím, že pravé jarní léto konečně začalo. viděl jsem na zastávce frajera v pantoflích a pak jednoho v žabkách. asi je nejvyšší čas vytáhnout bílý ponožky se sandály a jít strašit děti před základku.

Tchaj-wan zasáhlo zemětřesení. tchajwanci stejně jako japonci prostě umí stavět baráky v zóně zemských zlomů. je poznat, že tam na normy neserou jako třeba frajeři v tureckým hospodářství, kde zemětřas položí na lopatky celá města.

Playmate se pyšní obřím přírodním poprsím, lidé z ní nemohou spustit oči. frnda má největší kozy na světě, veřejně sdílený kozy ji živí a stejně dělá překvapenou z oplzlých komentářů v diskuzi pod fotkami obřího kozího stáda. co vlastně čeká?

zmrz zmrd

update 14:17 Osmdesátiletí manželé z Tachovska odmítají opustit dům, soud na ně poslal exekutory. smutnej příběh. nechtěl bych bejt soudcem, kterýmu musí soudně potvrdit vystěhovaní stařečků jen proto, že vychovali dceru, která se k nim zachovala jako megasvině a zbavila je střechy nad hlavou.

======

update 11:59 já sem zvyklej dojet roličku hajzlpapíru až do úplnýho konce. nicméně existují hajzly, kde narazíte na čerstvě načatou roli a na starý ještě zbývá pár čtverečků.

"dám si čínu" znamená jít do vietnamskýho bistra.

======

update 11:04 nedávno jsem na internetu viděl angažovanou matku bobinu, která se chtěla udělat před ostatními zajmavější, tak vzpomínala, jak musela na základce souškovat a jak ji tehdejší režim zle poškodil. no, když proběhla rozborka situace, vyšlo z toho akorát to, že chodila do první nebo maximálně do druhý třídy, když přišel Samet. Na tuhle dobu hlava skrývá hlavně dětský vzpomínky, kdy bylo všechno fajn. Sem si vzpomněl na Kikinu Klause, který podle svých tvrzení jako čtyřletý chlapec pomáhal stavět během pražskýho povstání barikády a bojoval u rozhlasu.

======

update 10:40 představte si, že více než deset let znežíváte chlapce ve svým pěveckým sboru. sem tam si nějakým pohrajete hru o kanadských mukách, sem tam nějakýmu chlapci provětráte anál, sem tam si necháte vyhonit a když vás chytí, požádáte soud o vyloučení zvědavý veřejnosti, projevíte lítost a místo deseti let vězení jsou tu najednou čtyři roky. ať zhyne české nelidské právo.

Osahával malé pěvce a vydával to za hru. Žalobkyně chce vyšší trest.

======

update 09:15 všimnul jsem si, že je zpět devadesátková móda. je zcela evidentní, že se mládež inspirovala vzpomínkami či fotečkami svých rodičů a vytahují trapácký náušnice s křížky nebo ptačím pírkem. některý pršipláště evokují dokonce čirý zoufalství osmdesátek. doba, kdy džíny byl vlhký tuzexový sen a tesilky pařily prdele už jen, když ste se na ně podívali z dálky.

Zeman je stále na JIP, přesto… Chce jet na Slovensko za Pellegrinim. klidně ať na slovensko mrtvolu miloše zemana převezou a ať ji slováci sami pohřbí na státní útratu.

Vzteklý jezevčík pokousal svou majitelku, potrhanou kůži jí sešili v Motole. jezevčíci jsou kapitola sama pro sebe. existují asi důvody, proč většina normálních psů při spatření jezevčíků dostává štěkací záchvaty.

vládní sračka

update 22:47 celá burešova mírová kampaň proti vysílání dětí do války je úplně na hlavu debilní a lidi mu tu debilitu žerou. žrali ji od zemana, žerou ji od babiše. až tyhle dva odvane vítr do pekla, budou debilní párky s koblihama žrát od někoho jinýho.

debilitu žerem den za dnem, od pondělí do neděle, rok za rokem po celej život.

======

update 21:40 slovenskej makak, kterej si pár let hrál na premiéra, jel dneska megabomby. vysvětloval, proč v agrofertu zaměstnává bejvalý fízly. V Agrofertu kontrolují kalhotky, zda tam zaměstnankyně nemají řízek, řekl Babiš.

======

update 15:20 Zahoďte telefony. Punkerka Kim Gordon burcuje svět z uhlazené letargie. dobře sžíravá kytara.

======

update 13:10 abych dneska přišel i s nějakým pozitivnějším zábavným příspěvkem, tak zaznamenám pro budoucnost dvě věci, který mě pobavily.

  • týpek v jídelně ve frontě předemnou. kupuje dvě jídla, u pokladny vytahuje svazek litrů a pětikil v minimální celkový hodnotě deset-dvanáct litrů, platí a nechává si vrátit na korunu přesně.

  • bobina s kočárkem, která čuměla do telefonu a nebrala ohled kudy jde a kde všude kočárek tlačí. vypadala dost překvapeně, když jsem neuhnul a kočárkem do mě narazila. mohl jsem ji říct "píčo uhni a čum na cestu", jenže nic takovýho sem neřekl a prostě jen čekal, jestli ji dojde samotný, že mě má objet. chvíli to trvalo, ale nakonec mě objela a já mohl jít přímou cestou dál.

======

update 10:59 nechtěl jsem poslouchat v televizi žvanění Andreje Bureše, tak sem si pustil v iVysírání ČT dokument Svědkové Putinovi. No, náladu mi film nezlepšil, blít se mi chce úplně stejně. Zrození diktátora, vraha a teroristy probíhalo už od Putinova prvního zvolení. Jo a režisér Nikita Michalkov byl čůrák už tenkrát.

======

update 09:10 bez ohledu na vlastní rodinu chci jen konstatovat, že kdo volí babiše, je gigantická sračka. hromada sraček. ano, kradou všichni, ale rudej zmrd z StB je v tom nejlepší a jeho vykastrovaná fistule mě sere. až zdechne a půjde do pekla, všem se uleví a rádi na něj zapomenem. jako na zemana.

Stovky traktorů na silnicích. Protestní kolony potrápí řidiče napříč Českem. dotace jsou zlo, největší zlo s jakým kdy kapitalismus přišel. zrušit veškerý dotace.

tlaková třináctka

update 10:18 no, paní doktorka moji maličkost celkem překvapila, když naměřila dokonce dvakrát úplně ukázkový hodnoty a pochválila mě. připadal sem si jako malý dítě, který dostane od svý dětský lékařky za odměnu bonbonek.

pak přijdu do práce, zapnu noťase, pustím televizi a vidím tlustou odulou plastelínu schillerovou z burešova hnutí, jak mele nějaký hovna o jejich mírovím hnutí a že když chtěj mír a ne válku, tak přeci nejsou proruští. kdyby hovna uměla mluvit a psát, tak by mluvila a psala jak debilové z hnutí ano. no a pěknej tlak v prdeli.

včera v český televizi k výročí vstupu do nato měli mluvit klaus se zemanem. no, viděl jsem pár screenshotů a ty dva gumáky jsem si s radostí odpustil.

zmrdi zmrdí

update 20:56 jak mám v pondělí domácí kancelář, tak mám úplně domrdanej kalendář a nevim pořádně teda, jestli je úterý nebo středa.

======

update 18:18 Studie: První lidé přišli do Evropy přes Ukrajinu před 1,4 miliony let. dezolátům popraskají cévky až zjistí, že sem do čech přišli přes ukrajinu.

======

update 15:18 proběhly drobný práce na firemní Jire. Zavedl jsem štítky a třídění dle štítků.

Zpěvák podsouval kolegovi z kapely estrogen, aby mu přebral snoubenku. jako slyšel jsem, že si lidi sypou do pití drogy, ale kurva estrogen...? lol :D

======

update 13:19 Argentinec šel na rutinní operaci žlučníku, lékaři jej omylem sterilizovali. smutnej příběh ze zahraniční nemocnice. jako asi takovej omyl nasere.

k obědu jsem si přinesl polívku a kachnu se šouletem. cestou zpět sem byl vulgární k tlustýmu oteplákovanýmu vepřovi za volantem, který zaparkoval na přechodu pro chodce.

V Česku poprvé po 55 letech zemřel pacient trpící záškrtem. tyvle, vždycky musí bejt někdo první. nicméně pamatuju, že o záškrtu mi vyprávěla babička, protože za války proběhla epidemie. byl tam nějakej problém s dušením.

======

update 11:58 Po černém kašli i příušnice. Českem se rychle šíří další z nemocí, proti kterým se běžně očkuje. jsem přesvědčen o tom, že antivaxeři a kampaně na sociálních sítích odmítající očkování budou mít pro planetu Zemi významný blahodárný přínos. čím víc lidí vyhyne na nemoci, proti kterým existuje ochrana, tím pro život líp. osobně věřím, že vyhynutí lidstva by bylo to nejlepší, co by mohlo tuto pomalu umírající planetu ještě zachránit.

======

update 11:25 fízlové mají hodně práce s odkládáním babišových reklamních kauz či mynářových kšeftů se stany a alkoholem, který dělal za panování prezidenta alkoholika druhýho (poznámka: ten první byl gottwald), takže nemají čas řešit alkoholismus dětí a chaos na silnicích.

Další chyba v eDokladech, změna časového pásma telefonu o den posune datum narození. k tomu mám jenom jedno: OMG

Seven more Indians forced to fight in Russia seek government help. to je takovej ten smutnej příběh, kdy se rozhodnete jet do ruska oslavit silvestr a nový rok a najednou zjistíte, že jste na frontě a máte šturmovat proti ukrajinskejm náckům. z tohoto vyplívá pouze jedno ponaučení: na výlet do ruska jede jenom idiot.

Fico žádá rezignaci předsedy ústavního soudu. Vadí mu, že informoval „nepřátelská média“. někteří se spojení "nepřátelská média" můžou smát. nicméně tyhle bláboly fico odkoukal od maďarskýho fašouna orbána, který obdivuje boj Adolfa Putina proti západním závadovým nepřátelským médiím. proto už v maďarsku a rusku žádná nepřátelská média neexistují. v česku to uvidíme brzy, pokud vyhraje soudruh Babiš volby.

Raději dojíždět než se mačkat v nájmu. Příběhy lidí, kteří kvůli lepšímu bydlení odešli z Prahy. jako chápu lidi, že je praha drahá, ale kdyby došlo na věc, tak za sebe můžu říct, že bych byt v praze neprodal a raději ho pronajal lidem, jimž by nevadilo mačkání v nájmu. kdybych volil odchod z prahy, tak bych chtěl žít na opravdu malý vesnici z nájmu pražskýho bytu. ale typický český maloměsto už znova zažít nechci.

======

update 09:27 přechod pro chodce, absence funkčních blinkrů, protáčení gum. ten zmrd za volantem musel mít buď solidní zbytkáč nebo mu v krvi koloval špatnej stimulant. jako takovýho zmrda sem už dlouho neviděl.

kojná vojna

update 19:04 Stejnopohlavní páry budou moci uzavírat partnerství s většinou práv manželů. fakt sme se snažili, ale vyrobili sne jako obvykle paskvil. stejně to jednou dopadne se změnou protidrogovýho zákona. bude z toho králíkokočkopes.

======

update 18:01 jedu tramvají přes želivskýho a už cestou mě upoutala obrovská kolona aut. si řikám, tyvle nějaký aktivisti přilepený k asfaltu, dojedu na vlastní křižovatku, kde vidím, že ji řídí fízlové ručně, nedaleko stojí monitorovací policejní vůz a halda těžkooděnců. tyvle, to hipísácký aktivisti nebudou a už sleduju, jak z metra leze dav opupínkovaný mládeže se šálama značky "sparta". jasně, dole na edenu je dneska derby sparta-slavia.

======

update 15:55 jako jestli příští volby znovu vyhraje zasranej zmrd babiš, tak se můžeme těšit na solidní kolotoče a výjeby, protože ten komunistickej sráč se bude chovat jako utrženej z řetězu. Pokud budeme ve vládě, opět zavedeme EET, říká Schillerová.

======

update 15:21 zajímalo by mě, v jakým okamžiku nastává na vesnici přeměna pražáka z "maso budeme brát jen od lokálních chovatelů" na "maso beru jen ve slevách v hypermarketech". jako dobrý na životě ve městě je, že si maso a potraviny můžu koupit, když zrovna potřebuju a nemusím být závislej na momentálních porážkách u malochovatele.

======

update 14:12 ok. bitcoin si líznul 60.

======

update 14:00 druhá kurva hodina odbila, vyserme se na chválení hospodina.

Uniklé dokumenty odhalují ruskou jadernou laťku. Je níž, než se čekalo. dokud ožralej medvěděv večer co večer na sociálních sítích onanuje nad jadernejma kvérama a dokud rusákům unikají dokumenty o jejich jaderných čůrácích, jsem v klidu. kreml lhal, lže a bude lhát. strach začnu mít až v případě, že o atomovkách přestanou soudruzi z kremlu úplně mluvit a nebo začnou tvrdit, že je rozhodně nikdy nepoužijí.

Mladá generace preferuje flexibilní a smysluplnou práci. Zaměstnání musí korespondovat s jejich životním stylem. osobně si myslím, že poslední generace Z má ještě víc nereálný představy o životě a svý budoucnost, než sem měl já v devadesátkách. myslím, že jsou zblblí sledovaním debilních společenských bublin na sociálních sítích. jako ti lidé zapláčou, ale já už budu naštěstí mrtvej.

Dokázal vyvolat šílenství na akciovém trhu. Kdo je pan Nvidia. to je teďka velkej hype a bublina. akcie nvidie už nakupujou snad i uklizečky, což není naprosto dobrej signál. my, kteří známe šílený turbulence z bitcoinu a kryptoměn, dobře víme, že po každým období růstu přijde korekce, cena poletí dolů a držitelé budou muset koupit titanový kryty na koule, aby v panice a obavě ze ztráty zisku nezačali ukvapeně prodávat.

======

update 11:33 blíží se poledne a mě čeká ohřátí posledního španělskýho ptáčka v mikrovlnce. v pondělí byl s knedlíkem, včera s rejží a dnes ho čekaj kolínka. nějakou dobu nechci španěláky ani vidět.

Ženu podvedla finanční poradkyně, spořitelnu donutil zaplatit až Nejvyšší soud. to je strašnej příběh. deset let se domáhat spravedlnosti je vážně smutný.

Rychlovlaky v Česku mají jezdit až 350 km/h. za posledních 35let sem už slyšel hromadu halucinací o rychlovlacích v česku a zatím spíš to vypadá, že český dráhy letěj do prdele.

Zpověď ženy, která se i přes boj s vážnou depresí rozhodla stát mámou. no nejsem přesvědčenej o tom, že dítě je lék na depresi. žena může jenom doufat, že svoji nemoc nepřenese na potomka a ten tím nebude trpět.

======

update 09:39 ráno jsem vstal. nikdo mě nezabil, zdraví neselhalo a nohy slouží. nemám si na co stěžovat, tedy kromě pár debilních detailů...

Šlo zabránit víkendovému řádění rychlých aut v Česku? Vedení policie mlčí. vzpomínám, když asi před měsícem policejní orgány zatkly nějakýho chudáka se sklenicí lysohlávek. to tehdá policejní tiskový oddělení vyhrožovalo na internetech tvrdým potrestáním. k magorům s malejma čůrákama a vytuněnejma plechovejma sračkama na čtyřech kolech mlčí jak pohřebiště...

Barrandov Jaromíra Soukupa dluží skoro miliardu. Soud mu schválil tříměsíční ochranu. tak už chápu, proč si Agáta raději našla novýho manžela na dojení peněz....

Středoškoláci odmítají vojenský výcvik i případnou válečnou obranu Česka. nemůžu mladý soudit. v jejich věku sem na vojnu ani do války taky nechtěl, spíš se považuju za pacifistu a furt myslím, že běžný veřejnosti kvéry do rukou nepatří. někteří z vás starších ví, že modrou knížku nemám a že sem sloužil civilní službu, která mi přišla takový smyslupnější. ja se kdo zachová v extrémní situaci napadení státu lze jen těžko předvídat, nicméně historie může ledasco naznačit.

kdyby někoho náhodou zajímalo, co se vlastně učí na VŠE. ševčíka prostě nechám bez komentáře, ale ta škola je solidně v píči, když dovolí jet hovna typu covidismus či velký reset.

nevlastníci

update 22:14 nejenže sme spolu s usa na seznamu dvou nepřátel ruska, ale prej sme i dokonce hlavní sponzoři neonacismu. me gusta, sráči.

Rusové vyhrožují Česku dekádami utrpení. Jsme prý hlavní sponzoři „neonacistů“.

======

update 18:45 V Kolíně se zřítil rodinný dům: Nájemce narušil statiku! Kopal ve sklepě. okej volové, tak tenhle inženýr musel mít určitě vysokou školu života.

Číňané odešli ze Smartwings, aerolinky se vrátily do rukou původních majitelů. konec slavných čínských investic. slavia fuč, smartwings fuč... myslím, že se jim investice do Zemana bohatě vyplatila.

======

update 15:36 vzkaz ruské hitlerjugend české mládeži...

======

update 14:38 tyvle, dnešní den mi naskakuje ve sledovaných diskusích velmi často kňučení komunistický mládeže, že jsou jako prej drahý nájmy a že 2kk o velikosti 50m2 je tak malý byt, že prostě nestačí a nestačí už vůbec pro rodinu. rád bych tyhle zasraný komouše poslal do píči, protože v takových bytech běžně žijí průměrní češi se dvěma průměrnými dětmi. skromnost, ta komunistický mládeži fakt chybí a přesně takhle vznikají sráči, kteří po roce 48 lidem brali velký byty, dělali je menší a ty malý byty rozdávali jiným komunistům.

======

update 11:01 vždycky sem mi sevře žaludek, poleje neskutečný smutek a někdy vzbudí i smích, když na ulici potkám nebo na internetu vidím ženu propadlou plastickým modifikacím od plastelínových chirurgů. proboha ženský proč? proč chcete vypadat jako by vás vytiskla plastická 3d tiskárna?

Soud odmítl dovolání družstva Svatopluk. Musí správci H-Systemu zaplatit přes 18 milionů. je to třicet let, kdy lidi investovali první peníze do h-systému a od tý doby jenom platí. tragický pozůstatek devadesátkové politiky dvou zmrdů. václava klause a miloše zemana.

======

update 09:24 ivysírání český televize mi nabízí zdarma shlédnutí filmu vlastníci. na tyhle popkulturní filmy pro jednoduchý lidi, kteří nikdy v orgánu svj nedělali a nikdy trávu na samotě nehulili, se prostě nedívám. jsou to sračky, který nemá smysl konzumovat ani zadarmo. kor, když sem předseda svj, kterej si brko občas dá.

Rohlík končí s výrobky organizátora zemědělské demonstrace. no, samotnýho čupra komentovat nebudu, protože to je taky ten typ byznysmena, který chce hodně vydělat za minimálních nákladů, nicméně je prdel pozorovat, jak najednou dezoláti z celý čr hromadně na internetech oznamují rušení svých neexistujících rohlíkových účtů. ano, i ten dezolát z chatový kolonie u hranic se slovenskem...

„Skončili jsme jako kolonie,“ hřímá muž, který poslal traktory do Prahy. prcám tyhle ušatý traktoristy. Babiš, Jandejsek a další agrobaroni s vazbami na proruskou dezolátní scénu prostě nepatří do tohoto světa. kňučení zblblých zemědělců, kteří až na místě v traktoru zjistili, že se jim na demonstraci motají debilové s ruskejma vlajkama, s debilnímy projevy a debilními názory, mě prostě nedojímá. eurodotace jim nesmrdí, americký traktory jim nesmrdí, hnůj jim nesmrdí, ale demokracie a svoboda ano. naserte si zmrdi.

Rusko zakazuje beletrii se „zakázanými informacemi“. adolf hitler by skákal radostí deset metrů do vzduchu. rusko je debilní země, která by měla bejt od evropy oddělená vysokým plotem a minovými poli.

abcdef

update 19:42 Tesco je zázrak, kámo, zázrak. Supermarkety jsou jako splněný sen. je to tak, chrámy konzumu.

======

update 17:49 Prvoinstanční soud v kauze Čapí hnízdo: Andrej Babiš a Jana Nagyová zproštěni obžaloby. česko v píči. hulvátství a zlodějina imponuje a vyhrává volby.

Euro je finálně u ledu. Vláda se k němu vrátí za rok, ale už nic nestihne. česko v píči.

Putinův výklad pro Carlsona u moskevských diváků propadl, píší The Moscow Times. evropa v píči. moskva není rusko, stejně jako praha není česko a new york amerika. trump i putin to dobře vědí.

Broadcom ukončil virtualizaci VMware ESXi zdarma. vmware v píči. ještě štěstí, že už jsou tu s námi alternativy.

======

update 12:07 zase něco lítá za zkurvenou nemoc. kolega lehnul, já fakt kurva už nevim. čekám, kdy lehnu já sám. tuhle sezonu nemocných zatím nějakám záhadný způsobem dávám.

mladí zoufalci

update 22:33 nechtějte vědět, kdo je ten váš "Bůh". kdybyste to zjistili, roztrhali byste všechny bible, korány, tóry, spálili egyptský papiry, rozšlapali hliněný destičky a smazali jeskynní kresby.

======

update 15:40 Alkohol, mobily a výlety v civilu. Řidič Blažkova náměstka kšeftoval s vězni. tyvle, neříkám nic. prostě ne...

======

update 15:10 Pracovali jsme i na Štědrý den, ale stejně jsme za blbce. Vývojáři popisují pozadí vzniku systému přihlášek na střední školy. příběh o tom, jak parta kámošů a dobrovolníků po večerech, víkendech a svátcích sbastlila přihláškovej systém a jak si ze začátku mysleli, že to bude pohoda na pár večerů. ještě sem zvědavej, kdo to bude následujících pár let udržovat, spravovat a aktualizovat. koupená podpora na pár let je totiž běžná služba. no, ono to dopadne tak, že se za pár let ten bastl vypne a postaví novej na zelený louce.

======

update 14:31 Babiš na Slovensku neuspěl s ústavní stížností. V evidenci archivních svazků zůstává jako agent StB. Babiš byl, je a zůstane komunistickou filckou a konfidentem totalitní Státní bezpečnosti.

======

update 14:02 chčije a já sem po obědě. sem si dneska dopřál kvalitní jídlo, ale vyhodil sem za něj skoro čtyři kila. no nic, na jídle se nemá šetřit.

======

update 09:24 vážně existují mladý lidi, kteří si počkají na tramvaj, aby mohli jet jednu zastávku. nepochopím, ale asi je to důsledek závislostí na mobilních telefonem a elektronickým konzumu.

sledoval jsem na internetu týpka s rakovinou, kterýmu chemoterapie a transplantace dřeně nezabrala. před pár dny napsal, že mu řekli, že už pro něj další léčbu nemaj a včera umřel. silnej příběh.

v kanceláři z kalendáře se na nás zubí bimbas kolegova syna, směje se malá nahá dcerka a oblečená stará u kinderbazénku. osobně bych spíš raději viděl dospělácký porno než to pedofilní. holt rodičovským úchylkám prostě neporučíte a kinderporno s námi zaměstnanci tedy bude celý měsíc.

Kde se ta zloba bere? Pět zdrojů, které rozdmýchávají nenávist v české společnosti. dobrej komentář, tahle republika je na cestě do hluboký temný řitě.