Prújem: středa

zmrdi komoušský

** update 22:46 zz top maj o vousáče míň. smrtka řádí a zeman tady furt je. tyvle.

======

** update 11:22 ráno sem odjížděl do práce s tím, že bude vedro, tak sem u matky v garsonce otevřel okno, aby se vyvětralo. no a právě teď prší. včera rozdali skeptici z klubu sisyfos bludný balvany, víc než balvan pro rektora univerzity karlovy překvapil Internety balvan pro Drtinovou. Já se k tomu nevyjadřuju, protože můj vztah k ezo je takový jaký je. Ezosračky nejedu a neuznávám. Jo a furt mě serou komouši včetně Andreje Babiše. Hrozně bych chtěl, aby šel ten zmrd po osmi letech ve vládě po volbách do prdele, ale obávám se, že Češi jsou národ dementů a budou chtít s tím zmrdem trpět ještě další roky. Nicméně tahle republika půjde do pyče.

Pornhub čelí žalobě florentského muzea. Ukazuje malby italských mistrů. Svět se v prdel obrací.

nasrat

** update 09:12 třetí den chodím do práce a už mě to sere. domrdaná emhádé, včera ještě jela tramvaj sedmička, odedneška zase jezdí tramvaj číslo 13, kvůli který sem před měsícem psal stížnost, protože oznámili její zrušení. píčo. [facepalm emotikon]

rybíz

** update 21:47 sklízel sem rybíz, sekal zahradu a vypil pár plzní. včera sem byl v hospodě s 5l nádobou.

Horší než technoparty. Britové si stěžují na sténání účastníků swingers festivalu svět se normálně v prdel obrací a už není co bejval. omg wtf

žiju

** update 13:46 zajimavý, že mě včera nic nebolelo a rameno s rukou se rozjelo až dneska ráno. vzhledem k tomu, že to se mnou nešlehlo, tak asi bude všechno v cajku. co mě hodně dneska ale pobavilo, bylo zjištění, že video s tornádem a milunou, který oblítlo celej svět, nenatočil heterosexuální pár, ale nýbrž dva slušní kluci :D to je solidní úder všem dementům, kteří tleskali Zemanovu prasečáku.

======

** update 10:11 kolegyně je furt doma, já se ráno probudil a bolí mě akorát rameno. v práci mám klid, zítra mě čeká homeoffice, protože nepoteče voda. lidí venků jako sraček, pryč jsou skvělé časy, kdy ve vozech mhd byly tak dvě-tři živý duše i s řidičem.

heslo

** update 10:42 po příchodu do práce mi volal týpek od zákazníka, že se nemůže přihlásit do notebooku přes BIOS heslo. Po trojnásobném ujišťování, jestli si fakt to heslo dobře pamatuje, sem ho vyzval, ať přijede i s notebookem ke mě do kanceláře. Mezitím sem si z tabulky vytáhl heslo, které kolega nastavil a začalo čekání. Týpek asi před půlhodinou dorazil, já ho nechal zapnout počítač a přihlásit se. Přesně v tento okamžik jsem zjistil, že písmena, která zadává velká, mají být malá. Problem solved.

teda středa

** update 14:46 běží mi na pozadí televize a v ní reklamy. ano, hodně mě serou reklamy, který se snaží spojit produkt s údajným koncem epidemie a návratem k takzvanému normálnímu životu. Osobně bych ještě přes překážku neskákal, protože není zatím zřejmé, že se čínský virus na podzim nevrátí v nějaký mutaci. Osobně se musím přiznat, že mě marketingoví specialisté a prodavači iluzí dost serou.

======

** update 11:44 dnes je zkurvená středa. tramvaj ráno byla narvaná, navíc ji prolezli revizoři a posbírali pár černochů. v práci sme dva a zbytek je někde pryč. Venku svítí Slunce, zmrd Zeman ještě nechcíp a Babiš taky furt škodí svojí existencí.

spd hovno

** update 10:35 včera večer sme konfigurovali novou tiskárnu. jako pěkná hračka od epsonu. do domu nějaký dement přinesl balík s SPD novinama plných Okamurových předvolebních sraček. Osobně myslím, že by ten cizák z asie měl držet hubu a zůstat zalezlý v prdeli.

tramvaje

** update 18:48 tyvle, konečně se někdo odvážil říct nahlas, že Zeman je naprosto tragická figura současných dějin a chová se jako vychlastanej pičus.

Zahraniční výbor Senátu se usnesl, že prezident Zeman není schopen vykonávat funkci.

======

** update 15:15 Policisté v Praze zachránili ženu, která visela za nohu z okna. Vypadla při plašení holubů. naprosto nechápu, jak lze při plašení holubů vypadnout z okna. asi se musej plašit nohama nebo já nevim... tyvle.

======

** update 11:54 jo a ještě mám pocit, že dochází k plíživému zdražovaní nejen potravinářských surovin. Náklady na rekonstrukce rostou, dneska sem za snídani zaplatil 71Kč, přestože ještě minulý týden jsem za to samé dával 57Kč. To nebude náhoda, že stát je ekonomicky v píči.

======

** update 11:11 dneska sem jel zase do práce. příští tejden sranda končí a pokud sem to z rozhovoru se šéfem pochopil dobře, vrátíme se do kanceláře. v podstatě většina z nás bude mít 3 týdny od prvního očkování, který z nějakých záhadných důvodu uznala vláda zkurvence Babiše jako za dostačující a ochranu poskytující.
Cesta tramvají do práce byla otravná, jezdí jenom číslo 16 a bude jezdit asi zkurveně dlouho. Dostal jsem odpověď od nějakýho kokota z Ropidu, kterýmu padl na stůl můj email se stížností ohledně rušení tramvajových spojů. Rozsáhlá odpověď mě příliš nepotěšila, protože to byla snůška blábolů a argumentování neexistujícími tramvajovými linkami. Ten kokot mi normálně napsal, že v roce 2024 se pokusí zamyslet nad úpravami spojů, protože bude dostavěná linka přes Václavský náměstí od Muzea na Můstek a tramvajová linka na Sídliště Malešice.
Mě to docela nasralo, takže sem dneska napsal email, ve které jsem sdělil, že mě jejich argumantace linkami, z nichž nestojí ani centimetr kolejí, příliš neuspokojila a považuju to lež. Vždyť tramvajový spoj na sídliště Malešice slibovali už bolševici, dodnes stojí naprostý hovno a nevěřím, že během tří následujích let dokážou trať přes Václavák a do Malešic postavit. Fakt debilní příběh mi z Ropidu napsali a spokojen sem s nim nebyl.

Muž slepě plnil pokyny po telefonu. Vzal úvěr, vybral peníze a vložil je do kryptoměn. být debil není trestný a za lidskou hloupost aplikovaná kryptografie ve světě kryptoměn fakt nemůže.

injekce den poté

** update 11:35 sedím v práci a ve sklepě jede bourací kladivo. do píííííííííííííííččččééééééééééééééé!

======

** update 10:25 fajn, včera sem sežral paralen a usnul v devět. dnes v osm ráno sem se tuším probudil. no jako slušná sračka a rameno mě bolí ještě teď. ale asi sem nechcíp.

Svět kryptoměn se hroutí, kurzy masivně padají. Musk bude mít asi hodně nových nepřátel. Tři prdele debilů z řad nováčků, kteří sledovali jeho tweety, chtělo mít do léta v garáži lambo. Budou mít hovno, akorát já asi dostanu příležitost levně nakoupit.

oznámení o kontrole

** update 15:57 právě sem se dozvěděl, že vláda normalizačního komouše Babiše zakázala hospodským pustit hostům wifi. Tyvle, jakej má wifi vliv na šíření čínskýho viru a co když si přinesu svoje vlastní mobilní data? Takový dementy svět neviděl...

======

** update 09:56 dneska zase do práce. je středa a čeká mě to ještě v pátek. nesmím jezdit tak brzo, jako jsem jel dnes, protože tramvaj byla narvaná nějakejma lidma. fakt nevim, kde se všichni vzali, když normální člověk by měl smrdět doma, jako smrdim já. včera sem si udělal registraci na očkování americkou vakcinou proti čínský komunistický sračce, která v posledním roce otrávila životy většině slušnejm lidem. ne, nejsem odmítač vakcin, protože nežiju v dementní realitě, ve který Bill Gates implantuje do nosů 5g čipy. jediný v co doufám je, že mi systém nabídne nějakej normální termín a netrefí se do dovolený. to by mě zkurveně nasralo. ale je fakt, že mě víc sere Babiš se Zemanem. To jsou takový zmrdi, za kterejma by bylo dobrý po volbách udělat tečku.
Z VZP přišel na SVJ dopis s oznámením o kontrole, zda-li za zaměstnance řádně odvádím zdravotní pojištění. To jest i za moji maličkost. Jako je to prdel, stará účetní, která loni zemřela, jela celý účetnictví na punk, protože prej na SVJ nikdy kontroly nechodí. Nová účetní si celý naše účetnictví předělala, opravila a upravila přesně podle paragrafů tak, že i moje vlastní poctivá matka řekla, že naše nová účetní je tak poctivá, až to bolí u srdce. No a protože je poctivá, tak si zasloužila kontrolu z VZP. Tyvle, zmrdský dotační podvodník Babiš s instagramovou modelínou Schillerovou asi chytaj zloděje.