Prújem: středa

rakváč

** update 14:45 tak nám chtějí prezidenta rakváče vrátit na zámek v Lánech. Tak snad mu pošle Babiš cigárka a lahvinku Becherovky, aby mohl návrat pořádně oslavit. Je zcela evidentní, že pan prezident chce zemřít na zámku obklopen věrným služebnictvem. To by bylo, aby šlechtic umíral ve špitále jako nějaký zeman z podhradí.

32 roků

** update 21:42 nevim proč, ale mám pocit, že na posledních dvou fotografiích vidím lidská hovna.

======

** update 20:08 odporný bubák v pyžamu se stužkou. ne, nevypadá vůbec zdravě.

image

======

** update 09:25 běží mi na čt přenos z pietního shromáždění od hlávkovy koleje. nic proti starým lidem, který přežili koncentrák, nic proti debilitám václava klause, ale kurva proč si starci uzurpují svátek studentů a mladých lidí? ti by měli mluvit ke svý budoucnosti a ne poloslepý muž, který se ztratil v papírech s projevem.

======

** update 09:01 tak fajn, uběhlo 32 roků od Sametový revoluce. Normalizační komunista a konfident STB Andrej Babiš je stále ještě premiér, který dnes překonal svůj vlastní rekord v počtu nově potvrzených případů nakažených kovidem. Krásných 22 479 kusů a zbaběle chodí klást věnce ráno, aby neschytal do držky vejce. Pseudoprognostik a alkoholik Miloš Zeman je bohužel stále ještě prezidentem, jenž ale už není schopen vystoupit živě a jeho 15minut slávy musí předtáčet předem. Tak je aspoň fajn, že komunistická strana letos skončila v Parlamentu.

žlutí debilové

** update 11:18 v noci sem nemohl pořádně spát, takže sem zkurveně nevyspalej. dopoledne proběhl webový seminář, kterýmu vypadával zvuk, takže část pasáží sem neslyšel. počty nakažených zase solidně rostou, takže bych se nedivil, kdyby byl o vánocích zase kompletní lockdown. společnost je rozdělená na vaxery a antivaxery a mě to sere, jako mě třeba fašistický žlutý špendlík daniela landy.

Hygieniky šikanují stovky e-mailů, podle nich je posílá hnutí Daniela Landy. parta retardovaných holohlavých čůráků ze světa, který stvořil dement landa, přidělávají práci zcela nevinným lidem. já bych se ani nedivil, kdyby se tahle parta žlutých dementů skládala z týpků, kteří v devadesátkách v bomberu a kanadách chodili mlátit cikány a anarchisty, pak se vrhli na boj proti globalismu, proti migraci, proti islámu, teď bojujou proti vakcině a 5g čipu billa gatese a k tomu volí pitomýho žluťáka Okamuru.

ff

** update 12:58 už vím, proč se občas lidi na chodníku naproti firmě sehnou. musel jsem se sehnout taky, abych zjistil, že nějaký vtipálek na asfalt velmi pevně přilepil 2kč.

======

** update 10:54 aktualizoval se mi firefox na verzi 94 a je pocitově o dost svižnější než předchozí verze. venku je kosa, praha je ucpaná a počty nakažených se rychle blíží k 10k. andrej babiš je pořád stejná ulhaná svině, o zkripleným prezidentovi miloši zemanovi nebylo dlouho slyšet a je to tak lepší. včera sem zaslechl ve zprávách na čt24 blábolit ivana davida z spd a mlel nějaký hovna o tom, že by se měly regulovat počty lidí na planetě. jako souhlasil bych s tím, že kreténi jako je Ivan David, Okamura, Flákanec Volný či jejich fanoušci by měli být omezeni na rozmnožovacích právech, aby se náhodou nerozmnožili. Jako demokrat chápu jejich právo na existenci, ale kurví mi budoucnoust a to mě sere.

Muž poškodil u Jihlavy devět mobilních vysílačů. Přestřihl kabely a od signálu odpojil tisíce lidí. výrazná debilizace národa českýho pokračuje mílovými kroky. muž prý možná podlehl konspiračním teoriím o škodlivosti 5g signálu. tyvle [facepalm emotikon]

asi sucho

** update 17:57 v malešický spalovně cosi zahořelo a způsobilo solidní požár. myslel jsem, že stihnu přijet a udělat pár fotek, ale přijel jsem pozdě a dým nad spalovnou už byl pryč.

50 dní, které otřásly zdravím prezidenta: jaterní problémy vydávali za nechutenství po kouření. dozvěděl jsem se, že Ovar vyhulil 60 denně a když se přehulil, nežral a trpěl nechutenstvím. taky vím, že hulil na nemocničním pokoji a předpokládám, že v jeho Lánské komnatě to musí smrdět jako ve čtvrtý cenový skupině za starejch časů. tyvle.

======

** update 15:51 BTC zlomil ATH. Blázinec.

======

** update 11:00 byl jsem zkontrolovat garsonku u matky. vypadá to, že jsem poprvý viděl ve stupačce suchej strop. včera nám předseda poslal email v reakci na můj email a ano, je nasranej, že to posral a ještě nám vyčítal hromadu věcí, že jsme ho třeba donutili vyměnit vodovodní rozvody. já ho nenutil, já chtěl aby našel závadu, kterou sme jako vlastníci museli najít sami. tyvle dement.

plyn

** update 21:35 tak sem právě viděl v televizi reklamu na bohemia energy. tak to teda máte, tyvle bizár :D

======

** update 13:44 tak jsem si dovolil na internetové nástěnce svj, kterého shromáždění jsem včera navštívil, "poděkovat" všem vlastníkům, kteří se nechtěli zúčastnit a kteří nechali některý chudáky až hodinu a půl čekat, než se dalo dohromady bídných 56% usnášení schopných. poděkoval jsem jim za zabitou hodinu života a že předvedli sprostý arogantní chování vůči čekajícím a výboru, který se jim stará o majetek nemalý hodnoty. první reakce byla do tří minut a ozval se bílej odpad, kterej bydlí na garsonkou matky, že se omlouvá, že byl v práci do 18h (schůze začínala v 19h), má nemocnýho pejska a že zapomněl. k tomu nezapomněl připsat, že je to škoda, protože by mě chtěl vidět z očí do očí, když už se mu prej vyhejbám. tak sem mu odpověděl, že příležitost vidět se byla, ale nevyužil toho a akorát na mě řval z prvního patra ze schodiště. prostě srážka s debilem.

======

** update 11:27 tyvle, to sou mi novinky. Herec Liška asi přišel o práci v reklamě, protože zkrachovala Bohemia Energy.

======

** update 11:05 jak poslouchám zprávy, tak ohlásili, že prudce rostou počty nakažených kovidem. no já jsem si uvědomil, že včera na tý posraný schůzi svj jsem byl hodně dlouho jedinej člověk s respirátorem přes držku, než teda dorazili další dva a ještě na nás soudruzi vlastníci blbě čuměli. jako v tý sklepní bejvalý prádelně to musela dobrá líheň pro šíření nákazy, jestli tam s nám byl někdo infekční.

======

** update 10:54 pustit si plyn vyjde asi v budoucnu dost draho. sleduju diskusi na čt24, jak prudce rostou ceny plynu. překvapení kundy, rusáci zdražujou. [facepalm emotikon]

fámy

** update 12:25 kolega byl venku a přinesl na botě monstrozní hovno, který roztáhnul od vchodu do firmy, přes společnou chodbu až k nám na koberec do kanceláře. jako solidní stopa.

======

** update 11:05 dneska jede socialistický retro. Musel jsem komunikovat s typem, který se nebojí před svý jméno psát titul RSDr a ještě se nestydí. Určitě starší generace zná, že to byl takzvaný "Rozhodnutím Strany Doktor" a snad sem ho nesral příliš tím, že sem ho oslovoval pouze pane. Matka povídá, že nemůže takovým lidem říkat "pane doktore", protože její manžel a můj otec měl titul RNDr z matfyzu a o oslovování "pane doktore" naprosto vůbec nestál a ani si titul nikam nepsal.

Co se týče existence našeho Schrödingerova prezidenta, jistý je jedno. Soudruh Ovčáček tvrdí, že je zcela naprosto zdráv, tvrdě pracuje, v pátek půjde volit a v neděli vystoupí v živém předtočeném rozhovoru s komentářem k výsledkům voleb. k tomu je v ústřední vojenský nemocnici hromada novinářů, fízlové v civilu a já se furt nemůžu zbavit pocitu, že sem se vrátil do let před Sametovou revolucí. Nechápu, proč ten požehnaný blb Ovčáček prostě nezaběhne za prezidentem, nevyfotí se s ním a nenatočí krátké video za stolem pracujícího draslíkovýho muže.

======

** update 09:13 jo tyhle fámy. hodně mi to připomíná časy, když nečekaně zemřel zcela naprosto zdravý soudruh Brežněv. Po něm nastoupil další zcela zdravý soudruh, který do roka opět nečekaně zemřel. A pak vybrali dalšího plně zdravého soudruha, který zase do roka nečekaně zemřel. divadlo hradní kanceláře kolem alkoholem zničenýho zemana je ale solidně bizarní. sice ho nikdo neviděl, ale v pátek půjde volit a v neděli v předtočeným rozhovoru s primou okomentuje výsledky voleb.

otočka chata

** update 10:44 Blíží se volby a s nimi i tradiční předvolební magořinec. Co mě teda docela vyděsilo, je abnormální množství řetězových emailů, který lítají českým Internetem. Přes deset tisíc variant je prej hodně i na běžný evropský průměr. Eldariel - veřejná verze databáze dezinformačních řetězových mailů.

Do Prahy přijel za oligarchou Babišem oligarcha Orbán z fašizujícího Maďarska. Předpokládám, že přivezl předvolební kampaň, ve který hlavně zaútočí na migranty a lgbt komunitu. Odpoledně se pak pojedou podívat do Ústí a Andrej mu z Větruše ukáže panství, který patří Agrofertu. Nicméně je legrace sledovat pokleslé ústní koutky stárnoucích politických zmrdů, jejichž výraz v obličeji vypadá, jakoby jim nějaký africký migrant narval svý černý gigantický péro hluboko do prdele.

image

======

** update 09:54 no nakonec sem aspoň na otočku zajel zkontrolovat chatu, uklidit lehátka, držák na slunečník, protože letos léto už asi nebude. počítám ještě jedna návštěva někdy v listopadu kvůli prořezu ořešáku a letošní chatařská sezona bude v piči.
poštovní klient mi dnes ráno natáhl hromadu mejlů, z nichž nejzábavnější byl od předsedy kontrolní komise svj, který na schůzích rád opakuje, že je právník, že všechno ví a všechno zná, ve kterým mi napsal hromadu zkurvenejch canců, kdy ten nejvtipnější byl, že se mu nelíbí tón, jakým jsem jim napsal a že by byl rád, kdybych ho příště vynechal. Proč bych ho vynechával, když ho do kopie dal předseda a když je navíc člen kontrolní komise, tyvle. [facepalm emotikon] Nicméně si asi dokážu představit to nasrání vedení svj, když jim předseda musel vysvětlit, že mám koupelnu rozebranou a ze stupačky zcela viditelně furt chčije voda. Ti museli bejt nasraný, když jim pan Vyhulený Ufo názorně ukázal, že problém není u něj, ale jinde. Jako bejt pod náma obyčejnej sklep, tak je všem nějakej prochcanej strop někde v piči, ale protože je pod náma tepelnej výměník pražskejch tepláren, tak musej holt hoši máknout. Zvláště, když mi psali mejly zkurveným tónem se zkurvenejma výhrůžkama, co všechno mi pražský teplárny udělaj, když neopravim průsak. Soudruzi z SVJ museli bejt naprosto hluboko v prdeli, protože jejich konstrukce se rozpadla jak shnilý lešení. Nicméně jsem mu neodpovídal, ne že bych nemohl zase šlápnout do pěkně řídkýho hovna, ale aby nějak zbytečně neprudili matku, takže hovno rozšlápnu, pokud mi v nějaký rozumný době nedaj vědět, že problém solved.

revizoři

** update 09:16 od pondělka sem potkal dvakrát revizory, ale ty svině si mě ani nevšimli a prošli kolem mě bez toho, aby si vyžádali moji legitku. to bych se posral. řemeslníci začali makat u matky v garsonce na odkrytí odpadní trubky, takže až mi dneska mamina předá druhý klíče, půjdu se večer podívat, jak to tam vypadá. další prdel nastala s vadným diskem, který sem v pondělí vytáhl z diskovýho pole a hpe by ho chtělo zpět. defective return latel se zpáteční adresou do holandska nezná ani jeden přepravce, přestože nový disk přivezlo dhl. takže nebohá kolegyně pátrá, hledá, telefonuje a řeší, jak se ten posranej disk vrací.

první školní den

** update 13:48 Američané nechali v Kábulu desítky služebních psů. Tálibové je nejspíš utýrají. mě je těch čmucháčků strašlivě líto, strašlivě... chudáci čmucháčci :((

======

** update 10:13 prvního září je pro děti první školní den, pro jiný to může být zase den poslední. v krutý realitě nikdy nevíte.