Prújem: středa

spodní tlak

** update 12:57 klesající tlak jsem rozhodl oslavit jelitem a lepenicí.

======

** update 10:24 konečně nějakej posun směrem dolů, kdy mi spadl spodní tlak. mám radost jako správnej důchodce z maloměsta.

nasrat pytel

** update 22:34 někdy cejtím fakt příšernou bezmoc nad nespravedlnostmi, který se ve světě dějou. za hulení tresty, za mezinárodní pašování psychedelik v koncový ceně přes 11 míčů prezidentská milost. poznal jsem dost lidí, kteří mají kvůli trávě záznamy, nikdo jim je nevymaže a tak se s nimi táhnou. tenhle svět někdy fakt nechápu.

======

** update 19:23 rusko je teroristický stát. tečka.

======

** update 12:08 problém internetu a sociálních sítí je, že se může influencerem stát i ten, kdo o tématu ví naprostý hovno. takže jsou tu různí Blaníci, ILblogové či Kovandové, kteří sbírají tisíce lajků od svých ovcí k tématu o bitcoinu, přičemž potichu vynechávají takový věci, jenž každý uživatel internetu musí znát - symetrickou a asymetrickou kryptografii, která zajišťuje bezpečí a bezpečnost na Internetu. každý jistě slyšel o pgp, každý kurva minimálně používá protokol https a každý majitel holdingu či ekonomický influencer snad tuší, jaké principy zajišťují provoz https, co to znamená šifrovací klíč, hash, merkelův strom, eliptická křivka a co vlastně znamená privátní a veřejný klíč. ať zkusí takoví influenceři s tisícemi sledujícími ovcemi vyjmout jakýkoliv blok z BTC blockchainu, změnit ho a vrátit zpět. ať zkusí tito jedinci spočítat privátní klíč aspoň k jedný adrese, na kterou neznámá entita jménem Satoshi Nakamoto uložila část z milionu btc, jenž vytěžila. ať to zkusí v nějaké rozumné době například v následných 20 letech...

„Radši si užijeme život než splácet hypotéku.“ Pár z Brna bydlí v nájmu a sní o městském bytě. bizarní text o mladých lidech, jejichž rodiče vládnou domy a několika byty v Praze, jenže se nechtějí stěhovat z Brna a raději by tam městský byt. já bych se hanbou propadl.

======

** update 10:24 kdo umí žrát bez čvachtání, přijde do nebe. na ty ostatní čeká peklo.

======

** update 10:04 bolí mě hlava jak prdel šlapky, kterou protáhl černý hřebec.

obrazy

** update 12:43 mezitím co v Evropě debilové na sociálních sítích řeší jednu raketu v Polsku, Rusko se tomu směje a posílá další desítky raket a dronů na ukrajinský města, dělá to tak posledních 8 měsíců a 8 měsíců se je snaží ukrajinci sestřelit. To, že se podobný průser nestal dřív, je vlastně malej zázrak. Dneska nehodlám sledovat názory všelijakých mudrlantů, protože mě všichni serou a k tomu vládne informační blázinec říznutý chaosem. Asi jediná prdel je, že dezoláti a pátá kolona Kremlu dnes neříkají, že mainstreamová média a česká televize lžou.

„Rozšlapu ti hlavu.“ Dezinformátor vyhrožoval ženě, která vyvrací jeho lži. třicetiletý nechutný zmrd s 11 exekucema, který šířil nenávist vůči doktorům, ukrajincům a vlastně proti všem skončil před soudem. Doufám, že ten zasranec dostane pořádnej trest, aby si jemu podobní nemysleli, že můžou pronásledovat třeba děti. V tom článku je napsaný, že si Zmrd na Internetu našel fotky dětí pronásledované ženy a je to jen důkaz, že by rodiče neměli nikdy nahrávat fotky vlastních nezletilých dětí na Internety. Ale furt to lidi dělaj.

======

** update 11:12 no, na to že polovina národa chcípá zimou a druhá polovina hlady, tak jsou obchody kurevsky narvaný, jako by měl zítra nastat konec světa.

píše mi nějakej týpek z domény dalmacija.hr: "Your Email Account was selected for a Donation of $ 2,500,000.00. Contact us for more info via this email: cletesbernardo[at]gmail.com" Obratem jsem mu poslal odpověď, že je to super a ať mi peníze pošle v bitcoinu. Samozřejmě jsem nezapomněl přiložit telefonní číslo, který jsem si vypůjčil ze stránky českých fízlů.

======

** update 09:51 nějaký magoři kvůli lajkům na internetu polejvaj starý obrazy v muzeích barvami a tvrdí, že tím bojujou proti znečišťování planety. já vím, že lidstvo planetu zasralo bordelem, vyhubilo tisíce živočišných druhů a přemnožilo se jak štěnice na ubytovně pro dezoláty, ale pokud někdo chce bojovat proti zkurvenýmu klimatu a životnímu prostředí, ať přestane lítat letady, jezdit auty, ať vyhodí telefon, zruší připojení k internetu a vrátí se na vesnici do stanu.

včera zabila raketa dva poláky. Je mi úplně u prdele, jestli ji vypustili rusáci nebo omylem ulítla ukrajincům, protože kdyby fašistický vůdce Adolf Putin nevtrhnul na Ukrajinu a nezačal tam zabíjet tisíce lidí, nic z toho by se v Polsku nestalo. Přiznám se k tomu, že mě docela baví sledovat videjíčka, ve kterých ukrajinci pouští na ruský okupanty v zákopech granáty z dronů a každý mrtvý rusák ve mě vyvolává radost. baví mě pozorovat záběry z termokamer ostřelovačů, kteří v noci likvidují svítící stíny ruských zmrdů. vždy mi zvedne náladu ruský tank, který dostane zásah javelinem nebo najede na protitankovou minu, jehož věz vyletí skoro až do vesmíru a trupíci lítají kolem dokola. je to válka v přímým přenosu na internetu, v pořádný kvalitě a povětšinou necenzurovaná. kde jinde, než na Internetu máte možnost vidět věci typu "ruský pickup najede na miny, jenž o pár měsíců dřív položili jejich vlastní bojovníci".

kompostárna

** update 15:10 tyvle, to je příběh jak z americký komedie. největší legrace na tom je, že den před požárem byl v Penny otec přítelkyně a zapomněl tam deštník. Když dorazil druhý den, tak zjistil, že o deštník rozhodně přišel. :D :D

Mladík obviněn ze zapálení prodejny v Chodově.

======

** update 14:08 tyvle, to mě vždycky nasere. Volá frnda, že je na homeoffice a má problém. Tak já ji řeknu, že problém vyřešíme a do toho začne na pozadí něco blekotat malý dítě. Já frndě nerozumím, slyším každý třetí slovo a komentáře, že "musí něco s pánem vyřešit". Tohle vážně nemá smysl, mě nezajímá řvoucí dítě na pozadí a nechápu tenhle zvyk tahat děti do pracovních rozhovorů. Stejnej bizár sou rodičové, za kterejma přijede televize s dotazem a voni se musí hned ověsit harantama, aby je viděla celá republika.

======

** update 11:44 myslím, že Janoušek zažívá solidní ponížení a zaslouží si jenom výsměch. Je konec roku 2022 a stále nemá odpykaný trest 4.5 roku, který dostal v roce 2014 za nehodu z roku 2012. Takhle to dopadá, když si myslíte, že utečete systému a že jste chytřejší než systém samotný. :D :D

Podnikatel Janoušek znovu neuspěl s žádostí o dřívější propuštění z vězení

======

** update 10:43 říkal mi kolega, jak vyzrál na drahej plyn. oprášil kotel na pevný paliva a každý ráno zatápí. jako já rád topím v kamnech pár dnů během dovolený, ale doma bych v kamnech topit nechtěl, je z toho bordel, popel, musí se nosit palivo a furt kolem toho ohně běhat. matka říká, že už by kamna znova nechtěla, protože si jich užila jako dítě každou zimu. nicméně kolega na teplo vyzrál a pochlubil se, že mu dodavatel plynu vrátí pěkný balík na zálohách. osobně jsem přesvědčen o tom, že dodavatelé energií jsou chytřejší než my běžní uživatelé. Nejsem výraznej ekonom, ale mám divnej vnitřní pocit, že platíme zálohy, zaplatíme desítky tisíc za rok, což znamená, že dodavatel má zadarmo půjčený peníze, který mu jistě leží na nějakém termínovaném účtu, kde se úročí a tak vydělávají. potom na konci roku takový dodavatel vrátí přeplatek a protože je inflance skoro dvacet procent, tak vrácených 30 litrů má zcela evidentně jinou kupní sílu než původně na začátku roku. To se podle mě vyplatí. Stejně jako se vyplatí dodavatelům elektriky zastropovat ceny na maximální možnou výši. Dnes mně psali z PRE: Maximální (zastropované) ceny platí automaticky, z Vaší strany není třeba žádná aktivita. Věříme, že i nadále zůstanete naším spokojeným zákazníkem. Děkujeme, že jste s námi. :D :D

Insolvenční správce zasáhl. Jde po penězích na protivládní demonstrace. Tyvle, čím větší dezolát, vlastizrádce a příznivec ruských dezinformačních médií, tím víc exekucí a dluhů. Těmhle dezolátům by se mělo pořádně šlápnout na koule.

======

** update 09:31 včera v noci smrděla. dneska má ve strašnickým krematoriu pohřeb michal ambrož, takže asi dorazí hodně jasných pák všelijakýho věku. cestou do práce jsem opět fascinovaně pozoroval lidi nemocné závislostí na telefonu, jak jejich prsty kmitají po displejích a reagují na jakoukoliv píčovinu, která jim přistála v aplikaci sociální sítě. no a kdyby to někoho čistě náhodou zajímalo nebo chtěl po ránu vidět bizár, hradní požehnaný debil zveřejnil fotografie ze svatby a já se nemůžu zbavit dojmu, že spíš vzplanul láskou k synovi své čerstvé novomanželky. jiří byl totiž odjakživa solidní křesťanský buzerant.

O2 kurva

** update 22:54 WTF? Žádní hackeři. Slovenský parlament zkolaboval kvůli poslanci, který zapojoval kabel.

======

** update 20:26 vyloženě se těším až spodina z Hradu půjde do prdele a Zeman prostě chcípne. Ti zmrdi si z Česka dělaj prdel.

Jako prezident musíte zavřít vládu do kriminálu, žádali Babiše jeho příznivci. demence stříkající z lidí proudem. Konfident Bureš nesmí být prezident. Jestli ho Češi po deseti letech se Zemanem zvolí, tak tenhle stát je naprosto v prdeli.

======

** update 18:46 jdu vyhodit papíry a kartony od mlíka. kontejner na papír je zaplněný, protože nějaký kretén do něj hodil nesešlapaný krabice. otevřu kontejner určený pro nápojový kartony a v něm další nesešlapaný papírový krabice. Myslím, že žiju mezi debilama, kteří nedokážou krabice sešlapat, aby se jich do odpadu vešlo víc.

======

** update 16:07 rád bych se spletl, ale když vidím chaos na politický scéně, když vidím chaos kolem pražskýho magistrátu, mám takový divný podezření, že o příštích volbách už žádná pětikoalice nevznikne, všichni pojedou sami za sebe a normalizační zmrd Bureš vyhraje.

======

** update 12:49 u jednoho malýho zákazníka chtěli přejít od vodafonu k o2. Jako my sme jim to rozmlouvali, že si můžou nasrat do kalhot, ale paní majitelka se rozhodla a tak si do kalhot nasrali. Myslel jsem původně, že O2 přinese modem v režimu bridge, zapne ho do elektriky a přehodí pouze ethernet kabel z vodafone modemu do o2 modemu a restartne se router. Režim bridge byl požadován kvůli dostupnosti veřejný statický ipv4 adresy, protože kerio router obsluhuje vpn připojení. Po dvou hodinách diskuse s různými poradci, kteří na otázku "vy jste síťař?" odpovídali "ne, ale mám pár kamarádů" a jedním týpkem, který mi na otázku "vy jste technik a můžete nastavit režim bridge vzdáleně?" řekl, že je pouze konzultant, který nemá přístup k modemům, ale že mi může poradit, kde režim bridge zapnu. Já mu poděkoval a řekl, že mu seru na hrabání se v zařízení, který mi nepatří a ať přijede technik dodělat, co měl dodělat už v pondělí. Na to se paní podnikatelka rozčílila, protože výjezd by prý byl asi za 1400Kč a to ji dost nasralo. Načež se zjistilo, že její poradce přes telekomunikace blbě vyplnil objednávku. Vyloženě doufám, že se Kellner smaží v pekle za to, jaký zkurvený moloch jménem PPF, Cetin a O2 stvořil.

s kůží na trhu

** update 14:40 výborně, portál vzp umí elektronicky požádat o proplacení pětikila. To mě potěšilo, tedy kromě toho, že se do portálu nelze přihlásit bankovní identitou, ale jen některými jinými možnostmi. Takže sem se bankovní identitou přihlásil do portálu občana, tam si vytvořil mobilní klíč egovermentu a tím se přihlásil do vzp. Digitalizace je fajn, ale česká představa digitalizace je solidní bizárek.

Dále jsem poslal sousedům oznámení o prochcaným stropě v koupelně u matky včetně fotek, vynechal jsem sprostá slova a ponechal jízlivé poznámky o havarijním stavu domu a bytů nad námi. je to kurva rok, co sem nechal celou kurva koupelnu vymlátit. Nicméně z pozice skvrn je mi jasný, že nyní je problém zcela evidentně u bílýho odpadu žijícímu o patro výš. Včera mi matka ukazovala jejich vysklený bytový okno do ulice a řekla mi, že se asi před měsícem porvali až vymleli okno. A mezitím bílým odpadem žijou děti.

======

** update 11:22 můj gymnasiální pan profesor biologie mě naučil dvě pravidla:

  • čistota půl zdraví, špína celé
  • kdo se meje na výletě, je prase

Nejšpinavější člověk na světě zemřel ve věku 94 let. Krátce poté, co se umyl.

======

** update 10:03 no, šel sem dneska s kůží na trh. výsledkem zkoumání mých fleků je, že nemám problém a to, čeho sem se obával nejvíc, je stařecká skvrna. akorát se mi nadměrně potí prdel, tak sem dostal doporučení na nějakej šampon proti pocení řití. za všechny dobrý rady sem zaplatil pětikilo, který mi snad vzp proplatí.

kontrolní voko

** update 19:09 tyvle, já ty lidi na internetu nechápu. po 33 letech od Sametu ještě není zlegalizovaná marihuana, kterou občas hulí snad každej desátej dospělej člověk a už dementi volaj po uvolnění ayahuasky jenom proto, že jiný dementi vozili pár let z druhý strany zeměkoule sajrajt neznámýho původu a složení. vozili ho přes několik hranic a (pro)dávali ho zájemcům. ještě navíc v organizovaným mezinárodním složení. tyvle, co čekali od systému, bububu a podmínku? dost se zapomíná na to, že i když vám zachytí v obálce 0.01g kokainu z cizí země, je to trestnej čin a nikoliv přestupek. jakmile to jde prostě přes hranice, je to mezinárodní problém. takže když chcete prodávat a kupovat fety, je potřeba na to taky myslet. na pohádku o šamanech před soudem sere pes, mezinárodní organizovaný zločin je v sazbách tuším 10-18, takže dostat 8let je na spodní hranici a milosrdnost soudce. šamanem je totiž každej dýler, protože chemickým kouzlem snáší klientům modrý z nebe.

Dostali 8 let za obchody s ayahuaskou. Její rizikovost je malá, říká Vobořil.

======

** update 14:14 zítra mám shromáždění SVJ. mám nachystanou prezenční listinu, hlasovací tabulku a dostal jsem zatím jen dvě plný moci. tyvle, to sou vždycky nervy, hlavně když poprvý od kovidu dělám offline shromáždění v zasedačce. snad lidi přijdou, rád bych jim řekl, že budu muset zvednout výběr poplatků za úklid a jestli nevyjde revize bleskosvodu, tak se bude muset udělat nový. už při poslední revizi byly jeho parametry hraniční.

======

** update 13:32 vážně si říkám, že bych měl něco udělat se svojí závislostí na Internetu. Sere mě mnohem víc než závislost na žrádle. Vždycky si zvednu tlak, když se v diskusi objeví nějaký idéčko, který všemu rozumí, všechno zná a všechno by udělalo nejlíp jako Přemek z receptáře.

======

** update 12:04 nezávidím lidem, kteří se snaží na Internetech zalíbit všem. Podle mě to nefunguje v offline realitě a nebude to fungovat ani v té online. Vždy budou existovat lidi, které budu srát a vždy budou existovat jedinci, ze kterých budu srát zase já. A taky mě nebaví psát permanentně pozitivní sluníčkový komentáře, protože svět je také temnota a cesta plná hoven.

======

** update 09:55 kontrolu vočí mám za sebou. protože sem měl ráno asi patnáct minut navíc, udělal jsem si vyhlídkovou jízdu a strávil 50minut v tramvaji průjezdem celý Prahy. K doktorce sem přijel o něco dřív, vzala mě hned, rovnou mi strčila hlavu asi do 4 přístrojů a prosvítila oči vším možným. všechno v normě, mám přijít zase za rok.
Jízda tramvají je pro každýho slídiče a šmíráka jako sem já veliká radost. takový úchylák potká hromadu jiných úchyláků, někteří si pobrukují divné melodie, jiní se neustále olizují a dnešní vítěz byl solidně oblečený pán, hladce oholený, s luxusní kabelou, který vystupoval na Pohořelci v místech s vysokou koncentrací státních úřadů. Podle mě musel bejt vyšňupanej koksem nebo takzvaným českým pikainem jako prase, protože jeho čelisti jely mletí na plnej plyn.

Doga usmrtila čivavu, miminko skončilo v nemocnici. jako pejskař můžu potvrdit, že není až tak vzácný potkat důchodce, kterýho vleče na vodítku obrovskej pes. mám rád velký čokly, ale nejsem si jistej, jestli bych ještě chtěl někdy v životě vodit v levý ruce dvě 40kg štěkající telata.

Muskovy výroky o Tchaj-wanu kopírují stanovisko Číny. Elona a jeho bláboly na twittru registruju už delší dobu a můžu k němu jenom říct, že mít IQ 151 ještě naprosto neznamená, že nemůžete mít debilní názory jako z roku 1985. U Elona asi platí dvojnásob, že tak dlouho budujete kariéru úspěšnýho inovátora a vesmírnýho průzkumníka, až vás nakonec stejně dožene vlastní autismus.

V letadle ji posadili mezi dva obézní pasažéry. Teď za to dostala kompenzaci. jako metrákový tlustý prase můžu potvrdit, že mě fakt sere, když se vedle mě posadí člověk, který má na těle ještě víc sádla než já.

automobilismus

** update 22:00 prezident Zeman se rozbil. Hrad zrušil Zemanův čtvrteční program, podle Ovčáčka z technických důvodů.

======

** update 14:08 protože jdu zítra na kardiologii, tak sem se dnes přežral jako prase. achjo.

======

** update 09:38 no co ve mě dnes vyvolalo myšlenkový pnutí:

  • zkurvený automobilismus v Praze. Auto není právo, auto není výsada, auto ani není znak úspěchu, auto je spotřebák, kterej by hlavně neměl zasírat chodníky, přechody pro chodce, zákazy stání a trávníky. aut je v praze čím dál tím víc a nerad bych se dožil doby, kdy budou ulice přeplněný auty jak někde ve třetím světě.

  • zkurvený kola a koloběžky značky lime a uber. ty svítící a pípající sračky se dost neúprosně rozlízaj už i po praze 10. narážím na ně v místech, kde jsem je ještě loni nepotkával. leží v trávníkám mezi domky, leží v křižovatkách, kolikrát na ně narazím i před barákem. navíc uživatelé těchto sdílených krámů jsou zmrdi, jezdí jak zmrdi a jako arogantní zmrdi se i chovají. dojedu a odhodím doprostřed chodníku.

  • spolucestující v mhd. Helejte zmrdi, když ste nachcípaný, vemte si roušku a chrchlejte do ní. Vážně nemá smysl, když se vychrchláte do dlaní, ty si pak rozetřete po ksichtě jako prezident Zeman a na závěr ošaháte mastný tyče.

  • jsem už starý a pochopil jsem, že ženě se nejdřív podívám na krk a ruce, ksicht je až poslední, protože ho mrchy dokážou docela dobře maskovat pleťovými opravnými prostředky. na mě si holky nepřijdete a hned poznám, která z vás umí přirozeně stárnout a která ne. když jste byly mladý na střední škole, chtěly jste vypadat starší. teď jste starší a chcete vypadat mladší. těžký to život.

sračka

** update 19:11 hele, koukali jste někdy lidem v mhd přes rameno a dívali se, co tak důležitýho dělají na mobilech? mám takovej pocit, že málokdo čte běžný důvěryhodný média, spíš se jedná o sjíždění sociálních sraček a hraní divných klikacích her.

======

** update 14:09 no měl jsem dneska volat na kardiologii kvůli objednávce na přeměření velikosti péra, ale nějak sem k tomu nedostal, protože dopoledne přišel nějakej frajer a dával nám přednášku o aplikaci pro správu datových schránek.

výsledek voleb v praze mě stále netěší a stále považuji bohuslava svobodu za kurva špatnou volbu primátora. tyvle, teď sem ho zase slyšel v televizi a ten člověk by si měl spíš užívat vnoučat a důchodu, než se srát do politiky.

======

** update 12:36 v televizi vidím prezidenta rakváče, jak kroutí hlavou u tiskovky nějakýho arabskýho šejka. vypadá to, že z kataru si zase přijel nějakej princ zasouložit s nezletilejma holčičkama a prezident rakváč by se k sání rád přidal, když už mu nikdo nenahrává do počítače dětský porno z Alabámy.

======

** update 12:04 polední zkouška sirén. mám takový divný pocit, že dnes posloužila internetovým vtipálkům, kteří virtuálně připojili Královec k Česku. Dnes taky proběhl v práci solidní bizarní rachot, protože kolega dostal čočku, že má pracoviště zasraný bordelem a von dostal záchvat, jako když řve doma na starou. řvát doma na starou je zcela jiná věc, než řvát na paní jednatelku. já sem řekl, že se nesmím rozčilovat, že mám vysokej tlak a do ničeho sem se nezapojil. akorát sem odnesl do elektroodpadu starý notebooky, který mi pár let ležely na odkládacím stole.

======

** update 08:59 dneska brzo ráno nás probudila čuba, tak sem s ní šel ven, protože sem věděl, že včera žrala bordely. venku to z ní šlo dost rychle a já byl rád, že to nešlo ven v bytě. sežral sem svůj první prášek na tlak a šel do práce, kde se všichni divili, proč jdu tak brzo. jo je divný jezdit o hodinu dřív, víc lidí, víc dětí a větší chaos v mhd. jo a rozhodl jsem se omezit pouštění důchodců sednout, protože mi došlo, že už nejsem nejmladší a je potřeba předat žezlo mladé generaci. už mám novou hlášku "já bych vás pustil, ale zkuste zjistit, jestli se tu nenajde někdo mladší, kdo má zdravý nohy a netrpí závislostí na mobilních telefonech a sluchátkách."

nádobí

** update 20:05 záhada příspěvku na chatu odhalena. platím totiž běžný tarif, jelikož nejsem žgrt. kdybych si platil víkendový tarif pro chataře, mám peška a dostanu hovno.

======

** update 17:58 dneska sem třikrát myl nádobí a několikrát vařil. Koukal jsem na účet, který mám u Pražských energetik a zjistil jsem, že jsem dostal od státu příspěvek 3500Kč a jsem v pěkným přeplatku. Co mě pobavilo ještě víc, byl pohled na účet u ČEZu, od kterýho odebírám energii na chatě. Další příspěvek 3500Kč a myslím, že letos jsem se rekreoval skoro zdarma. Tyvle :D