zmrd jde do hajzlu

Vysráno dne: 2023-03-07

** update 18:28 tyvle, Nejedlý s Mynářem to na Hradě jeli jak v devadesátkách. Vždycky někdo přinesl prachy v igelitce. :D Hrad porušil paragrafy o praní peněz. Za lov v oboře se platilo 560 tisíc hotově.

======

** update 15:28 zjišťuji na Internetech, že sněhové vločky z poslední generace Z jsou šokované, že někdo ještě umí psát rukou a k tomu krasopisně. Pekarová ukázala prezidentský slib psaný rukou, mládež je z toho naprosto v prdeli a řeší,jakým fontem to bylo psaný. Ano milé děti, dřív bylo běžné psát rukou.

======

** update 11:17 Poštovní schránka na rohu ulice, to není nějaká lecjaká věc. To tahle vyběhnete z kanceláře přes ulici a svět se vám postaví na palici. Čumíte a čumíte, jak nejlíp umíte, ale schránka posraná je nějakým čůrákem sundaná. Sto let do ní lidé dopisy hází a pak najednou schází. Česká pošto, fakt děkuju.

Ze stáje v Krabčicích zmizel Kadyrovův kůň. Navzdory sankcím. Kadyrovovi ovcomrdi a kozomrdi se očividně chtějí stát také koňomrdy. Chudák zvíře.

======

** update 09:21 zítra odchází do hajzlu Zmrd, kterej byl dobrej jenom v chlastání čehokoliv, co teklo a obsahovalo líh. Zmrde z Kolína, peklo na tebe už čeká.

koukal jsem na výpis ze SIPO, státní příspěvky rozpuštěny, nastává tiché a nenápadne podražování. Od začátku války šlo všechno pěkně nahoru od energií až po žrádlo. Nicméně raději snížím teplotu v kuchyni a snídaně si budu dělat sám, než abych se stal Chcimírem a chtěl mír i za cenu, že se nechají ukrajinci zlikvidovat. Včera sem jim opět poslal nějaký drobný za zbraně. Nejlepší Rusák je mrtvej Rusák.

Existuje nějaký důvod, proč při míchání kafe mlátit lžičkou o stěny hrníčku silou zvoníka u Matky Boží?