jan žižka

** update 21:44 v tv barrandov běží nějaká sračka jaromíra soukupa s agátou hanychovou.

======

** update 19:14 čubina nám nachcala v kuchyni, já si omylem během úklidu líznul Savo a nechápu, jak to někdo může pít.

======

** update 14:26 Prej bude agent Bureš chodit k soudu. To mu tak hajzlovi věřím, vždyť je zbabělý přizdisráč.

======

** update 13:08 byl jsem si pro jídlo v jídelně a řekl bych, že zase trochu podražili. no nicméně to neznamená, že přestanu chodit a podporovat tak tamní zaměstnané ukrajinky a že jim přestanu dávat dýška. jsem vlastenec, takovou radost putinovi neudělám.

======

** update 11:30 Agent Bureš zahájil předvolební kampaň. Běží v Český televizi živý přenos a Babišův projev cílí na všechny dementy, kteří nechápou, že je placenej za to, aby seděl s ostatními svými poslanci ve Sněmovně, aby makali ve výborech a účastnili se hlasování. Nicméně dementi nikdy nepochopí, že kdyby se oni sebrali v práci a odjeli na pár měsíců na cestu obytňákem po republice, tak je jejich zaměstnavatel vyhodí. Tato republika je plná debilů a ti debilové sedí hlavně na sociálních sítích. Nenechám si kvůli debilům kurvit budoucnost, seru na debily nejen z Václaváku a hluboce jimi opovrhuji. Odpad vždycky smrdí celý od hlavy až k patě.

Petr Jákl narazil na kvóty amerických filmařů. Chtěli po něm, aby husity hráli herci tmavé pleti. Vyhandloval je za gaye. Já mám obavu, že Jáklův Žižka bude tak trochu filmová sračka, ale tohle lehce bulvární vyjádření pro starší posluchače bych řekl, že malinko nasralo příznivce boje proti rasovým a genderovým stereotypům a jiným sračkám. Ano, negrů v 15. století asi v Čechách moc nebylo a i když se církev tehdá moc snažila, souložili mezi sebou nejen kněží, ale i prostá veřejnost bez ohledu na vlastní pohlaví.