Prújem: pondělí

pohotovost zase

** update 19:59 víkend sem měl odpočinkovej, dneska mi najela pohotovost. taky už vim předběžnej termín, kdy se zase začnu učit. měsíc klid.

ccsa

** update 11:46 takže sem úspěšně udělal zkoušku checkpoint ccsa r80. no, na to že mám piču praxi, sem dobrej. nicméně chtějí po mě i vyšší level ccse, takže výzva pokračuje, ale nejdřív po dovolený.

pondělí třináctýho

** update 22:39 zpracovával sem rybíz a vařil sirup.

image

======

** update 15:42 celej den sem sjížděl informace, co všechno naučený sem během tejdne zapomněl. nějaká ztrátovost tam byla, ale k mýmu překvapení, žádná tragédie. stejská se mi po dovolen a hned bych se vrátil.

image

pohotovost

** update 21:07 mám pohotovost a už nějakej tejden se učim. fakt mi z toho jebe. těším se na dovolenou ve své nové chatě.o vejkendu sme nachodili asi 11km prahou a je slušně vidět, že nejsou turisti. veškerý restaurace v centru obsazený ze třetiny, pivo nasadili levnější než u voka a žrádlo taky levný. nicméně během procházky sme podpořili kavárnu ve skautským institutu, protože tam měli pěkný a slušný ceny i před koronaprůserem a pěkně se tam o nás postarali na to, že je to hned vedle staroměstský radnice. no a večeři sme dali u voka, i když byl kuchař úplně na plech, protože mu čorkaři rozebrali zamčený kolo. jo, holt žižkov.

image

image

virus z wuchanu

** update 08:56 no zatím mi nikdo nevysvětlil, jak může být virus infekční v hospodách mezi 23-6h, že je musej provozovatelé v noci zavírat, nicméně chápu, že ve školním kolektivu se může koronavirus šířit i během dne.

Ředitel pražské školy má covid-19, ruší se výuka na druhém stupni. ano, kolega šel na testy, protože na tý škole má dost blízký vazby. fakt prdel....

zkurvený peníze

** update 13:09 ráno mi volala paní z jedný banky, že prej u nich měla teta nějakej zkurvenej fond, kterej mi nemůžou vyplatit, protože není uveden v dědictví. já bych se z toho posral, zkurvený peníze, ze kterej ani nemám radost, protože sem si je sám nevydělal. zejtra jedu řešit ordinaci.

kurva ledečko

** update 16:15 byl jsem o víkendu zase v Ledečku a fakt se mi kurva odtamtud nechtělo. Další příležitost budu mít za měsíc a pak na začátku prázdni. To je taková parád, když se ráno probudíte, prší a vy můžete z krytý terásky koukat do údolí, jak na vesnici chčije déšť. omg onanie

vary karlovy

** update 14:29 byl sem se zprasit jídlem z jídelny. zelí, knedlík a pečenej kurva bůček. taky mi přišel email.

image

======

** update 11:09 byl sem o vejkendu poznávat krásy karlovarska. viděl sem nějakej ten underground včetně otevřených hospod, jednu solidní barovou rvačku, kdy nebylo ze začátku jasný, jestli se týpek zvedne ze země dřív nebo později a poznal nový lidi. včera po návratu domu sem usnul jak zkurvený mimino.

první den v práci

** update 09:43 tak sme se sešli v kanceláři v plným počtu. po dvou měsících sem vyrazil opět mezi kolegy a je to lepší než bejt doma na homeoffice. jsem zvědav na nejmenovanýho kolegu, jestli si karanténu prodlouží. no pojmu dnešní den v zajížděcím režimu. O vejkendu sem byl v Ledečku na chatě a chtěl bych tam ještě bejt. Je tam klid a hromada práce.

práce

** update 10:41 zajel sem dneska do práce vyřídit jeden email a nakoupit. přehodil sem pohotovost na kolegu a potkal kolegyni. pan ředitel je na nás kurevsky hodnej a normálně dostanem i za dobu nouzovýho stavu stravenky. nicméně příští týden v pondělí už musíme nastoupit na normální režim. nakoupil sem, potvrdil notářovi termín schůzky a přehodil na kolegu pohotovost. normální pracovní den.

Lidé čekali před Ikeou ve frontách již od sedmi ráno. no normálně mi to vysvětuje, proč dneska nebyla snad poprvý před lékárnou fronta a já mohl v klidu nakoupit multivitaniny v tabletách. Milovníci čekání na Godota se přesununuli před jiný podniky.