Prújem: pondělí

linuks bug

update 22:12 tělo miloše zemana vypustilo pšouk. ten zasmrděl a zmizel. Zeman: Fiala řekl, že podepíše abolici pro Mynáře, ale nedodržel slovo.

======

update 21:38 tyvle to je hokej, už se řeže čech se švýcarem.

======

update 14:36 venku je fakt hezky a já musím smrdět v praze a ještě ke všemu v práci.

======

update 09:49 obloha jak vymetená. je krásně, až je škoda chodit do zasraný práce a makat na tenhle debilní stát, kde funguje všechno jen tak napůl. nicméně topení v kanclu jelo na plný koule.

dělník bulváru Novotný plácnul na sociální sítě nějakou svoji tradiční píčovinu, pak stáhnul ocas i příspěvek, zkusil se omluvit, ale celej ten jeho výsměch nějaký buchtě nemocný rakovinou už žije svým vlastním politickým životem. kunda z řeporyj má přesně to, co chtěla. mediální zájem.

Podivná krádež ruských klasiků. Po invazi na Ukrajinu zmizely z Prahy vzácné knihy. tyvle, to je mi náhoda. rusové kradli, rusové kradou a rusové budou krást.

Los Angeles se topí v bezdomovectví. Řešením může být nepodmíněný příjem. to víte že jo, dejte bezdomáčům, feťákům a alkáčům prachy. to ocení všichni. od jejich sousedů až po mexický kartely, který vozí herák, perník a fentanyl.

a teď ten největší špek. zažil jsem ledasjaký divný chyby v operačních systémech, ale nicméně bug v ovladačích intel síťovky e1000e, který jsou tak rozšířený, že mám jednu i v notebooku, po letech vyhrává první místo. zapnete noťas či probudíte ho z hibernace, připojíte ethernet kabel a celej komp chcípne na paniku.

mrdat pondělí

update 20:36 příběh jediný nezamčený popelnice v ulici je vážně roztomilej. hlava mně naprosto vůbec nebere, proč tam ty lidi pytle pořád přidávaj, když musej vidět, že už je kolem zkurveně plno. libový jsou dva gigantický černý pytle plný odpadu, u kterejch vážně nevěřím, že jsou produktem jednoho bytu.

======

update 15:58 přes dvě hodiny na kontrole v nemocnici. "paní, vy ještě máte berle? už je zahoďte."

======

update 09:36 dneska se nic nestalo, tedy kromě příšerný hromady odpadu u popelnic a jednoho mejla od vlastníka, kterýmu bych nejradši řek, ať si jde práci předsedy dělat sám. jenže sem mu nic neřek a znova mu vysvětlil svoje myšlenkový pochody.

Zpěvák Abraxasu Míra Imrich (†71): Odešel umřít na koleje. frajer musel mít solidní koule, když chtěl bejt pánem i nad vlastní smrtí...

jepki mrdki jepice

update 20:40 kde plasma 6 je vážně povedená.

image

======

update 14:26 zapomněl jsem na chatě bundu s rozbitým zipem. takže objednávám dnes novou a ještě sem přihodil k nákupu protihmyzácký sítě do oken. každý léto sem si nadával, že když večer otevřu okna, tak světlo přiláká do chatrče hromady hmyzu a každý léto sem si říkal, že příští rok už ty sítě musím koupit. stalo se konečně.

======

update 13:15 Česko požádá o mimořádnou pomoc z EU pro ovocnáře. Nebude žádná sklizeň, přepokládá ministr. jsem přesvědčen o tom, že dotace jsou zlo. dávat dotace jen kvůli tomu, že nevyšlo počasí, je prostě kokotina. úděl zemědělce a pěstitele závisí na počasí. počasí nedokázali poručit ani velcí sovětští soudruzi, tak proč by měl brusel platit zemědělcům za zkurvený počasí. holt letos dovezem ovoce s ořechy ze zemí, kde počasí vyšlo a kde umí vyrobit i levněji. třeba z ukrajiny.

Marika Mikušová: Deprese a úzkosti jsou letuškovskou diagnózou, ale nahlas se o tom nemluví. každá práce s lidma přináší stresy a úzkosti. práce letušky není o ničem jiným a letuška holt musí zaplatit daň za setkávání s různými kulturami, za poznání různých cizokrajných míst a za píchání s piloty v letištních ubytovnách.

======

update 10:56 okej, do datovky dorazila daň z nemovitosti za chatu a zahradu. zvedli ji hajzlíci skoro o 100%. mít letní byt, to není žádný právo, to je prostě nadstandard, kterej není pro všechny.

======

update 09:20 ve zprávách právě říkali, že je hrozný sucho a leckde ve studnách dochází voda, což je prej pro tuhle roční dobu netypický. jo, i já jsem si o víkendu všimnul, že zahrada je úplná sahara.

cesta do práce mě srala. tradičně.

v kanceláři to dost po víkendu smrdělo, takže sem musel začít silně ventilovat.

zítra mi budou zase jebat záda. dvě díry, odebrání kusu kůže a několik stehů.

Zdrojové kódy systému MS-DOS 4.0 zveřejněny pod licencí MIT. kdyby se někdo chtěl podívat, jak měl vypadat nikdy nevydaný msdos4 a jak to vypadá, když je operační systém napsanej čistě v asembleru.

česká prasátka

update 13:48 je odpoledne, během tohoto a příštího týdne musím vyřešit, kdy v květnu vyberu starou dovolenou. původně byl plán mít volno mimo pohotovost, ale to se změnilo kvůli operaci kolegových zad a naplánovaný chataření právě teď koliduje s pohotovostí.

Potvrzeno: Feri dostal za znásilnění tři roky. myslím, že je to pohoda trest. odečtou mu to, co si odseděl na vazbě a když udrží hubu na zámek a péro v kalhotách, do poloviny trestu ho propustí na slušný chování. kdyby pěstoval a prodával marihuanu dospělým lidem, kteří drogy kupují zcela svobodně bez hrozby násilím, tak dopadne zatraceně mnohem hůř.

Česko zasáhly rekordní mrazy, mrznout bude i v dalších dnech. Vinaři ztratili 40 procent úrody. letos počasí láme samý rekordy. možná je čas zavést konečně na víno daň, aby stát z vinařů aspoň něco měl.

======

update 10:15 tyvle, už ani ti zasraní zajebaní hipíci nejsou co bejvali. proboha, kterej zoufalec bych chtěl žít v alternativní komunitě lidí, kde místo drog koupíte jen nějaký zasraný unifikovaný biolimonády s biovegehambáči? alternativní kultura bez drog je jako škola bez kázně a mlýn bez vody. Konec gangů? Kodaňská Christiania přestala prodávat drogy „jako jahody na trhu“.

======

update 09:15 není čas na rochnění v bordelu z minulosti. cesta do práce mně připomněla, kde stojím a kde je bublina s mojí offline realitou. čas běží vpřed, nezastavuje a už vůbec nebere ohled na cestující životem.

Duo Duka – Bohdalová za zpěvu „Už mi lásko není dvacet“ pokřtilo Spiknutí. tohle musela bejt podívaná v duchu nejlepších českých tradic, tak jak je můžeme vidět ve vesničce střediskové či ve filmový trilogii o homolkových. bohdalka mohla být uznávaná legendární herečka, ale protože je stará egoistická píča, která podala kytici květin snad už masarykovi a hitlerovi, stala se karikaturou sebe sama.

„Je mu 15 a váží přes 200 kilo.“ Přibývá extrémně obézních dětí, zní z léčebny. demokracie, svoboda a volný trh má jednu nevýhodu. zabíjí svý vlastní občany, protože většina lidí jsou tupý ovce, který žerou a žerou a žerou. mám kolem 185cm, býval jsem tlustý chlapeček s kozama jedničkama, který ostatně mám dodnes a osobní hmotnostní rekord nepřesahuje 120kg. líní rodiče s nezdravým životním stylem vyrábí tlusté líné děti. fastfůdy, lepihuby, brambůrky, výtahy a závislost na sociálních sítích, to vše je důvodem, proč bílá rasa zanikne a její místo zaujmou lidé, kteří se nebojí riskovat smrt, migrovat přes pevninu a moře plný smrti a jejichž děti znají krutý hlad. běloši, nasrat!

krutý ráno

update 18:49 ale ty vole, teď mi volali z kožního, že teda jako přišly výsledky z histologie toho fleku, kterej vyřízli z mejch zad. milej pane, je to v pohodě, ale něco se jim nezdálo, konec nějakýho nervu, bla bla "latinský názvy" bla bla, vyndali jsme to za pět minut dvanáct a chceme větší vzorek. jenže to už neděláme, to musíte na chirurgii, my vám akorát napíšeme žádanku s hromadou latinskejch názvů. oni vám tu díru znovu otevřou, zvětšej, znovu zavřou a vzorek pošlou do laboratoře. stavte se u nás. to bych se fakt posral.

======

update 09:36 celý tělo. celý tělo v jednom bolestivým pekelným ohni. takový bylo ráno sádla od počítače, který během víkendu vykonávalo fyzickou námahu.

cestou do práce jsem viděl maminku s malou holčičkou. maminka čuměla do telefonu, holčička se za ní plácala na dětský koloběžce. bylo to jak z animovanýho filmu o žlutý rodině. holčička hopsá na kolobrndě, přejíždí přechod pro chodce, matka čumí do telefonu a dítě najíždí předním kolečkem do díry v kanálovým víku. kolečko zapadlo, na místě zastavilo děcko i s koloběžkou, to letí přes řidítka a rozplácává se na chodníku jak slavná Maggie Simpsonová. Chvíli ticho, pak nastupuje řev a matka konečně zjišťuje, že má někde za sebou dítě.

neslyšel sem celej víkend zprávy. až včera večer sem zjistil, že ukrajinci stále bojují proti ruským filckám z dálnýho východu a k tomu nějaký iránští kozomrdi s ručníkama na hlavách škádlili izraelskou protivzdušnou obranu. evidentně bez většího úspěchu.

orteláčci

update 18:41 i dneska bylo venku saharský peklo.

======

update 16:49 baštu z spd vzal čert. když vidím ty vyjádření na internetu, tak jen dodám, že přísloví "o mrtvých jen dobře" povídejte, když natáhne ráfky váš neoblíbený člen rodiny, který prochlastal barák, byt a pozemek s chatou. nic takovýho bych neříkal o politicích, kteří dobrovolně pomáhali táhnout republiku do ruský řitě.

======

update 14:35 český zdravotnictví a debilní poukázka na rehabilitaci kotníku. nekonečný příběh, na jehož začátku stojí zdravotní pojištění, který platíme, aby mohlo kolem vypitý mrdky z kolína skákat lekářský konzilium jak kozy na pastvě.

======

update 09:29 byl jsem na strašnický pro tabák a jel se mnou tramvají jeden panáček orteláček a jeden thorsteinaráček. je mi naprostou záhadou, jak se tihle fanoušci obskurních světonázorů dokážou vyžrat do tvaru koule. sádla měli na sobě tolik, že by svým klepavým sulcem ucpali legendární okamurovy tubusy na břevnově.

Agáta Hanychová se rozpovídala o penězích: Kolik platí Soukup s Prachařem? A co ji stojí soudy. agáta, profesionální děloha českých celebrit. v agátě muselo smočit i legendární tlustý vepřový prase xaver veselý.

Zemřel bývalý ministr, velvyslanec v Rusku a kandidát na prezidenta Jaroslav Bašta. vyloženě doufám, že měl tento bývalý chartista před smrtí dost času přemýšlet, proč zamíří jede přímou linkou do pekla do ruskýho hrnce plnýho hnědých milovníků kremlu.

mlátička

update 22:10 vyzkoušel jsem upéct mazanec. těsto vykynulo pěkně, po vyndání z trouby chutná fakt skvěle, ale fotku dávat nebudu, protože vypadá hodně mrzácky. asi to bude tím, že sem do něj před pečením nevyryl pentagram, jak jsem původně zamyšlel.

======

update 16:49 havran vyzobávající potravu z trávníku tramvajovýho kolejiště právě posral kolej.

======

update 16:39 prší. snad déšť spláchne aspoň část bordelu ve vzduchu.

======

update 11:25 jestli jsou češi v něčem fakt dobrý, tak je to prznění vlastních národních tradic. kde jinde než v čechách na apríla potkáte holčičky s pomlázkami v rukou na výpravě zliskat co nejvíc chlapečků. to všechno jen kvůli tomu, že jakási popravená mytická židovská postava údajně ožila, vrátila se jako zombie a všichni dělali, že tomu fakt věřej.

nemocniční kontrola

update 18:43 byli sme na kontrole s nohou. tyvle, čekárna narvaná až po strop pacientama v různým stavu rozbitosti. nicméně registrovali jsme se na příchodu s předstihem, takže celkem rychle opadla několikahodinová čekací noční můra. pan doktor vzal ženu zhruba na minutu přesně a kolečko kontrola-rentgen-kontrola proběhlo během necelý hodiny. doma zjišťujeme, že psisko přetáhlo na gauč pytel z odpadkovýho koše. hrůza, já byl nasranej.

zdravotní stav

update 18:42 kožařka mi vyřízla nějakej flek z kůže přímo na páteři. já měl víc simulovat připosrance a měl sem si nechat střelit jednu-dvě injekce s lokálním vytuhnutím navíc. jako nabízela, že si klidně můžu říct, ale byl sem za geroje. udělala tři stehy a mám pocit, že se mi bude blbě spát na zádech.

======

update 09:10 mám v pohodě. akorát dneska mi soudružka kožařka vyřízne nějakej flek na zádech, tak uvidim. včerejší cesta z ledečka do města byla fakt prdel. schválně sem vyjel o něco dřív, abych se vyhnul narvanejm odpoledním vlakům a co zasranej zmrd nechtěl, z benešova jela jenom jedna souprava cityelefantu a už na nádraží v čerčanech sem si uvědomil, že je něco kurva špatně. na nástupišti čekal naklepanej dav tatínků, maminek a jejich harantů. všichni ozdobení šálami, čepicemi, bundami a jinými reklamními předměty s logem Slavie. na každý další zastávce dav houstnul, až byl vlak po trolej plnej slávistů. bylo tak husto, že toho úplně na mrdky nalitýho tatínka se synem, kteří seděli přes uličku, přešel jakýkoliv humor. dva osamělí sparťani se snažili prudit, nalitej fotr těžko dával dohromady slova a mladej zkoušel hlásit nějaký debilní sparťanský hlášky směrem ke slávistům. trapnost z toho tekla proudem a toho kluka mi bylo líto. mít fotra alkáče sparťana není výrazný životní terno. ale jaký si to kdo udělá, takový to má. já musel vymrdat slávistický fotry, matky a děcka, když sem se pokoušel na zahraďáku dostat se psem z vlaku. tyvle...

Mé vítězství je projevem ‚důvěry‘ a ‚naděje‘, vzkázal Putin v projevu k průběžným výsledkům voleb. neuvěřitelný překvapení, který nikdo nečekal. v ruský fašistický federaci po stopadesátýosmý vyhrál prezidentský volby vladimír iljič lenin. gratuluji.

prodloužení

update 19:01 parádně sem se vysral.

======

update 14:39 Má děti? Babiš si objednal složku na Lipavského. Jenže mail poslal, kam neměl. asi to bude pro někoho překvapení, ale takhle kdysi za totality pracovali komouši a estébáci. vedli složky proti svým oponentům, aby jim mohli dávat diktát zmrdství a nože na krk. docela bych chtěl vidět složky, který si vede na bývalou a současnou manželku. on je takovej manžel k pohledání, tak tam asi budou samý hezký věci.

======

update 14:07 prodlužuji pohotovost minimálě do pátku, protože kolega je stále vadnej.

chlapci dopoledne opravili kapající trubku u patního vodoměru a přitom objevili v zastrčený části potrubí další závadu, kde to začíná reznout skrz na srkz... nojo, období oprav je tu.