Prújem: pondělí

msa 2042

** update 21:31 no, naštěstí výměna disku v hpe msa2042 proběhla na první dobrou, nic se nezhroutilo a diskový pole se znovu sestavilo bez problému. jako nedělám to každej den, takže sem prdel měl pěkně staženou. bizarní situace kolem únavy a dehydratace prezidenta republiky pokračuje a podle drobných indicií médií si ještě na rekondičním pobytu v nemocnici nějakej čas pobude. už aby tohle trápení republiky skončilo, skončil zeman, babiš a všichni ti staří muži, kteří nemají česku vlastně co nabídnout.

pojišťovna

** update 10:50 sem se asi 3/4 hodiny snažil zaregistroval na portál pojišťovny, abych si ověřil, že sem nezaplatil 2 ze 3 pojistek. Taky furt řeším koupelnu u matky, pod náma je prochcanej strop, nad náma je prochcanej strop a tamní předseda tvrdí, že za to prochcání můžeme my. Jako dobrý, dole může být i nějaka vina na naší straně, nicméně jsem pořád nezaregistroval, že by se změnily pravidla hry a voda tekla po trubce nahoru. tyvle

belmondo

** update 21:55 11. září: Ten den v Americe Neuvěřitelně silnej dokument o 11.září. Ne nejsem, příznivec konspiračních sraček, že si dvě věže amíci sejmuli sami, myslím, že bin Ladin byl geniální zločineckej mozek, který využil západní benevolence a svobody, aby zasel semeno strachu. A ty hořký plody sklízíme dodnes, bohužel.

======

** update 20:29 rip belmondo, byl si skvělej.

jakoby

** update 19:01 tak teď sem zjistil, že mi buzeranti z dopravních podniků v tichosti přejmenovali zastávku před barákem. tyvle, jakoby toho nebylo málo.

======

** update 10:30 jakoby toho nebylo na mě málo, tak před malou chvílí nám kolega oznámil, že je mu vlastně blbě a půjde domů. notyvle

návraty

** update 11:29 v pátek sme se byli rozloučit v hospodě s kumpánem Vladem, kterej se po dvaceti letech v Praze vrací zpět na Slovensko kamsi na východ do Prešova. Nadšenej z toho nebyl, já ho docela chápu, mě by taky sralo se vrátit na maloměsto, ale udělat to musí. Tak sme se ožrali jak prasata a ten zmrd mi bude chybět.
O víkendu návštěva maminy, prořez stromů, mocný oběd a protože sem byl asi nedožranej, stavili jsme se cestou domů ještě na tatarák. Včera flákací hovno, návštěva budoucího nádraží na Zahradním městě.

image

No a dneska sem navštívil oční kvůli kontrole zraku a musel sem vstávat po šestý, jelikož mě čekala cesta přes celou Prahu. U doktorky nikdo nebyl, takže mě vzala hned, změřila parametry a řekla, že vnitroční tlak je zatím v pohodě, tak mám přijít na kontrolu tak zhruba za rok. Praha je zkurveně prázdná, připomíná hodně doby před rokem 1989, kdy neexistovaly davy turistů a návštěvníků. Ještě před dvěma rokama by bylo nemyslitelný, aby byla tramvaj z Bílý hory směrem k Národnímu divadlu v pondělí ráno poloprázdná....

image

afganistán

** update 12:02 v afgánistánu taliban solidně řádí. mám pocit, že dvacet let čekal na okamžik, kdy se američani se spojenci stáhnou a konečně se dočkali.

pohotovost konec

** update 12:39 v práci jsem sám pouze s kolegyní recepční, takže si užívám klidu a míru.

======

** update 09:43 v televizi říkaj, že nejvíc se umírá ne nemoci srdce a oběhovýho systému. co se dá dělat, lepší to už asi nebude. taky v televizi říkali, že každýho slušnýho člověka by měli srát komouši, fašouni a dementi nejen z různých volných spolků plných dementů.

vary vary karlovarský

** update 10:21 Výlet v sobotu do Varů Karlových. Měl sem nožnost po dlouhých letech navštívit nejslavnější český lázeňský město, kde dodnes serou z Goetheho. Skoro snad už před dvaceti lety sem tam jezdil s partou ze školy (nazdar zmrdi! :)) na filmovej festival, takže sem si prošel vzpomínky. Viděl jsem výstavu pana Skály v městský galerii, kde chtěli vstupný 40Kč, pak sem prošel kolem Puppu, viděl sem Thermal pod lešením, viděl sem prázdný zavřený hotely, zavřený obchody a mimo kolonádu prázdný ulice. Našel sem barák, kde sem během filmových festivalů přespával, našel sem palačinkárnu a našel sem i centrální hospodu u Karase, kde sme se scházeli, která sice vypadala jako tenkrát včetně skříňky na jídelák s logem zlatý rybky, ale už z ní byla nějaká indická nebo pakošská restaurace. Tohle mi hlava nebere, indové nebo vietnamci převeznou hospodu, udělaj z ní veganskou sračku, ale design s vybavením nechají a nezmění naprosto nic. Takže sme se šli nažrat za soud do "Evropáku", kde bylo narváno a pražský ceny.

pantofle a žabky. největší letní bizár a předpokládám, že nejen český. to mi prostě hlava nebere, ale fakt mě fascinujou nosiči melounů a jiný podivný lidi obvykle hovořící rusky v letním oblečení gucci, versace, lv, adidas či nike, kteří se nebojí vyrazit mezi lidi do města v pantoflích nebo žabkách. a vůbec nejvíc je, když si vezmou bilý ponožky a nasadí žabky tak, že to vypadá jak noha želvy ninja.

kunda práce

** update 10:40 kunda práce, musel sem do práce po čtrnácti dnech pohody a flákaní. jediný, co mě těší je, že sem tu sám kromě vedení. no v praze se změnila spousta věcí, změna tramvají vydržela jenom chvíli, všechno je zase jinak, Flora je rozkopaná a po Vinohradský tramvaje nejezdí. Magistrát rozmrdal co mohl. V práci sem se dozvěděl, že majitel domu, kde máme firmu, chce barák prodat a tak se tady řeší, co dál. Prej snad zůstaneme, protože si asi nechá jenom nebytový prostor, ale je prostě vidět, že jak se začne blížit sedmdesátka, začnou lidi měnit pohledy na život a svět. Já nevim, já bych šel nejraději do důchodu co nejdřív, abych si ještě užil nějakýho toho života. omg...

united islands

** update 13:52 poslední dobou kolem oběda potkávám kumpána z hospody, vždycky na mě zakřičí přes ulici "nazdar bitkojne, jak to de!?" a já odpovídám, že to de dobře. nicméně mě začíná touhle hláškou dost srát, protože si pamatuju dobře, když mi dělal díry do hlavy, že bitkojn je debilita, že vydělává chlorella.

======

** update 13:23 v sobotu sme se šli podívat na united islands. na střelák se šlo dostat po kontrole očkování, testů či po podpisu čestnýho prohlášení. jinde to bylo ještě snažší, takže promořovací akce mohla proběhnout. půlnoční újezd byl takovej smutnej, češi nemaj peníze na paření a cizinci furt chyběj, takže město vylidněný.
V neděli jsem zaregistroval, že český politický prasečák najel další středověký level. Nejdřív Prchal v kampani Andreje Babiše vyhrožuje, že piráti prohlasují migranta do každý domácnosti a polyamorii pro všechny. Pak se ozve vrchní vepř z hradního prasečáku a najede neuvěřitelně odporný žvásty vůči transgender lidem. Normálně bych blil a doufám, že mladá generace pošle tyhle bolševický zmrdy ve volbách tam kam skutečně patří. na dno žumpy a přes ně betonovej panel.