Prújem: pondělí

otevřený shopy

** update 16:24 tak prej od sedmnáctýho chce Bureš otevřít hospodský zahrádky. Čtyři lidi u stolu a ještě s testem nebo potvrzením o prodělaným kovidu nebo nějakej samotest. Já když vidím hospody v Praze, tak mám pocit, že ten idiot žije v nějaký sfetovaný realitě.

======

** update 09:41 pohotovost skončila, venku je letní vedro a furt mám pocit, že dost lidí z prahy zmizelo. dneska otevřely obchody a zcela nečekaně jsou fronty. Většina věcí do bytu se dá objednat z eshopu, ale stejně má občan Česka potřebu stát fronty. Tyvle, 32 let od Sametový revoluce, ale národ se touhy stát fronty nezbavil. tyvle. [facepalm emotikon]

pohotovost

** update 12:19 tyvle, nesmrtelná teta Bohdalová slaví devadesátiny. Přežila Hitlera a nejspíš přežije i Zemana.

======

** update 09:29 o víkendu chcalo a včera byla matka ve vinohradský nemocnici na očkování proti čínskýmu sajrajtu. v práci máme pořád najetý homeoffice a já bych docela rád zase začal chodit pravidelně do kanceláře.

podlahy

** update 16:37 no, včerejší projev miloše zemana byl naprosto odpornej. ne nadarmo svítil na Hradě velký nápis VELEZRADA. No a k završení tragédie sem dnes dozvěděl, že podlahy budou až příští týden.

požárový drby

** update 15:17 no asi před hodinou jsou potkal důchodkyni z našeho baráku, která měla samozřejmě ty nejčerstvější drby o včerejším požáru. Sice mi nic neřekla o popálených dětech na oslavě, ale byla si na tuty jistá, že šlo o explozi varny pervitinu. Pak sem volal svý spojce na důchodce v postiženým domě a spojka mi oznámila, že prej hořelo, ale až ve třetím patře a že maj odpojenej plyn. Nic víc sem se nedozvěděl, kromě toho, že na místě prej bylo hodně policajtů, hasičů a sanitek. Prostě důchodci ze Strašnic.

memento mori

** update 16:34 relaxační víkend, který jsme dnes zakončili návštěvou pražského centra. déšť už pomalu smívá křížky ze staromáku, ale pořád je babišovo memento mori vidět....

image

Krychlič R.I.P.

** update 10:24 Dnešní den je smutným dnem. Do věčných hranatých lovišť odešla pardubická legenda Krychlič. Svět už nebude takový, jako byl dřív. Fakt neuvěřitelná a velmi významná postava dějin. Nenajdete na světě podobný exemplář. Jestli ho Bůh nepovolal do hranatýho ráje, kde i andělé mají křídla do krychle, tak ať jde Bůh do hajzlu.

Zemřel Václav Kulhánek, legendární pardubický Krychlič.

dobrej skutek

** update 21:04 bylo za mnou ukáčko z baráku, že potřebuje zase připojit tablet k wifině. už sem mu jednou pomohl, myslel sem si, že tentokrát to bude stejný. jenže to byl nějakej starej neuvěřitelně zprasenej tablet s androidem, že mu na něm ani nefungoval posranej jutub. ale kurva tak zaprasenej tablet mě bude dlouho pronásledovat

rámus

** update 18:18 dneska ráno mi začla pohotovost a na bytě sekání zdí pro topenářský trubky. no a sekání a mlácení běželo až do pěti. masakr.

rekonstrukce

** update 11:27 řemeslníci začali makat na bytě, venku skoro nikdo nebyl, takže sem frontu u řezníka nestál. tyvle, snad přesně po roce další uzávěra, kdy musím trpět doma.

HW mining

** update 22:20 vláda skončila jednání a já asi pět minut sledoval brífing. tyvle roušky, respirátory a chaos. babiš v píči, alena vypadala jak čůrák, blatný je prd platný a hamáček vypadal jak kůl v poli. tyvle

======

** update 19:34 minulej rok hejbaly českem roušky, teď jsou tématem ve zprávách ffp2 respirátory. já měl v úterý z prdele kliku, že sem jich 10 koupil v lékarně, protože od pátku spíš nejsou...

======

** update 13:40 musím si poznamenat, že jsem na Internetu zjistil, že ten slavný starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který nemá problém v kanceláři hulit jointy a vysílat sebepropagační videjíčka s debilníma kecama, z jedný strany dokáže vytrolit sovětské soudruhy z Moskvy přes Koněva a Vlasova, z druhé strany se může posrat, když je mu připomenuto, že čínští soudruzi mají Tvrdíka jako bílýho koně a Slavia slouží k praní čínských peněz a je to jediný symbol takzvaných čínských miliardových investic. Já si furt myslím, že je lepší bejt obyčejnej maloměšťák, který má fotbalovou ligu v prdeli.

======

** update 11:00 přistálo mi v poštovním klientovi psaní od pana ředitele s nápisem "HW mining poptávka". Jakože se sice nejedná o farmu asic jednotek pro těžbu btc, ale jen o poptávku na grafický karty, je to asi poprvý, kdy se může můj šéf pochlubit, že má experta.