zemancountdown

** update 14:26 tyvle, já sem si s tím posraným výborem svj fakt solidně vytřel prdel. ale můžou si za mý hovna na svý hlavě sami. předseda mi neměl psát debilní mejly a ten jejich slavnej judr z kontrolní komise se neměl přidávat se svým debilním názorem. teď maj na hlavách mý hovna a chtěl bych vidět tu bramboračku, kterou musej mít v hlavě. jejich pokus o šachovou partii nevyšel.

======

** update 13:19 agent stb a normalizační komouš Andrej Babiš vyzývá agenta Kremlu Vráťu Mynáře, aby rezignoval na funkce Kancléře prezidenta republiky. Mám takový pocit, že Miloš svým umíráním na alkoholismus hodil do české politiky své poslední proslulé vidle pro vytváření chaosu a mlhy :D

======

** update 12:57 včerejší pohledy z očí do očí mezi mnou a mistrem frajerem bílým odpadem měly ten důsledek, že před půlhodinou přišel email mě a výboru, že závada byla odstraněna. přišel hodinu po tom, co jsem napsal výboru a všem zúčastněným dlouhý email o hledání závady, kde jsem použil výrazy jako eskalace problému či postavit se k věci jako chlap. takže teď počkám, jestli nám průchod mezi patry a strop koupelny vyschne.

======

** update 09:16 stránka, která počítá dny do konce mandátu miloše zemana přešla na náhodný čísla. :D