fak of vork

** update 22:45 Doufám, že nějak pomalu vstřebáváte konec undergroundu v čechách, ale nedá se fakt už dělat nic jinýho, než sbalit poslední brko a jít do práce. venku poprchává, je příjemně a první šnečci křupaj pod podrážkama. úplně vidím tu záplavu malejch ulitek, která se vyvalí do chodníků a bude drcena obry. odpoledne sem rozeslal obálky a sem zvědavej, jaký debilní reakce mě čekaj. smrděj kanály, jestli zaprší, vsadím se, že i v tom našem domovním stoupne hladina sraček a vyžene potkáňata s mámou a tátou z jejich teploučkého domova. v tývce jede timecop a já sem hotovej. ještě, že je zejtra ten pátek.

======

** update 12:56 Nejsou Plastici jako Plastici. Legendy českého undergroundu se hádají o název, k soudu zatím nemíří. Není underground jako underground. Jsem fakt kurevsky rád, že jsem podlehl zlému kapitalismu, pořídil si hypotéku a zařadil se normálně do systému. Už ani ti plastici se nedokážou dohodnout.

======

** update 12:13 Ach, včera pravá nefalšovaná pohoda s kumpány. Vopravdu sem se nasmál a nejvíc mě dostala hláška "už nebylo v práci co pít, tak sme šli domů". Já sem dneska dopoledne dorazil obálky pro vlastníky z baráku a potvrdil si, že jen debilní administrativa kvůli shromáždění mi zabere 8hodin času. Každopádně sem všem slušně napsal, že jestli nenajdou společný slovo, budu za drsňáka a nasadím havarijní režim. Taky je mi trošku šouflo z představy, že mladýmu ze suterénu bude pan Vajíčko vysvětlovat principy bytových kategorií, které zanikly v době, kdy se mladej narodil. Teďka čekám na objednanej hambáč s dvojitejma hranolkama a pak povalim na poštu, provést poslední úkon v podobě odeslání obálek. Taky si jeden kolega konečně spočítal, že všechny ty rozesmátý bohemia energy jsou dražší než tradiční velcí dodavatelé.