Prújem: čtvrtek

barikády

** update 10:39 venku stále lítá žlutej bordel ze smrků, borovic a jiných stromů. kolegové propadli úklidu našeho servisu a tak nějak zjišťujeme, že někteří z nás jsou solidní sběrači starých elektrobordelů. já se snažím nezapojovat, protože nemám příliš rád hromadění bordelů, tak jak bylo zvykem za našich babiček v době socialismu. Starý krámy se nikdy už hodit nebudou, i když si můžeme myslet, že ano.

na přiložené fotografii lze vidět křižovatku blízkou mému bydlišti během pražskýho povstání.

image

sračky

** update 14:28 to sem já v dobách šedivýho socialismu, kdy ještě neexistovali zmrdi ze sociálních sítí. zkurveně to letí a vlastně mířím smrti vstříc.

image

======

** update 11:51 dnes vládne vysoká pracovní morálka. jeden kolega řeší vlastní notebook, druhý sjíždí nějaký webíky, třetí shání na sbazaru kárku na seno a já dělám hovno. Líná Elza líná a jede psí veget.

image

======

** update 11:20 venku chčije a je to asi docela dobře, protože země je vyschlá jako troud. Včera mě dva lidi lákali do hospody, ale protože sloužím, musel jsem odmítnout. Přítelkyně měla včera zajímavej postřeh, že za celej den potkala vlastně jen samý ukrajince. Jídlo a nákup přivezli ukrajinci, když jsme byli venčit Elzu na psím hřišti, potkali jsme nejdřív jednoho mladýho ukrajince a pak mladou ukrajinku. Já se přiznám, že mně fakt nevadí, protože je mi jich prostě líto. Nedokážu si představit, že bych se musel jako mladej nebo jako starej z hodiny na hodinu sebrat, pobrat jen to nejzákladnější a odjet do země, kde nikoho neznám a kde si nejsem jistej, jestli mě budou mít rádi. Pak jim nějaký jízdný zdarma nebo zdarma vstup do zoo či 5000kč finanční pomoci může závidět jenom naprostej idiot.
Nikdy jsem neměl příliš rád rusáky, ale vždycky sem se snažil uvažovat, že všichni snad nejsou zmrdi a jakože mají dobrou kulturu a literaturu. Nicméně v posledních týdnech jsem si přiznal, že jsem rusofob a že mi rozhodně nechybí a ani nebudou chybět jejich mafiánský způsoby podnikání, kdy jsou schopni se hádat o pár litrů a pak je ještě nezaplatit, rozhodně mi nechybí rusky hovořící vlastník bytu v baráku, taky mi nebudou chybět Alexandrovci a posranej Mrazík. Rozhodně mi nebudou chybět jejich dezinformační kampaně a určitě nechci, aby znovu Českem pochodovala ruská armáda.

Inflace v Turecku dosáhla 70 procent. To je taky dobrý, pro prachatý důchodce ideální cíl levný dovolený.

den hoven

** update 10:13 to je takový ten den, kdy sedíte v hospodě a cítíte hovno. nějaký čas trvá, než si uvědomíte, že smrdí hovno na vaší botě. opravdu velký hovno. jdete to hovno oškrábat o písek a trávník a myslíte si, že je všechno vyřešeno. pak sedíte v autobuse plným lidí a cítíte zase hovno. tak si všimnete, že máte od hovna rukáv bundy. dobrý, solidní trapas, ale děláte, že vy to nejste a že ve veřejný dopravě smrdí někdo jiný. přijdete domů, kde zjistíte, že to hovno není rozmázlý nejen po bundě, ale i solidně po kalhotách. fér, a když už máte dojem, že vás nic nepřekvapí, najdete studený psí hovno pod sušákem s prádlem. den hoven.

konec respirátorů

** update 11:19 v mhd je jasně vidět, že respirátory jsou už jen dobrovolný. napočítal jsem tak dva v jednom tramvajovym voze. děcka zmizela, mají prázdniny a před námi ostatními je delší volno. jsem rád, že nemám pohotovost.

důxodci

** update 10:44 dnešního dne v emhádé byli důxodci poněkud neklidní. nejdřív v šestnáctce nějaký stojící báby vyprcaly mladou buchtu, že by mohla pustit sednout starší lidi, ona se zvedla, ale žádná z důchodkyň si sednout nešla, protože prej jedou jenom jednu zastávku. pak vlezu do třináctky, tramvaj prázdná, sednu si hned ke dveřím u řidiče a přijde bába s berlema, že sedím na místě pro invalidy. já ji řeknu, že si může sednout naproti mně a vona mi odpoví, že nerada sedí zády proti směru jízdy, tak sem ji řek, že jedu jenom jednu zastávku a vona si sedla jinam.

no do pyče

** update 17:03 no do pyče, co to je za retarda, že zavraždí svýho učitele? zmrd by měl dostat doživotí. Student zabil učitele v Praze mačetou. Motivem měl být studijní neúspěch.

důkaz bojem

** update 14:02 udatná ukrajinská armáda dokazuje jediné: nekonečnými diskusemi na internetech či psaním debilních blogýsků revoluci neuděláte, ani nevyhrajete válku.

moribundus

** update 09:51 vlezl na mě nějakej zkurvenej moribundus. smrkám hlen a sem nasranej. to zas bude zkurvenej den.

opice

** update 23:26 konečně se to stalo! při sběru hovna šlápl jsem do hovna.

======

** update 10:21 dneska sem se probudil a už nemám opici. v práci nám nějak divně vypadla elektrika, jdou jen zásuvky - naštěstí a světlo svítí jenom na hajzlu, takže čekáme na elektrikáře.

stále mě serou vymrdaný rusáci a nejradši bych zmáčknul červený tlačítko a vybombardoval atomovkama celou tu zkurvenou zemi plnou vychlastanejch mužiků. nejde to a tak aspoň fandím ukrajinský armádě a všem dobrovolníkům z celýho světa, který si můžou beztrestně zajet na ukrajinu lovit ruský mužiky.

prachy

** update 11:30 poslal jsem nějaký prachy charitě na pomoc uprchlíkům a něco málo ukrajinský ambasádě na zbraně. snad z toho příspěvku koupí aspoň jedno postarší rpg. jo a kdybyste chtěli nějakej barevnej hajzlpapír s obrázky, tak rubl je celkem levnej.