Prújem: čtvrtek

rakváč se vrací

** update 21:39 sem fakt zvědavej, jestli bude státní pohřeb před koncem roku a nebo až příští rok. tak snad miloš zaregistroval, že byl na otočku v Lánech. něco takovýho nevymyslí ani nejlepší scénárista z hollywoodu. někdo něco pořádně posral a nejedlýmu s mynářem byznysplán příliš nevychází. Zeman je zpět v nemocnici. Má covid, nakazil se od někoho z Lán.

jo a můj dnešní nadpis "rakváč se vrací", nabral docela nečekaných obrátek. [facepalm emotikon]

======

** update 19:34 tak rakváč se vrací zpět do nemocnice. Asi nejspíš Mynář s Ovčáčkem nenašli jednu z jeho ukrytých lahví s lihem nebo já nevim, co je to za divadlo pro dementy. Zeman míří zpátky do vojenské nemocnice. Nakazil se covidem.

======

** update 14:57 Rakváč je v Lánech a smrtihlav Mynář tvrdí, že pan prezident nebude podléhat tlakům. Podle toho, co říká šéf rakváčova konzilia Zima, je jasný, že rakváč tlakům podléhat nebude, protože ho krmí hadičkou a sere do pytlíku. Nicméně očividně ještě stále má dost sil, aby republice škodil.

======

** update 09:36 ne, skutečně to není fór, ale rakváč se vrací skutečně z nemocnice na zámek V Lánech. Vypadá to, že kromě alkoholické demence a rozpadem orgánů také trpí Alzheimerem. To nevymyslíš, lidská troska bude kecat do řízení státu.

ZEMAN JE ZMRD

** update 17:32 takový to, když se narodíte jako debil s láskou k výbušninám. Muž na Českobudějovicku chtěl vyhodit krtka do vzduchu. Sám skončil se zlomeninami.

======

** update 10:56 přivezli nám domů posilovací stroj. přivezli ho z obchodu, kde pracujou samý osvalený bobuláři, kde nikdo při prezentaci neměl ani roušku a nyní při montáži došlo na má slova. přijeli zase vysvalený frajeři bez roušek a blbejma kecama proti lockdownu neočkovaných. ani bych se nedivil, kdyby byli včera na staromáku na srazu neočkovaných dementů, kteří vlastenecky bojují za svobodné právo přetížit nemocnice a chcípnout.

======

** update 10:20 Miloš Zeman je zrůdnou postavou polistopadových dějin Český republiky. Alkoholik, zmrd a chcípák nad hrobem bude škodit dokud nezdechne. Normálně přeju smrt jenom zkurveným komoušům a náckům, protože nejlepší komouš je mrtvej komouš a nejlepší nácek je mrtvej nácek, ale tentokrát sem udělal výjimku a přeju bolestivou smrt hnilobným rozkladem vnitřních orgánů i Milošovi Zemanovi. Můj fotr trpěl, teta trpěla před smrtí a Zeman by měl mít smrt milostivou? tyvle, to fakt nemůžu po vyšší spravedlnosti chtít.

husa

** update 17:13 k obědu sem dneska měl knedlíky, zelí a husí stehno. žrádlo pěkně leze cenově nahoru jako ostatně všechno. psal mi čez, že mi zdražej skoro o 100% elektriku na chatě a trochu mě sere, že tam nejsou kamna.

déšť

** update 14:58 myslim, že teprve nyní vstupujeme do pořádný krize, která dost pravděpodobně překoná tu z let 2007-2009. Blahobyt, který dojížděl setrvačností, skončil.

======

** update 14:46 ČNB zase zvedla úrokový sazby. Všechno podraží a bude hůř.

======

** update 10:39 do Prahy přišel déšť. Ráno jsem musel vyndat deštník, abych ochránil svoji pelichající kštici před vodou padající z nebes. ano, čelo se mi zvětšuje, pleška začíná blyštět a házet prasátka do okolí. v městské dopravě pozoruji čím dál tím víc lidí v teplákách. opravdu nechápu, jakej buzernat přišel s tím, že tepláky jsou oblečení mezi lidi. jako na zahradu v pohodě, za sportem taky v pohodě, ale do města, tyvle. [facepalm emotikon] Docela se bojím, že jednou po letech půjdu do divadla nebo do opery a už mě tam nebudou srát lidi v džínách, ale v teplákách.

parta warezáků

** update 23:00 tak to mě dojalo. čmucháčci zachráněni a-teamem. Psi, kteří měli být zachráněni před lávou, zmizeli. Zbyl jenom záhadný vzkaz.

======

** update 10:46 v politické straně warezáků a mezi jejich příznivci stále vládne povolební zděšení z výsledků demokratických voleb. mám takový podezření, že se jejich osud naplňuje a zvláště někteří mladí lidé a prvovoliči z internetových diskusních fór poznávají hořkou chuť politiky. ne nevěřím, že se pirátstvo zmátoří a zasadí ještě někdy nějaký výrazný úder český scéně. svůj vrchol mají za sebou a pomalu mizí do minulosti. jo, jako pokus dobrý, Bartoš je schopnej člověk, že dokázal z porevolučního chaosu vydupat demokratickou politickou stranu, nicméně pracuje s materiálem, se kterým se prostě pracovat nedá. Je to dobře vidět v jejich auditkách a diskusích mezi pirátskými fanoušky. piráti, jste v píči a budete ještě víc, když se vykálíte na hlavu pana Rakušana, který se k vašim 4 zbývajícím poslancům zachoval jako skutečný gentleman.

Malešická spalovna nespaluje a odpad se prej bude vozit na skládky mimo Prahu. Miloš Zeman stále leží na smrtelným loži v nemocnici, jeho požehnaný retard Ovčáček má zákaz žalmovat po Internetech a guru Mára v kampani Andrej Babiš zoufale blábolí. Pravda a láska uštědřila ulhaným a nenávistným debilům solidní políček mezi oči. O tom jsem přesvědčen.

garsonka

** update 20:26 no byl jsem u matky v garsonce zkontrolovat stav věcí. nový trubky jsou pěkný, ventily robustní, nicméně ze stropu kapala voda furt a podlaha byla mokrá. myslím, že problém nebyl ve vodovodních trubkách, ale je někde ve spoji trubky pro odvod hoven. zítra mě zase čeká telefonování a matka nebude nadšená.
výser a výsměch občanům česka ze strany hradních zmrdů pokračuje, dnes se k nim přidala i Zemanova stará. tyvle, ti šmejdi lžou jak v Rusku.

Lidé v době železné pili pivo a jedli plísňový sýr, zjistili vědci z exkrementů. je zajímavý, co všechno se dá zjistit z 2700 let starých hoven.

======

** update 12:53 v televizi sem viděl další reklamu na bohemia energy, prý s nimi ušetříte. v baráku, kde má matka garsonku, začala výměna vodovodních stupaček, takže sem zvědavej, jestli závadu vyřešej. prej to chčije někde ve druhým patře. mám homeoffice, tak uklízím a vyrábím segedinskej guláš s chilli.

matylda

** update 21:07 televizní diskuse s andrejem babišem jsou únavný jak hovno na botě. ještě sem nepřišel na to, co má furt s jurečkou, kůrovcem a zničenejma lesama.

======

** update 14:10 mám takový podezření, že setrvačnost blahobytu skončila a konečně se se zpožděním rozjíždí globální ekonomická krize. nejsou čipy, ceny elektřiny a plynu lezou nahoru, potravin a bydlení taky, úroky se zvedají a spousta lidí bude v prdeli. někteří zaslouženě, jiní nezaslouženě. s tím se nedá naprosto vůbec nic dělat. já sám sem zvědav, jak tuto přicházející ekonomickou krizi přečkám a jak z ní vyjdu.

======

** update 10:28 včera v televizní předvolební diskusi jsem poprvé viděl českou umělou inteligenci Matyldu. Bylo vidět, že jsou z ní diskutující politici poněkud překvapení, pouze v očích polojapončíka Okamury bylo zřejmé vzplanutí lásky a jeho výraz vypadal, jakoby nejradši osouložil všechny její ventilační otvory. Akorát teda nevím, čemu by Matyldu dokázal ten fašistickej zmrd naučit, ještě by začala hajlovat a vzývat Hitlera. jinak celá ta diskuse odpovídala obsazení, jako vítěz podle mě vyšel Rakušan, za ním Fiala a ten zbytek byl obyčejnej hnůj, jehož vrcholku vévodil král všech zmrdů, lhářů a lidského odpadu Babiš. Ten chlap si sral do huby v každý větě, kterou řekl a stejně se bojím, že ho bude hromada dementů z česka volit, protože jejich myšlenkový schopnosti končej u Dežových krádeží pomerančů v hypermarketu, ale už vůbec nejsou schopni pochopit, proč své údajně zdaněný peníze Babiš posílá přes několik firem mimo Evropu a pak zpět do Evropy, aby za ně nakoupil ve Francii několik chat a chalup.
Další problém je Miloš Zeman, který je očividně těžkým alkoholikem v posledním tažení, kterýho se snaží Mynář s Nejedlým a Babišem udržet při životě za každou cenu, protože bez jeho existence jejich kšefty prostě končí. Požehnaný kretén Ovčáček kvičí, že je Mlha v pořádku, že půjde volit a že se chystá na předvolební vyjednávání a přitom není Mlha schopen vyjet na vozejku na veřejnost a všem posměváčům se vysmát do ksichtu, že není alkáč a že by posměváčci měli být zlikvidováni, protože jich je moc. Absurdní drama, který by ani Havel nevymyslel. tyvle [facepalm emotikon]

pár pivek

** update 10:13 byl jsem si včera dát pár pivek v hospodě, krátce pokecat a nechat se pozvat na narozeniny. nevim jestli mám výraznou opici, a připadám si jako přejetej parním válcem. ráno mě letos poprvý kontrolovali revizoři a chtěli vidět moji legitimaci pro jízdu mhd. v poštovní schránce elektronické pošty mě čekal forwardnutý email od matky, ze kterýho bylo jasně evidentní, že mě dementi z SVJ vypustili z komunikace a řeší chčijící vodu ve stupačce. Předseda by chtěl měnit celý rozvody studený a teplý vody, bílej odpad nad náma se proti tomu brání a chce řešit jen odpady. Já jim rozumím, nikdo z nich nechce mít rozmrdaný koupelny a fakt mě těší, jak sem s nima vyjebal a problém přehodil z naší rodiny zpět na svj. prostě důležitý je nenechat si srát na hlavu, to platí jak v politice, tak i v životě.

prasečák

** update 14:36 tak už mi volal předseda a musím říct, že arogantnějšího zmrda na telefonu sem dlouho neměl. a to umím bejt arogantní zmrd, ale tohle byla síla i na mě.

======

** update 11:05 jo, takže frajeři řemeslníci mi vybourali stěnu k odpadům a prochcanýmu stropu. kromě toho, že v tý stupačce byl opravdu neuvěřitelně zkurvenej prasečák, tak sem dneska ráno natočil videjíčko zkurveně kapající vody ze stropu stupačky a následně napsal krutopřísnej zkurvenej dopis bez jakýchkoliv servítek vedení SVJ, aby to dalo kurva do pořádku a už mě neobviňovalo z prochcanýho stropu pod náma. nenechám si srát na hlavu.

pohotovost

** update 09:43 začala mi výjimečně pohotovost, protože kolega má zraněnou ručičku a je na nemocenský. pan ředitel do toho ještě hodil vidle a zkomplikoval nám život o něco víc. nicméně je pan ředitel a chlebodárce, takže se prostě přizpůsobím. bolí mě zkurveně hlava, včera sem se na rychlovku přinachcal v hospodě a sere mě celej svět. zrovna běžela na čt24 reportáž o zmrdech, který jezdí autem do zakázaných chráněných přírodních zón a vlastně mě nepřekvapuje, že máme zmrda prezidenta a premiéra. být arogantním zmrdem mají lidi v krvi. smrt zmrdům.