Prújem: čtvrtek

čína

** update 10:52 v bytě mi montujou bezpečnostní dveře a pan elektrikář, který mi rozváděl kabely, dnes odlít směr čína. no, snad si nevzal trička s tibetskejma nápisama.

okamura je hovno

** update 19:26 odpoledne sem uklízel. hroznej bordel v bytě. kreml chrastí papírovými zbraněmi a vydává pro média debilní silácký žvásty. ruská politika je jako hnisající osina v prdeli.

======

** update 14:14 v televizi mluví hovno a jmenuje se tomio okamura.

aprílový samotest proti čínský sračce

** update 20:26 helejte kundi, musím říct, že jak nechal Babiš zítra zavřít všechny obchody, tak je to fakt geniální. Fronta byla v 20h u mýho vietnamce i v Bille na Žižkově na košíky a vozejky. V sobotu a neděli bude otevřeno, aby se zavřelo zase v pondělí. Solidní apríl.

======

** update 09:42 jako prošlo mi rypákem ledasco, někdy i ve větších množství, ale vrazit si nosem tyčinku s vatou skoro až do krku fakt nedávám. Navíc nemám rýmu, takže na sucho vatička celkem dře. Taky doufám, že čip od Billa Gatese, který jsem implantoval do nosní dutiny, nezačne hnisat a bude se dát flashnout linuxem.
Zítra mají být zavřený krámy včetně malých asijských, tak sou u všech prodejen masa a potravin fronty. Na Jiřáku tři prdele lidí, většina bez respirátorů a mám pocit, že obyvatelstvo už má nějakou epidemii v píči.

kovid testy

** update 12:32 tak i naše pidifirma začíná testovat zaměstnance, kteří jsou na homeoffice. Prostě každý kdo přijde jednou týdne do kanceláře, udělá si samotest a o výsledku sám napíše protokol.

zase doma

** update 10:14 smrdím zase doma. měl bych asi uklízet, ale nechce se mi.

ccse

** update 19:57 no hej, touhle čínskou sračkou se můžou nakazit i gorily se lvama. no to bude ještě prdel, až se zjistí, že virus můžou chytnout i domácí zvířátka jako pejsci a kočičky. tyvle :S

Gorilí samec Richard a lvi v pražské zoo mají koronavirus.

======

** update 14:29 mám po jídle, padá na mě únava a začíná mi bolet hlava. dneska večer se v podstatě poprvý po pěti týdnech nebudu učit. politická situace je furt v prdeli a osobně myslím, že bude v březnu ještě hůř. vždyť se nad českou republikou slitovali už izraelci a frantíci a poslali sem nějaký vakciny, který zmrd Babiš určitě zamkne pod zámek do skladu.

======

** update 11:30 checkpoint ccse mám úspěšně za sebou.

píčus

** update 11:55 byl jsem si vyzvednout objednanej asus wifi router, který bych rád flashnul na linux. cestou zpět do práce jsem potkal hipsterskýho píčuse v socialistických vojenských kanadách. Jenom píčus z města nebo hardcore pankáč si vezme tyhle boty na sebe. kdysi na střední škole jsem zkusil vzít si je na výlet a bylo to strašný peklo.

hromadný hrob

** update 20:54 už loni o prázdninách sem přemejšlel, jestli nemám na náklady svj objednat pár tun vápna, bagr a nechat na zahradě vykopat jámu pro případný hromadný hrob, abychom se aspoň jako sousedi mohli vzájemně pohřbít. když pozoruju současnou situaci, mám takovej divnej pocit, že sem to asi udělat měl a minulej tejden bylo pozdě. ještě ani neskončil leden a chaos, který Babiš stvořil, připomíná kouli z hoven, jenž se valí z kopce dolů a nabírá na sebe hovna další. tyvle [facepalm emotikon]

čínský sráč koronáč

** update 11:05 furt se učím. včera po 17 dnech dorazil šéf a vypadal dost jetě. nikdo o koronáči nemluvil, ale doba, po jakou byl doma, byla na něj moc dlouhá. no, jsem přesvědčen, že tahle republika dostane s normalizačním komoušem babišem pořádně přes držku a čínský sráč koronáč tomu moc nepřidá. zemana odnesli do nemocnice na celkovou výměnu balzamovací kapaliny, ale furt se všichni tvářej, jakože je nejzdravější člověk pod sluncem. tahle země je v prdeli.

kalamita v praze

** update 09:51 v Praze po letech napadlo pár centimentrů sněhu a zatím drží. Je kalamitní situace, silnice nikdo neodklízí a jediný uklizený chodník jsem viděl před ředitelstvím VZP. asi znaj rizika...