Prújem: čtvrtek

zkurvená vláda se zkurveným presidentem

** update 10:30 včera sem napsal do deníčku hovno. teď ho napíšu taky, ale jen dodám, že poslouchám seminář k rámcový smlouvě na vmware pro státní správu. do toho mě sere babiš se zemanem a asi mě ještě dlouho srát budou. minimálně dokud zeman nechcípne a babiš nepůjde do píči.

další den

** update 22:30 asi sem fakt starej. běžela v televizi reklama na nějakou irskou kořalku a mě došlo, že už nejsem mladej. v tý reklamě byli samý mladý lidi, kterým se marketér snažil naznačit, že chlastáním můžou psát nový příběhy. no jo, nás důchodce už nikdo učit pít nemusí.

Po Mladé Boleslavi běhají králíci „bez očí“, zdechliny odklízejí strážníci. viděl sem na nově reportáž, po celým městě chcípaj na myxomatózu přemnožený králíci a bylo to fajnově morbidní.

======

** update 18:07 dnes utekl další den, během kterýho sem toho moc neudělal. příští tejden mám pohotovost a budu aspoň chodit do kanclu. zrovna čtu, že chtěj nouzovej stav zase prodloužit.

kurva práce

** update 12:49 byt po starý paní, který sem chodil kupovat noviny, je na prodej. má zhruba stejnou plochu jako moje nora, 50m2 a chtěj za ni 4.3míče. uf uf.

======

** update 11:08 normálně sem myslel, že se vyspím, ale nestalo se. někdy kolem půl devátý mě probudila paní od zákazníka, která nemohla na homeoffice pracovat. fajn, vyřešeno i přes obtíže, které způsobovalo řvoucí dítě, očividně se domáhající počítače maminky. pak volal přímo šéf, že se nemůže připojit k dokumentům. a najednou tu bylo půl jedenáctý.

měsíc

** update 23:56 feťáci se čínský sračky nebojej :D

======

** update 12:52 Co mě fakt dnes potěšilo, že Zeman a jeho parta zmrdů prohrála a letos nebude na Hradě chlastačka k 28.říjnu. Muselo to asi bejt těžký tomu duševnímu kriplovi vysvětlit, že letos bude hovno a Zemanův příšerný stav dává naději, že příští rok by mohl rozdávat metály někdo slušnější...

======

** update 01:16 babišovi chybí pár kousků do 15k nakaženejch za den. 14 968. a já jako předseda svj začínám přemejšlet, jestli neobjednat bagr, aby mi na zahradě udělal díru do země. jako asi by se dala se sousedama domluvit nějaká brigáda, že bysme si vykopali hrob sami, ale jsme celkem bohatý svj a můžeme si dovolit kopání zaplatit jako službu, dokud ještě zbejvaj nějaký lidi ochotný makat. best in covid, pyčo.

======

** update 00:45 nasa objevila základnu mimozemšťanů na měsíci. NASA to Announce New Science Results About Moon.

pre

** update 13:57 s tím čínským komunistickým virem je to nějaký divný. kolega mi říkal, že jeho pozitivně testovanej fotr po 14 dnech po odeznění příznaků nebyl vyzván k druhýmu testu a normálně byl uschopněj jít do práce. Bráchovi s ženou bylo podle matky pod psa, ale jeho ženě vyšel test negativní, i když seděla s nakaženou v jednom kanclu, pokud sem dobře pochopil. Něco je špatně.

======

** update 11:55 byl sem ráno na pražskejch energetikách v paláci adria. super bylo, že tam skoro nikdo nebyl a já vyřídil, co sem potřeboval, zatraceně rychle. ve městě lidí pomálu, ranní procházka václavským náměstím mi připomněla doby komunismu. turisti nikde, sem tam našinec.

voko

** update 10:55 včera sem si odskočil do hospody. no, protože musej zavírat do 22h, tak sem viděl většinu alkáčů, který normálně choděj před zavíračkou na půlnoc. ostatně celá koněvka v deset hodin vypadala jako uprostřed noci. vykašeno. i obsluha byla úplně na mrdky.

doom eternal

** update 19:47 jestli fakt existuje peklo na zemi, tak v něm rozhodně prádelna použitejch šprcek nechybí...

Přemáchnout, vysušit a do krabičky. Vietnamci zrecyklovali statisíce kondomů 8-0

======

** update 12:28 normáně dalo to práci, ale v noci sem na linuxu a přes wine rozchodil Doom Eternal. Poslední kousek z krvavý série. Běhá to fakt pěkně, ale 4K už nedá.

voda v pytliku

** update 10:54 byl jsem včera v hospodě a ta byla poloprázdná. jen tradiční alkáči. osobně bych řekl, že teď už bude aspoň jeden nakaženej v každý firmě, protože každej už zná někoho, kdo byl na testech a je pozitivní. mám takovej divnej pocit, že do týdne jsou zavřený příkazem všechny podniky. největší včerejší překvapení večera je zjištění, že v Praze někdo spočítal, že když je potřeba do ulice přivést náhradní vodu, tak je levnější vodu napytlíkovat do plastu, než přistavit nerezovou cisternu s kohoutem.

image

image

čínská sračka

** update 11:43 mám takovej divnej pocit, že již včera se projevilo úspěšné pokoření tisícovky nakažených za den. Skoro bych řekl, že Babišův budelíp marketing přestává fungovat. Ještě včera ráno sem jel do práce narvanou tramvají, odpoledne cestou do hospody už byla poloprázdná. V hospodě pár lidí, na taxikáře sem vůbec čekat nemusel, protože přijel hned po objednávce a vůbec si netrval na roušce. Dneska ráno v tramvaji pár lidí. Vypadá to, že ekonomika půjde rozhodně do píče.

cetin

** update 22:20 to si takhle střílím Dooma a najednou za oknem rána jako prase. tak pauznu gamesu, jako správnej důchodce vystrčím hlavu a vidím, že na křižovatce sejmulo auto motorku s borcem. no nikomu se nic nestalo, akorát mě pobavilo, že z hospody vylezla hromada chlapů s pivama a sledovala divadlo. nikoho nenapadlo jít pomoct s odklízením motorky, tak se aspoň přidala nějaká žena z auta, který zrovna čekalo na červený ve vedlejším směru.

======

** update 09:47 no, schůzku ze subdodavetelem pro cetin mám za sebou, pozitivní je, že by ten kabel chtěli táhnout přes půdy a k partajím světlíkama, což mě docela potěšilo, protože nemám chuť znova sousedům vysvětlovat jakékoliv kopání a bourání v domě. včera sem v práci prokrastinoval a dneska mě čeká asi stejnej plán.
cestou do fachy jela v tramvaji nějaká vymletá smažka a musím říct, že pervitin je stejně nejlepší droga na světě. nejlepší účinek, dlouhá doba trvání a nejlepší stav, kdy je člověk šťastnej, i když nemá zuby, smrdí jako chcíplej klokan a nohy mu pokrejvá mocná vrstva plísně.