Prújem: čtvrtek

homeof

** update 17:47 měl sem homeoffice, tak sem uklidil celej byt.

blitky a zvratky

** update 10:45 včera sem udělal v hospodě parádní ostudu. nejdřív sem hodil čelíčko, pak sem se pěkně zeblil na zahrádce a zase hodil čelíčko.

sračka sraček

** update 19:46 byl sem včera v hospodě, protože přijeli nějaký pocestný a chtěli posedět v knajpě. dneska a zejtra mám homeoffice, protože v pondělí sem se přihlásil na testy. pičo. co mě hodně nasralo, byl dopis od nějaký společnosti viagem, kterej mi přišel krátce po tom, kdy byl dokončen převod chaty na moji maličkost. normálně mi napsali, že v katastrálním rejstříku sledujou změny a chtějí mi nevyžádaně nabídnout vytvoření cenový nabídky. fakt zkurvená nebetyčná drzost a očividně se zdá, že je tohle celkem rozšířená praxe. matce taky přišla po koupi garsonky podobná nabídka.

čůrák z čúrákova

** update 11:56 v šest hodin ráno mě čůrák z čúrákova probudil a prej že jim nic nefungje. takže po chvíli přemejšlení sem čůrákovi odpověděl, že na něj seru, protože si vyžádali, abychom během koronakrize svých služeb neposkytovali a jestli mu to jeho vedení neřeklo, tak to není můj problém. nicméně sem už potom neusnul.

brejle pro čtení

** update 12:08 chtěl sem se dopoledne učit, jenže sem se k tomu nedostal. nejenže sem přijel do práce pozdě a šéf si toho všimnul, protože náhodou dneska dorazil kvůli nějaký schůzce, ale chtěli po mě zákazníci i nějakou práci. což mě nasralo, takže sem si zašel vyzvednout brejle. děsivý je, že sem si uvědomil po jejich nasazení na oči, že mám v klávesnici fakt zasraně hodně bordelu a na stole chlupy, který ze mě vypadaly.

roušky v mhd

** update 13:31 včera solidně chcalo a já sem byl v hospodě. debilní vláda andreje babiše si stále trvá na oficiálním uzavření hospod do 23h. počítám, že asi mají prokázaný, že virus je škodlivej jen mezi 23-6h ranní nebo já fakt nevim, co je to za demenci. největší bizár včerejška sem zažil, když sem jel z práce domů tramvají číslo 26. protože chcalo a bylo dusno, tak sem si nechal roušku jen přes držku a nosem sem volně dýchal. ostatně je to trik spousty lidí. no a tak si tak v klidu sedim, z tramvajovýho reproduktoru vychází nějaký pískání a na želivskýho zjistím, že na mě řve tramvaják, že prej už asi dvakrát nebo třikrát říkal do mikrofonu, že si mám dát roušku přes nos a že si mám vystoupit. já sem čuměl jako puk, protože fakt ničemu rozumět nebylo, takže sem mu řek, ať to na mě nezkouší, že mám kurva předplacenou legitimaci na celej rok. chlap něco mručel a zmizel do svý řídící kukaně. potom následující asi 4 zastávky poctivě do mikrofonu hlásil, že vzadu sedí chlap, kterej nemá zakrytej celej obličej. jako fakt bizár, kolikrát nastoupí do emhádé ožralý ukáčka nebo houmlesáci ve špinavejch rouškách, který se hejbou vlastním životem, ale do nich se nikdo nesere.

chčije

** update 21:50 prodej zkurvenejch cenejch papírů nebude úplně jednoduchej, kominíka sem zvládnul a musí bejt rád, že sem si ho objednal na dnešek, protože v tuhle chvíli už solidně chčije. plus ještě nějakej pracovní a soukromej rachot, žádnej nudnej den.

notář

** update 20:29 dneska sme to u notáře uzavřeli, pojede poslední byrokracie a dědictví bude rozporcovaný. šlápnul sem v kolíně do hovna a na botě přines do komerční banky. taky kolem poledne v kolíně vypadla v centru elektrika a protože centrum je v kolíně všude, tak nešla nikde. naložili sme matku a přivezli do prahy. sem fakt unavenej. co mě potěšilo je, že když vypnu ipv4 konektivitu a nechám čistě jenom ipv6, tak je tenhle blogýsek normálně dostupnej. hromada věcí ne.

Vodafone hlásí výpadky sítě, potíže můžete mít s hovory i daty. televize už naštěstí běží. ale je to pech, že zrovna vodafone požral upc. nicméně už běží jejich horizon tv v linuxových verzích firefoxu a chromu. po půl roce výpadku.

rozptyl

** update 11:07 včera sme byli s bráchou rozptýlit popel tety a položik kytku. snad sme to udělali nejlíp, jak jsme mohli. večer sem šel posedět na zahrádku do hospody, chcalo, byla zima, ale pár plzní sem hodil.

fúúú kurva

** update 18:08 sem dneska zjistil, že mám málo žrádla, takže sem vyjel pro chleba a nějaký základní suroviny. dopoledne sem dělal nějaký pracovní kokotiny a vedle v baráku zase celý dopoledne štěkala psí smečka. chudáci lidi, co bydlej přímo pod, nad nebo vedle. co asi musej slyšet, když mě z koncentrace rozhazuje psí řvaní přes dvě nosný stěny. odpoledne sem uklidil pokoj a koupelnu. co bude večer fakt ještě nevim, ale pračka s kalhotama furt ještě jede. no těšim se do hospody, až ji konečně otevřou. některý kumpány sem dlouho neviděl, přísun drbů byl tak omezen, ale naštěstí ne úplně. co sem slyšel pár novinek v posledních dnech, tak mě pobavily i tvrdě překvapily.