united islands

** update 13:52 poslední dobou kolem oběda potkávám kumpána z hospody, vždycky na mě zakřičí přes ulici "nazdar bitkojne, jak to de!?" a já odpovídám, že to de dobře. nicméně mě začíná touhle hláškou dost srát, protože si pamatuju dobře, když mi dělal díry do hlavy, že bitkojn je debilita, že vydělává chlorella.

======

** update 13:23 v sobotu sme se šli podívat na united islands. na střelák se šlo dostat po kontrole očkování, testů či po podpisu čestnýho prohlášení. jinde to bylo ještě snažší, takže promořovací akce mohla proběhnout. půlnoční újezd byl takovej smutnej, češi nemaj peníze na paření a cizinci furt chyběj, takže město vylidněný.
V neděli jsem zaregistroval, že český politický prasečák najel další středověký level. Nejdřív Prchal v kampani Andreje Babiše vyhrožuje, že piráti prohlasují migranta do každý domácnosti a polyamorii pro všechny. Pak se ozve vrchní vepř z hradního prasečáku a najede neuvěřitelně odporný žvásty vůči transgender lidem. Normálně bych blil a doufám, že mladá generace pošle tyhle bolševický zmrdy ve volbách tam kam skutečně patří. na dno žumpy a přes ně betonovej panel.