tramvaje

** update 18:48 tyvle, konečně se někdo odvážil říct nahlas, že Zeman je naprosto tragická figura současných dějin a chová se jako vychlastanej pičus.

Zahraniční výbor Senátu se usnesl, že prezident Zeman není schopen vykonávat funkci.

======

** update 15:15 Policisté v Praze zachránili ženu, která visela za nohu z okna. Vypadla při plašení holubů. naprosto nechápu, jak lze při plašení holubů vypadnout z okna. asi se musej plašit nohama nebo já nevim... tyvle.

======

** update 11:54 jo a ještě mám pocit, že dochází k plíživému zdražovaní nejen potravinářských surovin. Náklady na rekonstrukce rostou, dneska sem za snídani zaplatil 71Kč, přestože ještě minulý týden jsem za to samé dával 57Kč. To nebude náhoda, že stát je ekonomicky v píči.

======

** update 11:11 dneska sem jel zase do práce. příští tejden sranda končí a pokud sem to z rozhovoru se šéfem pochopil dobře, vrátíme se do kanceláře. v podstatě většina z nás bude mít 3 týdny od prvního očkování, který z nějakých záhadných důvodu uznala vláda zkurvence Babiše jako za dostačující a ochranu poskytující.
Cesta tramvají do práce byla otravná, jezdí jenom číslo 16 a bude jezdit asi zkurveně dlouho. Dostal jsem odpověď od nějakýho kokota z Ropidu, kterýmu padl na stůl můj email se stížností ohledně rušení tramvajových spojů. Rozsáhlá odpověď mě příliš nepotěšila, protože to byla snůška blábolů a argumentování neexistujícími tramvajovými linkami. Ten kokot mi normálně napsal, že v roce 2024 se pokusí zamyslet nad úpravami spojů, protože bude dostavěná linka přes Václavský náměstí od Muzea na Můstek a tramvajová linka na Sídliště Malešice.
Mě to docela nasralo, takže sem dneska napsal email, ve které jsem sdělil, že mě jejich argumantace linkami, z nichž nestojí ani centimetr kolejí, příliš neuspokojila a považuju to lež. Vždyť tramvajový spoj na sídliště Malešice slibovali už bolševici, dodnes stojí naprostý hovno a nevěřím, že během tří následujích let dokážou trať přes Václavák a do Malešic postavit. Fakt debilní příběh mi z Ropidu napsali a spokojen sem s nim nebyl.

Muž slepě plnil pokyny po telefonu. Vzal úvěr, vybral peníze a vložil je do kryptoměn. být debil není trestný a za lidskou hloupost aplikovaná kryptografie ve světě kryptoměn fakt nemůže.