Prújem: sobota

včerejší čísla

** update 10:49 pičo, 8618 nově nakaženejch za včerejšek. myslím, že je to číslo, o kterým zmrd Babiš nesnil v žádným snáři, kterej si pro něj vyhalucinoval marketingovej guru Mára. fakt neuvěřitelný, republika finančně úplně v prdeli a do toho ten zasranej estébák obviní občany, že za současnej průser můžou vlastně oni. normálně v prdeli, běží válka, ale vrchní velitel vidí neexistující články, diskutuje s neexistujícím čínským poradcem o neexistujících čínských investicích a ještě ke všemu byl soudem několikrát uznán lhářem. premiér zalezl a drží hubu. lidi si budou muset hromadný hroby asi kopat sami, protože on nezařídí ani díry v zemi. přemejšlel sem, jestli jako předseda svj nezařídím na zahradě vykopání jámy na mrtvoly, dokud sem ještě schopnej zařizovat...

běhej borky

** update 15:15 v kolíně proběhla charitativní akce na podporu rozárky. musim přiznat, že mě to dost vzalo, přišla hromada lidí, kteří se rozhodli podpořit malou nemocnou holčičku. a to i přesto, že babiš posral co mohl a komunitní přenosy čínský sračky jedou na plný koule. malá byla za celebritu a já když tenhle příběh sleduju, nemůžu se furt zbavit dojmu, že většina lidí řeší hlavně sračky a píčoviny, jako třeba, že nebude jeden den zalitá zahrada nebo peníze či majetky, který si do hrobu nemezne ani dospělej, natož malá holčička. přál bych všem lidem, kteří řeší přízemní sračky, aby si prošli tím, čím prochází bratranec a jeho žena. na tom je vidět, co má a co nemá smysl života.

i tací žijou mezi námi

** update 12:06 no, v klidu si snídám, venku je vedru a mě se chce srát. před chvílí sem se vrátil z nákupu a pošty a bohužel sem měl srážku s méně inteligentníma občanama republiky.
1. přijdu na poštu a předeběhne mě nějaká stará píča. řítí se k pípátku čísel a napípá si asi tři čísla. já ji říkám, že se posrala, že takhle zdrží hromadu lidí a ta zasraná blbá kráva mi odpověděla, že nikoho nezdrží, že půjde tam, kde ji nejdřív na přepážce vyberou. když si u okýnka vyzvedla los, tak s debilním úsměvem odešla a všem hlásila, že nikoho nezdržela. a tak sme pak všichni lidi čekali, než přepážkama propípaj čísla bez lidí. kurva tohle žije mezi náma, já chci bejt tolerantní občan, ale s takovým zasraným matrošem nejde vybudovat ani komunismus.
2. vlezu do Alberta, v klidu si nakupuju a až u pečiva se předemnou zjeví nějaká mladá bílá frnda s mulatkem v kočárku. jako samozřejmě nechci nějak zabrušovat do rasismu, ale tahle blbá běloška vytahala do nákupního vozíku všechny pytlíky na pečivo a ještě se smála, že jich tolik potřebovat ani nebude. tak sem ji poděkoval a řekl, že doufám, že je bude potřebovat všechny a šel somrovat k obsluze pytlíky nový. no pak sem tu blbou českou bílou píču potkal u pokladen, samozřejmě ve vozíku měla haldu prázdnejch igelitovejch pytlíků od pečiva, takže sem si neodpustil debilní poznámku o pomatenejch krávách.

maso a buchta

** update 18:54 mám kurva plnej pekáč makový buchty a nečekaně zkurveně dobrá cukrová bomba.

======

** update 13:33 včera sem poklidil koupelnu, vyspal se a udělal nějaký drobnosti. dneska dusím hovězí na černým pivu s česnekem a mám chuť na makovou buchtu. jo pečení, k tomu mě přivedla koronakrize. lidí v ulicích přibejvá, už to není taková pohoda jako před měsícem, kdy byl klid a všichni byli zalezlí doma.

babofka

** update 16:13 je zkurvená sobota, na křižovatce se už od sedmi od rána sbíjí sbíječkama, já sem šel do alberta na malej nákup potřeb nutných k upečení bábovky. jelikož mám doma hromadu máku, zítra hodlám udělat k jídlu bramborový šišky s mákem. mám chuť mlít mák. čínská sračka nezmizela a furt tu oxiduje.

nakažených 300 000

** update 22:22 dneska sem si udělal veget den s filmem. čítač nakažených hlásí 300 000 kusů. pandemie online.

horší než za bolševika

** update 17:02 docela epidemie houstne, českem hýbe aféra nedostatkových roušek a venku furt houkaj sanitky a fízli. a to už pár dnů, včera si toho všimla i návštěva.

======

** update 11:06 tyvle, vlezu do Alberta a první na koho narazím sou báby, který hudrujou, že to je ještě horší než za bolševika. já když sem viděl, že nemaj tyvole cibuli a že veškerý levný sračky v konzervách a v oddělení balenýho masa jsou vyprodaný, musel sem souhlasit. takovej bizár sem ještě neviděl, k prodeji zůstávaly jenom ty dražší a kvalitnější potraviny. takže sem si vzal nějakej francouzskej sejra, nějakou italskou mortadelu, brambory a k mýmu překvapení bylo i máslo. sice drahý, ale bylo. cibuli sem nakoupil nakoupil u vietnamce, kterej měl na držce roušku, přes ruce gumový rukavice a nad hlavou ceduli, že je to kvůli jeho i naší ochraně. no nevim, když bude celej den v jedný roušce a v jedněch rukavicích brát peníze. bizár, ale měl všechno, protože má všechno dražší. vítejte v české republice během debilního stavu.

apokalypsa přichází

** update 19:06 popravdě je otázka, jestli má smysl rozjíždět nějakou větší párty. apokalypsa přichází a nerad bych se dožil toho, že Praha skončí v karanténě.

Koronaviru podlehli dva lidé v Itálii, desítky dalších onemocněly. Ulice lombardských měst se vylidnily. takhle začínaj začátky konce.

kurva úklid

** update 21:51 můžu si odškrtnout poslední úklid bytu v roce 2019. sem rád, že letos už další nebude. až příští rok.

rum

** update 21:40 celou noc sem chlastal rum. nasrat.