Prújem: sobota

čísla

** update 12:02 dvě poznánky. za prvý, čísla nakažených rostou, ale fest brutálně a lidi na nějaký roušky či ochrany serou. za druhý, část internetových diskutérů se přeorientovala na experty přes filmování střelby, zbytek zůstává zaseklej na politice.

u fleků

** update 22:57 sem si dneska připomněl jak vlastně chutná Flekovská třináctka.

stavy tečky

** update 16:05 aplikace tečka je pořád červená, ale změnil se pro změnu stav budoucí platnosti očkování. z března 2022 do dubna 2025. No sem zvědav, kolikrát se to ještě změní. Venku je hezky, byl sem se projít a v lese v kopci na cestě plný kamení, která nedávno po deštích byla evidentně vedlejším tokem potoku, sem potkal dva cyklisty, tyvle....

úklid

** update 22:28 dopoledne v obi pro sprchovou baterii a odpoledne sem uklízel jak mourovatej. fakt už byt volal pomoc. město ožívá, lidí v nákupáku jako sraček. jo a spravil sem si lampičku, tak sem zvědavej, jak dlouho oprava vydrží a jestli mě nezabije.

očkování

** update 20:15 notypičo, před chvílí mi pípla smska, že si mám vybrat termín k očkování proti čínský sračce doufám americkou vakcinou.

cesta

** update 22:31 píská mi v uších asi od zad. táhnul sem plnou krosnu. venku lidí jako sraček a mám pocit, že se rozvolňuje nějak samovolně. přes léto bude klid, ale uvidí se podzim a zima, jestli se ta sračka nevrátí v nový síle. matka dostala termín na očkování, tak sem celkem rád. nepatřím mezi antiočkovací magory. fakt potřebuju dovolenou, chci sedět v hospodě a ze zahrádky čumět na řeku.

sčítání ksindlů

** update 14:47 hele, to nikdo nepočítal s tím, že se online sčítání ksindlů žijích v čr může pod náporem zhroutit? ja mám upomínku, že se mám sečíst, nastavenou až na středu.

výlet

** update 19:04 byli jsme na vejletě za maminou. vlak narvanej, většina cestujících slušný s rouškama. cestou tam, mě akorát sral debil, kterej se nemoh vysmrkat a celou zkurvenou cestu popotahoval a polykal hlen. Buran s jablečným notebookem, kterej si není schopnej ani koupit papírový kapesníky. zpátky jela nějaká nachcaná manda s nachcaným debilem a fakt byla lahůdka pozorovat, jak si sundala roušku, strčila prst do nosu a pak všechen ten bordel začala vykusovat z nehtů. bych se fakt posral, ale aspoň tak nějak tuším, jak vypadaj dementi, který jezdí na protikovidový demonstrace na staromáky.

donald dement trump

** update 12:57 vypadá to, že hromada dementů na světě včetně zemanova blba ovčáčka stále nemůže vydýchat triumfální prohru donalda trumpa ve volbách. docela mě to baví, navíc je prdel, že sociální sítě zrušily tomu dementovi účty. tomu říkám solidní troling tančícího harmonikáře.

Chřipková sezona bude podle odborníků zřejmě mírná, virus nebyl zatím v Česku zaznamenán. konečně nějaká pozitivní zpráva v současný těžký době. letos nedostanu chřipečku. :D

narodědiny

** update 11:04 sem v práci. mění nám rozvodnou skříň, tak sem musel všechno povypínat. teď jedu na baterky a doufám, že ti rusky hovořící elektrikáři svoji práci udělaj. Já bych si pozval jiný elektrikáře, ale majitel baráku chěl ušetřit, tak si pozval nějaký svý vlastní Igory. Mě například zaráží, že nemaj čelovky, ale držej v zubech ruční baterky při práci v rozvodný skříni.