Prújem: sobota

doom

** update 17:38 včera večer sem zase zapnul doom eternal. pořád mi to šlo. teď jebu bramboráky.

dovolená

** update 20:57 měl jsem dovolenou a tak nějak sem se odpojil. práce na zahradě, pohoda, veget a kurva klid.

velikonoční úklid

** update 18:51 protože mám pohotovost a jsou velikonoce, tak sme uklízeli. víc se toho stejně dělat nedalo a do kostela stejně nepůjdu.

Problém s narkomany na Andělu! Radnice ho chce řešit netradičním způsobem. Pustíme jim vážnou hudbu, říká radní. praha 5 jede bomby, zrušili káčko a feťáky chtěj řešit hudbou.

apryl

** update 22:08 delší video z boje. celkem kulervoucí.

======

** update 20:16 no, dnešní den nebyl ničím výjimečný, takže sme zajeli vybrat dárkovej kupon do domu u černý matky boží. je tam kubistická kavárna a my měli kupon na dvě kafe a dva kubistický věnečky. tak když už sme tam byli, dali sme si k pozdní polední snídani vejce benedikt, horkou čokoládu s rumem a nakonec věneček, latéčko a ještě jeden rum. jako pěknej zážitek.

velikonoční zajíček

** update 16:29 včera odpoledne jsem v parku viděl velikonočního zajíčka. ležel na zádech, pacičky měl roztažený a chyběl mu kus hlavičky.

vývar

** update 18:02 protože do konce světa zbývá ještě pár let, tak jako správnej doomer uklízím byt a táhnu vývar. a špejle, ty mě dneska sraly. než sem je v tescu našel, vystřík sem až na měsíc.

PP

** update 18:03 strašlivá úleva. Myslím, že po dvaceti letech mohu říci, že budeme mít zase Pana Prezidenta. Petr Pavel. Arogance miloše zemana a andreje babiše dostala pořádně přes držku. neuvěřitelná volební účast.

image

nadělení

** update 17:56 do prahy přišlo sněhový nadělení. nečekal jsem ty tři centimetry a při tomhle plus-mínus nulovým počasí z toho bude ráno solidní klouzačka.

volbi v piči

** update 19:49 no ty vole, následujících 14 dní bude solidní předvolební žumpa. sračkomety pojedou. viděl jsem tiskovky ve zprávách a jasný je, že se máme na co těšit. jak řekl bureš na tiskovce "my nechceme válku, my chceme mír".

======

** update 17:04 ten finiš je neuvěřitelnej. praha do toho zase pořádně šlápla. bureš je druhej. naděje existuje.

======

** update 14:56 odvolil jsem, uklízím a občas kouknu na průběžný výsledky. tahle republika je ztracená. co může mým kreténským spoluobčanům tak imponovat na burešovi. snad to aspoň trochu zachrání praha, až bude sečtena. venkov, to je jedna velká zkurvená demence.

guláš

** update 18:43 šest jedničkovej kernel je fakt pocitově svižnější než pětkovej. poslední dobou jsem pozoroval, jakoby byl noťas takovej zadejchanější a podezříval jsem jádro. možná pomohla i novinka jménem mglru.

mamina mi dala k vánocům nějakou gulášovou směs, takže jsem po dlouhý době koupil kilo kližky, kilo cibule a vytáhnul litinovej hrnec. uvidím co uvařím.