Prújem: sobota

sázava

** update 22:08 Sázava u Kuchelníku. Nic moc vody teda. Tady je sucho, našel sem dvě houby, ale je fakt, že sem se nesnažil a nasbíral hromádku ořechů. uvidím, jestli letos po letech ochutnám papírák. ten ořech plesniví jak děs, žere ho ptactvo a drobná havěť a ruce mám od slupek špinavý jak v dětství.

image

kurva volby

** update 21:29 no ty výsledky mě docela děsí. jakože mám pocit, že čím dál od prahy, tím jsou výsledky voleb děsivější. ano, ano, spd, spd k tomu mix místních. podívám se namátkově na nějaký typický maloměsto například ve východních čechách a vidím spd. to se tam posrali všichni?

image

======

** update 19:06 osobně myslím, že loňský celostátní vítězství pětikoalice byla náhoda a v podstatě zázrak. ty dnešní komunální a senátní volby jsou podle mě průser. každej kdo má všech pět pohromadě by se o sebe měl postarat sám. babiš, spd a další dementi ničemu neprospějou.

50 a 140

** update 14:12 sme se byli včera projít s čubou na Vítkově a dopadlo to tak, že sme nechali asi šest stovek u Voka. tyvle, bylo dobrý a dozvěděl sem se od Bia zase nějaký novinky. Například to, že koláž s obrázky Jesetera z Paruky a údajem 1972-2022, kterou sem nedávno viděl, neznamenalo jak jsem se původně domníval, že slavili jeho kulatý padesátiny, ale nýbrž to, že ho konečně po třech měsících našli. jo správně, doma mrtvýho. Pak mi ještě Bio vykládal cosi o klukách z jihu od Trpaslíka, že měli na cyklostezce havárku, narazili do stromu a tachometr se jim zastavil na 140. Sice prej byli připoutaný, ale dva měli prej hned zlomenej vaz a toho třetího zabil mobil, do kterýho zrovna čuměl a projel mu hlavou. Dneska se asi pudem podívat na koncert Gun dreams.

václavák

** update 23:56 blbečkům z václaváku, kteří nechápou, že žijou v demokracii a chtěli by vyhlašovat občanský odpor, defenestrace a generální stávky, když se vláda okamžitě nevzdá a sama nepověsí na kandelábry, bych rád jen vzkázal: odpor je marný, budete volit!

======

** update 21:07 do prahy se sjelo pár tisíc dementů z řad komoušů a proruských pomatenců s Putinem na trikách, kteří chtěli svrhnout vládu, přitáhnout nás víc k posranýmu Rusku a zkurvit tak moji budoucnost. český internet tím celý den žije. co mám říct, když se na jednom podiu sejdou komunisti, stalinisti a magoři zblblý ruskou propagandou? bylo hezky, dementi si udělali výlet.

úklid

** update 20:28 nevim čim to, ale vždycky sem po uklízení unavenej, ale spokojenej. teď čekám na prasárnu z fastfoodu.

======

** update 15:03 klasika pohotovostní sobota. uklízím.

Strhl mě na zem a roztrhl mi triko, popisuje muž napadení na Babišově mítinku. normalizační komunista a konfident StB Babiš navštívil Chrudim a Přelouč. Kdybych tam náhodou žil, tak si taky půjdu zapískat.

arnold

** update 18:58 majitelka bytu pod náma se rozhodla, že bude tento víkend brousit dřevěný podlahy.

======

** update 16:36 pokaždý když uklízím a sundavám z poličky tento obraz, tak si vždycky vzpomenu na Jardu Švece Umělce. Tohle pankáčský dílo jsem dostal tuším k 35 narozeninám. Bylo to pěkně dávno.

image

======

** update 13:15 dnes má 75 narozeniny arnold schwarzenegger. všechno nejlepší conane, terminátore, johne matrixi, běžící muži, lovče predátorů a douglasi quaide! mars bude svobodný! :D

húklid neklid euklid

** update 14:34 protože sem doma sám jenom se psem, tak sem se rozhodl naplnit tradiční pohotovostní proroctví a prostě uklidit.

lepší místo

** update 20:11 myslím, že Internet by byl mnohem lepší místem k životu, kdyby do něj lidi přestali nahrávat selfíčka z koupelen, výtahů, kuchyní a navštívených míst, dále fotky dětí, jídla, domácích mazlíčků, rodičů, prarodičů, náboženských symbolů, zbraní a dalších kravin.

úklidový neklid

** update 21:44 jako přes okna je parádně vidět, ale zaplatil jsem krutou daň. bolej mě nohy jako prase z toho neustálýho lezení z a na žebříček. když sem myl okna naposledy, bylo jich jenom poloviční množství a už teď vím, že za 14 dní budou zase šedivý.

======

** update 20:33 tyvle, to byl dneska uklízecí nátěr. od 12 do 20h.

======

** update 15:30 dnes jede velký maloměšťácký úklid. ještě mám před sebou koupelnu a hromadu oken k umytí, ne vypití.

kurva dovolená

** update 18:50 udělal sem si kurva dovolenou.