Prújem: sobota

cesta

** update 22:31 píská mi v uších asi od zad. táhnul sem plnou krosnu. venku lidí jako sraček a mám pocit, že se rozvolňuje nějak samovolně. přes léto bude klid, ale uvidí se podzim a zima, jestli se ta sračka nevrátí v nový síle. matka dostala termín na očkování, tak sem celkem rád. nepatřím mezi antiočkovací magory. fakt potřebuju dovolenou, chci sedět v hospodě a ze zahrádky čumět na řeku.

sčítání ksindlů

** update 14:47 hele, to nikdo nepočítal s tím, že se online sčítání ksindlů žijích v čr může pod náporem zhroutit? ja mám upomínku, že se mám sečíst, nastavenou až na středu.

výlet

** update 19:04 byli jsme na vejletě za maminou. vlak narvanej, většina cestujících slušný s rouškama. cestou tam, mě akorát sral debil, kterej se nemoh vysmrkat a celou zkurvenou cestu popotahoval a polykal hlen. Buran s jablečným notebookem, kterej si není schopnej ani koupit papírový kapesníky. zpátky jela nějaká nachcaná manda s nachcaným debilem a fakt byla lahůdka pozorovat, jak si sundala roušku, strčila prst do nosu a pak všechen ten bordel začala vykusovat z nehtů. bych se fakt posral, ale aspoň tak nějak tuším, jak vypadaj dementi, který jezdí na protikovidový demonstrace na staromáky.

donald dement trump

** update 12:57 vypadá to, že hromada dementů na světě včetně zemanova blba ovčáčka stále nemůže vydýchat triumfální prohru donalda trumpa ve volbách. docela mě to baví, navíc je prdel, že sociální sítě zrušily tomu dementovi účty. tomu říkám solidní troling tančícího harmonikáře.

Chřipková sezona bude podle odborníků zřejmě mírná, virus nebyl zatím v Česku zaznamenán. konečně nějaká pozitivní zpráva v současný těžký době. letos nedostanu chřipečku. :D

narodědiny

** update 11:04 sem v práci. mění nám rozvodnou skříň, tak sem musel všechno povypínat. teď jedu na baterky a doufám, že ti rusky hovořící elektrikáři svoji práci udělaj. Já bych si pozval jiný elektrikáře, ale majitel baráku chěl ušetřit, tak si pozval nějaký svý vlastní Igory. Mě například zaráží, že nemaj čelovky, ale držej v zubech ruční baterky při práci v rozvodný skříni.

15k

** update 11:12 včera česko překonalo rekord v počtu nakaženejch za den. 15k. tato nákaza je snad trest boží za babišovo lhaní a zemanovo podlejzání čínskejm komunistům. v albertu lidí jako sraček a nějaký zpruzený. potřebuju vrátit flašky od piva, stojím frontu u automatu a předemnou vrací lahve nějakej debil. nahází flašky a začne čumět do zdi. já se ho slušně zeptám "co děláš píčo?" a von mi odpoví, že se zasnil. normálně nasráááát. pak stojim frontu u kasy, předemnou nějakej zmrd oslizlej podle současných trednů. znáte to, debilní tetování, kotvičky, lana, srdíčka a na ksichtě hnusnej hipsta vous, že by o dřevorubec blil, kterej mu vylejzal z hnusný roušky. fakt některý lidi nemaj soudnost. myslím, že padáme do slušnejch sraček.

včerejší čísla

** update 10:49 pičo, 8618 nově nakaženejch za včerejšek. myslím, že je to číslo, o kterým zmrd Babiš nesnil v žádným snáři, kterej si pro něj vyhalucinoval marketingovej guru Mára. fakt neuvěřitelný, republika finančně úplně v prdeli a do toho ten zasranej estébák obviní občany, že za současnej průser můžou vlastně oni. normálně v prdeli, běží válka, ale vrchní velitel vidí neexistující články, diskutuje s neexistujícím čínským poradcem o neexistujících čínských investicích a ještě ke všemu byl soudem několikrát uznán lhářem. premiér zalezl a drží hubu. lidi si budou muset hromadný hroby asi kopat sami, protože on nezařídí ani díry v zemi. přemejšlel sem, jestli jako předseda svj nezařídím na zahradě vykopání jámy na mrtvoly, dokud sem ještě schopnej zařizovat...

běhej borky

** update 15:15 v kolíně proběhla charitativní akce na podporu rozárky. musim přiznat, že mě to dost vzalo, přišla hromada lidí, kteří se rozhodli podpořit malou nemocnou holčičku. a to i přesto, že babiš posral co mohl a komunitní přenosy čínský sračky jedou na plný koule. malá byla za celebritu a já když tenhle příběh sleduju, nemůžu se furt zbavit dojmu, že většina lidí řeší hlavně sračky a píčoviny, jako třeba, že nebude jeden den zalitá zahrada nebo peníze či majetky, který si do hrobu nemezne ani dospělej, natož malá holčička. přál bych všem lidem, kteří řeší přízemní sračky, aby si prošli tím, čím prochází bratranec a jeho žena. na tom je vidět, co má a co nemá smysl života.

i tací žijou mezi námi

** update 12:06 no, v klidu si snídám, venku je vedru a mě se chce srát. před chvílí sem se vrátil z nákupu a pošty a bohužel sem měl srážku s méně inteligentníma občanama republiky.
1. přijdu na poštu a předeběhne mě nějaká stará píča. řítí se k pípátku čísel a napípá si asi tři čísla. já ji říkám, že se posrala, že takhle zdrží hromadu lidí a ta zasraná blbá kráva mi odpověděla, že nikoho nezdrží, že půjde tam, kde ji nejdřív na přepážce vyberou. když si u okýnka vyzvedla los, tak s debilním úsměvem odešla a všem hlásila, že nikoho nezdržela. a tak sme pak všichni lidi čekali, než přepážkama propípaj čísla bez lidí. kurva tohle žije mezi náma, já chci bejt tolerantní občan, ale s takovým zasraným matrošem nejde vybudovat ani komunismus.
2. vlezu do Alberta, v klidu si nakupuju a až u pečiva se předemnou zjeví nějaká mladá bílá frnda s mulatkem v kočárku. jako samozřejmě nechci nějak zabrušovat do rasismu, ale tahle blbá běloška vytahala do nákupního vozíku všechny pytlíky na pečivo a ještě se smála, že jich tolik potřebovat ani nebude. tak sem ji poděkoval a řekl, že doufám, že je bude potřebovat všechny a šel somrovat k obsluze pytlíky nový. no pak sem tu blbou českou bílou píču potkal u pokladen, samozřejmě ve vozíku měla haldu prázdnejch igelitovejch pytlíků od pečiva, takže sem si neodpustil debilní poznámku o pomatenejch krávách.

maso a buchta

** update 18:54 mám kurva plnej pekáč makový buchty a nečekaně zkurveně dobrá cukrová bomba.

======

** update 13:33 včera sem poklidil koupelnu, vyspal se a udělal nějaký drobnosti. dneska dusím hovězí na černým pivu s česnekem a mám chuť na makovou buchtu. jo pečení, k tomu mě přivedla koronakrize. lidí v ulicích přibejvá, už to není taková pohoda jako před měsícem, kdy byl klid a všichni byli zalezlí doma.