Prújem: sobota

PP

** update 18:03 strašlivá úleva. Myslím, že po dvaceti letech mohu říci, že budeme mít zase Pana Prezidenta. Petr Pavel. Arogance miloše zemana a andreje babiše dostala pořádně přes držku. neuvěřitelná volební účast.

image

nadělení

** update 17:56 do prahy přišlo sněhový nadělení. nečekal jsem ty tři centimetry a při tomhle plus-mínus nulovým počasí z toho bude ráno solidní klouzačka.

volbi v piči

** update 19:49 no ty vole, následujících 14 dní bude solidní předvolební žumpa. sračkomety pojedou. viděl jsem tiskovky ve zprávách a jasný je, že se máme na co těšit. jak řekl bureš na tiskovce "my nechceme válku, my chceme mír".

======

** update 17:04 ten finiš je neuvěřitelnej. praha do toho zase pořádně šlápla. bureš je druhej. naděje existuje.

======

** update 14:56 odvolil jsem, uklízím a občas kouknu na průběžný výsledky. tahle republika je ztracená. co může mým kreténským spoluobčanům tak imponovat na burešovi. snad to aspoň trochu zachrání praha, až bude sečtena. venkov, to je jedna velká zkurvená demence.

guláš

** update 18:43 šest jedničkovej kernel je fakt pocitově svižnější než pětkovej. poslední dobou jsem pozoroval, jakoby byl noťas takovej zadejchanější a podezříval jsem jádro. možná pomohla i novinka jménem mglru.

mamina mi dala k vánocům nějakou gulášovou směs, takže jsem po dlouhý době koupil kilo kližky, kilo cibule a vytáhnul litinovej hrnec. uvidím co uvařím.

kunda silvestr

** update 22:34 vietnamci mají sešlost a mladý předváděj bouchací kuličky. jsem fakt zvědavej, jestli starý letos vytáhnou půlnoční kalibr, který si pamatuju z doby před kovidem. 40 minut show.

======

** update 20:08 tyvle, to sou ale kurva mrdy. a hasiči už projeli pod okny asi potřetí. snad to nebude nějaká čarodějnická msta starý cigánky, která po nás ráno na zastávce chtěla peníze oplátkou za její přání do novýho roku s malým výlevem srdíčka, jak nemá na jídlo a jak ji opustil manžel, který samozřejmě všechno sledoval z druhý strany silnice. vysvětlil jsem ji, že nejsem potravinová banka ani peněžní banka a když odcházela, tak sem ji ještě řek, aby nás nezapomněla proklít. tyvle, ta mě nasrala, to fakt nemohla vynechat debilní kecy a rovnou si říct o prachy na rum. to bych jí to kilo klidně dal.

======

** update 19:47 podle dunění vůkol soudím, že letošní krize se prodejů pyrotechniky nedotknula a dementi posílají miliardy do luftu. nicméně myslím, že kdybych před nimi zapálil zipáčem pětilitr, tak by se asi posrali až za ušima.

======

** update 18:31 společenský rodinný návštěvy mám za sebou. prošel sem si Velim a ocenil nový zimní stadion, kterej vyrostl na místě bejvalý piánky, jenž měl dneska zavřeno, protože bylo zkurvených sedmnáct stupňů. taky probíhá asi desátá rekonstrukce velimskýho nádraží za posledních 33 let, kdy se pro tentokrát rozhodli postavit výtahy pro vozejčkáře a pokácet pár starých stromů u nádražní budovy, ke kterým jsem měl takový ten citový vztah. prostě tam byly od nepaměti. v Praze začíná silvestrovská bitva, kolem to duní jak za války, což jistě ocení děti ukrajinských uprchlíků a jejich zvířata. ostatně i Elza je vystreslá, takže ji musíme léčit psíma pochoutkama.

úklid

** update 17:48 vidím na Internetech, že někteří kreténi z levicových sraček typu A2larm tvrdí, že mít všeobecný přehled je známkou zaostalosti českého školství. Já chci prezidenta, který má všeobecný přehled, který zná pár knížek od Čapka, ví, že Země je planeta a slyšel někdy o Národním divadle. Kdo nemá přehled o dějinách, je odsouzen opakovat demence pořád dokola a každý Vůdce chce mít hloupé ovce.

======

** update 17:07 mám pohotovost, tak uklízím jak barevnej.

spáč

** update 19:58

image

squati

** update 22:00 martin kocián je dobrej lunetik. vážně jo. Martin Kocián o drogové závislosti: Jsem tři měsíce čistý, ale neslibuju, že to vydržím.

======

** update 20:23 volala mi matka, že nad její garsonkou začala nějaká rekonstrukce. tyvle, třeba se ledy hnuly, když sem šlápnul do hnoje s pojišťovnou.

======

** update 20:02 nákupní horečka začíná nabírat na obrátkách. tento titulek běží na nově v reportáži o narvaných obchodních centrech. tyvle, to nevypadá na krizi, během který budeme mrznout při 18 stupních a trpět hlady.

======

** update 14:38 tak asi máme ve strašnicích squat. myslím, že se jedná o tenhle barák, protože sem šel dopoledne s čoklem kolem a viděl jsem nějakej ruch. jako nenapadlo by mě, že se asi jedná o zakládání squatu, ale faktem je, že ten barák město vyklidilo krátce po tom, co sem se do strašnic přistěhoval, byla to spíš ubytovna a od tý doby barák leží ladem. a to bude určitě dobrejch 14 let a furt sem si říkal, co s tím město chce dělat.

cherson

** update 19:34 podle toho co vidím na internetu a co říkali dneska ve zprávách, ukrajinci získali zpět cherson. dojemných videjíček je plná prdel a je to dobře, protože zkurvený Rusko musí být rozdrceno na prach. Z Ruska přichází jen smrt, zmar, bordel a mráz z Kremlu.

Během nákupu v Tescu sme se ženou podpořili potravinovou sbírku, protože k dost lidem přichází bída a líp nebude.

uklizeno

** update 20:28 byl sem dopoledne na nákupu v Tescu na Skalce, oni rekonstruovali a řekl bych, že trochu zmenšili. Nakoupil sem za třináct stovek a domů donesl poloprázdnej batoh.

Sjezd čínských komunistů skončil. Bývalého prezidenta strážci vyvedli ze sálu. tyvle, já když vidím, jak soudruh Si vyčistil komoušskou partaj od frakcí a jemu nepohodlných lidí, vzpomenu si na jednoho známýho, kterej mě před kovidem navštívil. on měl docela asii projetou a říkal mi, že do pěti let se Čína uzavře do sebe, postaví kolem hranic novou "čínskou zeď" a omezí vztahy s okolním světem. já mu vůbec nerozuměl, nechápal jsem ho a teď si tak říkám, jestli von neměl náhodou pravdu.

======

** update 19:12 tak máme uklizeno, vytřeno a vyluxováno. koukám na zprávy, vařím večeři a fakt nechápu jak to ty lidi dělaj. ve zprávách jsou rozhovory s nějakými rodiči, kteří makají z domova, říkají, že jim to vyhovuje, protože můžou bejt se svejma dětma. ty lidi mají byty načančaný, žádnej bordel po stolech, žádný hračky na zemi, kuchyně jak z časopisu a všude totálně poklizeno. jak to kurva dělaj?