Prújem: pátek

hovna miloše zemana

** update 10:31 přivezli tělo miloše zemana do sněmovny, aby se vyjádřilo k rozpočtu. voodoo zafungovalo a zemanovo tělo proneslo několik vět, ze kterých byla patrná snaha vypadat, že všemu rozumí, všechno zná a všichni ostatní jsou dementi. ano, miloš zeman mlel jedno hovno za druhým.

money aktualizace

** update 21:31 jak se říká lidem, kteří se nechají přinutit lámanou cizokrajnou češtinou, aby si nainstalovali do počítače software pro vzdálený ovládání? idioti?

Úřad pro kyberbezpečnost varuje před podvodnými telefonáty. Lidé mohou přijít o citlivá data či hesla.

======

** update 10:55 včera proběhla u zákoše aktualizace money, museli šáhnout i do windows serveru a já měl docela obavu, aby se něco neposralo. no přestože týpek skončil asi někdy po půlnoci, nikdo nevolal a nikdo zatím ani neprudil, tak asi dopadlo všechno dobře. venku chčije, já byl nakoupit, kolega šel do města a kolegyně na poštu. takový obyčejný pracovní den v malé firmě.

olympijáda

** update 09:04 jako fandím našim sportovcům, aby si vysoutěžili nějaký medaile, ale myslím, že to budou medaile pokrytý lidskou krví. nejsem přesvědčem o tom, že čínští komouši chápou olympiádu jako svátek sportu, ale spíš jako megalomanskou marketingovou akci, která má zakrýt, že v Číně mizí lidi v pracovních lágrech, jejich těla jsou rozprodávány po orgánech a demonstranti mizí pod pásy tanků. Nemůžu nevzpomenout, že v roce Sametový revoluce rozjezdili stovky lidí tanky, nemůžu nevzpomenout potlačení práv v hongkongu a nemůžu ani zapomenout, že Čína dala světu zkurvenej coronavirus, který už dva roky kurví svět. Jsem přesvědčen, že olympiáda ztratila svůj smysl a měla by být zrušena.

Po stopách šibenice od sněmovny: její autor sdílí dezinformace a oprátkou hrozil už Babišovi. sere mě, že tací lidé žijí mezi námi a sere mě, že i já můžu mít souseda kreténa a nevědět o tom. ale naštěstí tomu snad tak není.

Nelinka (2) se zasekla nožičkama v houpačce! Hasiči ji museli rozstřihnout. blesk umí vymýšlet titulky.

Miloš Zeman je zmrd a jako zmrd i chcípne.

milion sem, milion tam

** update 15:24 stojím si tak na Vinici před přechodem a slyším policejní houkačky. z kopce od Tábora se řídí nějaká šedivá asi hyundai, krosí křižovatku, nezvládá řízení a míří rovnou ke stožáru na prapory před pobočkou čsobéčka, kterou nedávno vykradl nějakej debil. rána jako prase, kára naráží do sloupu, dveře se otevírají a vybíhá týpek, který mizí směrem k tv prima. jedni policajti zastavujou u havarovanýho auta, druhý najížděj na chodník a s houkáním pronásledujou frajera. přijíždějí další policejní káry, houkání a mě přijíždí zase tramvaj.

======

** update 10:00 včera sem zabil celý odpolední den nad vmware online kurzem a webovou zkouškou. takže mě dost bolela od myšlení hlava. v práci na praze 3 je dnes nějakej divnej mobilní signál, sem skoro bez čárky a zmizely všechny zkratky typu LTE,4G či E. Čísla nakažených lezou furt nahoru, zítra mám jet za matkou aktualizovat její účetní shitware a doufám, že vlak bude poloprázdnej. Tři prdele lidí zabíjí svůj život závisláckým sjížděním Internetu a psaním zcela zbytečných sraček, který zmizí v propadlišti dějin. Já sem si aspoň pořád vědom toho, že jsem průměrnej sráč s podprůměrnejma žvástama, který pohltí temnota v okamžiku, kdy nezaplatím doménu. Sere mě Rusko, Putin, Lavrov a celý jejich posraný chrastění zbraněma jak v dobách studený války. Polovina rusáků sere do děr v zemi, ale stejně se musej srát do svých sousedů. Neuvěřitelně otravnej národ zmrdů, kterej zamrznul někde mezi Leninem a Stalinem.

Dva miliony ze státního. Účet za Schillerové Instagram. Takže týhle vykrmený prasnici s neuvěřitelně hnusným ksichtem jsme zaplatili instagramovej fotomodeling, luxusní služební byt v Pařížský a aspoň dvanáct nákladních vagónů chlebíčků s pochoutkovým salátem.

boom

** update 13:37 ve středu, když sem se oblíkal do hospody, jsem si uvědomil, že se homeoffice a koronavirovej chaos na mě solidně podepisuje. Snažil jsem se nasoukat do chlastacích kalhot a zjistil jsem u toho, že moje břicho narostlo. Jo, přibral sem jako prase ve výkrmně.

======

** update 10:16 zjišťuju, že se na Internetu rozmáhá takovej divnej nešvar. Mládež, která nepoznala svět bez mobilů, instáčů, fakebooků, twitterů a rozumy bere z wikipedie, získává pocit, že má patent na rozum a vysmívá se důchodcům. ok boomer. ok mladí zmrdi, i vy budete jednou staří zmrdi a budete mladým zmrdům u prdele. nekonečný cyklus.

jinak jsem konečně úspěšně vystřízlivěl. umyl jsem nádobí, sjel zprávy a poslouchám politiku na čt24. Babišův marketingový tým s guru Márou jede kampaň a už se ani netváří, že jde o nějakou pravdu. Nejde, pravda dostává solidně na prdel. Jo a Miloš Zeman zdá se ještě nechcípnul.

naštěstí pátek

** update 10:17 nastal pátek a není žádnej svátek. dneska mě sere celej svět se všema lidma a nejvíc rusáci, píská mně v uších a bolí hlava.

třetí dávka

** update 11:06 právě jsem se vrátil z třetí dávky pro posílení 5g čipu od billa gatese, který mi koluje krví. úplně cítím, jak mě díky posílenýmu signálu bolí ruka a domácí internet zrychlil jako nikdy před tím. prošla mi tělem spousta látek neznámýho pochybýho původu, ale to co dokáže certifikovaná látka známýho původu je přímo neuvěřitelný.

konec roku

** update 12:26 sice rok 2021 nestál úplně za vyližprdel, ale do toho novýho roku nikomu přát nebudu, protože nikoho výrazně nic dobrýho nečeká. takže tradičně si naserte.

železo

** update 16:44 dneska proběhlo tahání železa do čtvrtýho patra, naštěstí s výtahem. Babiš šel konečně do pyče, ale nejsem přesvědčen o tom, že bude brzo líp.

debilákov

** update 12:02 dnes slaví 28. narozeniny Doom. štastné a veselé zabíjení v pekle!

======

** update 11:40 jsem přesvědčen, že žiju v debilákově. ruský a americký prezident jsou i ve svým věku diskutovat přes Internet ve videokonferenci, kdežto Česká republika je oběma nohama stále ve středověku, kde se budoucí vláda chodí radit do mauzolea před vitrinu s uloženým tělem politickýho a náboženskýho vůdce. To si fakt nikdo nevšiml, že za pár dnů bude rok 2022 a vládní kandidáti nakažení morem mohou komunikovat přes počítačovou síť?

Zeman s Fialou stanoví termín jmenování vlády. Nekulu má dočasně nahradit Jurečka, řekl Mynář.