Prújem: pátek

prázdno

** update 13:47 letos je to 20 let od velkých povodní, které zaplavily pražský metro. fotky stárnou se mnou.

======

** update 10:29 přiznám se, že nevím co mě v těhlech vedrech sere víc v mhd. jestli otevřený plechovky s energy drinkama nebo kumulace pachů ze všelijakých deodorantů. smrady to sou strašný.

======

** update 09:18 prázdniny jsou tu. rodičové vyslali venčit své malé děti s velkými hafany na volno. začalo léto, kdy budou hrdí otcové a matky nahrávat na internety fotografie svých dětí u moří, rybníků, na loukách, zahradách, aby se pochlubili a vůbec jim to nepřijde divný. nicméně kdyby si jejich děti přímo fotil nějakej cizí postarší chlap kolem padesátky, tak by jim to asi vadilo.

další zdražení

** update 22:45 solidní bouřka se žene Prahou. Nicméně pořád lepší hromy a blesky než ruský bomby.

======

** update 13:01 myslím, že parta cikánů, která za vedlejším blokem kope vodovodní přípojky, je poslední skupinou lidí v praze, který nejsou postižený genderovou korektností a bojem proti sexismu. prošla kolem nich pěkná frnda, která na kohosi hvízdala a mávala. Parta cikánů s úsměvem začala směrem k ženě pískat a mávat. rozhodně to nebylo tom, že podle hvizdu poznáš pizdu.

======

** update 11:49 tyjo, pan "Slunce v duši" zemřel a takovej mladej v 63letech.

======

** update 09:36 čubina včera udělala pěknej bordel. rozkousala pytlík s psíma pochoutkama a ty sežrala, zapracovala na botě a rozervala krabičku s papírovejma kapesníčkama. byla ze svý práce moc spokojená.

nicméně dneska sem v lahůdkách zaregistroval další zdražení, tentokrát o 10kč na bagetě. tyvle, jako nechci si zatím ještě stěžovat, fakt nemám důvody, ale sem zvědavej, kde se to zastaví. pro spoustu lidí to bude neuvěřitelnej průser, kterej je u voleb nejspíš zažene do náruče populistickejch zmrdů.

weekend

** update 10:38 mám takovej pocit, že svět přestává bejt zábavnej. neserou mě důchodci, nesere mě smrad v emhádé, přestávají mě srát věci, který mě spokojeně sraly celý dlouhý roky. zasranej svět, už ani ten není co bejval.

======

** update 08:44 víkend bude teplej, opice mě konečně přešla a v práci sem akorát já s paní recepční. tyvle, to je morálka práce.

úhrady za odpad

** update 12:32 dnes jsem rozesílal vlastníkům bytů nové předpisy úhrad za odpady. no, místo 65kč měsíčně budou platit 180kč. tak snad nebudou řvát a prudit.

sxůzky

** update 21:34 v 15h sem zapálil plyn pod novým hrncem a dal vyvářet hovězí žebra s masem a morkový kosti. asi před dvaceti minutama sem skončil. tyvle, vaření mě prostě uklidňuje.

======

** update 12:37 dnes a ještě příští týden mám naplanovaný nějaký schůzky. část jich je o projektu, o kterým vím naprostou pyču, ale musím se tvářit chytře a část o něčem, kde ve finále stejně budou rozhodovat prachy a já to postavím, ať se koupí co se koupí. kolega je stále střelec, který řekne naprosto cokoliv, já už střelcem být přestávám a mizí mi chuť vrhat se po hlavě do věcí, o nichž nevim vůbec nic.

ruský fašistický vůdce adolf putin ani po 100 dnech rabování, ničení, zabíjení a znásilňování na ukrajině, nedosáhl naprosto ničeho. rusko je země zmrdů.

Heydrich

** update 18:44 na internetech vládne stále blázinec, pořád nechápu smysl meme obrázků, přestalo pršet a grilovačka je přesunutá na zítra.

======

** update 10:54 Dnes je to 80 let od atentátu na Reinharda Heydricha. Odboj provedl hrdinský čin, za který se zkurvený náckové krutě národu pomstili zavražděním tisíců lidí a vypálením vesnic. Vidím značnou souvislost mezi tehdejšími Hitlerovými nácky a dnešními Putinovými nácky, kteří vraždí, znásilňují a vypalují celý vesnice na Ukrajině. Vidím souvislosti mezi tehdejšími zbabělými konfidenty Gestapa, pozdějšími konfidenty STB a lidmi ražení Andreje Babiše, kteří kvůli osobnímu profitu neměli problém donášet na vlastní lidi. Vidím jistý souvislosti mezi Milošem Zemanem a Karlem Čurdou, kteří kvůli osobnímu zisku klidně zradí vlastní přátele. Nicméně dějiny jsou přísný, mluví se o hrdinech a nikoliv o zrádcích a zbabělcích. Zlu se neustupuje a zlu se neslouží.

žlutý zlo

** update 09:35 všude je samý žlutý zlo. chci věřit, že je to ze smrků, borovic a trav a nikoliv z řepky.

Likvidujeme nějaký starý Suny, tak sem si vzal na památku jednu paměťovou jednotku. Jo, starý zlatý časy, kdy se dělalo železo poctivý.

image

influenza influencerů

** update 13:12 Wolfenstein 3D je s námi už 30 let. :D

======

** update 10:51 přiznám se k něčemu. Jsem rád, že...

  • nejsem influencer
  • nemám dosah
  • neovlivňuju desítky tisíc lidí
  • nejsem politicky aktivní jedinec
  • nedělám marketing
  • nemusím psát hovna na zakázku
  • ze sebe nemusím dělat někoho, kdo nejsem
  • jsem boomer
  • jsem nula
  • díky tomu všemu můžu psát sračky pro radost a zdarma

úředníci

** update 13:18 úředníci na úřadech práce vyhlašují stávkovou pohotovost, protože mají práci.

noviny

** update 18:58 z informací, který tečou z ukrajiny se mi chce blít. zabíjení lidí, zvířat, znásilňování žen a dětí... fuck off rusko!

======

** update 10:35 přijdu do práce, začnu žrát snídani a k tomu otevřu zprávy v prohlížeči. No a hned čtu jméno firmy, kde dělám. Tyvle, to bych se posral.