Prújem: pátek

naštěstí pátek

** update 10:17 nastal pátek a není žádnej svátek. dneska mě sere celej svět se všema lidma a nejvíc rusáci, píská mně v uších a bolí hlava.

třetí dávka

** update 11:06 právě jsem se vrátil z třetí dávky pro posílení 5g čipu od billa gatese, který mi koluje krví. úplně cítím, jak mě díky posílenýmu signálu bolí ruka a domácí internet zrychlil jako nikdy před tím. prošla mi tělem spousta látek neznámýho pochybýho původu, ale to co dokáže certifikovaná látka známýho původu je přímo neuvěřitelný.

konec roku

** update 12:26 sice rok 2021 nestál úplně za vyližprdel, ale do toho novýho roku nikomu přát nebudu, protože nikoho výrazně nic dobrýho nečeká. takže tradičně si naserte.

železo

** update 16:44 dneska proběhlo tahání železa do čtvrtýho patra, naštěstí s výtahem. Babiš šel konečně do pyče, ale nejsem přesvědčen o tom, že bude brzo líp.

debilákov

** update 12:02 dnes slaví 28. narozeniny Doom. štastné a veselé zabíjení v pekle!

======

** update 11:40 jsem přesvědčen, že žiju v debilákově. ruský a americký prezident jsou i ve svým věku diskutovat přes Internet ve videokonferenci, kdežto Česká republika je oběma nohama stále ve středověku, kde se budoucí vláda chodí radit do mauzolea před vitrinu s uloženým tělem politickýho a náboženskýho vůdce. To si fakt nikdo nevšiml, že za pár dnů bude rok 2022 a vládní kandidáti nakažení morem mohou komunikovat přes počítačovou síť?

Zeman s Fialou stanoví termín jmenování vlády. Nekulu má dočasně nahradit Jurečka, řekl Mynář.

herci

** update 23:07 byl bych docela rád, kdyby už ten kovidovej magořinec skončil. jenže mám pocit, že jen tak neskončí. aspoň kdyby už bylo jaro a já mohl jet na chatu.

======

** update 22:09 myslím, že část české populace je úplně dementní. jak můžou někoho v roce 2021 uvádět ve zmatek počítačová pozadí...? Vojtěch v živých vstupech používá počítačová pozadí, mate tím diváky.

======

** update 10:48 to je solidní bizárek. v Čechách není dostupný ani jeden Mireček. Činoherní klub stáhl hru Ujetá ruka, nesvede naplnit požadavek na černošského herce.

veselo

** update 10:27 aby bylo ještě víc veselo, tak dneska zase padaly rekordní čísla nakažených. jo, až budete mít infekční děti, vemte je na návštěvu třeba k neočkovaný babičce.

======

** update 09:45 dneska se raději asi budu věnovat veselejším věcem, než nechtěnému monitorování situace kolem prezidenta rakváče. je evidentní, že ještě nějaký čas novou vládu nejmenuje, takže si agent stb babiš dosyta užije premiérský zodpovědnosti. a bude mít co dělat, protože začal padat sníh, to znamená pravděpodobný tradiční zimní kolaps dálnic. k tomu se objevila nějaká nová africká mutace, ze který by měl jít strach a obávám se, že v rámci opatření proti jejímu šíření budou hospody zavírat ne ve 22h, ale už ve 20h. no a americká vláda s pentagonem zřídila speciální úřad pro UFO v rámci krycí historky, která má utajit, že jsou s mimozemšťany už dávno v kontaktu.

povinná vakcina

** update 22:48 jak mám pohotovost, tak sedím u kompu a sleduju sociální sítě. musím říct, že lidi z tý čínský sračky blbnou a já mám takovej pocit, že tu s námi čínskej sajrajt bude mnohem dýl...

======

** update 19:13 koukám na zprávy a fakt by se nemělo zapomínat, že sračka, která řádí po světě, je čínská sračka.

======

** update 12:55 jako dokážu ještě pochopit lidi, který se nechtěj nechat očkovat a aspoň omezují kontakty na minimum. Nechodí do hospod, nechodí na demonstrace, nepřirovnávají se k židům v hitlerovským německu či nekřičí, že tu vládne totalita. ale nechal by se někdo z vás dobrovolně nakazit malárií, žloutenkou, syflem nebo hiv? tyvle... Sháním covid, značka: spěchá. Na internetu se šíří promořovací inzeráty.

======

** update 10:51 byl jsem dneska zkontrolovat byt u matky. práce poskočily, už chybí jen zavěsit záchod. tyvle sem rád, že to bude brzo hotový. v rakousku od prvního února bude vakcina proti čínský sračce povinná, takže úplně vidím český kretény z řad antivaxerů a zesilovačů demence, jak se můžou posrat.

škola nehrou

** update 18:46 a je to venku. inženýr zeman, buran z kolína, si vychlastal játra na sračky a je šťastným držitelem cirhozy a vyživovací hadičky.

======

** update 10:57 chodím kolem jedný střední školy do pekárny pro chleba. asi měli nějakou velkou přestávku, protože venku bylo hodně mládeže, z nichž část posedávala na studeným chodníku, kouřila cigarety a vystavovala své modní kreace. k tomu jeli různé řeči, který patří k idealistickýmu mládí a já sem rád, že mám mládí za sebou, že sem přežil celkem bez hlubších následků posledních 30let a bezpečně vím, že už bych znovu mladej a na střední bejt nechtěl. stačilo jednou.

hospoda

** update 19:31 tak sem viděl ve zprávách nějakýho debila z chlumce nad cidlinou, kterej dal k soudu město, protože mu prej obecní stromy opadávaj na zahradu. soud jako vyhrál a město mu musí uklízet zahradu. no ty vole, to byl kokot a kokot je i soudce.

======

** update 11:22 včera sem měl pěknou opici, protože sem se ve středu v hospodě prostě ožral. bylo překvapině narváno, no nicméně jsem zvědav, jak dlouho plný hospody vydržej. v televizi blábolil končící premiér Bureš, mlel nějaký hovna o tom, že by se měl národ spojit, nicméně si sral do huby, protože poslední roky zkurveně lže, jeho marketingový prostitut Prchal si dělal z lidí prdel a jenom trolil a prezident je ožrala, který si liboval v debilních bonmotech. bureš prohrál volby, ožrala chcípá v nemocnici a karavana jede dál.