Prújem: pátek

narvaná tramvaj

** update 08:54 mám zavedený pátky v práci. dnešní cesta tramvají mi dala připomenout, že epidemická panika skončila a vrací se narvaný vagony. asi budu muset zase jezdit později. navíc sem udělal dobře, že sem se rozhodnul vystoupit o zastávku dřív a jít si koupit salát s rohlíkama, protože vylezu od řezníka a slyším fakt brutální tramvajový zvonění. no jasně, tramvaják zapnul zvonek, protože vyjel pár metrů ze zastávky a musel zastavit kvůli nějakýmu čůrákovi, kterej debilně zaparkoval káru tak, že lezla až do kolejí.

rozvolnění

** update 11:23 nějak se nám samovolně rozvolňuje, ráno sem jel nakoupit k řezníkovi a přišlo mi, že Praha je liduprázdná. Žádný fronty, jen sem viděl pár důchodců. Taky bych jel na chatu, ale ještě musím nějakej čas počkat, až dofinišuje rekonstrukce. Politická situace mě sere a vím zcela bezpečně, že zmrdi Babiš a Zeman musí skončit.

úklid

** update 19:00 sem zase uklízel. co mě trochu sere je, že sem roztřídil odpad a u kontejnerů zjistil, že jsou narvaný, tak sem všechno hodil do směsnýho. revizoři řáděj a potkávám je skoro pravidelně. dopravní podnik asi honí prachy.

hurá pátek

** update 23:12 jo, potřeboval bych dovolenou a trochu vypnout. pivo na zahrádce, sledovat řeku a ruch vodáckýho tábořiště a prostě se vyndat jako dobytek.

======

** update 18:38 je pátek a já jsem rád, že tenhle tejden skončil. rekonstrukce novýho bytu se blíží ke konci a myslím, že rozhodnutí vrazit veškerý dědictví po tetě do koupě bytu z pozůstalosti po starý paní sousedce bylo jedno z mých nejlepších. nejenže sem vyřešil otázku "co kdyby ten vedlejší byt koupil nějakej zmrd", ale budu mít dvě koupelny, dva hajzly, dvě chodby a čtyři místnosti. jedna z dobrých investic, protože kdybych to neudělal, ty peníze bych nejspíš promrdal. život je sice svině, prachy a majetky si do hrobu nevezmu, jako si teta nevzala chatu do hrobu, ale někdy je dobrý nabízený příležitosti využít.

uklízeč

** update 16:07 potkal jsem sousedku a měla celkem zajímavý postřeh. i náš důchodce uklizeč by měl projít samotestováním před vstupem do baráku a úklidem. takže musim koupit na svj testy a připravit pro pána samotestovací formulář. to mě vůbec nedoteklo.

samotest

** update 15:48 no hej, mám puštěnou čt3, kde běží přenos ze sněmovny a už sem viděl poslance od okamury, pak flákance s tím druhým debilem a frndu z trikolory. tyvle, to je matroš a solidní výkvět základní školy života.

======

** update 13:59 no je pátek, humoru svátek. nikdy by mě nenapadlo, že se dá jednou z největších lodí světa nakreslit starej poctivej čůrák.... :D

Kapitán lodi, která zablokovala Suez, si krátil čekání složitým manévrováním. Nakreslil obrazec genitálií.

======

** update 11:01 mám nějaký zalehlý uši a ráno mě bolela hlava, takže sem si udělal jeden samotest na kovid, který vyšel nečekaně negativně. nicméně bolest hlavy mi to nevyřešilo, takže sem se vhrnul do mytí nádobí a praní prádla, jestli mi práce nepomůže od bolení hlavy. navíc mi pořád leží v hlavě známej, kterej se včera stavil a ze kterýho vypadlo, že se mu úspěšně dařilo posledních snad 15 měsíců neplatit nájem ve výši kolem 2k a teď má dva měsíce na to, aby dluh vyřešil. já nevim, já už lidem do životů kecám co nejmíň, ale tohle mi prostě hlava nebere. inu každý je strůjcem svýho vlastního štěstí.
někdy asi před 15minutama, krátce po domytí nádobí, mi volá neznámý číslo. neznámý číslo zvednu a tam mi neznámý hlas oznámí, že by bylo skvělé, kdybych měl čas pro rozhovor, protože mají skvělého poradce přes energie, který mi na základě mých plateb za poslední rok navrhne superduper ubermega skvělou nabídku. mě prolítlo hlavou slovo "šmejdi", ale jak mě bolela hlava, tak sem rovnou vystartoval, kde sebrali moje číslo. dostalo se mi klasické odpovědi, že prý bylo náhodně vygenerováno, já paní řekl, že je to podle mě lež, protože si nepamatuju, že bych jim dával nějaký souhlas s nabízením produktů a že bych rád hovořil s nějakým jejím nadřízeným. frnda mi začla tvrdit, že to nejde a cpala mi nějakýho emaila, kam prý můžu napsat. Já jsem se jí vysmál, že mě žádný email nezajímá, že to ona mi volá a je skvělé, že se rozhovor nahrává, protože se nemůžu zbavit výraznýho dojmu, že mi lže. Ona na mě vyjela, že ji prej napadám a urážím, já ji odpověděl, že si to klidně můžeme poslechnout ze záznamu, ale pouze tvrdím, že lže ohledně mého čísla a ať mě aspoň přepojí na vedoucí callcentra. To se taky ukázalo jako problém, takže sem ženský na telefonu řekl, že mám čas, že sem si ji dal na odposlech a budu čekat tak dlouho, dokud mě nepřepojí na jakéhokoliv nadřízeného. ano, nebyl jsem to já, kdo hovor ukončil a ano, přestala mě bolet hlava. celkem se mi ulevilo.

výpar

** update 17:45 myslím, že se ze mě už veškerej líh vypařil. sanitky houkaj, politická situace je furt napiču a epidemická taky.

dráty

** update 13:38 elektrikář maká, vyndavá starý rozvody a docela se divím, že byt dávno nevyhořel. dneska sundal přes třicet let starou zářivku.

image

image

vnitřní pocit

** update 19:17 koukám na zprávy a vidím tragédii a naprostý zmar.

======

** update XX:XX mám takovej pocit, že národ, který vymejšlí revoluce akorát na Internetech, si vlastně toho normalizačního komouše Babiše zaslouží. Jsem docela rád, že dnes dopoledne nemám příliš čas sledovat svět českých asociálních sítí, protože mám tři prdele jiný práce. Nicméně je fakt, že když vidím diskutovat kretény z Internetu o hovnech, je to fakt únavnej problém, který nelze vyřešit. Čím větší píča, tím větší potřeba být na Internetu viděn a slyšen.

pátek

** update 19:02 normálně sem se učil včera i dnes. do toho drobnosti s bytem, zejtra přijde elektrikář. pustil sem si teď zprávy a zase čekám nějaký zkurvený průsery s babišem. začínám cejtit, že budu potřebovat dovolenou.