sváteční mrdka

Vysráno dne: 2024-03-28

update 18:01 je pod mrakem. docela začínám bejt zvědavej, jestli meteorologům vyjdou předpovědi teplých a slunečných dnů. začínám mít drobný pochybnosti.

======

update 09:41 oká vážení zmrdi ze dna společnosti. že bude státní svátek s volnem jsem zhruba tušil, ale že mě čeká blázinec, jsem nevěděl.

  • vlezu do lékarny pro jelení hnůj a paralen, nikdo nikde, dokonce ani jeden důchodce.

  • vlezu k řezníkovi, nikdo nikde, kromě nějakých asiatů ani jeden českej důchodce. kuřata došla, měl jedno poslední, mletý už nemáme, ale uděláme.

  • vlezu do pekárny, nikde ani hlava důchodce, chleba ještě byl, ale rohlíkovýho pečiva výběr věru omezený.

  • farmářský trhy na jiřáku jenom procházím a nic nekupuju. peníze problém nejsou, ale nechci podporovat tuhle zábavu pro vinohradský vystajlovaný bobiny a myšpulíny tlačící luxusní kočárky s luxusně řvoucíma harantama. odmítám kupovat předražený biokafe v ceně 90kč za kelímek, odmítám nakupovat suroviny do domácnosti typu biomák 1kg za 300kč, když vím, že u velimi zemědělec pěstuje a v kolíně na trzích prodával kilo modrýho máku snad za 80kč. jít v praze na trhy je jako jít si koupit plechovkový pivo na karlův most.

  • zasraný svátky u nichž ještě nevim, v kterej den budou obchody zavřený a otevřený, jsou nějaký celoevropsky koordinovaný. žena pracuje pro germány a ti ji také oznámili, že bude mít v pátek a pondělí volno. nenechám brusel, aby mně diktoval, kdy mám slavit svátek společně s árijskými fašisty.

ne dyktát eu! brusel=prúser! stop fyjaloví hrúzovláďe! fyjalo octup! czechčit!

jen tak pod čarou si poznamenám, že Putin právě oznámil, že by se měla Česká republika chystat na válku. Vzpomínáte, jak říkal, že těch 200 tisíc vojáků u hranic s Ukrajinou je jenom obyčejný cvičení, že? Otcové, chystejte se na válku, která jistě začne a ve které budete umírat za svoje děti. Děti, chystejte se na válku, do který půjdete, až vaši otcové zemřou v ruským masomlýnku. Nebo se staňte Chcimírem Vítačem a trénujte vítání ruských okupantů.