sprostota

** update 13:34 fakt nechápu, co je to za zesranou módu chodit do města v žabkách nebo pantoflích. to je takovej problém vzít kroksy nebo sandále a ponožky na nožky?

======

** update 11:23 si musím udělat pár poznámek k novým StarTrekům. Mám tenhle seriál příběhů rád o mnoho víc než dětinský StarWars. Nicméně každý téma lze v průběhu času neskutečně zprznit. ST: Discovery je neuvěřitelná chaotická sračka, která je místo příběhem nadupaná genderovejma tématama a sem tam jakoby akcí, ke který se rozhodně už vracet nebudu, čtvrtá série byla spíš už za trest a při jejím sledování sem dost trpěl. ST: Picard je příběh starého muže pronásledovaného starými traumaty z dětství pro staré fanoušky. Mě se starci Picard a Q líbili, nicméně je mi jasný, že to tak všichni mít nebudou. ST: Strange new worlds je zatím návrat ke klasickému formátu původního StarTreku v solidní kvalitě, jsem opravdu nadšen.

======

** update 10:36 helejte vy zkurvený čůráci, dneska mám chuť bejt zasraně sprostej. mám hovno co na práci, protože veškerý zkurvený povinnosti sou hotový. srali mě docela dneska lidi na zastávce, zvlášť jeden vymrdanej zmrd, jenž byl sprostej na řidiče tramvaje, kterej dělal jenom svoji zkurvenou práci. každej by chtěl, aby na podělným světě byl mír a všichni se měli zasraně rádi, ale posraná realita je jiná. všichni zasraný zmrdi říkaj, že hovna po svým psovi sbíraj, vajgly na zem neházej a když už jsou přichyceni při činu, tak se vymlouvaj jak malý zasraný haranti. v neděli jsem čekal na posraný žrádlo před bistrem, nějaká kunda vedle odpadkovýho koše hulila cígo a místo, aby vajgl hodila do koše, tak skončil na zemi. tyvle, já tý píče řek, že má vedle sebe koš na bordel a ta dostala záchvat, jak šlapka, který klient odmítl zaplatit. tyvle, co já se od tý kundy všechno nedozvěděl a jen kvůli tomu, že v tý velký zelený krabici nerozpoznala odpadkovej koš. i na podělaný ukrajince došlo, protože voni tu prej dělaj nejvíc zasranej bordel. svět není ružový, svět ani není krásnej, svět je plnej vysoce zasranejch sráčů, kteří jen hledají cestičky, jak se projebat o krok dál. a zasranej internet zkurvenej život neulehčuje.