maso

Vysráno dne: 2023-03-03

** update 10:35 kolegovi pořád padala myš ze stolu, tak včera dostal záchvat a přeorganizoval část kanceláře. to je prostě aktivní mládí, který nemá problém překonávat samo sebe. my firemní důchodci zůstali na svých místech a nikam sme se nepohnuli. jsem příliš navyklý na své vysezené místo a od podrážek bot prošoupaný koberec pod stolem.

cestou na pracoviště sem koupil maso na španělský ptáčky. zítra ze mě bude kuchtík buchtík.

stále jsem rozhodnut ignoroval lidi, kteří se chovají jako čůráci, neplatí za drogy, nevrací peníze a neřeší vlastní dluhy. také budu dále ignorovat lidi, kteří hází své vlastní problémy na cizí ženský. nikdo nemůže za vaše posraný životy, ani ženský, ani cikáni, ani židi, ani ukrajinci a dokonce ani mimozemšťani. za posranej život si totiž můžete sami.

Pět let od pohřbu Kuciaka. Je ho škoda, ale do všeho moc vrtal, vzpomínají sousedé. tohle je moc smutná komerční reportáž. bojím se totiž, že v Česku by to nedopadlo jinak. Chcimírové rádi volají "my chceme mír, my chceme klid na práci", ale dělat pro to něco nebo dokonce obětovat část svýho pohodlí to ne. Chcimírové za kovidu křičeli, že se musí každý otužovat, aby měl silný organismus a nemusel do sebe píchat injekce s 5g čipem. letos před zimou chcimírové křičeli, že se nebudou otužovat, protože nechtějí mrznout při 18 stupních v pokojích. chcimírové žijí věčnými problémy.

Zesměšnění Nachera? Ani za nehet, zní z koalice. Poslanec ANO to vidí jinak. ti čúráci ve sněmovně stále žvaní a žvaní. Nevím o čem žvaní, protože chcimírové z ANO a SPD vždycky žvanili jen o hovnech, ale hodně mě rozesmál včera Patrik Nacher. Já vůbec nemám nic proti trpaslíkům nebo malým lidem, vůbec se jim nesměju a vůbec nemám vnitřní chuť takovému člověku pokládat záludné otázky ohledně problémů s výškou, ale Patrik dokázal naprosto geniálně vytrolil sám sebe. udělat ze sebe debila v přímém přenosu, to chce skutečně pořádný malý koule.