smrt písku

Vysráno dne: 2024-04-10

update 22:40 RIP GG. Legendy odešly do důchodu. dík a hodně štěstí v dalším životě.

image

======

update 14:17 po kolegovi do důchodu odešlém jsem přebral funkci "preventista požární ochrany". tyvle, to mně zapal hlavu.

======

update 12:58 liberty ostrava je do hajzlu a na tiskovce žadoní majitel, odboráři a ještě nějakej ksindl z ano, ať do nevydělávajícího podniku naleje stát prachy. ani hovno zmrdi, nechat zkrachovat a zbytky firmy rozprodat. asi je nejvyšší čas, aby ostrava přestala být spojována s minulostí a zaostalým průmyslem v podobě kopání uhlí a lití železa. region ostrava by potřebal vstoupit konečně do 21.století.

venku je fakt příjemně. kdyby takhle bylo celej rok, bylo by to super. jenže si můžu políbit prdel a nechat nasrat na hlavu.

======

update 11:13 zasraný bankéři. ti zmrdi z bank by snad chtěli zpátky zasranej komunismus nebo co. hypotéky nejsou určený pro všechny lidi, všichni hypotéku dostat nemůžou, stejně jako všichni lidi nemůžou žít v osobním vlastnictví. stát má podporovat jen chudý lidi a ne rozežraný zmrdy z bank. hypotéka je riziko, znám cenu hypotéky a vím, jaký to je mít hypotéku a žít s finančně negramotným partnerem, který vám neustále hází klacky pod nohy, který musíte řešit a platit. bylo to moje rozhodnutí mít hypotéku a ještě řešit partnerky dluhy a exekuce a bylo to špatný rozhodnutí způsobený růžovejma brejlema a totální zaslepeností. letos první hypotéka po sedmnácti letech skončí a nikdy více nic podobnýho už nechci zažít.

Dotujte hypotéky a my snížíme marže, vyzývají stát bankéři.

======

update 09:47 ta trocha vody spadlé během noci z nebe přinesla smrt menšímu množství písku ze saháry, jehož pozůstatky pohltily nadržené kanalizační otvory v očekávání slastných chvil tisíce a jedné noci. sláva dešti, smrt písku!

Byznys s DNA testy jen kvete. Jak fungují a kolik vynáší? Přemýšlel někdy někdo jak fungují tito sběrači genů a co se děje se vzorky po provedení testů? Kdo je vlastní, kde se skladují, kdo k nim má přístup? Lidi by chtěli vidět budoucnost, chtěli by znát budoucnost a jednou budou vědět, kdy přesně zemřou.