smrdí mi prdel

Vysráno dne: 2024-02-08

update 18:53 nejzákladnější filmy z 80's, který musel vidět každej. barbar conan, terminátor, commando, predátor, běžící muž a total recall.

======

update 15:50 chci jen napsat, že nevěřím koruně, nevěřím ČNB a nevěřím, že bankéři z ČNB mají na srdci blaho občanů. Nebudí ve mě důvěru a nevěřím ve smysl existence Český národní banky. Nelíbí se mi, že úzká skupina lidí ovládá kurz koruny a korunu samotnou.

======

update 15:18 já sem ho musel ztlumit, ale v televizi mele hovna havlíček karel k nějakýmu milionu premiéra petra fialy. to prase je červený ve ksichtě tak, až si dovolím tvrdit, že v práci chlastá první ligu.

======

update 14:53 v televizi blábolí nějaká personalistka kateřina z jakéhosi nadnárodní korporátu, že testují čtyřdenní pracovní týden. reportáž je doplněná vysmátými lidičkami z korporátní dyzajnový zasedačky, kde jakýsi týpek kreslí obrázky a doplňuje je texty typu dubai, web, a podobně. jsem přesvědčen o tom, že blbečci z korporátů žijou ve zcela jiný realitě, ve který naprosto neregistrují existenci zaměstnání, kde prostě čtyři dny ze sedmi dnů týdne pracovat nejde. debilové z korporátu nejsou směrodatný vzorek pracujících lidí.

======

update 14:46 objednal sem na chaty další semínka. znáte to, slunečnice, hrách, rajčata, letničky a podobný květinový sračičky.

serou mě líní lidi, kteří než aby šli dvacetpět metrů po svých, raději hodí káru na přechod.

======

update 13:01 cítím, že začíná období, kdy mě bude srát stravování po restauracích a jídelnách. fakt nevim co s tím, tedy kromě toho, že začneme vařit i během týdne. jiný řešení mě nenapadá, tedy kromě vyhladovění.

======

update 12:17 mezitím co se objevují první snahy o odstranění sudo a přechodu na polkit, soudruzi z microsoftu pomalu přinášejí sudo do windows. gratuluji.

======

update 11:12 hnijí nohy, ušní maz teče proudem a tílko žlutý od chcanek. na trenkách hnědý pruh a ve vlasech zbytky zvratků. tak to jsem celý já ve vší kráse.