pondělní sračky

Vysráno dne: 2024-02-05

update 22:26 dneska ve vietnamský bistru makaj od rána. je skoro půl jedenáctý a uklízej po řemeslnících. jako všechna čest, sem zvědav kdy znovu otevřou.

k případnýmu zdražení parkování v praze jsem dneska četl pěknej komentář. Věděli jste, že existuje kouzelná formule, která rázem promění i nejzarytějšího pravičáka ve skalního komunistu? Je skoro neuvěřitelné, jak funguje. Schválně to zkuste, zní: "Tržní cena parkování".

já jinak nemám problém ani se zdražením jízdnýho v mhd. poslední korekce stejně proběhla před deseti lety, když krnáčová od bureše cenu roční legitky snížila ze 4750kč na 3650kč. ostatně bylo to chvíli před tím, než sem přestal jezdit zadarmo a koupil roční kupon. letí to a byla spousta legrace s revizory.

======

update 21:14 čubinka dostala pískací balonek a dělá nám psycho.

======

update 15:33 tyvle, právě se mi zvedl kufr a mám velkou chuť jít zabíjet lidskej odpad. Psa na Šumpersku někdo postřelil a pohřbil zaživa.

======

update 14:44 kolega řeší na jednom firemní notebooku nějaký zapeklitý problém s antivirem od esetu a jejich šifrováním disků. osobně myslím, že zádrhel bude nejspíš v tom, že do trezoru neuložil heslo nutné k dešifrování disků či k změně toho hesla. kdyby bylo rozhodování na mé maličkosti, tak se na eset šifrování vyseru a zůstanu u nativního microsoftího bitlockeru. ale kdo já jsem.

======

update 12:47 tyvle, objednával jsem nějakou kokotinu na chatu, objednal a zaplatil ji předem, přestože sem si nebyl jistej, jestli dojde. před chvílí mi volal týpek z eshopu a strašlivě se omlouvál, že mi objednávku pošle až zítra, protože dneska už mu přepravce odjel. já nechápal, protože se mi nic podobnýho snad ani nestalo a uklidnil jsem ho, že jestli to přijde ve středu nebo čtvrtek je úplně ukradený.

Hledá se ajťák, co umí s Windows 3.11. Inzerát německých drah sklidil posměch. mladí lidé s poslední generace se samozřejmě smějou, protože jejich svět je dynamický, telefony mění každý rok a jejich milovaný aplikace musí redesignem procházet jednou za 6 měsíců, aby byly trendy a nezestárly. je těžký mladým lidem vysvětlovat, že jsou projekty, který musí běžet deset-dvacet-třicet let a holt je pohání středověká technika, kterou musí někdo udržovat. až se ti blbečci jednou dozví o software a hardware třeba v elektrárnách nebo v sondách, který už skoro 50 let letí vesmírem, tak budou hodně čumět.

Chlapci a muži z generace Z častěji věří, že feminismus je škodlivý, uvedl list The Guardian. myslím, že chlapci z generace Z jsou buzeranti. sorry.

Závod nejde ani zkrátit, je to dopad globální změny klimatu, říká o zrušení Jizerské padesátky pořadatel. vyloženě čekám, kdy někdo přijde s tím, že je nutný živnostníkům a zemědělcům vyplácet dotace za podnikání posraný změnou klimatu.

======

update 10:19 okej, dneska proběhlo standardní pohotovostní ráno, který mě sralo akorát tím, že sem musel do práce. takže doufám, že máte stejně hnusný pondělně pracovní pocity jako já.

Další případy otrav HHC na Karlovarsku. reklama pro mladý k nezaplacení, hhc fakt nakládá. jediný co by měli prodavači hhc mladejm vysvětlit, že v podobě bonbonů a potravy hhc funguje dokud neprojde celým zažívacím traktem od držky až po prdel. to zná každej, kdo se dostal aspoň jednou v životě do komatu po konopnejch koláčcích či mlíku.

David Koller opouští kapelu Lucie. Odehrajeme spolu koncerty do konce letních prázdnin, ujistili hudebníci. tyvle, sem myslel, že tahle popíková kapela skončila spolu s devadesátkami, když její fanynky přestaly pařit a odešly prdět děti.

Země sedmiletých předškoláků. Spolu s odklady školy Česko odkládá i část své prosperity. je to častý, že rodiče chtějí udělat ze svých dětí opožděný debily. není nadto odejít z devítiletky skoro v osmnácti.

nevěřím, že může být někdo tak vysmátý z něčeho, v čem není ani špetka masa nebo aspoň kravskýho mlíka. nechutná reklama.

image