rehablitice

Vysráno dne: 2024-04-09

update 20:33 ať už kurva začne chcát. lidstvo čekaj změny a kdo se nepřizpůsobí, ten vyhyne.

Antarktida se otepluje třikrát rychleji, tání přinese celosvětově nevratné změny, varuje klimatolog.

======

update 19:42 kdo sype, ten maže. tahle fousatá kulturistka se toho nebojí. Věra Mikulcová: Když má člověk rozum, tak může v klidu sypat. Nezastávám se toho, jen říkám pravdu.

======

update 14:47 jo, není nadto se ve městě sjet kyselinou a užít si parádní ezoterický zážitek spojený s policejním zásahem, přikurtováním k lehátku a odvozu do bohnic. za sebe můžu říct, že sjíždět halucinogeny v přírodě zvládne a přežije kdejakej čůrák, ale takovej poctivej trip ve městě, kde na vás doráží asfalt, beton, ulice, domy, auta, tramvaje a sem tam projede mluvící autobus, to už chce koule. a vůbec takový metro pod vlivem lsd, to je vážně zážitek. úplně cítíte okolní lidi, jak se jejich komfortní zóny snaží vesrat do tý vaší, hlas z reproduktoru cosi povídá a vy jste hluboko pod zemí...

Odstrašující video mladíka v centru Prahy po požití LSD: Halucinace a zoufalý křik!

======

update 13:34 venku mezi betonem a asfaltem zase vládne saharský teplý hell.

======

update 11:38 taxem zjistil, že nejen za zneužívání nezletilých, ale i za honění péra před mladejma holkama v bazénu, se dávají celkem směšný podmínky. je zcela evidentní, že honit péro před nezletilejma holkama je mnohem bezpečnější, než těm samejm holkám nabízet domácí marihuanu ze zahrádky.

Důchodce se uspokojoval před školačkami ve žďárském bazénu. Přece byste nevěřili dětem, hájil se.

======

update 10:35 adhd, v současnosti módní a velmi oblíbená diagnóza mezi uživateli internetu. každý chce být adhd. všichni jsme adhd. je suis adhd.

======

update 10:20 okej, rehabilitace se podařilo nějak zařídit. jestli budou úplně stoprocentně kvalitní nevím, jsem realista, ale nakonec proběhl úspěch na poliklinice v malešicích. musím prostě uznat, že tahle poliklinika je sice zdravotnická továrna na peníze pacientů a pojišťoven, ale v základních věcech je to solidní továrna. nemáme si na co stěžovat.

jako vstával sem kvůli tomu asi o hodinu a půl dřív a musel sem si připomenout, že psí procházky v netradiční hodiny jsou matoucí nejen pro mě, ale aj pro čubu. praha byla dneska solidně zacpaná, autobusy zpoždění až 20 minut, kolona po celý černokostelecký až na vinohradskou k želivárně a spousty mladých turistů z německa. už mi obsazenost tramvaje připomněla předkovidový časy.

Na sídlišti je opilá mládež, stěžoval si oznamovatel. Zmátlo ho natáčení seriálu. jo, není nad aktivní občany bedlivě sledující okolí, jestli náhodou někde mládež zbytečně moc nechlastá, nefetuje, nebo dokonce neparkuje na chodnících svá luxusní auta.

polibte prdel svého souseda. právě teď.