ranní rituály

Vysráno dne: 2023-03-21

** update 22:00 jako kdyby vám někdo tvrdil, že nejde podat daňový přiznání jenom datovkou, ale že musíte přijít do fronty i s ověřenými papíry, tak si na 123% myslím, že vám kecá. Normálně jsem podal svoje daňový přiznání přes portál MojeDaně, kam sem se přihlásil datovkou a kam se lze přihlásit i identitou občana. Daňový přiznání za SVJ jsem poslal normálně z datový schránky SVJ souborem ve formátu XML, který mi poslala naše účetní i s popisem, co mám přesně udělat.

======

** update 21:44 na tlc běží jakási reality show milf manor. jako to je bizár na entou.

======

** update 19:12 když ve zprávách slyším kvičet lidi z burešova hnutí, tak si pokaždý připomenu, jakou jsme měli z prdele kliku, že Babiš prohrál sněmovní i prezidentský volby. s ním by to byl strašlivej průser.

======

** update 19:01 dneska to bylo zapeklitý. domů sem šel kus pěšky, protože všechny podstatný tramvaje byly zasekly kdesi na druhý straně řeky u anděla. došel sem dřív než začaly zase jezdit. udělal jsem tedy něco malýho pro svý zdraví.

======

** update 14:41 Obyvatel Česka loni přibylo vlivem migrace. Narodilo se nejméně dětí od roku 2004. nejlepší je, když na komentář o klesající porodnosti českých rodin, odpoví člověk se dvěma malými dětmi větou "kdo by dneska rodil děti?"

======

** update 13:00 tepláky mi nevadí, doma nebo na chatě k práci je nosím, někdy v nich vylezu o půlnoci vyvenčit psa, tak aby mě moc lidí nevidělo. co považuju v současnosti za největší bizárek, jsou krátkovlasí až bezvlasí postarší hoši, kteří k módním teplákům značky jakuza či bulldog přidali i modní ledvinky přes rameno. takhle vyšňoření dnes už nechodí ani revizoři v mhd.

když už sem u mhd, tak jsem minulej tejden zjistil, že dnes revizoři sebou už nosí platební terminály. tyvle, kde jsou ty časy, kdy adrenalin vyvolávala i představa, že budu muset běžet vystát frontu u doplatkový pokladny na centrále na bojišti, abych zaplatil pokutu. ta je mimochodem nikoliv 800, ale už 1000kč.

======

** update 10:12 Čistý zisk ČEZ loni osminásobně vzrostl na 80,7 miliardy. Důvodem je enormní zdražování energií. hele lidi, já nevím, nechci bejt nějakej příliš paranoidní, ale poslední roky získávám pocit, že ČEZ je takový šedý stát ve státě. Podivná šedá zóna, která má vliv na naše životy a nikdo s ní moc nepohne. Daniel Beneš, ředitel této elektrárenské mafie, přežil několik premiérů, přežil dokonce i Andreje Babiše ve funkci premiéra a ještě mu pomáhal v kampaní na ředění lahviček s vakcinami proti kovidu, protože chtěli vyjebat s dodavatelem vakciny.

======

** update 09:19 musím říct, že 21. století je stoletím smutným. civilizace jde do píče, poslední lidská generace 'Z' si pro jistotu už naplánovala konec na rok 2046 a fašistický Rusko symbol posledních lidí využilo k označení speciální vyvražďovací operace. z jedný strany se Rusku nedivím, že má strach o svoje tradiční hodnoty. Nechtějí si vzít ranní sraní do děr v zemi, nechtějí si vzít alkoholismus, mlácení žen či znásilňování spoluvězňů a proto evropský hodnoty berou jako hrozbu. Evropa míří ke svému civilizačnímu konci, stačí se podívat kolem a hned vidím, že lidi opouštějí staré dobré návyky typu kouření cigár či pití alkoholu na pracovišti, děti rodí muži, kteří místo aby ráno rozebrali nový den na stojáka u stánku s výčepní lihovinou, raději stojí před kavárnou s předraženou biokávou, které se nikdy nedotkla ruka dětského pracovníka a diskutují o ovesných vločkách s banánem. Celý svět jde do prdele, teď sem zapnul televizní zpravodajství český televize a první co spatřím, je prezident na pracovní cestě po německu. ten chlap má šílený tempo, který vůbec nestíhám a kdyby ho viděl miloš zeman, tak určitě z toho totálního nasazení dostane smrt. tady už se nedá nadávat ani na prezidenta, jakej to je čůrák. snad aspoň klimatická krize nezklame a bude pokračovat dosavadním tempem mířícím k totálnímu konečnému řešení lidské otázky.