Prújem: leden 2022

vyprasení

** update 21:40 mentální stav se vrátil zhruba do normálu.

Ozvěte se, tohle není v pořádku. Třetí žena promluvila o Trávníčkovi. Popelák z pohádky o Popelce je chlívák. Překvapení, to už sem párkrát v minulosti slyšel.

======

** update 10:36 venku chumelí a dnešní hovno bylo enormně smradlavý.

======

** update 10:00 ale včera jsem se pěkně vyprasil, jako za starejch časů. pivo, rum a bum.

křečci

** update 10:48 křečkama to začíná, pokračovat se bude přes norky, kočky a pejsky, aby to skončilo u lidí. apokalypsa.

Hongkong kvůli koronaviru utratí tisíce křečků. Bojí se přenosu na člověka.

indije

** update 12:56 včera ráno mě probudil telefonát od zákazníka, že jim nechodí emaily, taxem musel vstát s velkým "WTF OMG" v hubě. po chvíli pátrání jsem vypátral, že jim v pátek proběhly nějaký změny na doméně, vypadly všechny záznamy a dig hlásil z nameserverů chybu. takže nastalo delší pátrání, kdo má u zákoše přístupy k doméně a co se to kurva děje. no jo, dělali si nový weby a nový provozovatel webů jim doporučil, aby si doménu převedli k němu. mě nikdo nic neřekl, transfer se nějak posral a nikdo nevzal v potaz uložený záznamy.

dneska už je klid, ale čekám na jídlo z indický restaurace. jakože sem zvědavej, co mi přivezou.

čísla nakažených přelítly přes 20k. omicron mutace čínský sračky se valí přes republiku.

prádlo

** update 20:43 hovězí vývar hotov, nádobí umyto.

Kreml: Rusko a Západ se naprosto rozcházejí, což je znepokojivé. seru na Kreml a jejich politiku, která spočívá ve falešných obviněních a šíření falešných zpráv. Ve falešným světě Putinova Kremlu naprosto vůbec žít nechci.

======

** update 13:26 sem fakt dobrej debil. naplním pračku, naleju prací gel, zavřu a jdu chystat hovězí vývar. pak se nasnídám, vyseru a naseru se mluvící hlavy karla havlíčka z babišova korupčního hnutí. sbírám pěnu z vývaru, čtu novinky ze světa a teď po hodině a půl mi dojde, že by mohlo bejt prádlo vypraný. jenže není, já nezapnul pračku.

naštěstí pátek

** update 10:17 nastal pátek a není žádnej svátek. dneska mě sere celej svět se všema lidma a nejvíc rusáci, píská mně v uších a bolí hlava.

výměna manželek

** update 15:08 včera jsem poprvé viděl tento skvost televize nova. něco tak bizarního a neuvěřitelnýho znovu vidět už asi nechci. ano, existuje ženská, která neumí uvařit bramborovou kaši, rejži, nepozná rozdíl mezi pokličkou a pekáčem, což způsobí problémy s pečením kuřete a ještě spálí řízky. no a ten její starej byl solidní psychouš, já bejt na jeho místě, tak teď chodím kanálama.

důvěra vládě

** update 11:51 ve sněmovně se řeší vyslovení důvěry vládě Petra Fialy. Musím pro budoucí generace zaznamenat, že soutěž o nejstupidnější a nejdebilnější projev jednoznacně vyhrál úplně pitomý Tomio Okamura a samozvaný předseda opozice Andrej Babiš obsadil krásné druhé místo. Teď ještě aby se vyjádřilo zjevení těla Miloše Zemana.

zdražení

** update 12:30 chodím do kanceláře teprv druhý den a už jsem si ráčil všimnout, že ceny obědů po novým roce zase vylítly tak o 20Kč. Jsem zvědavej, jaký ceny budu letos platit za pivo na chatě. Myslím, že už mě nečeká točenej Kácov za 28kč ani Ferdinand za 35Kč.

v novém roce poprvé v kanceláři

** update 14:22 na uvítanou k první novoroční návštěvě kanceláře jsem dostal kapku alkoholu a dortík. vyřídil jsem emaily, přežral se obědem a dal do kupy přihlášení k dani z nemovitosti. takový běžný zpruzený den v práci.

Nové motoráky Českých drah nejdou nastartovat. Vypršela platnost softwaru. tyvle, to mi hlava nebere. Nebo vlastně jo, protože vidím tu příležitost nechat si za prodloužení licencí zaplatit další peníze.

Policie stíhá čtyři ženy kvůli vystavování falešných očkovacích certifikátů, zřejmě prověří i jejich „zákazníky“. Lidi naříkaj, jak lezou nahoru ceny potravin, energií a obecně živobytí. Ale stejně se najdou magoři, kteří nemají problém vysolit sedmičku jen kvůli tomu, aby ochcali systém.

Zdrcující obvinění Pavla Trávníčka: Rozepnul si poklopec a zneužil mě, bylo mi 15, tvrdí Věra pro eXtra.cz. Překvapení, pohádkový princ je chlívák a prasák.

žiju

** update 18:02 třetí dávku jsem zdá se přežil s bolavým ramenem a menší únavou. jinak to nevypadá, že by mi chtěla natýct jakákoli uzlina nebo koule v těle. chaos okolo zatejkání do bytu matky se zvětšil. běží diskuse mezi všemi majiteli bytů nad námi, kde řeší vodu od shora až dolů. nicméně našli další závady, tak jsem zvědav, jestli budou poslední.