Prújem: leden 2022

sníh

** update 11:35 do Prahy přišel sníh a milosrdně skrývá roušky, které vítr ještě před pár hodinami proháněl ulicí. koukám z okna na padající vločky a vidím, že mě čeká týden v domácí kanceláři.

Včera jsme se byli podívat u bejvalýho nádraží Strašnice. Jeho stopy pomalu mizí a za nějaký čas po něm zůstanou jen fotografie v archivech.

image

image

image

image

image

image

milion sem, milion tam

** update 15:24 stojím si tak na Vinici před přechodem a slyším policejní houkačky. z kopce od Tábora se řídí nějaká šedivá asi hyundai, krosí křižovatku, nezvládá řízení a míří rovnou ke stožáru na prapory před pobočkou čsobéčka, kterou nedávno vykradl nějakej debil. rána jako prase, kára naráží do sloupu, dveře se otevírají a vybíhá týpek, který mizí směrem k tv prima. jedni policajti zastavujou u havarovanýho auta, druhý najížděj na chodník a s houkáním pronásledujou frajera. přijíždějí další policejní káry, houkání a mě přijíždí zase tramvaj.

======

** update 10:00 včera sem zabil celý odpolední den nad vmware online kurzem a webovou zkouškou. takže mě dost bolela od myšlení hlava. v práci na praze 3 je dnes nějakej divnej mobilní signál, sem skoro bez čárky a zmizely všechny zkratky typu LTE,4G či E. Čísla nakažených lezou furt nahoru, zítra mám jet za matkou aktualizovat její účetní shitware a doufám, že vlak bude poloprázdnej. Tři prdele lidí zabíjí svůj život závisláckým sjížděním Internetu a psaním zcela zbytečných sraček, který zmizí v propadlišti dějin. Já sem si aspoň pořád vědom toho, že jsem průměrnej sráč s podprůměrnejma žvástama, který pohltí temnota v okamžiku, kdy nezaplatím doménu. Sere mě Rusko, Putin, Lavrov a celý jejich posraný chrastění zbraněma jak v dobách studený války. Polovina rusáků sere do děr v zemi, ale stejně se musej srát do svých sousedů. Neuvěřitelně otravnej národ zmrdů, kterej zamrznul někde mezi Leninem a Stalinem.

Dva miliony ze státního. Účet za Schillerové Instagram. Takže týhle vykrmený prasnici s neuvěřitelně hnusným ksichtem jsme zaplatili instagramovej fotomodeling, luxusní služební byt v Pařížský a aspoň dvanáct nákladních vagónů chlebíčků s pochoutkovým salátem.

holokaust

** update 10:54 dnešní den je dnem připomínky, že kvůli jinakosti můžete být zabiti, když se nějaká parta fašistických dementů rozhodne označkovat lidi symbolama. mrzutý je, že jinakost sere některý režimy dodnes. například bude olympiáda v zemi, která nemá problém nechat mizet lidi, posílat do lágrů menšiny a odsouzeným brát orgány. nemělo by se zapomenout, že ta samá Čína dala světu kovidovou epidemii, ke který se vůbec nehlásí a která způsobila celkem solidní zdravotní a ekonomickou katastrofu. a když se k tomu přidá zcela nekompetentní premiér, který spolupracoval s totalitním režimem, na průser je zaděláno. vzpomínám, jak jsem byl před dvěma lety za prvního lockdownu naprosto v prdeli, vystrašenej a pomalu sem se bál vystrčit nos na ulici, abych nechytnul kulku do nosu s čínským virem. teď je mi celej virus čím dál tím víc u prdele.

kolegyně včera vymyslela, že se zapojíme do nějakýho vmware programu. dnes mi chrlí hromady emailů, co je potřeba všechno splnit a že je dneska už pozdě. já se z toho snad okotím.

šibenice

** update 22:28 někdy si tak říkám, že bez sociálních sítí bylo líp. Lidi se vzájemně přeřvávali jenom doma, na pavlači, v hospodě nebo v práci.

======

** update 20:41 už aby zima skončila a najelo starý dobrý jaro.

Zemanův hradní „vrtoch“: Nepodal ruku novému rektorovi. Autorovi hry Ovčáček čtveráček. Že je Zeman čůrák, se už tak nějak tuší. Nicméně ještě stále nenašel svoje dno, který bude hledat až do svý smrti.

======

** update 12:52 militantní antivaxeři, antirouškaři a dementi ze spolku plných dementů Chcípl PES jsou zmrdi. Předpokládám, že lůza, která vezme šibenici na demonstraci, by ji brala na demonstrace za každýho režimu. Jednou by mohl viset žid, jindy zase kulak v žoldu amerických imperialistů a nyní třeba demokraticky volená vláda.
Nicméně čísla pěkně vyskočila, epidemie mutace omikron čínské sračky začíná běžet ke svému vrcholu.

koronáč

** update 21:33 vyčistil jsem zipáče, už po tom volal a já se potřeboval zaměstnat. musim si ještě poznamenat, že mě celkem děsí fousáči v respirátorech. prostě jim na těch držkách nesedí a vypadaj úchylně. dneska maj taky svátek Milošové, ale přemejšlím, jestli vůbec nějakýho znám.

======

** update 12:42 vládní akce "milostivé léto" je bohulibou záležitostí, která dokazuje, že neplatit dluhy a penále se prostě vyplatí. lidé, kteří žijí poctivě a bez dluhů, můžou jenom přihlížet. mě osobně neplatiči dluhů prostě serou.

======

** update 10:13 ráno při nákupu snídaně jsem zjistil, že podražily o 5kč jak bagety tak chlebíčky. nadcházející ekonomická krize bude solidně brutální. kolegyně recepční jela domů do karantény, protože její mladší holce vyšel pozitivní test. tyvle, už aby magořinec skončil, protože koronavirus nám byl dlužnej čínskej komunistickej čert.

zase práce

** update 18:53 přepad mě divnej pocit, že sem v práci zapomněl zavřít střešní okno. normálně si dokážu tuhle obscesi vnitřně ukecat, ale dneska se mi to nepovedlo a do kanclu zajel. bylo otevřený.

======

** update 15:45 přiznám se, že mě Kreml už nehorázně sere. Studená válka skončila, Kreml ji prohrál, polovina Ruska sere do suchejch záchodů, ale soudruh Putin a jeho parta chorých zelených mozků prostě musí chrastit zbraněma a šířit zasraný nesmysly. Jak osiny v prdeli.

Ukrajina připravuje útok, varuje Kreml.

======

** update 11:05 no o víkendu jsem se pěkně dospal. v sobotu se mi podařilo vyrobit bramboráky, takže došlo na přežrávačku a v neděli proběhla procházka. Nejdřív kafe na Půli cesty, potom vyhlídka za Českou televizí, cesta přes Pražskýho povstání až k pivní zastávce v Hospodě na hradbách na Vyšehradě, kde je schovaná urna s popelem kultovního bezdomáče, somráka a undergroundovýho parazita Špíny.
Dneska sem musel po týdenním životě v bytě vyrazit do práce, kde jsem zjistil, že někteří kolegové pojali střídavý provoz homeoffice-kancelář tím stylem, že si soukromý věci typu návštěvy doktorů nechávají právě na chvíle, kdy by měli sedět ve firmě. Vyšťoural jsem si nos šťouracím testem a vyšťoural si jenom jednu čárku. Hodně mě překvapilo prázdný mhd, ale mohlo to být tím, že sem vyjel z domova celkem pozdě.
Dostal jsem mejlem informaci, že film o Krychličovi, na který jsem přispěl menší částkou přes donio, má kvůli koronaviru odsunutou kinopremiéru z 15.2 na 29.3 a mělo by to také být jediné promítání v kině. Teoreticky bych měl za podporu dostat nějaký drobný dárky.

Jo a naserte si.

boom

** update 13:37 ve středu, když sem se oblíkal do hospody, jsem si uvědomil, že se homeoffice a koronavirovej chaos na mě solidně podepisuje. Snažil jsem se nasoukat do chlastacích kalhot a zjistil jsem u toho, že moje břicho narostlo. Jo, přibral sem jako prase ve výkrmně.

======

** update 10:16 zjišťuju, že se na Internetu rozmáhá takovej divnej nešvar. Mládež, která nepoznala svět bez mobilů, instáčů, fakebooků, twitterů a rozumy bere z wikipedie, získává pocit, že má patent na rozum a vysmívá se důchodcům. ok boomer. ok mladí zmrdi, i vy budete jednou staří zmrdi a budete mladým zmrdům u prdele. nekonečný cyklus.

jinak jsem konečně úspěšně vystřízlivěl. umyl jsem nádobí, sjel zprávy a poslouchám politiku na čt24. Babišův marketingový tým s guru Márou jede kampaň a už se ani netváří, že jde o nějakou pravdu. Nejde, pravda dostává solidně na prdel. Jo a Miloš Zeman zdá se ještě nechcípnul.

vyprasení

** update 21:40 mentální stav se vrátil zhruba do normálu.

Ozvěte se, tohle není v pořádku. Třetí žena promluvila o Trávníčkovi. Popelák z pohádky o Popelce je chlívák. Překvapení, to už sem párkrát v minulosti slyšel.

======

** update 10:36 venku chumelí a dnešní hovno bylo enormně smradlavý.

======

** update 10:00 ale včera jsem se pěkně vyprasil, jako za starejch časů. pivo, rum a bum.

křečci

** update 10:48 křečkama to začíná, pokračovat se bude přes norky, kočky a pejsky, aby to skončilo u lidí. apokalypsa.

Hongkong kvůli koronaviru utratí tisíce křečků. Bojí se přenosu na člověka.

indije

** update 12:56 včera ráno mě probudil telefonát od zákazníka, že jim nechodí emaily, taxem musel vstát s velkým "WTF OMG" v hubě. po chvíli pátrání jsem vypátral, že jim v pátek proběhly nějaký změny na doméně, vypadly všechny záznamy a dig hlásil z nameserverů chybu. takže nastalo delší pátrání, kdo má u zákoše přístupy k doméně a co se to kurva děje. no jo, dělali si nový weby a nový provozovatel webů jim doporučil, aby si doménu převedli k němu. mě nikdo nic neřekl, transfer se nějak posral a nikdo nevzal v potaz uložený záznamy.

dneska už je klid, ale čekám na jídlo z indický restaurace. jakože sem zvědavej, co mi přivezou.

čísla nakažených přelítly přes 20k. omicron mutace čínský sračky se valí přes republiku.