milion sem, milion tam

Vysráno dne: 2022-01-28

** update 15:24 stojím si tak na Vinici před přechodem a slyším policejní houkačky. z kopce od Tábora se řídí nějaká šedivá asi hyundai, krosí křižovatku, nezvládá řízení a míří rovnou ke stožáru na prapory před pobočkou čsobéčka, kterou nedávno vykradl nějakej debil. rána jako prase, kára naráží do sloupu, dveře se otevírají a vybíhá týpek, který mizí směrem k tv prima. jedni policajti zastavujou u havarovanýho auta, druhý najížděj na chodník a s houkáním pronásledujou frajera. přijíždějí další policejní káry, houkání a mě přijíždí zase tramvaj.

======

** update 10:00 včera sem zabil celý odpolední den nad vmware online kurzem a webovou zkouškou. takže mě dost bolela od myšlení hlava. v práci na praze 3 je dnes nějakej divnej mobilní signál, sem skoro bez čárky a zmizely všechny zkratky typu LTE,4G či E. Čísla nakažených lezou furt nahoru, zítra mám jet za matkou aktualizovat její účetní shitware a doufám, že vlak bude poloprázdnej. Tři prdele lidí zabíjí svůj život závisláckým sjížděním Internetu a psaním zcela zbytečných sraček, který zmizí v propadlišti dějin. Já sem si aspoň pořád vědom toho, že jsem průměrnej sráč s podprůměrnejma žvástama, který pohltí temnota v okamžiku, kdy nezaplatím doménu. Sere mě Rusko, Putin, Lavrov a celý jejich posraný chrastění zbraněma jak v dobách studený války. Polovina rusáků sere do děr v zemi, ale stejně se musej srát do svých sousedů. Neuvěřitelně otravnej národ zmrdů, kterej zamrznul někde mezi Leninem a Stalinem.

Dva miliony ze státního. Účet za Schillerové Instagram. Takže týhle vykrmený prasnici s neuvěřitelně hnusným ksichtem jsme zaplatili instagramovej fotomodeling, luxusní služební byt v Pařížský a aspoň dvanáct nákladních vagónů chlebíčků s pochoutkovým salátem.