Prújem: říjen 2021

víčko

** update 16:39 tyvle, dneska se daří, napuchlo mi víčko, na ještědu spadla lanovka a kousek od nás se střílelo.

======

** update 09:41 kurva sem se probudil a zjistil, že mám zasraně opuchlý oční víčko. jak kdybych dostal pěstí, tyvle

kurva úklid

** update 17:13 dnes maloměšťáckej úklidovej den, když to minulej tejden během pohotovosti nevyšlo.

hospoda

** update 19:31 tak sem viděl ve zprávách nějakýho debila z chlumce nad cidlinou, kterej dal k soudu město, protože mu prej obecní stromy opadávaj na zahradu. soud jako vyhrál a město mu musí uklízet zahradu. no ty vole, to byl kokot a kokot je i soudce.

======

** update 11:22 včera sem měl pěknou opici, protože sem se ve středu v hospodě prostě ožral. bylo překvapině narváno, no nicméně jsem zvědav, jak dlouho plný hospody vydržej. v televizi blábolil končící premiér Bureš, mlel nějaký hovna o tom, že by se měl národ spojit, nicméně si sral do huby, protože poslední roky zkurveně lže, jeho marketingový prostitut Prchal si dělal z lidí prdel a jenom trolil a prezident je ožrala, který si liboval v debilních bonmotech. bureš prohrál volby, ožrala chcípá v nemocnici a karavana jede dál.

koronáč sráč

** update 21:22 já těm protiočkovacím bojovníkům fakt nerozumím. jsou schopní do sebe nalejt savo, odčervovací prášky nebo koloidní stříbro, ale s celkem otestovanou vakcinou maj problém. navíc nikdo nikoho nenutí nechat se očkovat, ale stejně se musej pomatenci srovnávat s nebohejma židama za druhý světový války.

„Na očkovací tým házeli kameny.“ Odpor v regionech, kde se nedaří očkovat. Docela mě děsí, že v roce 2021 existujou v Český republice regiony, kde na očkovací týmu hážou šutry. Jako chápal bych to někde mezi lidojedama, ale kurva ve střední Evropě...?

======

** update 18:38 takže část tzv internetovýho undergroundu žije umrtím Špíny. No je hezký, kolik se objevuje jeho kámošů, kteří vzpomínají na kalby s úžasným MC, kterej zase až tak úžasnej nebyl, ale když ste nachcaný, tak se vám může ve finále líbit i Zagorka a jak jeho historky, kterým se dost těžko věřilo, žijí vlastním životem. Se diví, že umřel jako bezdomáč, ale nikdo by ho v minulých letech u sebe přes zimu neubytoval, protože to samozřejmě nešlo. Mě zůstanou v paměti vzpomínky a historky, jak uměl z lidí dostat pivo, cigára, trávu či větší objemy peněz slibama, který nikdy nesplnil, zůstane mi vzpomínka na smrad který šířil a na žlutý bezdomácký pařát, kterým hrozil. tak snad se aspoň český underground bude schopnej dohodnout a složí se mu na pohřeb a tryznu. osobně myslím, že bude zpopelněnej na náklady státu jako každej jinej bezdomáč.

======

** update 14:17 tyvle, to mi hlava nebere, Zeman si vychlastá mozek s orgány, vyhulí do mrtě plíce a stejně kvůli němu chtějí zase postavit konzilium plný lékařů. Takový sraní s jedním alkáčem, kterýmu prošly játrama hektolitry lihu. Tahle země má alkáčů aspoň milion, ale takovou péči nikdo z nich nedostane.

======

** update 10:41 internetem kolujou bůhvíkolikátý informace, že Špína umřel. Jsem zvědavej, kdy se objeví informace, že byl spatřen v Brazílii ve společnosti Elvise.

======

** update 10:14 koronáčový čísla rostou, ministerstvo zdravotnictví s debilním ministrem zdravotnictví žvaní a propaguje vakciny, který měli propagovat už loni.

požehnané delírko

** update 12:59 je pondělí, mám homeoffice, pohotovost skončila a vyrábím španělský ptáčky.

„Vidím pavouky, padají jim nohy,“ říkal Zeman v deliriu. Má zavedenou výživu přímo do žaludku. Ovar se prochlastal k delírku a potvrzuje, že vidět bílé myši je vzácnost. Delírko je spíš příznačný viděním hmyzu.

čísla

** update 12:02 dvě poznánky. za prvý, čísla nakažených rostou, ale fest brutálně a lidi na nějaký roušky či ochrany serou. za druhý, část internetových diskutérů se přeorientovala na experty přes filmování střelby, zbytek zůstává zaseklej na politice.

alec baldwin

** update 10:26 tyvle, alec sejmul během natáčení režiséra a kameramanku. to je jak z nějaký kriminálky s poručíkem Columbem.

co se týče epidemie čínský sračky, tak ta se zase rozjíždí pekelným tempem.

parta warezáků

** update 23:00 tak to mě dojalo. čmucháčci zachráněni a-teamem. Psi, kteří měli být zachráněni před lávou, zmizeli. Zbyl jenom záhadný vzkaz.

======

** update 10:46 v politické straně warezáků a mezi jejich příznivci stále vládne povolební zděšení z výsledků demokratických voleb. mám takový podezření, že se jejich osud naplňuje a zvláště někteří mladí lidé a prvovoliči z internetových diskusních fór poznávají hořkou chuť politiky. ne nevěřím, že se pirátstvo zmátoří a zasadí ještě někdy nějaký výrazný úder český scéně. svůj vrchol mají za sebou a pomalu mizí do minulosti. jo, jako pokus dobrý, Bartoš je schopnej člověk, že dokázal z porevolučního chaosu vydupat demokratickou politickou stranu, nicméně pracuje s materiálem, se kterým se prostě pracovat nedá. Je to dobře vidět v jejich auditkách a diskusích mezi pirátskými fanoušky. piráti, jste v píči a budete ještě víc, když se vykálíte na hlavu pana Rakušana, který se k vašim 4 zbývajícím poslancům zachoval jako skutečný gentleman.

Malešická spalovna nespaluje a odpad se prej bude vozit na skládky mimo Prahu. Miloš Zeman stále leží na smrtelným loži v nemocnici, jeho požehnaný retard Ovčáček má zákaz žalmovat po Internetech a guru Mára v kampani Andrej Babiš zoufale blábolí. Pravda a láska uštědřila ulhaným a nenávistným debilům solidní políček mezi oči. O tom jsem přesvědčen.

asi sucho

** update 17:57 v malešický spalovně cosi zahořelo a způsobilo solidní požár. myslel jsem, že stihnu přijet a udělat pár fotek, ale přijel jsem pozdě a dým nad spalovnou už byl pryč.

50 dní, které otřásly zdravím prezidenta: jaterní problémy vydávali za nechutenství po kouření. dozvěděl jsem se, že Ovar vyhulil 60 denně a když se přehulil, nežral a trpěl nechutenstvím. taky vím, že hulil na nemocničním pokoji a předpokládám, že v jeho Lánské komnatě to musí smrdět jako ve čtvrtý cenový skupině za starejch časů. tyvle.

======

** update 15:51 BTC zlomil ATH. Blázinec.

======

** update 11:00 byl jsem zkontrolovat garsonku u matky. vypadá to, že jsem poprvý viděl ve stupačce suchej strop. včera nám předseda poslal email v reakci na můj email a ano, je nasranej, že to posral a ještě nám vyčítal hromadu věcí, že jsme ho třeba donutili vyměnit vodovodní rozvody. já ho nenutil, já chtěl aby našel závadu, kterou sme jako vlastníci museli najít sami. tyvle dement.

zemancountdown

** update 14:26 tyvle, já sem si s tím posraným výborem svj fakt solidně vytřel prdel. ale můžou si za mý hovna na svý hlavě sami. předseda mi neměl psát debilní mejly a ten jejich slavnej judr z kontrolní komise se neměl přidávat se svým debilním názorem. teď maj na hlavách mý hovna a chtěl bych vidět tu bramboračku, kterou musej mít v hlavě. jejich pokus o šachovou partii nevyšel.

======

** update 13:19 agent stb a normalizační komouš Andrej Babiš vyzývá agenta Kremlu Vráťu Mynáře, aby rezignoval na funkce Kancléře prezidenta republiky. Mám takový pocit, že Miloš svým umíráním na alkoholismus hodil do české politiky své poslední proslulé vidle pro vytváření chaosu a mlhy :D

======

** update 12:57 včerejší pohledy z očí do očí mezi mnou a mistrem frajerem bílým odpadem měly ten důsledek, že před půlhodinou přišel email mě a výboru, že závada byla odstraněna. přišel hodinu po tom, co jsem napsal výboru a všem zúčastněným dlouhý email o hledání závady, kde jsem použil výrazy jako eskalace problému či postavit se k věci jako chlap. takže teď počkám, jestli nám průchod mezi patry a strop koupelny vyschne.

======

** update 09:16 stránka, která počítá dny do konce mandátu miloše zemana přešla na náhodný čísla. :D