Prújem: červen 2021

žiju

** update 13:46 zajimavý, že mě včera nic nebolelo a rameno s rukou se rozjelo až dneska ráno. vzhledem k tomu, že to se mnou nešlehlo, tak asi bude všechno v cajku. co mě hodně dneska ale pobavilo, bylo zjištění, že video s tornádem a milunou, který oblítlo celej svět, nenatočil heterosexuální pár, ale nýbrž dva slušní kluci :D to je solidní úder všem dementům, kteří tleskali Zemanovu prasečáku.

======

** update 10:11 kolegyně je furt doma, já se ráno probudil a bolí mě akorát rameno. v práci mám klid, zítra mě čeká homeoffice, protože nepoteče voda. lidí venků jako sraček, pryč jsou skvělé časy, kdy ve vozech mhd byly tak dvě-tři živý duše i s řidičem.

druhá dávka

** update 17:47 tak bych měl mít 5g čip plně aktivovanej. zatim furt čekám na nějakou imunitní reakci.

======

** update 10:33 o půl druhý mi šlehnou druhou dávku vakciny. kolegyně recepční byla včera a dneska zůstala doma v posteli. kolega, který šel včera taky, statečně přišel, tváří se odhodlaně a tvrdí, že ho jen zkurveně bolí rameno. takže sem zvědavej, jestli to se mnou nějak výrazně nešlehne.
včera, když sem jel domů, otravoval nějakej úchyl s knírem a ověšený lacinými cetkami v podobě křížků, řetězů a jakoby kovových prstenů otravoval jakousi mladou holku, která si na sedačku položila košík s jahodama. měl blbý kecy, přestože tramvaj byla poloprázdná. Nikdo se nebožačky nezastal a protože si i já rád zaprudím, tak sem frajerovi řekl, že když už zkouší prudit ženskou, tak ať si laskavě přetáhne respirátor přes nos a knír, protože se chová jako frajer, kterej sice vytáhl čůráka, ale koule nechal v trenkách. a byl klid. teda ne úplně, čůrák si něco mumlal po úchyláckej knír, ale to mě bylo už u prdele.

united islands

** update 13:52 poslední dobou kolem oběda potkávám kumpána z hospody, vždycky na mě zakřičí přes ulici "nazdar bitkojne, jak to de!?" a já odpovídám, že to de dobře. nicméně mě začíná touhle hláškou dost srát, protože si pamatuju dobře, když mi dělal díry do hlavy, že bitkojn je debilita, že vydělává chlorella.

======

** update 13:23 v sobotu sme se šli podívat na united islands. na střelák se šlo dostat po kontrole očkování, testů či po podpisu čestnýho prohlášení. jinde to bylo ještě snažší, takže promořovací akce mohla proběhnout. půlnoční újezd byl takovej smutnej, češi nemaj peníze na paření a cizinci furt chyběj, takže město vylidněný.
V neděli jsem zaregistroval, že český politický prasečák najel další středověký level. Nejdřív Prchal v kampani Andreje Babiše vyhrožuje, že piráti prohlasují migranta do každý domácnosti a polyamorii pro všechny. Pak se ozve vrchní vepř z hradního prasečáku a najede neuvěřitelně odporný žvásty vůči transgender lidem. Normálně bych blil a doufám, že mladá generace pošle tyhle bolševický zmrdy ve volbách tam kam skutečně patří. na dno žumpy a přes ně betonovej panel.

katastrofa

** update 10:34 moravu postihla solidní katastrofa. nicméně sem už z těch zpráv unavenej, takže si poznamenám jenom pár myšlenek.

-- celý český internet se stal expertem přes tornáda
-- fascinuje mě český fejsbůkář. američan, když slyší jen o tornádu, mizí do svého betonového bunkru nebo veřejnýho krytu. čech vyleze před barák nebo na střechu a natáčí, jakoby šlo o život, i mezi lítajícíma troskama
-- volala mi matka, že má v garsonce úplně prochcanou stěnu, kde vede odpadní stupačka a začíná hnít. tyvle pičo

mcafee rip

** update 22:29 tyvle, já sem na chvíli po procházce usnul a probudil sem do světa, ve kterým tornádo na moravě srovnalo se zemí snad sedm vesnic.

======

** update 10:28 ozvali se mi z hypoteční banky, že mi končí fixace a nabídli úrok 2.39%. Po kratší výměně emailů jsem se dostal na 2.31% a líp to asi už nepůjde. Časy úroků pod 2% skončily loni v prosinci.

======

** update 09:44 včera sem byl v hospodě, naposledy před delší letní absencí. sice to ze začátku vypadalo, že nikdo nepřijde, ale pak se zábava pěkně rozjela a já si pokecal o hromadě hospodských sraček od politiky, přes životní témata až po mladýho kumpána, kterej těkal tak, jakoby vyjel nějaký žižkovský psaníčko.

One of the fathers of antivirus software, the entrepreneur John McAfee has been found dead in a Barcelona prison cell while he was waiting for extradition to the US. legenda zemřela

heslo

** update 10:42 po příchodu do práce mi volal týpek od zákazníka, že se nemůže přihlásit do notebooku přes BIOS heslo. Po trojnásobném ujišťování, jestli si fakt to heslo dobře pamatuje, sem ho vyzval, ať přijede i s notebookem ke mě do kanceláře. Mezitím sem si z tabulky vytáhl heslo, které kolega nastavil a začalo čekání. Týpek asi před půlhodinou dorazil, já ho nechal zapnout počítač a přihlásit se. Přesně v tento okamžik jsem zjistil, že písmena, která zadává velká, mají být malá. Problem solved.

barča

** update 19:27 i mě dnes čekala ráno otravná hláška od googla a spolu s ní asi 18aktualizací, po jejichž instalaci problém zmizel a já až teď zjišťuju, že šlo o nějakej globální problém.

======

** update 10:19 včera sem seděl na barče alias v kulturním domě barikádníků. vypil sem nějaký pivo a zjistil, že tam nejsou úplně přátelský ke kouření marihuany. prej se chodí mimo zahrádku stranou na chodník. já už sem na tohle starej a jestli tráva srala holohlavý jedince, tak já nemůžu za jejich traumata. nicméně bylo vedro jako svině, v noci sem blbě spal a příjemně je až teď v dešti.

loket

** update 14:08 venku je furt zpíčený vedro. chtěl bych být na chatě, ale musím si ještě nějakej čas počkat. včera sme přemejšleli, že kdybych se rozhodl chatu komerčně pronajímat, tak bysme možná obě hypotéky doplatili za pár měsíců. jenže já nechci do svý chatičky pouštět nějaký prasata, který by sraly do mýho hajzlu. Bio nahrává na jútub videjíčka z Číny povětšinou o žrádle a D1 se začala horkem rozpadat.

======

** update 10:20 přes noc bylo neuvěřitelně nechutný vedro, který úspěšně navázalo na vedra víkendová. v pátek večer na zahradě jsem si prakticky ověřil, že s krev sajícím hmyzem to není ještě tak tragický, je ho fakt hodně, o čemž napovídají moje solidně dojebaný nohy svědící ještě teď. V sobotu návštěva hradu Loket, kde sem byl asi poprvý v životě.

image

vedro

** update 11:56 venku někdo ještě přidal pod kotel, čhmú mi posílá varování před horkem a kámoš se měl ptal, jestli nepojedu dnes do ledečka. ne kurva nepojedu, i když bych fakt rád jel. musím ještě počkat pár tejdnů.

======

** update 10:03 venku je zkurvený vedro, fakt zkurvený. vedro a ochranná sračka přes ksicht v mhd je solidní peklo. včera sem byl na večeři na vinici a k tomu sem potkal náhodou bráchu. v baráku sem ráno našel kousek ústřižku z doporučený obálky pro člověka, který v domě nežije. Furt nechápu, proč česká pošta ty zásilky prostě nevrátí zpět odesílateli. navíc mě skutečně nezajímá, že bejvalku nahání soud pro prahu 10. tak sem zvědavej, jestli se někdy přijdou ptát soudní úředníci, jestli o tý osobě něco nevím, tak já jim řeknu, že rozhodně ne.

hej voko

** update 14:22 včera sem byl v hospodě. měl sem tři nealkoholický a pár malejch plzní. bylo to celkem fajn vidět kumpány. dneska mě srala cesta do práce, venku vedro a tramvaj zkurveně plná zkurvených lidí. za časů lockdownu se cestovalo mnohem lépe a klidněji.