Prújem: duben 2021

hurá pátek

** update 23:12 jo, potřeboval bych dovolenou a trochu vypnout. pivo na zahrádce, sledovat řeku a ruch vodáckýho tábořiště a prostě se vyndat jako dobytek.

======

** update 18:38 je pátek a já jsem rád, že tenhle tejden skončil. rekonstrukce novýho bytu se blíží ke konci a myslím, že rozhodnutí vrazit veškerý dědictví po tetě do koupě bytu z pozůstalosti po starý paní sousedce bylo jedno z mých nejlepších. nejenže sem vyřešil otázku "co kdyby ten vedlejší byt koupil nějakej zmrd", ale budu mít dvě koupelny, dva hajzly, dvě chodby a čtyři místnosti. jedna z dobrých investic, protože kdybych to neudělal, ty peníze bych nejspíš promrdal. život je sice svině, prachy a majetky si do hrobu nevezmu, jako si teta nevzala chatu do hrobu, ale někdy je dobrý nabízený příležitosti využít.

kurva svj

** update 16:33 byl jsem dát našemu sedmdesátiletýmu uklizečovi kovid testy na samotestování. kromě toho, že byl nalitej jak doga, si nejsem jistej, jestli pochopil co po něm chci. ale předávací protokol mi podepsal.

======

** update 11:52 je středa, chlastu v hospodě by bylo třeba. chybí mi sociální kontakty, takže sem celý dopoledne zabil prací pro práci a svj. Jo a byl bych rád, kdyby konečně Zeman chcípnul a Babiš skončil v kriminále. Politickej chaos mě docela dost sere.

požárový drby

** update 15:17 no asi před hodinou jsou potkal důchodkyni z našeho baráku, která měla samozřejmě ty nejčerstvější drby o včerejším požáru. Sice mi nic neřekla o popálených dětech na oslavě, ale byla si na tuty jistá, že šlo o explozi varny pervitinu. Pak sem volal svý spojce na důchodce v postiženým domě a spojka mi oznámila, že prej hořelo, ale až ve třetím patře a že maj odpojenej plyn. Nic víc sem se nedozvěděl, kromě toho, že na místě prej bylo hodně policajtů, hasičů a sanitek. Prostě důchodci ze Strašnic.

požár

** update 21:20 dneska byla taková normální neděle. někdy krátce po 17 hodině jsem pohledem z okna zjistil, že jsou venku srocený lidi a někam čuměj. tak sem otevřel okno a vidím, že nedaleko se kouří z jinýho okna a ulicí se nese smrad jako ze spálený gumy. ze začátku to vypadalo celkem nevinně, ale to jsem nevěděl, že na druhý straně ze zahrad už jede velký drama. no vypadá to, že málem uhořela snad nějaká dětská oslava. zejtra musím zavolat svý spojce v postiženým domě ohledně drbů z řad důchodců a jestli je vůbec v pořádku.

Požár ve Strašnicích: Záchranáři vyhlásili traumaplán, zranění jsou ve vážném stavu, jsou mezi nimi i děti!

uklízeč

** update 16:07 potkal jsem sousedku a měla celkem zajímavý postřeh. i náš důchodce uklizeč by měl projít samotestováním před vstupem do baráku a úklidem. takže musim koupit na svj testy a připravit pro pána samotestovací formulář. to mě vůbec nedoteklo.

na otočku v práci

** update 14:02 byl jsem na otočku v práci, protože nám tam neteče voda. vytisknul jsem pár dokumentů a šel si nakoupit. před chvílí sem čuměl na tiskovku, kde agent stb babiš představoval svého bůhví kolikátýho ministra zdravotnictví. už aby byl konec babišovy vlády.

memento mori

** update 16:34 relaxační víkend, který jsme dnes zakončili návštěvou pražského centra. déšť už pomalu smívá křížky ze staromáku, ale pořád je babišovo memento mori vidět....

image

aprílový samotest proti čínský sračce

** update 20:26 helejte kundi, musím říct, že jak nechal Babiš zítra zavřít všechny obchody, tak je to fakt geniální. Fronta byla v 20h u mýho vietnamce i v Bille na Žižkově na košíky a vozejky. V sobotu a neděli bude otevřeno, aby se zavřelo zase v pondělí. Solidní apríl.

======

** update 09:42 jako prošlo mi rypákem ledasco, někdy i ve větších množství, ale vrazit si nosem tyčinku s vatou skoro až do krku fakt nedávám. Navíc nemám rýmu, takže na sucho vatička celkem dře. Taky doufám, že čip od Billa Gatese, který jsem implantoval do nosní dutiny, nezačne hnisat a bude se dát flashnout linuxem.
Zítra mají být zavřený krámy včetně malých asijských, tak sou u všech prodejen masa a potravin fronty. Na Jiřáku tři prdele lidí, většina bez respirátorů a mám pocit, že obyvatelstvo už má nějakou epidemii v píči.