Prújem: duben 2021

rozvolnění

** update 11:23 nějak se nám samovolně rozvolňuje, ráno sem jel nakoupit k řezníkovi a přišlo mi, že Praha je liduprázdná. Žádný fronty, jen sem viděl pár důchodců. Taky bych jel na chatu, ale ještě musím nějakej čas počkat, až dofinišuje rekonstrukce. Politická situace mě sere a vím zcela bezpečně, že zmrdi Babiš a Zeman musí skončit.

kafostroj

** update 11:17 dnes sem přišel do práce a zjistil, že máme nový stroj na výrobu kafe. takže sem musel před výrobou nápoje najít manuál a systémem pokus-omyl otestovat, jak se aparát zapíná a nutí do výroby kafe. Včera sem byl na Vítkově na zahrádce, Praha tak nějak rozvolňuje samovolně a například houpačky, kolotoče a autíčka v pivní zahradě na Ohradě jely na plný koule a barevná kolotočářská diskotéka byla vidět široko daleko. zaslechl jsem nějaký drby o vystřeleným voku, že jako není úplně jistý, jestli pan Martin bude chtít v provozování pokračovat, protože paní majitelka domu, kde je hospoda umístěná, po něm chce nájem i po dobu zavřených měsíců. Jako já už dlouho vím, že čím větší ezoterika, alternativa a underground, tím větší hoňka za penězi, ale ve skrytu duše doufám, že jsou to jenom nepodložený drby a v hospodě se uvidíme. uvidíme.

hospoda na prodej

** update 10:04 kousek od baráku mám hospodu u Michálků. Dneska sem zjistil, že je na prodej za 14míčů. To asi nebude náhoda.

podlahy

** update 16:37 no, včerejší projev miloše zemana byl naprosto odpornej. ne nadarmo svítil na Hradě velký nápis VELEZRADA. No a k završení tragédie sem dnes dozvěděl, že podlahy budou až příští týden.

cesta

** update 22:31 píská mi v uších asi od zad. táhnul sem plnou krosnu. venku lidí jako sraček a mám pocit, že se rozvolňuje nějak samovolně. přes léto bude klid, ale uvidí se podzim a zima, jestli se ta sračka nevrátí v nový síle. matka dostala termín na očkování, tak sem celkem rád. nepatřím mezi antiočkovací magory. fakt potřebuju dovolenou, chci sedět v hospodě a ze zahrádky čumět na řeku.

úklid

** update 19:00 sem zase uklízel. co mě trochu sere je, že sem roztřídil odpad a u kontejnerů zjistil, že jsou narvaný, tak sem všechno hodil do směsnýho. revizoři řáděj a potkávám je skoro pravidelně. dopravní podnik asi honí prachy.

okamura je hovno

** update 19:26 odpoledne sem uklízel. hroznej bordel v bytě. kreml chrastí papírovými zbraněmi a vydává pro média debilní silácký žvásty. ruská politika je jako hnisající osina v prdeli.

======

** update 14:14 v televizi mluví hovno a jmenuje se tomio okamura.

aktualizace

** update 20:16 aktualizoval sem dneska u zákoše malej firewall a poštovní server. naštěstí bez průseru. na jiřáku sem viděl farmářský trhy a docela slušnej bordel. kelímky od piv, láhve, krabice. asi mejdan v noci. potkávám poslední dobou dost revizory a jel sem po dlouhý době metrem. na to, že sem pražák, je to pro mě výjimečnej zážitek v posledních letech.

hnus

** update 21:32 no nebudu zase delší dobu provozovat poslech brífinků a přenosů ze sněmovny v televizi, protože ty hovna, který teďka lítaj vzduchem, mi zvedaj žaludek a chce se mi z nich blít. 31 let po Sametu musím poslouchat komouše, fašouny z spd, magory od babiše a posranýho Zemana, který jen kvůli svým osobním egům táhnou republiku do totální východní píče. děsí mě představa, že to může bejt ještě horší. babiš se zemanem prostě musej co nejdřív skončit, ti dva jsou zhoubným nádorem společnosti.

======

** update 19:18 nicméně největší bizár z dnešních politických projevů pronesl poslanec flákanec volný. to byl dobrej konspirační magořinec. jo i tací žijí mezi námi.

======

** update 13:00 slyšel jsem v televizi brífink komoušů a fašounů z SPD a chtělo se mi zvracet. Neuvěřitelná žumpa sraček.

======

** update 10:31 nevěřícně zírám, jakej hnus rozjel Zeman s Babišem. Netušil sem, že se dožiju takovýho průseru po 31 letech od Sametu. Ještě štěstí, že se toho nedožil můj fotr, protože by ho kleplo.

pražský hrad

** update 17:50 dnešní obvinění ruska z výbuchu ve vrběticích je fakt pořádná bomba. rozpadající se politka pražskéhu hradu s rozpadajícím se prezidentem dostala solidní zásah. ne, nikdy nemělo smysl se orientovat směrem na východ do ruska.

image