Prújem: leden 2021

daň z nemovitosti

** update 11:26 kolegyně z účtárny je kovid negativní. venku od rána sněží a vypadá to, že nějakej čas asi sněžit ještě bude. prahu nejspíš čeká kalamita. vypadá to, že nám vedení zruší stravenky a budeme dostávat stravenkovej paušál. hodně mi to připomíná starý časy, kdy si člověk mohl za stravenky koupit pár lahváčů a cíga a takový dělňasové jistě tuto možnost ocení.

======

** update 10:50 minulý týden jsem si počítal výši daně z nemovitosti za novou chatu, u který se budu muset přiznat finančáku v kutný hoře. normálně jsem ji počítal ručně, sám si vyhledal platební koeficienty, ze kterých mi vypadlo nějaký číslo. brácha mi pak poslal odkaz na online formulář, do kterýho jsem před chvílí naházel všechny údaje a výsledek jsem získal naprosto totožný. jsem kurva furt dobrej!

pondělní práce

** update 22:58 zombifikovaný náckové mě vždycky potěšej. fakt vždycky. Sky Sharks

======

** update 17:26 bytová smlouva podepsána, peníze odeslány. sem rád, že to mám za sebou. fakt sem se bál, aby prodávající neonemocněli nebo nějak jinak nelehli. vztah mezi příbuznými z řad bývalých vlastníků byl na bodu mrazu, ani se nepozdravili. V práci máme tři jedince s rýmou, horečkou a bolestí svalů. fakt to po silvestru asi náhoda nebude.

donald dement trump

** update 12:57 vypadá to, že hromada dementů na světě včetně zemanova blba ovčáčka stále nemůže vydýchat triumfální prohru donalda trumpa ve volbách. docela mě to baví, navíc je prdel, že sociální sítě zrušily tomu dementovi účty. tomu říkám solidní troling tančícího harmonikáře.

Chřipková sezona bude podle odborníků zřejmě mírná, virus nebyl zatím v Česku zaznamenán. konečně nějaká pozitivní zpráva v současný těžký době. letos nedostanu chřipečku. :D

nákaza lidí čínskou sračkou pokračuje

** update 22:59 já si jenom odložim opravdu velkej filmovej bizár. je tam naprosto všechno od lidí, prasat, penisů a koz. Kulky spravedlnosti

======

** update 11:59 fašistický kruhy v americe zajistily definitivní prohru Donalda Trumpa. Řádění pomatených kreténů, kteří žijí v zajetí podivných webů šířících konspirační teorie, Trumpovi zajistilo nesmrtelnou ostudu.
Mezitím v Česku normalizační komouš a donašeč státní bezpečnosti Babiš obviňuje EU z neschopnosti dodávat včas a rychle vakciny, přestože ten ulhanej zmrd nesplnil naprosto žádnej slib. Jako za sebe můžu říct, že mě ten komouškej sviňák sere způsobem, kterej nelze snad ani vyventilovat. Kurva já nechci, aby můj život ovlivňovali zmrdi z normalizačních familií. Musím říct, že amorální doba budování komunismu v Československu přinesla opravdu odporný jedince. Pokaždý, když v televizi vidím Babiše nebo Zemana, vzpomenu si na svoje krutý mládí, kdy mě v tehdejší černobílé televizi děsily odule vychlastaný a vykouřený ksichty starých komunistických vůdců pronášející hovna, jimž snad ani sami nevěřili. Zeman mi vždycky připomene odporný ksicht Brežněva a Babiš je prototyp normalizačního politruka, který by kvůli vlastní kariéře klidně poslal do kriminálu i vlastní matku, kdyby mu to mělo přinýst body. Osobně si myslím, že Babiš je takovej zmrd, že kdyby nepadl v 89 bolševik, dnes by klidně mohl bejt předsedou ústředního výboru ksč..
bitcoin kurva hustě.

a hele 17k

** update 21:11 no to mě poser. vypatlanej bílej odpad v americe řádí.

======

** update 20:31 btc jede jako blázen. je vidět, že do hry vstupují velký kluci s velkejma penězma z velkejch fondů. asi maj pocit, že jim něco ujíždí.

======

** update 13:13 dneska se fakt daří. Počty nakažených přesáhly 17k za den, z Ostravy vozej mrtvoly na spálení někam k Brnu a Babiš se Zemanem zcela zmizeli z médií. Strašný sračky a zbabělci. jo a brzo to bude rok, kdy byl náš kolega epidemiolog naposledy v práci.

krematorium

** update 11:31 tyvle, je úterý a mě se nechce naprosto vůbec nic dělat. v ostravě nestíhá krematorium spalovat zemřelý a počty nakažených s mrtvými rostou. do hajzlu, už aby zeman chcípnul a babiš šel do prdele.

byt

** update 21:01 tyvle, začal pracovní tejden. já bych se měl začít pomalu učit na certifikaci. fuj. asi začnu příští týden, budu mít pohotovost. už mám taky termín definitivního podpisu kupní smlouvy na byt. vše je připravený.

zase novej rok

** update 19:58 a s ním i nový průsery.