Prújem: leden 2021

výlet

** update 19:04 byli jsme na vejletě za maminou. vlak narvanej, většina cestujících slušný s rouškama. cestou tam, mě akorát sral debil, kterej se nemoh vysmrkat a celou zkurvenou cestu popotahoval a polykal hlen. Buran s jablečným notebookem, kterej si není schopnej ani koupit papírový kapesníky. zpátky jela nějaká nachcaná manda s nachcaným debilem a fakt byla lahůdka pozorovat, jak si sundala roušku, strčila prst do nosu a pak všechen ten bordel začala vykusovat z nehtů. bych se fakt posral, ale aspoň tak nějak tuším, jak vypadaj dementi, který jezdí na protikovidový demonstrace na staromáky.

hromadný hrob

** update 20:54 už loni o prázdninách sem přemejšlel, jestli nemám na náklady svj objednat pár tun vápna, bagr a nechat na zahradě vykopat jámu pro případný hromadný hrob, abychom se aspoň jako sousedi mohli vzájemně pohřbít. když pozoruju současnou situaci, mám takovej divnej pocit, že sem to asi udělat měl a minulej tejden bylo pozdě. ještě ani neskončil leden a chaos, který Babiš stvořil, připomíná kouli z hoven, jenž se valí z kopce dolů a nabírá na sebe hovna další. tyvle [facepalm emotikon]

předání bytu

** update 23:00 ty vole, výtěry z prdele. to by ještě chybělo.

======

** update 11:20 nový byt předán, večer přijde můj oblíbený řemeslník a začnu chystat rekonstrukci. venku sněží a já se učím na zkoušky.

první opice

** update 09:17 v sobotu sem si uhnal první letošní opici, přišel elektrikář a přinesl lahváče. v neděli sem byl na návštěvě a musel sem hrát pána jednorožce. naoplátku mě malé děcko pěkně poprskalo. včera sem měl dvě porady a opět se učil.

čínský sráč koronáč

** update 11:05 furt se učím. včera po 17 dnech dorazil šéf a vypadal dost jetě. nikdo o koronáči nemluvil, ale doba, po jakou byl doma, byla na něj moc dlouhá. no, jsem přesvědčen, že tahle republika dostane s normalizačním komoušem babišem pořádně přes držku a čínský sráč koronáč tomu moc nepřidá. zemana odnesli do nemocnice na celkovou výměnu balzamovací kapaliny, ale furt se všichni tvářej, jakože je nejzdravější člověk pod sluncem. tahle země je v prdeli.

učení

** update 21:29 no učim se. nicméně mě docela zaujal tento bizarní příběh myslivce, který na šibeničním vrchu zabil svoji milenku a jejího milence. přičemž podle zpráv na nově měl snad ještě jednu milenku doma. ty vole, to nevymyslíš a mě se hned vybavila myslivecká reklama na kofolu, jakože když ji miluješ, není co řešit.

======

** update 12:05 začal jsem se učit na zkoušky, včera zavolal elektrikářovi a ještě musím nakontaktit řemeslníky. proces vyřízení hypotéky hotov a peníze včera odeslány. zvládli jsme to na jedničku. já si prostě furt myslím, že když jsou dva lidi normální a choděj normálně do práce, že zvládnou fakt hodně a můžou se mít dobře, i bez nějakých debilních keců.

mráz

** update 22:58 do prahy přišel mráz. je celkem zima. ráno sem se probudil s bolavou levou nohou a přeleženou rukou pravou. ale nechutně přeleženou a brnící. co sem dělal s nohou fakt nevim. zítra do práce a pomalu bych se měl zase začít učit na testy.

gestapo

** update 14:15 mám po obědě, venku pěkně zase chumelí.

======

** update 13:13 máme v práci elektrikáře, který nám montuje nový světla. během kecání jsem zjistil, že je z Kolína a že sme se narodili ve stejný nemocnici a máme v rodině učitele. no moje kolínská babka od fotra byla taky učitelka. takže opět došlo na debatu o nejznámějším kolínským rodákovi - Miloši Zemanovi. Znovu jsem slyšel historky, že jeho fotr, o kterým nikdy nemluví, donášel za války gestapu a mstil se lidem, kteří mu šlápli na kuří oko. Takže pokud někdo přemýšlí, po kom má Miloš chorobnou mstivost, tak skutečně ji zdědil po fotrovi. No mít fotra donašeče gestapa, tak jsem hanbou propadlej a chápu, proč je celoživotní Zemanova noční můra.

kalamita v praze

** update 09:51 v Praze po letech napadlo pár centimentrů sněhu a zatím drží. Je kalamitní situace, silnice nikdo neodklízí a jediný uklizený chodník jsem viděl před ředitelstvím VZP. asi znaj rizika...

donald trump v píči

** update 23:01 donald čůrák trump je v píči. zmrd dostal co chtěl. teď ještě poslat do prdele normalizačního komouše a donašeče stb andreje babiše. a bude kurva líp.

Sněmovna reprezentantů schválila návrh ústavní žaloby na Trumpa kvůli podněcování ke vzpouře.