Prújem: červen 2020

vyklízení

** update 10:46 včera sme byli s bráchou vyklízet ordinaci po tetě. já nevím, tohle hrabání v pozůstalosti a pracovním bordelu po klinický psycholožce bylo dost depresivní. jestli někdo žije v pocitu, že psychologové a nejen ti kliničtí musej bejt divný, tak rozhodně jsou. za prvý sem se dozvěděl, že i když měla možnosti, tak nešla do jinýho nájmu a raději byla tam, kde byla, i když se ji majitelé snažili dostat 30let pryč a vztahy měla na nože. nechápu, prostě nechápu, vždyť mohla mít kancl kdekoliv, hezčí a žádný osmdesátkový retro. já bejt její pacoš, tak se zblázním, kdyby mě léčila v prostředí, kde se zastavil čas a Husák. za druhý jsem viděl obsah její elektronický poštovní schránky a stačila mi první obrazovka, abych pochopil, že se jedná o velmi smutný čtení, kde pár dnů před poslední hospitalizací píše nějaký kámošce Míle, že je to na hovno, že má zničený plíce, kašle krev a je tak unavená, že nikam nedojde a kámoška jí odpovídala, že to bude dobrý. Ostatně i majitel kanceláře říkal, že tam někdy přespávala. no a za třetí sem zjistil, že volila okamuru a spd. tyvle, studovaná ženská, která viděla takovej kus světa, o kterým běžný voliči spd ani neslyšeli, protože na základních školách života se o nich neučí a volí sračku. já sem vždycky říkal, že voliči těhlech populistickej stran maj nějakej problém, kterej potřebujou na někoho hodit. a je jedno jestli se jedná o židy, cikány, negry nebo islámský migranty. jo, jaký si to uděláme, takový to máme.

zkurvený peníze

** update 13:09 ráno mi volala paní z jedný banky, že prej u nich měla teta nějakej zkurvenej fond, kterej mi nemůžou vyplatit, protože není uveden v dědictví. já bych se z toho posral, zkurvený peníze, ze kterej ani nemám radost, protože sem si je sám nevydělal. zejtra jedu řešit ordinaci.

smrdlavý ponožky

** update 23:10 včera sem posekal zahradu za barákem, uklidil byt, sebe a uvařil. dneska sem ve městě potkal v Bille nějakej sejra co fakt libově smrděl jak starý ponožky, tak sem ho koupil a nastouil s ním do autobusu mhd.

supové

** update 17:21 nejpodastatnější dnešní pracovní náplní bylo hrabání se ve vypisech tetina účtu, abych identifikoval kolik uniklo peněz. řeším totiž, že když jsme se jako supové vrhli na peníze, u kterých sme byli uvedený jako obmyšlený osoby, tak nám nedošlo, že do tý pojišťovny pořád potečou z účtu peníze a potečou do tý doby než dojdou nebo se zruší trvalej příkaz. jo. něco přeteklo.

chčije

** update 21:50 prodej zkurvenejch cenejch papírů nebude úplně jednoduchej, kominíka sem zvládnul a musí bejt rád, že sem si ho objednal na dnešek, protože v tuhle chvíli už solidně chčije. plus ještě nějakej pracovní a soukromej rachot, žádnej nudnej den.

tyvle středa

** update 22:19 je středa, voka by bylo třeba, ale mám zkurvenou pohotovost, takže si můžu mačkat akorát vředa, protože je zkurvená středa. tyvle, to byl dneska zase pracovní chaos. posranej účetní software, učení, telefonáty a už kurva nevim. potřebuju vážně dovolenou.

posraná hlášenka

** update 13:16 sem se ráno v 6 hodin probudil s potřebou chcát. Když sem vylezl a chcal, tak mi přišla posraná hlášenka. takže sem ji vyřešil a šel si na chvíli lehnout, což mi přineslo menší zaspání. takže sem vstal, šel vyzvednout na poštu doporučenej dopis, pak sem nakoupil u řezníka nějaký masný prasárny a šel do práce. V práci sem kurva pracoval a ještě řešil s bráchou schůzky v bance, kvůli prodeji zděděných cenných papírů. k tomu sem řešil odpad v Ledečku, dostal jsem kontakt na firmu, která sváží odpady a zaplatil obecní poplatky. Teď ke půl druhý a snad už budu mít klid.

kurva ledečko

** update 16:15 byl jsem o víkendu zase v Ledečku a fakt se mi kurva odtamtud nechtělo. Další příležitost budu mít za měsíc a pak na začátku prázdni. To je taková parád, když se ráno probudíte, prší a vy můžete z krytý terásky koukat do údolí, jak na vesnici chčije déšť. omg onanie