Prújem: červen 2020

pohotovost

** update 21:07 mám pohotovost a už nějakej tejden se učim. fakt mi z toho jebe. těším se na dovolenou ve své nové chatě.o vejkendu sme nachodili asi 11km prahou a je slušně vidět, že nejsou turisti. veškerý restaurace v centru obsazený ze třetiny, pivo nasadili levnější než u voka a žrádlo taky levný. nicméně během procházky sme podpořili kavárnu ve skautským institutu, protože tam měli pěkný a slušný ceny i před koronaprůserem a pěkně se tam o nás postarali na to, že je to hned vedle staroměstský radnice. no a večeři sme dali u voka, i když byl kuchař úplně na plech, protože mu čorkaři rozebrali zamčený kolo. jo, holt žižkov.

image

image

i tací žijou mezi námi

** update 12:06 no, v klidu si snídám, venku je vedru a mě se chce srát. před chvílí sem se vrátil z nákupu a pošty a bohužel sem měl srážku s méně inteligentníma občanama republiky.
1. přijdu na poštu a předeběhne mě nějaká stará píča. řítí se k pípátku čísel a napípá si asi tři čísla. já ji říkám, že se posrala, že takhle zdrží hromadu lidí a ta zasraná blbá kráva mi odpověděla, že nikoho nezdrží, že půjde tam, kde ji nejdřív na přepážce vyberou. když si u okýnka vyzvedla los, tak s debilním úsměvem odešla a všem hlásila, že nikoho nezdržela. a tak sme pak všichni lidi čekali, než přepážkama propípaj čísla bez lidí. kurva tohle žije mezi náma, já chci bejt tolerantní občan, ale s takovým zasraným matrošem nejde vybudovat ani komunismus.
2. vlezu do Alberta, v klidu si nakupuju a až u pečiva se předemnou zjeví nějaká mladá bílá frnda s mulatkem v kočárku. jako samozřejmě nechci nějak zabrušovat do rasismu, ale tahle blbá běloška vytahala do nákupního vozíku všechny pytlíky na pečivo a ještě se smála, že jich tolik potřebovat ani nebude. tak sem ji poděkoval a řekl, že doufám, že je bude potřebovat všechny a šel somrovat k obsluze pytlíky nový. no pak sem tu blbou českou bílou píču potkal u pokladen, samozřejmě ve vozíku měla haldu prázdnejch igelitovejch pytlíků od pečiva, takže sem si neodpustil debilní poznámku o pomatenejch krávách.

angina

** update 10:56 celý dny se učím, leze mi to na mozek a ignoruju realitu. dneska sem měl jet pomoct kámošovi se dveřma, ale volal mi, že se ráno probudil se škrábáním v krku, takže šel k doktorce a odnesl si anginu a antibiotika. vzhledme k tomu, že jsou u nás dovolený, já mám příští tejden pohotovost a nemám záskok, kdybych lehnul, tak zůstávám v praze. pičo, to mě mrzí, ale nedá se nic dělat.

něco jo a něco ne

** update 16:15 převod chaty na moji maličkost byl proveden. konečně jsem se stal maloměšťáckým pražákem se vším všudy. víc sem si k další životní etapě přát nemoh. nemyslím, že bych už něco změnil nebo vymyslel geniálního, tak mám aspoň rekreační objekt, kam můžu zmizet z civilizace.

======

** update 15:37 byl sem s bráchou v další bance, učím se a je to zkurveně těžký. zanedbávám kvůli tomu různý věci a něco jde a něco je v prdeli. kurva debilní život.

znouzectnost

** update 22:03 úplně náhodou sem navštívil koncert několika pankovejch kapel a na závěr sem si po kurva mnoha letech naživo poslech znouzi. mám rád jejich punkový básně. podle mě sou o krapánek lepší než visáči.

image

brejle pro čtení

** update 12:08 chtěl sem se dopoledne učit, jenže sem se k tomu nedostal. nejenže sem přijel do práce pozdě a šéf si toho všimnul, protože náhodou dneska dorazil kvůli nějaký schůzce, ale chtěli po mě zákazníci i nějakou práci. což mě nasralo, takže sem si zašel vyzvednout brejle. děsivý je, že sem si uvědomil po jejich nasazení na oči, že mám v klávesnici fakt zasraně hodně bordelu a na stole chlupy, který ze mě vypadaly.

negatif

** update 15:18 zítra to bude rok, kdy mě opustil můj chlupatej uštěkanej čumáček. byla to strašná děvka ze strašnic, ale stejská se mi po ní...

======

** update 12:54 kolega je negativní, tak je snad všechno v cajku. zkurvenej čínskej virus a zkurvený bolševici.

virus z wuchanu

** update 08:56 no zatím mi nikdo nevysvětlil, jak může být virus infekční v hospodách mezi 23-6h, že je musej provozovatelé v noci zavírat, nicméně chápu, že ve školním kolektivu se může koronavirus šířit i během dne.

Ředitel pražské školy má covid-19, ruší se výuka na druhém stupni. ano, kolega šel na testy, protože na tý škole má dost blízký vazby. fakt prdel....

retardova kápě

** update 20:18 solidně kape. vody spadla plná prdel. sem zvědavej, co to udělá se zahradou na chatě.

roušky v mhd

** update 13:31 včera solidně chcalo a já sem byl v hospodě. debilní vláda andreje babiše si stále trvá na oficiálním uzavření hospod do 23h. počítám, že asi mají prokázaný, že virus je škodlivej jen mezi 23-6h ranní nebo já fakt nevim, co je to za demenci. největší bizár včerejška sem zažil, když sem jel z práce domů tramvají číslo 26. protože chcalo a bylo dusno, tak sem si nechal roušku jen přes držku a nosem sem volně dýchal. ostatně je to trik spousty lidí. no a tak si tak v klidu sedim, z tramvajovýho reproduktoru vychází nějaký pískání a na želivskýho zjistím, že na mě řve tramvaják, že prej už asi dvakrát nebo třikrát říkal do mikrofonu, že si mám dát roušku přes nos a že si mám vystoupit. já sem čuměl jako puk, protože fakt ničemu rozumět nebylo, takže sem mu řek, ať to na mě nezkouší, že mám kurva předplacenou legitimaci na celej rok. chlap něco mručel a zmizel do svý řídící kukaně. potom následující asi 4 zastávky poctivě do mikrofonu hlásil, že vzadu sedí chlap, kterej nemá zakrytej celej obličej. jako fakt bizár, kolikrát nastoupí do emhádé ožralý ukáčka nebo houmlesáci ve špinavejch rouškách, který se hejbou vlastním životem, ale do nich se nikdo nesere.