Prújem: říjen 2019

nealkostředa

** update 12:31 včera sem jel celej večer nealko. vypadá to, že příští týden se budou slavit několikatery narozeniny, takže jich využiju a trochu se přiožeru. co mě teda zhnusilo včerejší pobyt byla přítomnost bejvalky, kdy se mi chtělo fakt solidně navalovat, zvlášť, když sem slyšel ty její posraný žvásty. Ne, systém ji neubližuje, za konflikty se systémem si může každej sám díky svý debilitě a naprostý finanční negramotnosti. Cosi blábolila, že se stydím a nechci ji ani pozdravit, ale já sem měl zase celou dobu před očima všechny její exekuce, všechny ty křivý scény, kdy nechtěla jít do práce a prudila, že peníze musí solit matka za zkurvený dětství, protože přeci peníze nejsou všechno a vždycky je někdo má. taky mi proběhly před vočima štěňata, narození psího čumáčka a chtělo se mi skutečně extrémně zvracet. fakt sem žil v dementní bublině. ženská má mít práci a normální vztah s rodičema.

opuštěný

** update 14:09 sem dneska v práci sám. viděl sem akorát svýho zaměstnavatele, kterýmu sem dělal kafe. jinak celkem hovno.

elektrika

** update 23:21 nejvýznamnějším dnešním okamžikem byl asi přepis elektřiny na mý jméno u mého budoucího rekreačního objektu. myslím, že po 25 letech v práglu se asi konečně stanu pražskou kurvou se vším všudy. s pražskou adresou v občance, s bytem v praze a rekreačním objektem, kam běžný pražáci zdrhaj před ruchem prahy. asimilace bude dokonána.

unavenej jako kráva

** update 18:37 měl sem náročnej víkend, během kterýho sem byl velmi společenský. jsem ale unavenej jako pes a zaplaťbug za dnešní státní svátek, který jsem mohl využít k úklidu bytu.

já sem kokot

** update 13:16 já sem fakt kokot. dneska sem měl naplánováno jít do ČEZu kvůli elektrice na chatě, domluvil sem si dopoledne pozdější příchod do práce a já sem zaspal jak čůrák. takže pokus číslo dvě příští týden v úterý.

libvirt

** update 23:26 zabil sem hodně času s libvirt a qemu. jen tak, protože mě to zaujalo a ještě sem neskončil. zítra za mnou přijede návštěva ze žižkova a nejspíš se zdrží přes víkend. venku je pěkná inverzní mlha, ostatně jako včera. do prahy přišel podzim.

miloš zeman je zmrd

** update 18:21 přišlo parte paní V, takže sem ho vyvěsil na domovní nástěnce. achjo, mě se po tom jejím pečení bude stejskat. a ty lívance... pičo, důchodci z baráku to ponesou blbě a sousedi si určitě budou chtít povídat. bába tady žila snad celej život. kolega mi v práci říkal, že sme u zákošů nahonili tento měsíc dost hodin, takže večer seru na práci a zbytek aktualizací odkládám na příští měsíc. to přežije.

======

** update 12:12 dneska sem dodělal zbývající položky z kalendáře pro tento týden, včera si ještě vyklikal jedno certifikování pro obchoďáky a český prezident měl nějaký vymrdaný kecy před poslanci. ne, že by mělo smysl je nějak blíž komentovat, ale fakt se těším, až ten zmrd chcípne a vezme ho čert.

Pirátská sprostota inspirovala Kalouska: Už víme, jak se oslovují Piráti. pirátský kokoti, to je taky parta tragickejch retardovanej dementů. já když někdy vidím, jak ty lidi myslí, tak mám furt pocit, že mnohým z nich by bylo líp u komunistů.

certifikace

** update 19:16 tak to s těma chybějícíma zkouškama nebude tak horký. daj se udělat přes net a tu nejžhavější sem střelil asi za 17minut. pokračování zejtra.

======

** update 14:17 ty vole, proč mám kurva pocit, že sem se narodil do národa naprostých kreténů a zmrdů, kteří mi chtějí zkurvit život? Kurva, mě bude 44 a fakt nejsem přesvědčen, že za rudých ksindlů bylo líp.

Dobře už bylo. Za komunistů, myslí si více než třetina lidí starších 40 let.

======

** update 13:24 přestože sem na kolenou kolegyni prosil, aby nám hlídala platnost vmware certifikací, stejně dneska přišla, že mám pár zkoušek zneplatněných a musím je znovu udělat. samozřejmě s tím, že minulý měsíc už bylo pozdě.

smrdí zmrdi

** update 14:23 pohotovost začala a mě čeká týden menšího stresu. ráno bylo inverzní, léto definitivně skončilo.

Skákání, mávání čepicemi nebo deskami aneb Odjezd prezidenta z nemocnice. Chcípáci z Hradu se snažili zabránit reportérům v natočení zdravého junáka. Miloš Zeman je hovno.

smrdí zmrdi

** update 14:23 pohotovost začala a mě čeká týden menšího stresu. ráno bylo inverzní, léto definitivně skončilo.

Skákání, mávání čepicemi nebo deskami aneb Odjezd prezidenta z nemocnice. Chcípáci z Hradu se snažili zabránit reportérům v natočení zdravého junáka. Miloš Zeman je hovno.