Prújem: prosinec 2017

nákup svítidel

** update 22:26 Dneska sem ráno jako správnej maloměšťák využil dovolené a vyrazil na půl jedenáctou do štěrbohol do obi, abych se podíval jak se ta sračka rozrostla o nový obchody, haly a jeden monstr albert. Potřeboval sem koupit svítidla do kuchyně a pokoje, aby mi konečně kámoš sundal objímky a dal něco estetičtějšího. objímky ale slouží taky dobře. čas sem zvolil dobře, lidí pomálu, ale i tak mě dostaly takový drobnosti, jakože na vozík jsou potřeba drobný, aby se dal uvolnit a použít. Už dlouho sem nebyl na pravým offline nákupu se všema jeho záludnostma. Ale musím říct, že mi dobře poradil chlap v opravně bot a kopírování klíčů, kdy sem chtěl u něj rozměnit dvacku na dvě desetikoruny a von mi řek, že drobný nemá, ale dá mi jako radu. Takže ten dobrý muž mi poradil, že stačí použít obyčejný klíč a vozík se dá taky získat. Klíčů mám plnou prdel, tak sem sundal jeden starej a odemk si vozejk.
do dvanácti sem měl nakoupeno a v půl jedný sem byl doma se dvěma taškama krámů pro svícení. odpoledne sem vypral prádlo, pořešil nějaký drobnosti a nejspíš udělal zase kurva hnusnej dobrej skutek, protože kolega místopředseda koupil flašku a nějaký dárkový balení pro bejvalýho předsedu, tak sme ho šli potěšit. No, po všech těch dohadech s mařkama myslim, že nás starej rád viděl. teda spíš slyšel, vzhledem k jeho nevidoucímu stavu. večer sem psal, bitcoin jede výprodej.

večírek

** update 15:43 Včera byl tradiční vokovečírek s garáží a dneska mám volno. úplně narváno nebylo, ale i tak příjemný si je poslechnout a zavzpomínat na pubertu. zítra jdu nakupovat. fakt musim.

vobyčejná sobota

** update 22:46 Dneska pohodová sobota ničím nerušená. Nakoupil sem, všude lidí jako nasráno, umyl nádobí, vyluxoval a pořešil nějaký drobnosti. večer sem psal a po očku sledoval bitcoin. 19k. obyčejná maloměšťácká sobota.

Současné dění směřuje k totalitní světovládě, hlásal Gott v roce 2001. Starý, ale furt dobrý a zábavný čtení. Ještě štěstí, že Kája nekandiduje na presidenta.

předvánoční sračky

** update 22:43 Dnes mi začala dovolená. Letos druhá, první byla před zahájením rekonstrukce odpadů a mýho bytu a nějak si zasraně myslim, že si ten tejden volna a hovna dělání zasloužím, protože letošní rok byl náročnej a v podstatě bych řekl i docela úspěšnej. Dořešil sem hromadu záležitostí a mám právo si pohonit ego. Večer sem psal, protože sem se potřeboval rozepsat a dostat zase do rytmu. posledních 14 dnů sem sraní brakových sraček poněkud zanedbával z důvodu alkoholu a takzvané společenské zábavy. Musim si taky poznamenat, že mě serou vyhnaný kuřáci z podniků, protože hosti z pizzerky vylezou na cigáro ze dveří a postaví se pod okna našich bytů, což by ani tak nevadilo, ale spíš problém je, že házej vajgly na zem a ty se fakt hromaděj až to hezký není.

======

** update 11:16 Přestože už nemusím řešit stresy a obavy z toho, jakej pronajatej byt mi kunda zase nadělí pod stromoček, není úplně všechno na světě v pořádku. Vracel sem se od zákazníka a rozhodl jsem se, že udělám nějakej menší nákup. Fajn, nejdřív sem se stavil v obchodu s úplatkama pro zvířátka, kde sem koupil největší sušenou kost jakou sem našel a hromadu všelijakejch pochutin pro podlézání psům. Následně návštěva trafiky a pak sem se stavil v lékárně pro nějaký vitamíny a obyčejnej paralen, čímž skončila ta pohodová část. Chci si koupit nějaký žrádlo a vlezu k řezníkovi, abych zase rychle vysmah, protože řezník a i ten další po cestě byl v obležení zasranejch důchodců a vystajlovanejch pražskejch matek s haranty. Pičo, když sem uviděl tu šílenou frontu, vlastně fronty dvě, rozhodl sem se, že na tohle seru a zejtra si raději k snídani udělám míchaný vajíčka a oběd si přinesu od vietkongů. Jako vládne v praze už hroznej chaos a jediný co bych si letos pod stromeček přál je, aby chcípnul zeman, ovčáček, mynář a nejedlý, k tomu by to mohl zabalit okamura a piráti s komunistama by mohli zase zalízt do těch svých pomatených nor. Zrovna tohle přání by se mohlo o vánocích splnit.

teď apokalypsa

** update 22:41 V podstatě sem dneska posloužil akorát jako děvka na telefonu a večer proflákal u počítače. chtěl sem chvíli psát, ale nějak to nešlo a v pravdě jediný vhodný závěrečný večerní zápisek je akorát jeden na téma "týden v tichém domě".
Si to tak kolem půl sedmý seru v poklidu na hajzlu, když tu najednou zvonek na dveře. Já zařvu "kurva momént", hodím na sebe odrbaný domácí hadry, abych zakryl holou prdel, uklidnim psa a otevřu dveře. tam stojí majitelé sousedního bytu na prodej s pravděpodobně mejma novejma sousedama a jestli náhodou nevím PIN k vstupním dveřím. Hned si samozřejmě všimnou, že sem tak nějak nalehko, tak sem jim řek, že sem zrovna seděl na záchodě, k tomu sem dodal PIN a rychle se rozloučil, protože sem byl ještě furt rozesranej. No, nějakej mladej párek, celkem solidně oblíknutej, dlouhoná bloncka, týpka sem nějak blíž nezkoumal. První co mě napadlo, že budou nějaký zaměstnanci korporátu, ale nepromluvili a furt nevim jestli nejsou třeba rusáci. Ale čert ví, se uvidí průběh. Mladej pár, startovací byt (za čtyři a půl mega minimálně) a za pár měsíců se uvidí, jestli si poříděj psa nebo dítě nebo oboje. Klasický schéma, buď a nebo. Už jen z toho důvodu, kdy mi nedávno došlo, že už sem dlouho neviděl dredatýho anglána z prvního patra a jak sem minulej tejden s kolegou místopředsedou nahlížel do tý amundsenky, tak z něj vypadl barákovej drb. Mařka ho vyhodila a rozvádí se. Frajer bydlí někde nedaleko, aby měl blízko k dětem. To jen tak k tomu nudnýmu maloměšťáckýmu životu v malém pražském činžovním domě.

======

** update 13:03 Solidní apokalyptickej stav. Sem rád, že většina společenských povinností už proběhla, protože chlastání strašně vysiluje a svým způsobem je úplně zbytečný, vzhledem k těm dementním stavům ráno. Teď mě konečně čeká návrat do starých dobrých maloměšťáckých kolejí.

půlka týdne

** update 13:21 Pičo, včera sem vyvenčil fenku někdy kolem devátý a v deset večer už sem spal jak mimino. Vim, že sem sjel osmej díl osmý série walking dead, kde trošku nečekaně zemřela jedna z postav, který se seriálem táhnou už od začátku, takže nějak předpokládám, že maximálně dojedou devátou sezonu a pak už jen díky za všechny zombie.
Vstával sem dneska v osum ráno, protože spánek sem měl po dlouhý době fakt tuhej. Asi mě zmohlo to chození po večírcích a hospodách. Dneska však znovu. Proběhla jediná velká věc, poslání něco přes 40litrů na účet, kam splácím od roku 2013 půjčku 200k, kterou bejvalka promrdala za 4 měsíce a dodneška nevim, v čem ten šílenej balík zahučel. Vlastně už to rozhodně vědět nechci, protože tímto dnem už nebudu každý měsíc během posílání několika litrů přemýšlet nad nesmyslem, ve kterým sem žil. Jako jestli někdo z vás má haranty a nechce, aby se zapletli s drogama a alternativním stylem života, čtěte jim z tohoto blogýsku, aby poznali, co je takzvaná alternativa a underground zač. V životě by mě nenapadlo, když sem v sedumnácti začal kouřit marihuanu a obdivovat alternativní svět, že ve čtyřiceti letech pochopím (to mám myšlení rychlosti světla, co?), že žít alternativu znamená žít jako absolutní retard, mít na krku hromadu exekucí, dluhů, zápisy v trestních rejstříkách, zasadně neplatit a k tomu mít dementní kecy typu "peníze nejsou všechno". Jo, teďka už chápu co to znamená žít ve lži a lhát sám sobě, protože po všech těch kundích zkušenostech, kdy čtyřicetiletá kunda prudí, že makat nepůjde, že cálovat musí matka, protože ji zkurvila život, fakt nemá smysl. A alternativní hospody jsou plný takovejch kund, který od patnácti let fetujou, melou hovna, že jakože si stačí vydělávat brigádičkama na jídlo, aby pak taková frnda o dalších dvacet let stále pravidelně nemakala a pořád čekala na prince, kterej hledá tu pravou alkoezo královnou, do který by nadšeně vrážel peníze na splácení dluhů a do údržby, protože alternativní letitý životní styl se prostě projeví nějakou devastací a škodama na organismu.

úterý ty vole

** update 11:18 Včera sem měl spicha s kámošem v hospodě, pěkně od šesti skoro do půlnoci. No byl sem solidně na már a dnešní ráno bylo krutý. Pokecali sme bitkoinech, počítačích a životě, hlavně o životě, protože v životě platí pravidlo, že umírají lidi, kteří by mladí umřít neměli. Zvláště blbý je, když je to příbuznej. Já nevim, tyhle události mě prostě vždycky donutěj zamyslet a připomenout si, že ezohovnama a alternativou se ohání kdejaká píča, která je nakonec průměrnější a nudnější než vobyčejnej maloměšták, kterej chodí do práce.
Takže přijdu dneska do práce a kauza odpaďák na hajzlu hýbe celým firemním přízemím. No já sem čuměl jako blázen, vlastně sem už od včerejška věděl, že odpaďák na hajzlu je nějakej promáčklej a neschopnej otevření, ale diskuse nabrala solidní grády. Jsme totiž tři mužský, který ten hajzl využívají a nikdo z nás odpaďák nezkurvil. Mě to fakt rozesmálo, protože někdo to musel bejt a výsledek byl takovej, že tři dementi tvrdili, že to nebyli. Sem si připadal jako na základce, kdy soudružka učitelka žádá, aby se přiznal debil, kterej zapíchl kružítko do tabule. A všichni mlčí a mlčí a mlčí. To je prostě tak, když otevřete ventilační okno a kolega začne po patnácti minutách prudit, že je mu zima a že by to okno měl někdo zavřít. Na poznámku, ať to okno zavře, jestli je mu zima, se vám dostane odpovědi "já sem to okno neotevřel".

Ceny bytů v Praze rostou i nadále. Na konci října zdražily o patnáct procent. Neverending story, kdo chce bydlet, musí máknout. Mě stačilo včera poslouchat ty rady v hospodě od expertů přes chudobu, že bych měl všechny bitkojny prodat, protože je to jasná bublina.

pohoda

** update 15:02 Jo, dostal sem v sobotu levně kilo sejra. Pohoda.

image

======

** update 11:43 Dopoledne sem přežil, ale musel sem telefonovat, protože mě sere byt v suterénu a frajer mi furt volá, že něco není dodělaný a druhá strana mi tvrdí, že je všechno hotovo. A mě tohle sere, že musím řešit. Popravdě řečeno, furt lepší řešit práce na baráku, než dementní píču a její každoroční dluhy a byty. Může bejt blbě, ale s ezoalternativní píčou bez práce je rozhodně nejhůř. Dneska zase hospoda.

Bitcoinové futures jsou realitou. První den +26%, prolomily dvakrát limity obchodování, likvidita jen mírná. Bitcoin samotný to ustál a roste. Bomba, bitcoin zpátky na 16k$.

scénář života

** update 23:00 Taky mi došlo, proč furt houkaj sanitky a hasiči. Napadly dva centimetry sněhu a do Prahy přišla první kalamita. Venku zima, mohla by bejt ráno menší skluzavka.

======

** update 20:13 No, v pátek sem večer zabil sledování nějakýho filmu s tomem cruisem, kterej by zcela nečekaně zase o drogách a v sobotu sem si udělal menších domácích prací, abych šel na večer do hospody. zejtra zase. dnešní odpoledne sem zabil s devatenáctou kapitolou svý brakový sračky, takže jestli to někdo náhodou čte, může zase promrdat poslední hodiny tohoto týdne.

I cemented my head in a microwave and emergency services came.. (nearly died). ty vole, diagnóza sfetovaný youtuber.

nocoiner - urban dictionary byl obohacen o další výraz.

Miloš Eman na sněmu hnědých hoven. Bez komentáře.

konečně pátek

** update 13:27 Přiznám se, že včera toho už na mě bylo moc. Někdy v půl jedenáctý sem se sebral a jel domů, vyvenčil sem psa, pustil televizi, kde zrovna běželo s Arniem Komando, ale piču sem viděl, protože sem se probudil až dnes ráno. V podstatě na jakýkoliv alkohol dnes seru.

Druhý život komunisty: Z agitátora, který hájil bití studentů, až do sněmovny. Proti ženě jsem použil obušek dvakrát, byl jsem ohrožen, řekl kdysi Ondráček. Předem varuju, že je to čtení, ze kterýho se vám bude chtít zvracet. Malý, ale přesto brutální vzhled do myšlení obuškový mlátičky.

Míra žije v souladu s přírodou. Chodí po Praze nahý, bydlí v křoví. Příběh pomateného ezoalternativce, který se rozhodl na společnosti pouze parazitovat.