Prújem: prosinec 2017

konec roku

** update 22:32 Zhruba od 18h duní nad prahou výbuchy legálních výbušnin a teďka kolem 22h to v okolí lehce polevilo, protože šli asi spát nejmenší haranti a zůstavaj jen ti starší, který se klepaj až nadrátovaný vylezou o půlnoci udělat brajgl.

Přibývá lidí, kteří nevěří vědě, ale žvástům o placaté Zemi, všímá si Jiří Grygar. Tak i u nás sou pomatenci placatozemci.

======

** update 15:20 Končí kunda rok a já nemůžu říct, že by byl špatnej. Jo, dost toho bylo na piču, ale víc se mi letos povedlo. Ne každej rok je k hovnu. Bolivijská duhovka je opravdu chilli nezmar, ostříhal sem ji a stejně na silvestra plodí.

image

vobyč sobota

** update 22:38 Dneska vobyčejná sobota, dodělal sem koupelnu, šel nakoupit, vyvenčil sem matku a udělal něco málo vzdálený práce v rámci práce. dopsal sem dvanáctou kapitolu a v tývce jede nějaká asijská píčovina, kde všichni vypadaj stejně a zrovna teď letěj na lanech nějaký magoři v černejch hábitech. po přistání na zemi klasická asijská vyvražďovačka, ve který se nedá poznat, kdo koho vraždí, protože vypadaj kurva stejně.

už pátek

** update 23:19 Pičo, to byl dneska den. Sice bez průseru, ale oproti všem plánům docela pracovní. Večer mě ještě zabil malíř s prosbou o radu ohledně notebooku a jedna společenská návštěva. A už je zase skoro půlnoc.

======

** update 00:02 No, myslel sem, že ještě vypíšu nějakej zvratek včera, ale už je kurva dneska. pátek. včera sem z práce vysmahl dřív, protože sem úspěšně dokonfiguroval novou vpnku a kolegyně zmizla už po obědě, navečer sem psal a někdy kolem půl devátý začla večerní šichta. sem totiž u zákoše vzdáleně aktualizoval vmware, widle, vsphere server a nepovedla se mi kerio pošta, páčto někdo propásl prodloužit licenci, která vypršela před 14 dny. jo a k tomu sem na přání u jednoho disku zvětšil na dvě kliknutí kapacitu o 40GB. k tomuhle je virtualizace fakt dobrá. pičo, to byl den.

škrtačka

** update 22:36 dneska škrtačka z kalendáře. já kdybych každej den nedělal zápisek, tak ani pomalu nevim co je za den. ona je středa, ale já si přijdu jako v pondělí, ale každopádně se mi podařilo koupit kupon do legitky pro příští rok, lidí celkem málo v dopravě, takže se dal výlet k nejbližší funkční pokladně na můstku přežít. jenom cesta metrem. ve vagoně pár turistů, dva páchnoucí houmlesáci a několik normálních lidí. den zabitej plněním úkolů, ne teda, že bych jel jak u pásu ve fabrice, to bych přeháněl, ale nenudil sem se. jo a dva lidi mi poslali mejla, kde mi děkujou za práci, kterou sem letos udělal pro barák. kunda piča mrdat jebat drát a nasrat.

flákačka

** update 22:20 dneska sem se probudil podle budíčku, kterej sem zamáčk a spal dál. někdy kolem poledního sem vyvenčil, dal snídani, obešel barák, opsal vodovodní stavy, napsal vlastníkům pohádku na jednu a4 o stavu majetku, uklidil byt, vytřel prach, přerovnal a srovnal lejstra, umyl podlahy, opečoval kytky a na koupelnu sem se už vysral, tu udělám až o vejkendu. zítra mám taky docela hromadu úkolů k vyřešení. prostě vánoční flákačka. jo a ten debil co sedí na hradě prej dneska v novoročním přednesu národu hrozil svým stařeckým vysychajícím pařátem, ale to sem nějak minul a ani mě to nevadí.

vánoční pohotovost

** update 22:45 Sváteční pohoda, žeru řízek se salátem, svíčkovou už sem sežral k obědu. Jo, svátky žrádla. Nic víc.

======

** update 15:57 Jsem zpět doma, protože dnes mi naběhla pohotovost. Ráno pěkně vstávání a v půl devátý sem seděl ve vlaku směr prágl. myslel sem, že pojedu sám, ale vlak se celkem zaplnil a k mýmu údivu jel na čas jak japonskej šinkanzen. a pražský emhádé taky na vteřinu. To se málokdy zažije.
Takže v půl desátý na mě kolega hodil pohotovost a mě naběhla povinnost. Dneska veget, od zítra práce, mám v kalendáři hromadu položek od odečtu vody, přes nachcání tradičního vánočního dopisu vlastníkům až po nějakou zkurvenou práci od záloh, přes konfigurace a aktualizace widlí a vmware u zákoše. Dvacátý díl dýlerů je hentu.

spejs dýlers - vánoční mikrospecijál

** update 20:00 "Můj vůdce, kdo je to ten Ježíšek a proč na něj čekáme?" zeptal se Kokot Kapitána Blázna, který byl zaneprázdněn pozorováním nahých prostitutek v podniku u Bobbyho kdesi v Nové Havaji.
„Ty vole, Kokote, si děláš prdel, ne?“ zasmál se Blázen.
„Můj vůdce, nedělám,“ odpověděl Kokot.
„Ach ty vole, Ježíšek je šéf Santy Klause a byli prvními dýlery v dějinách lidstva. Kdo myslíš, že v biblickejch dobách pěstoval a dýloval hulení? Ježíšek a Santa Klaus,“ řekl Kapitán.
„A ten třetí? Svatej Mikuláš dělal co?“
„Kokote, ten s nima začal podnikat, ale velmi brzo se trhnul, protože zjistil, že drogy se maj prodávat nejen o vánocích.“
„Šéfe, to někdo chtěl prodávat drogy jenom o vánocích?“ udivil se Pong, který právě přišel s plným tácem perníkových krystalů.
„Pongu, všechny začátky sou těžký a prvním dýlerům trvalo, než si uvědomili, že poptávka by mohla být po celý rok a nejen v době význačných svátků.“
„Šéfe, to mě by teda nenapadlo,“ rozesmál se Pong a natáhl kurva lajnu.
„Kakapitáne, uuž sosou tatady,“ přiběhl Frank a mával rukou směrem ku dveřím.
„A je to tu,“ zvedl se Blázen z pohodlného houpacího křesla, zapálil čerstvě ubalené brko a šel ven.

Před barem už bylo docela srocení, palmy ozdobené vánočními ozdobami dodávaly celé akci správnou atmosféru a Karlos, Jack, Doktor, Urgha, Mozeček s Mazlíčkem netrpělivě sledovali prosluněnou oblohu. Blázen s Pongem, Kokotem a Frankem se k nim přidali, vyndali z chlaďáku orosené lahváče a pozvedli hlavu.
V dálce na obzoru se objevil velmi tmavý oblak a započala znít jakási démonická hutná hudba, která velmi blízce připomínala starý dobrý grindcore.
„Xo xo xo xo…,“ přibližoval se temný smích a z oblaku vyletěly jakési rudě červené sáně tažené zombifikovanými soby s rudýma očima a chrlící oheň a dým z nozder.
„Každoročně přiletí s parádním divadlem, je to sice furt stejný, ale pokaždý zanechá dojem,“ konstatoval suše Bobby a sebral Bláznovi brko.
„Nojo, má to vymakaný do detailu,“ odpověděl Blázen a začal balit nový.
Přidalo se hřmění a objevily velké blesky, hudba zesílila na maximum, až rvala uši a trhala mozky. Strašidelný povoz přistál před barem a všechno utichlo.
„Tak sem tady zase, zmrdi zasraný, xo xo xo,“ vystoupil vousatý shrbený stařec, s hrubýma bezdomáčskýma rukama, oblečen ve špinavým kabátě, který byl kdysi nejspíš červený a celý smrděl po chcankách a hovnech.
„Santa Klaus,“ špitl Karlos.
„Kunda, kde mám hulení?“ ozval se druhý hlas.
„Tady pičo,“ odpověděl si ten samý hlas a ze saní vypadl trpaslík v červeném oblečku.
„Ježuch je pěkně našrot,“ rozesmál se Blázen a upil z piva.
„Taky tě rád pičo vidim,“ objal ho Santa Klaus a pořádně poplácal po zádech.
„Hergot, moch ses taky kurva převlíknout, smrdíš jak hovno,“ řekl Blázen.
„Nojo, kurva, jakobys nevěděl, že mám za sebou už pořádnou chlastačku. Než objedu všechny známý bary, vyndám se, ty vole.“
„Klasika jako každej rok, tak pojďte dál, mejdan už je v podstatě v plným proudu,“ usmál se Blázen a šel zpět k Bobbymu do podniku.

Vánočně nazdobené konopí stálo v květináči na barovém pultu a Bobby rozsvítil ozdoby v podobě jointů, šlukovek, velkých průhledných krystalů a psychedelicky zmalovaných houbiček.
„Vážení kamarádi, protože Ježuch a Santa Klaus právě dorazili, je čas zazpívat nějaký koledy. Kapela nechť začne hrát,“ řekl Bobby stojící na klubovém pódiu a čekal, než hudebníci vyloudí první tóny. Začal zpívat a postupně se k němu přidávali další pěvci.

Jak jsi krásně sfetované, vprostřed sraček vysmažené,
před Tebou my poklekáme, fety své ti dáváme.

Já ti nesu dva gramíčky, by zahřály tvé údíčky,
já zas trochu péčka, by kvetly tvá líčka.

Já ti nesu veselého beránka ze stáda svého,
s ním si móžeš šukati a nechutně žertovati.

A co my ti, nuzní, dáme, fetovati co nemáme,
my si aspoň zašukáme, fajfky trávou udusáme.

Pastuškové šukajú, zvuky šlukování sa rozléhajú,
krásně tráva voní, všéci prozpěvují.

Měj se dobře, Ježuchu, přespanilý duchu puchu!
S tebú sa ještě nelúčíme, zítra znovu zafetíme.

blíží se kurva ježíšek

** update 17:03 Dneska klasický maloměšťácký den na malé vesnici. Sežráno všechno, co se dalo sežrat, pokec s příbuznejma a procházka po dědině se psem. Docela dost lidí vyšlo v dnešní den ven a vesničani sou zvyklý se tady zdravit i na ulici, čehož z prdele velkoměsta zvyklej nejsem. Maximálně tak v baráku na schodišti.

Propadli Účtenkovce. Rozdělují nákupy, vybírají koše a s účty i kšeftují. Další pojednání na téma "debilové mezi námi".

V Zimbabwe vrátili půdu prvnímu bělošskému farmáři. Svět se posral, negři vracej bělochovi půdu a ještě ho vítaj. No, jen aby zase nepřišel jinej negerskej diktátor...

Řidič tramvaje, která se v Praze srazila s jinou, měl pozitivní test na pervitin. Ale, ale, vysmaženej tramvaják...

výlet

** update 18:13 Vysmahl sem z velkoměsta na venkov. Návštěva příbuzných a spaní v klidu, míru a hlavně tichu. Vánoční sračky pod stromeček nakoupeny. Už nemusím řešit permanentně zadluženou kundu, neřeším její pronajatý byty, exekuce, pokutičky za ujetí od nehody nebo nedejboze zjištění, že kunda je celostátně hledaná. Taky vlastně ani už nemusím poslouchat kundí nesmysly s kým vším bych mohl šukat, jo je to hrozný, když vám kunda předhazuje cizí frndy a je to stejně k nasrání, jako když vám kunda vykládá o svých milencích v kostarice, švajcu a nebo furt mele dokolečka o nějakym kokotovi, kterej měl víc rozumu než já a deset let nedal. Takže už mám silně ujasněno, že když frnda mele hovna o frajerech, který šuká, tak to pro mě znamená, že mám co nejrychleji zdrhnout a nezabejvat se jí, ani kdyby měla píču s vodotryskem. To nechápu, jak sem mohl ze začátku vydržet a mám takovej divnej pocit, že mezi kundama z alternativy a undergroundu je to nějaký normální šukat víc kokotů a ještě se tím chlubí, aby každej kokot jasně věděl, že není jedinej kokot v mrdníku. Protože tedy žádná taková pizda není v dosahu a nehrozí promrdání finančních prostředků, využil sem předvánočního vyprodeje bitkojnu a svezl se na vlně úspěšných. Dobře prodáno, ještě líp nakoupíno a už mám vymyšlený, co všechno si koupím. elektrická trouba, litinový nádobí ze švédska, stůl a pár židlí. Jo, život je fajn a štastný a veselý, vohnouti.

poslední chlast v roce 2017

** update 22:30 Tak ještě nějaký poslední panáky proběhly s návštěvou a tím opravdu definitivně letos končím, maximálně pivo po obědě. v tývce jede nějaká sračka s willisem, večer se hodně krátí a bitkojn vyprodává.
co by asi stálo za zaznamenání je jen to, že sem předevčírem potkal chlapa, kterej prodával byt a on mi doplnil můj odhad z minulýho týdne. Tak ten byt za čtyři a půl mega koupil nějakej frajer jako investiční byt a ti dva, který sem viděl sou jeho noví nájemníci. Budou mít prej psa, ale malýho. Mladej párek s malým psím uštěkaným šmejdem. Aspoň něco sem odhad dobře.

======

** update 12:25 Včera sem byl naposledy popíjet alkohol v tomto roce. Dopoledne sem začal pěkně točenou plzní v práci, kde jsme přebrali nějaké ty vánoční balíčky s alkoholem a obálkami, sežrali hromadu chlebíčků a pokecali. Někdy kolem půl druhý sem si šel na chvíli lehnout, abych srovnal stavy a na večer sem šel do hospody, kde sme se sešli v bídném počtu, takže sem se dorazil znova pivem, řízkem a tlačenkou. Další chlast až v novým roce.
Dopoledne sem šel vyřešit poslední dárky, dokud bylo ještě málo lidí ve městě a před obědem sem dorazil domů. Letošní rok byl hodně dobrej, vyřešil sem hromadu věcí a můžu konečně pokračovat s čistým štítem.

Neuvěřitelná bitka v trafice. Vzpomínáte na máslo? Tak tentokrát šlo o časopisy!
Prodeje stíracích losů trhají před Vánoci rekordy. Lidé je dávají blízkým pod stromeček. Lidi sou schopný utratit hromady peněz kvůli pár drobnejm. Přičemž prostě stačí chodit pravidelně do práce, ujasnit si na co mám a na co nemám a přestat mlít hovna o tom, že peníze nic neznamenaj, protože jejich cena je úměrná námaze a mentálnímu výkonu, které byly do práce vloženy. Aneb proč platit, abych zase utřel hovno, když je tu bitkojn.