Prújem: prosinec 2016

se mě nezbavíte

** update 15:23 Hnusnej a zeblitej novej rok pěkně všem vinšuju. Já už mám první pivo a první rumy za sebou, teď se musím jen pokusit ohlídat kuřecí rizoto, abych měl zejtra co žrát a vy si početli něco hoven a sraček v množství převelikém ve stejně hnusném roce, jako byl tento. Mě se jen tak lehce Internet nezbaví.

image

poledne

** update 22:41 Bomba, dneska sem se probudil v poledne, a to sem ani nepařil. takže procházka, dát kuře do trouby a pověnovat se drobnému uklidu. Z kuřete sem sežral to nejlepší, stehna a kus prsa, zbytek zejtra skončí v rizotu, který se v neděli po pařbě bude hodit. s hromadou parmezánu a okurkou, pohoda, klid a héráček. venku je pod nulou a dost sem četl. co jinýho, než vlastní nesmysly.

Špatný předvánoční vtip! Ožívá překladiště v Malešicích. Něco mi vymejšlej za kus za rohem.

mráz a led na loužích

** update 22:52 Pohoda, odpočinek, vstávání v jedenáct, praní prádla, drobný úklid, hromada čtení vlastních sraček. strašná práce, kterou by nikdo nechtěl dělat. venku je pod nulou, louže sou zmrzlý a auta vymrzlý. zejtra pátek, klidu svátek.

zpět

** update 22:56 Byl sem si na Průběžný v řeznictví nakoupit, dozvěděl sem se, že hostivařskou pekárnu majitelé prodali i s recepturou nějaký jiný pekárně. no já sem si všimnul, že ten chleba je krapánek jinej. to bych fakt sral. a moc bych toho nechtěl, malýho pekaře a malýho řezníka. já snad pro chleba začnu jezdit na karlák do pekárny ve václavský pasáži, jestli tam ještě teda je. zejtra mě čeká nějaká práce pro barák, opsat vodoměry a tak.

======

** update 16:46 Zase zpět v civilizaci. Je teplo, chčije, sem nachcípanej a brambory se vaří. Miloš, jako náš president, mlel nějaký hovna a cyanogenmod skončil. Včera mi do počítače gentoočko poslalo nějakej blbej ebuild gcc, takže po jeho přeložení přestal jaksi fungovat. No vyřešil sem to až po pár hodinách, protože sem nebyl jedinej. jinak pohoda. bitcoin se posral, 930$

vánoce

** update 21:36 Nešťastný a smutný, zmrdi a vohnouti. To vám přeje UFO

garage

** update 21:36 No, poslední příprava před příchodem Ničitele světů vykonána, oběti mělce zakopány a kříže obráceny. Pokud to dobře dopadne, zejtra přijde na svět naprostej blázen, říkali to tři pocestní, který sem nepotkal. Takže věřte nebo nevěřte, jak chcete.

jinak normální maloměšťácký odpoledne, propustili nás ve dvanáct, takže sem udělal pračku, umyl sebe, nádobí a trošku poklidil. prostě normálka, kdy se nemusím stresovat katastrofama.

======

** update 10:30 No, musel sem do práce, protože mi bylo slíbeno, že když se tu ukážu mezi desátou a dvanáctou, že po dvanáctý půjdem domu. Já jsem včera říkal, že je to zbytečná pruda a že sme si mohli udělat celofiremní homeoffice, ale to prostě nevysvětlíte. Inu co se dá nadělat, včera u vystřelenýho voka proběhl vánoční večírek pro zvaný, kde sme pili pivo, žrali chlebíčky a k tomu nám tradičně zahrála Garage s Ducháčkem. Jo, proč bych měl chodit jinam do jinejch podniků, když tady dostanu fakt servis od á až do zet. No a navíc, když slyším Garage, tak se vrátím o dvacet tři let zpět a sem rád, že už mi není posranejch sedumnáct. Teď se mám fakt dobře a žiju v blahobytu. Koncert dobrej, s kumpánama prdel a o půlnoci sem byl doma. Nechal sem zase odvýst sousedem, kterej jel rita a navíc sem se dozvěděl, že je z něj taky předseda společenství. konečně to posraný LBD u nich v baráku přestalo blokovat vznik společenství. Jo a přišla mi faktura za elektriku, taky megapřeplatek. bitcoin 905$.

image

vostrej mejdan

** update 11:43 Včera to bylo vostrý, fakt vostrý, královsky jsme si užili, pomatuju si becher, morgan a zacapu. Becher fujtabl, morgan se dá, ale normální rum je normální rum. Už nechci tvrdej vidět do silvestra, jo udělal sem rezervačku na silvestra, tak sem zvědavej, jak se budou frajeři štamgasti tvářit, až zjistěj, že u kamen je to už naše. Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Dneska možná koncert, zejtra doufám, že už budu doma. No zaspal sem dneska solidně. Cestou do práce sem viděl chlapa bez nosu. bitcoin se posral, 870$

Z pražských narkomanů se stali znásilňující migranti. Video už řeší Chovancovi bojovníci s hoaxy. Jo, prostě debilové na facebooku by udělali migranty i z neandrtálců.

alkohol

** update 13:29 Tak, každoročně jediný den, kdy jsem v práci tak nějak našrot, protože jedem alternativně undergroundový systém spočívající v požívání alkoholu už od rána. Jo, jsem rád alternativec jen o dovolený, ale jednou ročně vyjímka snad nikoho nezabije. Večer hospoda. bitcoin 810$.

hotovo

** update 22:21 Hotovo, definitivně hotovo. Už mě žádný úkolu nečekaj, pravda chtěl sem dneska mít poradu výboru, ale to už je dávno zrušený, protože kolegyně je v berlíně a kolega někde pryč, doma tma a nebere telefon. přesunuto na nový rok. nečekám žádný katastrofy, nečekám žádný průsery, maximálně nějaký maloměšťácký, který se stávaj normálním lidem. načal sem padesátistránkovou kapitolu a žeru křupky. moje podvědomí mi říká, že už se mám dneska vysrat na internety.

Legendární Mazačka jezdí Prahou a vozí anděla. Sledujte v přímém přenosu. Dneska sem ji viděl, docela prdel.

Všichni se skrývali a báli o život, turecký fotograf riskoval a fotil dál. Kvůli fotce cokoliv, v době internetů je těžký prorazit. psaním vo čůrácích, kundách a jinejch sračkách si dneska už nikdo nevydělá. ale v podstatě hnusná zábava to je dobrá, ale reklamu tomu dělat fakt nehodlám. porušil bych veškerý pravidla tohodle blogýsku a porušovat pravidla se nevyplácí.

Jo a musel sem si nainstalovat aplikaci "Bez Andreje", protože sem si koupil nějaký škvarky a fakt sem si nebyl jistej doma. (Aplikace „Bez Andreje“ když (ne)chcete nakupovat od ministra)
Jinak v ledničce mám hovno, ale naštěstí není Andrejovo.

======

** update 15:09 Rumíci dorazili a dělaj mi na stole radost, presidente, diplomatico a don papa. s těžký srdcem jeden dám bratrovi, ale svět se neposere a rum poteče proudem dál. jako jsem rád, že jsem se dožil věku, kdy konečně můžu začít už něco pít, protože ten výběr všelijakejch hnusnejch tuzemáků, božkovskejch lepihubů a divnejch syntetik, ze kterejch se míchaj vodky a jiný levný sračky třikrát přepalovaný, mě fakt dorážely. já vim, jsou to naše český sračky, kontušovky, borovičky a pražský mrdky, ale ne všechno, co je český, se dá s chutí a radostí pít.
taky přijela šéfovo milenka, měla pěkný auto, sice nějaká ojetina z dovozu, ale solidní. Tak sem s ní chvíli hodil řeč, přeci jen to byla chvíli moje kolegyně a je to dobrá baba, ví co chtěla, ví co dostala, ví co má a dělá to co má. jak říká šéf, když se člověk stane finza, všechno je v pohodě, kundy to poznaj a když je chytrá, tak toho nezneužívá, protože se pak má jak v bavlnce. Ale to taková kunda musí umět počítat, hospodařit a nesmí na chlapa řvát, protože zařve jednou a je znova na začátku s holou prdelí. Jo, a to sem psal, jak sem vymejšlel, že bysme mohli s bejvalkou koupit auto? určitě jo, akorát prvních dvěstě litrů skončilo někde v nějaký píči a z druhejch dvěstělitrů, který dostala, když sem ji poslal definitivně do prdele, si frnda koupila auto a ještě se přijela pochlubit, abych asi viděl, jak se správně věci pořizují, protože šetřit a být chvíli skromej, je takový zasraně smrdutě maloměšťácký. Byl to slušnej výjeb na závěr vztahu. No jestli znamená, že chlapec se stane mužem v okamžiku, kdy pošle doprdele kundu, tak ano, to se jí povedlo... a jako bonus k tomu sem získal představu, co rozhodně nechci a na co už nikdy nevlezu.

Vhled to hlavy komunistický svině a mlátičky z národní třidy bolševika ondráčka. Jako nevim, ale možná by stálo za to, pověsit demokraticky pár komunistů na kandelábrech, protože to sou takový rudý zmrdi a svině... klikat na vlastní nebezpečí

======

** update 12:15 Tak, konečně hotovo. Teď už nabíhá vánoční režim, ve kterém zbývá poslední úkol. Jít vyzvednout objednaný rumy. Drobné dárky pro příbuzenstvo vyřešeny, brácha dostane flašku nějakýho normálního chlastu a pohoda, láhev za pár stovek. To je prostě tak, když člověk na konci roku sbírá smetanu z plodů své práce.
Dopolední práce byla pruda, kdy sem koukal v jedný bagetérii kolegovi přes rameno a snažil se zadržet smích, abych nekomentoval kabeláž, která byla fakt příšerná, že ani doma byste něco takovýho nesnesli. Hlava mi to nebere, prodejna relativně vyvoněná, ale aby investoval majitel pár litrů do normální kabeláže to ne, tak je všechno zamuchlaný a síťový prvky jsou nejlevnější mrdky z alzy. Jo, dokonce sem viděl i jeden Ovislink wifi ap, který se v čechách snad už ani neprodává. Pak sme jeli vyzvednout dárek pro šéfa, který spočíval asi ve 30 lahvích povětšinou bílého vína a v rámci čekání sem s kolegou řešil kundy. On už má vychováno, jeho žena normálně maká a mě se vyptával, jestli jako máme i po rozchodu normální stav, takže sem mu musel vysvětlit, že se s ní nestýkám a ani stýkat nechci, protože to bylo jedno velký šílenství. No, jako lidi sou zvědavý, ale já nemám koule jim dát odkaz na deníček, protože reklamu si dělat nechci a popravdě řečeno, je mi docela trapně, když musím vykládat o jistých detailech našeho soužití. Takže vynechávám co se dá a pak vlastně není co říct, aby si o mě nemysleli, že sem fakt píča bez koulí, takže aspoň přihodim historku o VHS videu, to většinou lidi pobaví, protože přeci jen v roce 2015 pomalu 5x přeplatit cenu cenu toho krámu, kterej nikdo nikdy nepoužil, to pobaví. Jo ty vole, jen proto vidět ten výraz v ksichtech lidí, tahle story úplně stačí. Jinak další sračky budu psát až večer.

Dalíkově expřítelkyni hrozí stíhání za krácení daní. Nepřiznala 6,5milionový dar, o který se s lobbistou soudí. Jo, kundy a prachy, vo který nikdy nejde. Rád bych si příští rok koupil malej trezorek na peníze a dokumenty, pro případ tragédie, že bych čirou náhodou potkal zase nějakou krávu, protože už nikdy nechci jet nějaký posraný společný hospodářství, natož nějakej společnej účet, což byla píčovina a dneska už vím, že to nefungovalo ani mý matce a fotrovi. A trezorek je jediná možnost, jak kundě vysvětlit, že prachy sou, ale ezotericky jaksi nejsou všechno, proto k nim nebude mít přístup, dokud já neřeknu a nedám. Holt si bude muset vydělávat sama na kundí nesmysly.

25let

** update 22:29 Dopoledne sem se dobře nudil, byl sem v práci ze techniků skoro sám, je to vidět. recepční byla na vejletě ve Vídni a já marně čekal na vůz české pošty, který měl doručit balík, pak ještě měli dva balíci, ale ti taky nepřišli. takže sem dělal otevírače návštěvám, který chodily na vedení, kde se rozdávaly připravené tašky s prezenty. kalendáře, vína, rumy, trička a tak, klasika. odpoledne sem dělal to samý, ale abych nepsal emoční sračky, věnoval sem se čtení svýho vlastního díla a mezitím se zdravil s různejma zajmavejma lidma, kteří stále přicházeli, většinou chlápci ve věku mýho šéfa, sem tam otec nějaký televizní hvězdičky a tak. úplně jinej svět lidí.
zejtra naposledy tenhle rok brzo vstávám, ve středu bude jedinej den, kdy se připíjí v práci na poradě, neb bude závěrečná každoroční besídka, pak se asi půjdu vyspat, večer k voku a ve čtvrtek je prej vánoční mejdan, takže se půjdu podívat možná na koncert a v pátek odpoledne, nejpozději v sobotu ráno, pryč na pár dnů od rychlýho internetu.

no, jako je mi případně líto psychiatrů a různých fanoušků psychologie, pokud to tady čtou a jsou to třeba nebohé ženy a dívky, ale nic se s tím asi nedá nadělat. emoční výlevy si zapisuju už kurevsky dlouho a ani s tím nehodlám přestat, takže co se týče případných zpracovávaných analýz, ufoví co vám vyjde. nesmysl, protože tohle sou čistý emoce a až začnu zveřejňovat, co sem za poslední už skoro dva roky napsal, to se poserete. to už je naprosto promyšlený a jestli z níže uvedených linků, který sem si za dnešek uložil v záložkách, máte pocit, že svět se řítí do totální píče, tak až si dočtete mý veledílo, budete vědět, že v píči už sme dávno všichni. a to nebudu muset brát do ruky zbraň, volant, ale postačí úplně dobře nabroušená mysl, ostrá klávesnice a bezpečný úložiště.

Změna u maturity. Povinná matematika bude jen pro gymnázia a lycea. Svět se zbláznil a posral, někdo bude chtít po děckách, aby měly papír na to, že umí trojčlenku a tím pádem zvládnou domácí hospodaření. Jo a taky se možná dozvědí, že nulou nelze dělit. To nikomu nemůže uškodit, já maturoval taky z matiky a k tomu z fyziky. jo a jako bonus pátej předmět počítače. Byli jsme ve třídě dva, kdo sme dali pět maturitních předmětů, protože ty kompy byla fakt megabrnkačka :D

Odsouzená Mojsejová: Seděla jsem nevinně! Napráskám ty, co mě tam dostali, včetně Mojseja! Velekunda se chce mstít velečůrákovi.

Vrchní soud v kauze Rath smetl ze stolu policejní odposlechy. Jsou nezákonné. Ty vole, voni mu vrátěj snad i ty vína s penězma.

Ruský velvyslanec podlehl v Ankaře atentátu. Ty vole, tureckej bordel. Vražda v přímým přenosu, takže se máme možnost podívat díky digitálním technologiím vrahovi přímo do ksichtu.

Nákladní vůz vjel do davu na vánočních trzích v Berlíně, zemřelo několik lidí. Podle policie šlo zřejmě o atentát. Tak to je už vostřejší maso. Je vidět, že se blíží tradiční křesťanský svátky lásky, míru a klidu.

Žije 2 000 metrů pod mořem a má penis na čele. Oceánologové odhalili totožnost chiméry z videonahrávky. No a teď si představte, že se ráno probudíte ne jako brouk, ale jako obyčejný člověk a máte čůráka na čele.

======

** update 11:57 Společnost, pro kterou dělám, letos oslavila 25let fungování na trhu. Majitel, můj ředitel a současně zaměstnavatel je přesně ten typ člověka, který se vrhnul na podnikáni hned po převratu. Pro mě je ctí dělat pro něj již 14 nebo 15let, kurva ani už nevim kdy, ale nastoupil jsem krátce po civilce, po krachu firmy, pro kterou jsem tehdá dělal. Přes všechno píčování retardovaných kund, že prachy nejsou všechny, že mě můj šéf platí málo a že nemám koule, abych z něj tahal peníze pro zbytečný kapely, přes všechno kundí řvaní, že se prachy nevrací, tak díky svýmu zaměstnavateli už skoro deset let splácím hypotéku, zaplatil jsem hromadu dluhů po retardovaný kundě, kde mi láska bránila pochopit, že když má kunda hromadu exekucí a navíc se dostane za jejich neplacení až do celostátní pátračky, tak je nesmysl s někým takovým žít a fungovat. Vypilo se hodně rumů, piv, vyfetovalo něco málo omamných jedů a sežralo několik stejků a já mám po těch letech poslouchat prudy kund, který si daly první jointy a lajny ve 14 letech a od tý doby se nezastavily, protože si myslej, že jim je furt patnáct. che. bez práce nejsou koláče. a taky přemejšlím, že to bude brzo 17-18let, kdy makám a odvádím nějaký daně, protože na chlast, zábavu a drogy si člověk musí vydělat. Jo, asi jo, tím že chodím takhle dlouho do práce, sem hovno mánička, hovno underground a lecjaká kunda by řekla, že sem si nic neužil, ale já si myslim celkem opak, protože mám fakt příjemnej pocit, protože nejsem na nikom závislej, závazky plním a na živobytí si dokážu vydělat.
Taky musím říct, že po čtyřícítce je jasně a zřetelně vidět, jaký kdo vedl životní styl. Životním stylem s fakováním práce, mletím hoven o smyslu chrousta, permanentní zábavou, se spousta lidí propracovala k třesu rukou a nutnosti pít každý den alkohol a podřídit mu celej svůj život. Osobně si taky myslím, že čím později se mladej člověk vrhne na drogy, tím udělá líp. Před dvaceti lety sem znal jenom samý vysokoškoláky, kteří experimentovali s drogama, ale dneska, to je samej třicátník, kterej si poprvý vysmažil rypák ve čtrnácti a je to na nich dost poznat. Lepší je samozřejmě s jedama nikdy nezačít, ale když se musí, tak čím později tím líp, protože relativně normální člověk by měl mít po osumnácti letech života základní návyky, minimálně takový, že ráno vstane a de do školy a nebo práce. Ale průser je, že fetování je snadný a je to větší zábava než práce nebo studium. A teďka po dvaceti letech je to už vidět. Osobně si myslím o lidech, kteří ve čtyřiceti nejsou schopni pokrýt základní minimum povinností vůči tomuhle socialistickýmu státu, kde zhebnout na ulici dá práci a doktoři makají pro všechny skoro zadarmo, že jsou to normální idioti.