25let

** update 22:29 Dopoledne sem se dobře nudil, byl sem v práci ze techniků skoro sám, je to vidět. recepční byla na vejletě ve Vídni a já marně čekal na vůz české pošty, který měl doručit balík, pak ještě měli dva balíci, ale ti taky nepřišli. takže sem dělal otevírače návštěvám, který chodily na vedení, kde se rozdávaly připravené tašky s prezenty. kalendáře, vína, rumy, trička a tak, klasika. odpoledne sem dělal to samý, ale abych nepsal emoční sračky, věnoval sem se čtení svýho vlastního díla a mezitím se zdravil s různejma zajmavejma lidma, kteří stále přicházeli, většinou chlápci ve věku mýho šéfa, sem tam otec nějaký televizní hvězdičky a tak. úplně jinej svět lidí.
zejtra naposledy tenhle rok brzo vstávám, ve středu bude jedinej den, kdy se připíjí v práci na poradě, neb bude závěrečná každoroční besídka, pak se asi půjdu vyspat, večer k voku a ve čtvrtek je prej vánoční mejdan, takže se půjdu podívat možná na koncert a v pátek odpoledne, nejpozději v sobotu ráno, pryč na pár dnů od rychlýho internetu.

no, jako je mi případně líto psychiatrů a různých fanoušků psychologie, pokud to tady čtou a jsou to třeba nebohé ženy a dívky, ale nic se s tím asi nedá nadělat. emoční výlevy si zapisuju už kurevsky dlouho a ani s tím nehodlám přestat, takže co se týče případných zpracovávaných analýz, ufoví co vám vyjde. nesmysl, protože tohle sou čistý emoce a až začnu zveřejňovat, co sem za poslední už skoro dva roky napsal, to se poserete. to už je naprosto promyšlený a jestli z níže uvedených linků, který sem si za dnešek uložil v záložkách, máte pocit, že svět se řítí do totální píče, tak až si dočtete mý veledílo, budete vědět, že v píči už sme dávno všichni. a to nebudu muset brát do ruky zbraň, volant, ale postačí úplně dobře nabroušená mysl, ostrá klávesnice a bezpečný úložiště.

Změna u maturity. Povinná matematika bude jen pro gymnázia a lycea. Svět se zbláznil a posral, někdo bude chtít po děckách, aby měly papír na to, že umí trojčlenku a tím pádem zvládnou domácí hospodaření. Jo a taky se možná dozvědí, že nulou nelze dělit. To nikomu nemůže uškodit, já maturoval taky z matiky a k tomu z fyziky. jo a jako bonus pátej předmět počítače. Byli jsme ve třídě dva, kdo sme dali pět maturitních předmětů, protože ty kompy byla fakt megabrnkačka :D

Odsouzená Mojsejová: Seděla jsem nevinně! Napráskám ty, co mě tam dostali, včetně Mojseja! Velekunda se chce mstít velečůrákovi.

Vrchní soud v kauze Rath smetl ze stolu policejní odposlechy. Jsou nezákonné. Ty vole, voni mu vrátěj snad i ty vína s penězma.

Ruský velvyslanec podlehl v Ankaře atentátu. Ty vole, tureckej bordel. Vražda v přímým přenosu, takže se máme možnost podívat díky digitálním technologiím vrahovi přímo do ksichtu.

Nákladní vůz vjel do davu na vánočních trzích v Berlíně, zemřelo několik lidí. Podle policie šlo zřejmě o atentát. Tak to je už vostřejší maso. Je vidět, že se blíží tradiční křesťanský svátky lásky, míru a klidu.

Žije 2 000 metrů pod mořem a má penis na čele. Oceánologové odhalili totožnost chiméry z videonahrávky. No a teď si představte, že se ráno probudíte ne jako brouk, ale jako obyčejný člověk a máte čůráka na čele.

======

** update 11:57 Společnost, pro kterou dělám, letos oslavila 25let fungování na trhu. Majitel, můj ředitel a současně zaměstnavatel je přesně ten typ člověka, který se vrhnul na podnikáni hned po převratu. Pro mě je ctí dělat pro něj již 14 nebo 15let, kurva ani už nevim kdy, ale nastoupil jsem krátce po civilce, po krachu firmy, pro kterou jsem tehdá dělal. Přes všechno píčování retardovaných kund, že prachy nejsou všechny, že mě můj šéf platí málo a že nemám koule, abych z něj tahal peníze pro zbytečný kapely, přes všechno kundí řvaní, že se prachy nevrací, tak díky svýmu zaměstnavateli už skoro deset let splácím hypotéku, zaplatil jsem hromadu dluhů po retardovaný kundě, kde mi láska bránila pochopit, že když má kunda hromadu exekucí a navíc se dostane za jejich neplacení až do celostátní pátračky, tak je nesmysl s někým takovým žít a fungovat. Vypilo se hodně rumů, piv, vyfetovalo něco málo omamných jedů a sežralo několik stejků a já mám po těch letech poslouchat prudy kund, který si daly první jointy a lajny ve 14 letech a od tý doby se nezastavily, protože si myslej, že jim je furt patnáct. che. bez práce nejsou koláče. a taky přemejšlím, že to bude brzo 17-18let, kdy makám a odvádím nějaký daně, protože na chlast, zábavu a drogy si člověk musí vydělat. Jo, asi jo, tím že chodím takhle dlouho do práce, sem hovno mánička, hovno underground a lecjaká kunda by řekla, že sem si nic neužil, ale já si myslim celkem opak, protože mám fakt příjemnej pocit, protože nejsem na nikom závislej, závazky plním a na živobytí si dokážu vydělat.
Taky musím říct, že po čtyřícítce je jasně a zřetelně vidět, jaký kdo vedl životní styl. Životním stylem s fakováním práce, mletím hoven o smyslu chrousta, permanentní zábavou, se spousta lidí propracovala k třesu rukou a nutnosti pít každý den alkohol a podřídit mu celej svůj život. Osobně si taky myslím, že čím později se mladej člověk vrhne na drogy, tím udělá líp. Před dvaceti lety sem znal jenom samý vysokoškoláky, kteří experimentovali s drogama, ale dneska, to je samej třicátník, kterej si poprvý vysmažil rypák ve čtrnácti a je to na nich dost poznat. Lepší je samozřejmě s jedama nikdy nezačít, ale když se musí, tak čím později tím líp, protože relativně normální člověk by měl mít po osumnácti letech života základní návyky, minimálně takový, že ráno vstane a de do školy a nebo práce. Ale průser je, že fetování je snadný a je to větší zábava než práce nebo studium. A teďka po dvaceti letech je to už vidět. Osobně si myslím o lidech, kteří ve čtyřiceti nejsou schopni pokrýt základní minimum povinností vůči tomuhle socialistickýmu státu, kde zhebnout na ulici dá práci a doktoři makají pro všechny skoro zadarmo, že jsou to normální idioti.