Prújem: neděle

promořovací párty

** update 10:43 včera proběhla na paruce pěkná promořovací párty s otevřeným stánkem a koncertem, který by se dal nazvat "underground proti lockdownu". jarda umělec měl narozky. navíc včera slavil 95 narozky i můj oblíbený britský přírodovědec david attenborough.

pražský hrad

** update 17:50 dnešní obvinění ruska z výbuchu ve vrběticích je fakt pořádná bomba. rozpadající se politka pražskéhu hradu s rozpadajícím se prezidentem dostala solidní zásah. ne, nikdy nemělo smysl se orientovat směrem na východ do ruska.

image

požár

** update 21:20 dneska byla taková normální neděle. někdy krátce po 17 hodině jsem pohledem z okna zjistil, že jsou venku srocený lidi a někam čuměj. tak sem otevřel okno a vidím, že nedaleko se kouří z jinýho okna a ulicí se nese smrad jako ze spálený gumy. ze začátku to vypadalo celkem nevinně, ale to jsem nevěděl, že na druhý straně ze zahrad už jede velký drama. no vypadá to, že málem uhořela snad nějaká dětská oslava. zejtra musím zavolat svý spojce v postiženým domě ohledně drbů z řad důchodců a jestli je vůbec v pořádku.

Požár ve Strašnicích: Záchranáři vyhlásili traumaplán, zranění jsou ve vážném stavu, jsou mezi nimi i děti!

jaro kundo

** update 21:57 teď zrovna hustě sněží, ale za celej víkend jsem viděl počasí od jarního slučníčka, přes mráz a zmrzlý louže, déšť až po sníh. i vítr byl.

no ty pyčo

** update 20:56 rekonstrukce běží, ale sem úplně vyřízenej. už aby to bylo hotový. letos se vyloženě těšim na dovolenou, už mám rezervovaných 14 dnů o prázdninách. chata, dvě hospody u řeky, třetí vlastně taky, ale za mostem. mám to k nim daleko asi jako když sem chodil na základku. dědek to místo vybral dobře.

divnej stav

** update 09:10 Babišova armáda zmrdů zase od zítra vymyslela nějakej divnej stav. zase budu celej týden na homeoffice, takže sem rovnou v práci sdělil, že mám práci na novym bytě a že mi to vyhovuje. Nicméně bych řekl, že novej divnej stav je bída a zmar s nouzí, protože nevim, jak omezí šíření viru, když budu chodit v noci se psem do vzdálenosti 500m a nemůžu se jít projít do Klánovickýho lesoparku. Jo a chlapcům řemeslníkům musím napsat papír, že u mě pracujou, aby je pustili přes hranice Prahy, někteří nejsou pražáci.

kurva 20 let

** update 11:57 můj sračkovej deníček dneska slaví dvacet let. tak sem vám vyfotil brko, mouku a papír.

image

bábofka

** update 21:20 včera sme si udělali fakt libovou kávovou bábovku. důležitý je nešetřit na másle. fakt libová bábovka, mám tu zbytek na zítra, ale nevim jestli ji nesežeru ještě večer.

mráz

** update 22:58 do prahy přišel mráz. je celkem zima. ráno sem se probudil s bolavou levou nohou a přeleženou rukou pravou. ale nechutně přeleženou a brnící. co sem dělal s nohou fakt nevim. zítra do práce a pomalu bych se měl zase začít učit na testy.

strejda

** update 10:31 pyčo. včera mi volala matka, že její brácha zkolaboval a je v nemocnici. má cukrovku, ledvinový kameny, rizikovej věk přes šedesát a od pátku diagnostikovanou čínskou kovidovou mrdku.