Prújem: neděle

donald v pyči

** update 22:04 hej, ten retard ve státech půjde asi do prdele. tyvle, kdo to kdy viděl, aby byl přehazovačkář prezidentem. to snad nefungovalo ani tady za socialismu. jinak dneska venku lidí jako sraček, procházka podél hostivařský přehrady jak na václaváku a ten divnej kokot v červenejch teplákách a bez roušky, kterýho sme potkali, prej byl řepka se svojí starou.

čínská sračka

** update 20:18 činskej koronáč furt škodí. statistiky rostou a stejně negramotný primitivové z řad fotbalových chuligánů muselo jet na staromák ukázat, zač je to základní škola života.

Přes noc dřepěli v havarovaném autě v potoce a pak tvrdili, že jeli člunem. asi hodně slušnej matroš...

den magorů

** update 21:32 svět úplně zmagořil. prezident český republiky miloš zeman má shnilý nohy a není schopnej ani zvednout prdel, ale hovna z něj padaj čím dál horší. viděl jsem kousek údajnýho živáče na blesku a nejvíc mi utkvěl v paměti záběr, jak si rukou rozetřel po ksichtě hlen z nosu a držky. jo a chvílema sem měl pocit, že se kroutí, jakoby mu nefungovaly svěrače. odpoledne sem zaregistroval zase nějaký hovna andreje babiše a furt je to zoufalý. ten člověk je naprostej zmrd s plnou držkou slibů, ale jinak se zbaběle schovává za druhý. svině neuvěřitelná, která není schopná dát větu dohromady a říct, co se vlastně může a nemůže. no a ve finále si donald trump myslí, že je imunní jak superman. taky si američani zvolili největšího debila ze všech americkejch debilů.

víkend

** update 21:16 víkend v praze. včera sem měl u sovovejch mlýnů plzeň za 38 a kulajdu za 65. turisti v prdeli, v centru se dá kdekoliv sednout. nicméně debilní trdelníky, ruský čepice, matrojšky a jinej turistickej shit už zase jede, včetně negrů naháněčů v námořnickejch oblečkách. wtf.

kolečka

** update 21:33 už má zase všech pět pohromadě, měl sem o kolečko míň. jo, stačilo zajet do obi a koupit k židli nový kolečka. pohotovost se blíží ke konci.

lufťák

** update 20:07 lufťák se vrátil ze svýho letního sídla do nejmenšího velkoměsta na světě.

image

zkouška

** update 20:57 zejtra du zkusit zkoušku, dneska sem se ještě učil a včera sem byl za kulturou a podívat se v holešovicích v alze. monstrozní podnik.

konec volna

** update 21:43 dovolená bomba, chatrč mám vyklizenou od přebytečnejch věcí a nábytku, domů sem si přivezl hromadu rybízu, kterej musim zpracovat. v pátek vyhlásili na kutnohorsku nějakej debilní stav, takže výsledek byl, že vodácký tábořiště bylo plný lidí v zábavě, ale do hospody museli vstupovat všichni s rouškama. prostě demence.

dofolená

** update 20:43 včera sem uklízel, byl sem zalejt cizí zahradu, dnes sem chodil a měl s holkou hambáče. zítra mě čeká něco, co sem v podstatě dva roky neměl. dovolená. kurevská dovolená po celej tejden. loni to stálo za prd, nejdřív pes a potom teta. tyvle, dovolená.

znouzectnost

** update 22:03 úplně náhodou sem navštívil koncert několika pankovejch kapel a na závěr sem si po kurva mnoha letech naživo poslech znouzi. mám rád jejich punkový básně. podle mě sou o krapánek lepší než visáči.

image