Prújem: neděle

rakváčovy kecy v kleci

** update 12:00 to nemá chybu, tohle oběhne celej svět. rakváčovy kecy v narychlo zbouchaný kleci.

image

zase rok

** update 22:05 ordo lumen zesilovač Landa z řádu blanickejch žitů se zase probral ze spánku a chce na sebe upozornit. sem docela zvědavej, jestli i Čechách dojde k násilným demonstracím jako na západě. demokracie má jednu velkou nevýhodu, že i pošahej lumen má právo křičet do světa svý demence.

======

** update 21:25 zase utekl rok a blíží se vánoce. nemyslím, že se ty letošní budou od těch loňskej něčím lišit. dnes proběhl vegetariánský oběd a před chvílí sem vyklepl bábovku.

Kvůli sporu o javorové listí skončil Chlumec nad Cidlinou v exekuci. Tak já fakt nevim, ale mít takový sousedy je asi radost. Kvůli debilnímu listí ze stromů poslat vlastní obec do exekuce, to bych chodil kanálama. Ty stromy za nic nemůžou a kvůli nějakým kreténům je nakonec pokácí. tyvle [facepalm emotikon]

xata

** update 20:17 byl jsem na chatě a vůbec se mi z ní nechtělo. kurva, už aby bylo jaro.

víčko

** update 16:39 tyvle, dneska se daří, napuchlo mi víčko, na ještědu spadla lanovka a kousek od nás se střílelo.

======

** update 09:41 kurva sem se probudil a zjistil, že mám zasraně opuchlý oční víčko. jak kdybych dostal pěstí, tyvle

pivo a rum

** update 22:14 včera sme měli návštěvu a vychlastali sme nějaký pivo s rumem. tyvle.

Prezident většinu dne prospí a bývá zmaten, říká zdroj z jeho okolí. Slušnej bizár, Miloš nepoznával Orbána, oslovoval ho "Andreji" a mluvil na něj rusky. hektolitry becherovky a ruskýho lihu prostě zanechaj následky, to prostě nevymyslíš. :D :D

velká radost

** update 18:40 tyvole. myslel sem, že budu při návratu z výletu nasranej, ale vono hovno. babiš v hazlu, socani v hajzlu a z čeho by měl radost nejen václav havel, ale i můj mrtvej fotr je, že i zasraný komouši jsou v hajzlu. miloš zeman prohrál svoji debilní šachovou partii a je taky v hajzlu. no a piráti maj očividně do hajzlu taky nasměřováno.

kurva pohotovost

** update 21:09 dobře, aby byla prdel, tak mě včera ráno vzbudili od jednoho zákoše, že prej jim nefunguje jeden strašlivě důležitej počítač. takže sem tam nasranej jel, abych zjistil, že mu došlo místo na disku. dnes ráno sem na hajzlu během pročítání pravidelných týdeních reportů od diskovýho pole pro změnu zjistil, že u jinýho zákoše někdy v posledních 14dnech zdechnul jeden disk. takže musela proběhnout komunikace s podporou od hpe, jelikož si platěj 24/7 podporu. no kurva nenudil sem se.

Burešova kampaň

** update 16:46 teď sem měl pár psychicky náročnějších dnů, takže se mi podařilo 3 dny po večerech chlastat. no už je to lepší. byli sme nakoupit a zjistil sem, že v Praze Babišův posranej guru Mára rozjel předvolební kampaň, která může vyznívat i jakože se Bureš a jeho korupční hnutí ANO prostě bojí Pirátů a Starostů. Mě před nima fakt chránit nemusí.

image

zataženo

** update 09:39 včera sem montoval lištu na věšení obrazů, pomocí provázku a olovnice sem ji umístil dokonce i vodorovně. venku je zataženo, slunce nesvítí, ochladilo se, léto definitivně končí a blíží se temný zimní časy.

TikTok má problém s novou výzvou: přelézáním beden od mléka. Pády jsou zlé. Lidstvo se zničí samo. V některých částech světa lidí řeší, jak přežít a utéct za lepším, v jiných částech dementi z nudy vymýšlí demence.

vesnice

** update 22:24 sem na vesnici a je mi fajn. pokud se dobře pamatuju, tak ve středu večer sem se pěkně vyndal a od tý doby ještě několikrát. naposledy včera.