Prújem: neděle

tělo

** update 20:49 tak tak moje doktorka, který sem psal mejla a kterou sem nikdy neviděl, je pravděpodobně v důchodu. a je to nejspíš ten důvod, proč mě k sobě před pár lety přihlásila naprosto bez keců. měla před důchodem, určitě na mě vykazovala činnost a nechávala si z vzp vyplácet odměnu. no mě to nesere, ale co mě sere je, že musím zase hledat novou, což bude trochu problém, protože obvodní doktorky nový lidi neberou nebo maximálně členy rodin, o který se už staraj.

======

** update 17:35 dneska sem měl pečící záchvat.

image

image

======

** update 12:42 no do píče, vypadá to, že se sou dneska všechny obchody nad 200m2 zavřený, protože je zkurvenej svátek. proto byl vietnamec vybrakovanej.

======

** update 12:05 bolí mě celý tělo jak zpráskanýho psa.

Nepálský šerpa Rita už pošestadvacáté zdolal nejvyšší horu světa, překonal vlastní rekord. frajer, kam se na něj hrabou běloši.

první háj

** update 21:30 včera sem se pěkně sejmul. Pivo na Punkráci na Půli cesty, pak pivo z plechu cestou a dorazil sem se na Vyšehradě.

sezona šneků

** update 23:47 začala sezona. během venčení jsem nechtěně rozšlápl malého šneka. brzy jich ze zahrad vylezou haldy. elza ráda líže flusance ze země, na chatě během procházek podél řeky jsem zjistil, že ještě raději má velký ptačí hovna.

bubububublanina

** update 22:05 udělal jsem bublaninu. půlka je s loňským rybízem z ledečka, druhá půlka s jahodama z konzervy. kurevsky se povedla.

Zmrdi

** update 20:43 rusáci byli, jsou a zůstanou zmrdi. strašný zvěrstva.

chatařská sezóna

** update 20:20 tímto prohlašuji chatařskou sezonu za zahájenou. byl jsem se podívat v Ledečku, co mě letos čeká a nemine. například už vím, že zítra musím začít shánět firmu někde na kutnohorsku, která mi přijede vyměnit tepelnej ohřev vody. pustil jsem čerpadlo a ohřejvač vody z roku 2004 začal po zimě chcát na podlahu. zejtra má v Pardubicich premiéru Krychlič, ale už nyní vím, že ji asi nedám. Respirátory v dopravě už nikdo neřeší a včera mi došly mobilní data v telefonu, takže sem prožil 24hodin bez konektivity k Internetu. Jo, když máte rum, tak se dá žít i bez Sítě.

image

image

image

potkan v domě

** update 21:54 zítra se pudu podívat do práce, jak to tam po týdnu vypadá. jinak furt čekám, kdy se bříza za barákem skácí na popelnice a zaparkovaný auta. už jsou to snad tři tejdny, kdy sem ji hlásil na úřad, zatím se nic neděje a strom má čím dál tím větší náklon.

======

** update 13:13 když sem se vracel po půlnoci z venčení, všimnul jsem si, že je z několika květináčů na chodbě vyhrabaná hlína. myslel jsem, že někdo v baráku vypustil kočku, tak sem to přestal řešit. dneska ráno v jedenáct hodin mě probudil soused zvoněním, že na chodbě je myš. tak sem se šel podívat a vona to nebyla myš, ale potkan. takže po krátký diskusi, jestli s ním něco umím udělat, sem řek, že ne a šel domů pro kýbl s víkem. potkana sem přikryl, zavřel víkem a vypustil na zahradu, ať si s ním poradí kočky a dravý ptactvo.

instáč

** update 22:32 tak před půlhodinou skončil v rusku instagram a je pro ruský vybotoxovaný buchty nepřístupnej, navíc si nedaj ráno snídani v mekáči. tyvle tam bude absťáků a probuzeních do krutý reality osmdesátých let minulýho století.

bojkot

** update 21:06 byli jsme se podívat na paruce, pokračovala tam tryzna za jardu švece. včera to prej v hospodě u voka bylo veliký.

Invazi u Kachovky narušili Romové. Ukradli Rusům tank. to mě poser, je vidět, že na ukrajině nejsou sběrny šrotu na občanský průkazy. dobrá práce.

======

** update 11:02 dnešním dnem vyhlašuji bojkot ruských vajec.

výročí

** update 12:28 dnes je 30 výročí oficiálního připojení česka k internetu a zítra to bude 21 let, kdy jsem začal psát tento naprosto pro svět zbytečný blogýsek plný sraček. letos také uplyne 29 let od chvíle prvního vykouření trávy a 28 let od mého připojení k internetu. kurva letí to.