Prújem: listopad 2016

konec listopadu

** update 23:23 Jo, ještě sem si na něco vzpomněl. Přišel nám do práce dopis z magistrátu ohledně tříděnýho odpadu. My máme normálně smlouvu s AVE, který sváží jednou týdně odpad z kontajnerů na rohu a my jim platíme nekřesťanský peníze za to, že do nich házíme firemní odpad. No a nějakej zelenej ekomozek z odboru životního prostředí vymyslel vyhlášku, kterou se vyhlašuje, že všechny firmy musí mít svý vlastní kontajnery na tříděný odpad a již nesmí házet odpad do kontajnerů pro občany, protože tito si stěžují, že jsou furt plný. No a zrušili tím pádem veškerý smlouvy s AVE a od novýho roku umístění kontajnerů na odpad musí zařídit majitel domu. Jako fér, jakoby nestačilo, že vedle služebního vchodu máme výklenek se dvěma smrdícíma popelnicema a fakt nevim, kam by se další popelnice vrazily. A to nepočítám, že svoz by byl jednou za 14 dní.

======

** update 22:51 Už teda přestalo, ale zůstaly stopy v trávě. Jinak je spíčeně mokro a hnusně. Dostal jsem od paní sousedky buchtu, takže ji musim sežrat. Dneska sem hovno četl, ale napsal sem úvod s věnováním a přidal tři obrázky. odt soubor má něco kolem 3.5mega. A zejtra znovu od začátku, protože chyby tam stále sou. Je to fakt prdel, zabíjet pohotovostní čas kreativní činností.

======

** update 21:21 Ty vole, sníh padá.

======

** update 14:21 Pěkná kosa venku, byl sem nakoupit psí pochutiny a zrovna náhodou měli hovězí nohu, no to se čubička posere.

Filmový pirát musí zaplatit filmovým společnostem statisíce. No to si pomohl debílek z venkova. Já když si vzpomenu na zlatý warezácký časy v druhý půli 90's. Jo, nikdy takovýho se už nezopákne.

Tomáš Klus: Žena je nejvíc na světě, díky ženám jsme tady. Ty vole, chudák klus sbalil ezopíču a ještě je z toho vlhkej jak důchodcovy trenky. Úplně to vidím, tamarka ho vyjebe, že je sobec a že myslí jen nasebe, Tomášek chce oponovat, že je každej sobec, ale stará ezopíča ho znovu setře, že je sobec a Tomáškovi dojde, že by zase nemusel nějakej čas vidět pravou živou píču, tak stáhne ocas a myslí si, že láska znamená nechat si i na hlavu nasrat. Jo, já si to pomatuju dobře, dám kundě dvěstě litrů, za čtyři měsíce je bez peněz a kde skončily se ptát nemám, protože to není moje starost. A na konci roku dostanu pod stromeček batoh za 40e s romantickou láskyplnou poznámkou, že si vlastně nic nezasloužím. Jo a kunda mi při stěhování nechala televizi, za kterou si myslí, že zaplatila desítku. Jo tyhle ezokundy, který žijou z toho, že potřebujou hodnýho a blbýho chlapa, kterej je tak blbej, že si z lásky myslí, že mu kunda může na hlavu srát. Nene, všichi jsme sobci a kunda, která chlapa označuje sobcem, je zasraná ezokunda, protože ona je sobec nejvíc. No, tak si chudák myslí, že komunikací se něco vyřeší, jenže píča ho vyjebe ezosračkama a duchovnem, von je ještě víc v píči, protože si myslí, že hvězdná znamení a konstelace hvězd nelžou, protože to přeci říká tamarka a nakonec mu nezbejvá nic jinýho než o ezosračkách zpívat a divit se, proč si klepou všichni na čelo.

Ross Ulbricht's Lawyers Say They've Found Another Corrupt Agent in Silk Road Case. To je kauzička, fakt Rossovi fandím a doufám, že se jednou podívá zase na svobodu a natočí film o celý týhle story. long live dpr!

======

** update 11:58 Prima dopoledne s hromadou práce. Vyřešil jsem pana uklízeče, kterýmu sem slíbil odměnu za uklizení zahrady, pak jsem odevzdal jeden spíčenej notebook, kterej sem musel udělat, i když bylo jasný, že je to stará mrdka, no a do teďka sem dělal dozor za recepční, která musela odejít někam s nějakejma lejstrama. přišel zase ukrajinec pokračovat v pokládkách plovoucí podlahy v části firmy a dodělat nějaký drobnosti v nový prosklený zasedačce. Je to fajn pozorovat člověka, kterej umí s nářadím, nedělá velkej bordel a pravidelně během práce luxuje a uklízí. Takže sem mu dovolil sundat jednu zásuvku a ani si netrván na tom, aby ji zase zpátky nakrimpoval.

Zeman a Hamáček: Čína, náš vzor. Číňani se s tím neserou.

Češi jsou v zajetí sociálních bublin. A bude hůř. No tak vždycky jsou lidi uzavřevni ve svých skupinách, to zná každej feťák a alkáč. Pravda však je, že díky internetu se můžou duševně slabší lidé ještě více uzavřít do své komunity a obklopit se debily se stejným smýšlením. Jo, bejvalka byla slušnej důkaz, co se stane, když se obklopíte ezoporadcema a opravdovejma kámoškama, který dobře poradí, protože ten čůrák doma nemiluje, ničemu nerozumí a nic nechápe a všichni přece viděj, že tohle láska není. Jasně kundy blbý internetový... Ezokámoška na fejsíku poradí zaručeně vždycky nejlíp.

potkani a hovna

** update 22:41 Pičo, venku je slušných pár pod nulou. práce co byla potřeba vykonat byla vykonána, matka se psem vyvenčena a zbytek kachny se zelim a knedlíkem dojeden. taky sem dočetl poslední kapitolu a musím teda říct, že po roce a půl mám dopsáno a aspoň jednou přečteno. jo odpověď na otázku ohledně délky psaní knih mám zodpovězenou a fakt mám dobrej pocit, že sem něco konečně po dlouhý době dodělal. navíc je fakt, že tenhle blogísek potřeboval trochu občerstvit obsah, protože co si budem nalhávat, většina zápisků je jen jednolitá hromada všedních stereotypních sraček, ve kterých se sem tam zableskne pozlacený hovno. jo, napsal sem píčovinu, ale dává zhruba smysl, akorát ke konci je vidět, že mi docházel dech a elán. ale zase sem objevil formát, který mi vyhovuje, protože první půlka sračkodíla by se dala klidně rozdělit a místo 24 kapitol by jich bylo 36, aby vyšla jedna kapitola na jeden večer. ale faktem je, že ta první půlka je nuda a samej popis prostředí a postav, kdežto ta druhá je taková akčnější, páčto se nemusím opakovat kravinama, co má kdo na sobě a tak. ty vole

======

** update 13:34 Pozdě odpoledne musím jit k jednomu silovému zákazníkovi dohlídnout na nějakou výměnu či co. Zase se mrdat vrátnicí, vysvětlit tomu uniformovanýmu strážci za sklem, za kým vlastně jdu a počkat si, až si pro mě pan důstojník přijde. už jen pro tyhle okamžiky je prostě dobrý dělat práci, jakou dělám. I pán v uniformě je obyčejný člověk, se kterým se dá vyjít, pokud mu netlačíte do hlavy alternativní sračky o tom, jakej je čůrák, zmrd a gestapák.

venku je pěkně zima a dnes se mi potvrdilo, že se potkani začínají na zimu stěhovat do domů a sklepů. já myslel, že tomu uteču a mladej vydrží do léta 2017, jenže asi dostal doma pořádnej zprďák od mladý, protože sem se dozvěděl, že to jeho mladý koťátko s králíčkem vyhrožuje, že se odstěhuje k mamince. ty vole, co já mu na to měl říct? zvopakoval jsem mu, že o tom víme, že se rekonstrukce udělá v létě a že holt je to daň za to, že si koupil suterení byt v 83 let starým baráku, kterej má odpady na hovno. Jo, jasně, kdyby předchozí majitelka lejdy eŠ nebyla taková píča jaká byla a měla zájem se starat o svůj majetek, mohly jsme mít dávno vyměněný spodky. ale ne, vona to byla ezomrdka z nějaký díry za Prahou, takže řekla, že v bytě nebydlí, jen ho pronajímá a nic dál ji nezajmá. Takže chudák mladej získá pěkně vostrou zkušenost, protože po mě zase chtěl, abych to řešil a nechal díru zalejt betonem, já sem zavolal místopředsedovi a rychle sme se dohodli, že ať si tu díru zaleje betonem sám, protože je to jen dočasný řešení a potkani si beztak vykoušou o dvacet centimetrů dál díru novou. Jo, tohle já znám z civilky, kdy se školníkovi do kotelny potkani prokousali 1/2m tlustou betonovovou podlahou. zalil díru betonem, dva-tři měsíce potkani zubama makali a pak hoši potkanský vylezli o kus dál. ale tohle sem mladýmu radši ani neříkal. Vysvětlil sem mu, že si hlavně musí pohlídat, aby mu to udělal někdo na fakturu, aby mohlo společenství beton proplatit. Já na to seru se angažovat v nějakým záplatovaní, protože mladej měl vědět už od začátku do čeho jde a já vlastníky zpracoval, teda doufám.

No je to barák, to místo, který obývám. Sice v něm půlka lidí neumírá na rakovinu, jako v tom podělaným paneláku v přelouči, ale naoplátku u nás žije minimum párů a manželů. buďto psí knížky, svobodný matky, vdovci a vdovkyně a nebo singles. No sem zvědavej, jak moc odolná ta suterení kočička je, ale vzhledem k tomu králíčkovi, strachu z myší a šílený paniky z potkanů a vyhrožováním útěku k mamince... heh, bude to stejná pankerka, jako moje bejvalka byla nezávislá členka undergroundu, který nikdy o peníze nešlo, nikdy nevyjebávala, že málo makám a nikdy neprudila, že po dědovi lampasákovi musím zdědit aspoň miliardu, protože každej přeci ví, že lampasácký duchodci maj kurevsky velký důchody. teď sem se chtěl zopakovat, jak moc mě bejvalka vyškolila z kundího myšlení, ale seru na to, protože už to každej ví, že pro mě je teďka každá kunda prostě kunda, ale můžu si za to sám, kdybych nebral v mládí drogy, mohl sem chodit do knihovny, sportovat a nebo dělat vědu. V takovým případě bych se nikdy s alternativníma ezokundama, jejichž největší životní úspěch byl dát si ve čtrnácti jointa a v patnácti lajnu, rozhodně nepotkal. Mrdat na tyhle mý kundí sračky, beztak už každýho otravujou.

cure

** update 22:44 Ochladilo se. pohoda je, že mi nikdo nevolal a to ani od klienta ani z toho shromáždění. ale i tak je to fajn pocit, když jen vím, že můžu bejt někomu užitečnej. to je taky pocit k nezaplacení. přetrpěl sem 23 kapitolu, vyvenčil a teď už zbejvá jít jen spát. nasrat.

======

** update 15:36 Pokud se dobře dívám nad hlavu skrz střešní okno, do práglu přišel první sníh.

======

** update 13:38 Blíží se druhá hodina a naprosto nic to neznamená. Dneska večer jsem kunda na telefonu, protože v sousedním domě mají schůzi ohledně vzniku společneství a náš bývalý předseda kontrolní komise v tom baráku má garsonku a požádal mě, abych byl případně dámě k dispozici. No jasně, prostě paráda, žít takhle maloměšťácky a pomáhat svým maloměstským sousedům. Jak říkám, přijdou mi tyhle drobnosti lepší než řešit kundí alternativní ezoproblémy s undergroundem a manažováním zbytečných kapel, na který nikdo nechodí a jen stojí peníze. Minulej tejden proběhl po žižkově nějaký sportovní běh po hospodách, takže do voka pravidelně vběhla skupina mládeže studentského věku, naklopila do sebe panáky, nechala si udělat zápis a zase odběhla. Jo, mládí plný elánu a chutě zkoušet kraviny. Já myslím, že alkoholickej běh zná každej študák. Běh po strahovských kolejích, běh na strahovské koleji do pátého patra s panákem na každém mezipatře. Kulení sudu ze strahovské koleje a na každém mezipatře roztočit a vypít pár piv, atak dál. Je spousta příležitostí, jak se může mladej člověk vyblbnout.

Herman: Doufám, že už mě Forejt nebude vyzývat ke schůzce se Zemanem a žádat mě o vylepšení své pozice ve Vatikánu. Jako nejsem příznivcem černoprdelníků, ale Herman dobře trolí hradní zmrdy.

======

** update 11:31 dneska mám den s the cure, takovej goticky romantickej day. kolegové mají fičák s instalacema, protože s žádostmi o koupi elektronické pokladny s modulem EET se roztrhl od minulýho čtvrtka pytel a kluci sou furt u nějakejch dementů, kteří chtějí být taky elektronicky sledovaný. u voka už si pořídíli taky nějaký elektronický systém, hezky ho schovali do starý televize a sem zvědavej, jak moc se bude EET využívat. Tak nějak doufám, že pro nás štamgasty budou platit jiný pravidla a já to nechám na výčepním, jestli si mý piva nahází do eet nebo ne. Já po něm účtenku s kódem do loterie chtít nebudu, nejsem čůrák prudit za všechny ty výhody, který mám po těch letech vysezený a vychlastaný.

Konec psích hovínek na chodníku? Vymysleli váček, který se věší na ohon. Nene, chudáci pejsci. Představte si, že by vám někdo dal pytel na prdel, přivázal k ptákovi a běž se ty vole vysrat.

kachna

** update 22:52 Fakt to bylo pěkný pozorovat plovoucí játrové knedlíčky mezi mastnými oky kachního sádla. Polívka byla epesní, docela sem čuměl, kolik má taková kachna na krku masa. Fakt parádně maloměšťácky zabitá celá neděle. I když sem začal v osum, jedli sme až v půl druhý. No jako vařit tohle pro rodinu, tak musím začít aspoň v šest ráno nejpozději. A to nejde skloubit s alternativně undergroundovým životem, kdy se z přichází ze společnosti nad ránem v inteligentních stavech. zbejva mi přečíst poslední dvě kapitoly a první čtení budu mít za sebou. pak ještě jednou, ty vole. od zejtra pohotovost, odpočinek.

======

** update 10:50 kachna se peče, vývar z krku a drůbků se vyvařuje a kuchyní začíná vonět maso. Dělám kachnu, kterou by žrala i alternativní kunda z undergroundu. je totiž domácí a musel sem z ní sundat zbytky pírek. poctivá biokachna, nad kterou nelze ohrnout nos. je teda fakt, že sem musel vstávat brzo, abych vaření zvládal v nějakým normálním čase, což bylo kurevsky náročný, ale nedá se svítit. jo, ještě sem si vzpomněl, nějaká mařka se nás v pátek v hospodě u stolu vyptávala, jestli máme doma holku. no, bylo hezký pozorovat ten její výraz, když jeden odpověděl, že tři, druhej šest, třetí zopakoval, že ženská k němu domů nesmí a já ji vysvětlil, že mám po deseti letech klid a poslední dva roky nemusím řešit ani peníze, ani stresy z exekucí a dluhů, ani kundí problémy typu, že partner nějaký kámošky pravděpodobně šuká muže. Chvíli na nás koukala a pak sem si v jednu chvíli uvědomil, že je pryč a ani nevím, kdy zmizela. je to smutný mít zkušenosti, primitivní kundí finty už na mě neplatí.

poslední pívo

** update 22:47 Odpoledne relax, přečetl sem další kapitolu, čuměl na tývku a vůbec dával takovej maloměšťáckej den s dlouhou procházkou se psem odpoledne, protože sem musel do trafiky na strašnickou ověřit, jestli sem na los, kterej sem dostal k narozkám, vyhrál pětikilo. jo, dobrý pětikilo, neleží jen tak na zemi. kachna vyndaná z mražáku pomalu rozmrzává a fakt bude i s vnitřnostma a pořádným krkem na polívku. zejtra musím vstát brzo, abych ji hodil do trouby a měl ji do dvou upečenou a vývar hotovej. viděl sem i kousek jatýrka a úplně vidím těch pár játrovejch knedlíčků.

D8 čeká zkouška, vjedou na ni kamiony. Dělníci se sází, kdy se zavře. No já nevim, ale asi měli vykopat spíš tunel a jinudy.

======

** update 12:37 Tak to bylo včera naposled, kdy sem se před pohotovostí vyndal. Bylo to fajn včera, ale sem rád za nadcházející detox. Mleli sme standartní pivní hovna o všem možným a asi nejvýraznější historkou večera bylo, že vybrali Fešáka Huberta a kámoše zachránilo jenom to, že jako jedinej neměl ten samej pytlík s hulením jako ostatní hosti v tomto baru. Stálo ho to litr, takže sme ho přivítali v klubu. No sám se divím, že ten podnik vydržel tak dlouho mimo pozornost. no a nebo byl v hledáčku a včera sklapla past. sere pes.

Syrský uprchlík je nadšen z života v Evropě. Točí porno a nikdy se neměl lépe. Splněnej evropskej sen.

Ve věku 90 let zemřel bývalý kubánský vůdce Fidel Castro. Takže už si pro něj sám ďábel přišel. A společnost Adidas přišla o největší reklamu.

Jo, a dostal sem včera takovej pěknej kalendář pro rok 2017 s různejma fešnejma kundama. A na obálce je kunda úplně nejvíc, tahle holka se měla vysrat na seriály a začít točit porno, byla by fakt slavná.

image

nouveau

** update 12:21 Protože se chci něco naučit a v práci se dneska nudím, rozhodl jsem se vyhodt binární blob od nvidie, kterej stejně nepoužívám ani přes bumblebee a zkusil sem pustit do systému nouveau.

apokalipsa

** update 22:38 Uff, procházka vykonána, venku pohoda. Na to jak mě včera bolela hlava, a nebyl sem v hospodě sám, dneska žádní permoníci. hodně fajn, zejtra si asi ještě půjdu zablbnout, o víkendu upeču kachnu a možná zkusím uklidit, teda podle toho jak dopadnu v sobotu. jo četl sem, dneska proběhla nejkratší kapitola, úplně je vidět, že naivnímu pisálkovi brakových sraček docházela energie. zbejvaj čtyři kapitoly k dokončení prvního čtení. tolik práce s podprůměrným brakem, ty vole, kdybych šel do hospody, udělal bych líp. Jo a když sme u těch klávesnic... sun usb keyboard ha ha :D

image

======

** update 15:04 Paráda, už se blíží konec šichty, protože tu nikdo není a mám svolení jít domů. Tak asi půjdu do píče.

Trumpová má ráda jitrnice, to je sympatické, prohlásil Zeman v Krupce. Koukám, Krupčáci si něco užili lidového pražáka. To se mi v práglu nepoštěstí vidět Miloše mezi lidem. Tak doufám, že v Krupce dostali všichni neplacený volno a šli radostně a dobrovolně vítat presidenta prognostika a velkého ochránce před vším islámským neřádstvem.

USB Typewriter Conversion Kit. olol :D

======

** update 11:11 no, mohl jsem se dneska věnovat tvrdý apokalypse, ale já zvolil měkkou, protože sem po včerejšku slušně měkkej. pivo, rum a jídlo. Jo, těším se na příští týden, kdy nastane pohotovost a já se budu moci věnovat svému maloměšťáckému naivnímu braku. No je teda fakt, že sem na pondělí přislíbil výpomoc bývalému předsedovi kontrolní komise, který potřebuje udělat výklad v jednom baráku ohledně výhod vzniku společenství, takže sem mu vyšel vstříc, protože on mi taky parkrát pomohl. Ty vole jestli já se na starý kolena nakonec nestanu profesionálním maloměšťáckým předsedou, to by se moje soudružka třídní ze základky divila, protože mi předpovídala v posudku, že mi nemaj nikde nikdy dávat vedoucí funkce. Ne prostě člověk musí něco dělat, aby měl jeho život smysl. Fetovat, chlastat a žvanit alternativní sračky o tom, že prachy nic neznamenaj a že se maj hnedka rozmrdat za kraviny, to umí kdejakej idiot.

voční středa

** update 14:03 Dneska je středa a voka je třeba. pro dnešek sem vymyslel fakt strašně zajimavej program, tak doufám, že se nějakej alkoholik chytí a využije možnost pomoci mi vypít rum. ne že bych si nějak potřeboval kumpány uplácet chlastem, ale nemůžu prostě přijít do společnosti s prázdnou, když všici věděj, že nějak v týhle době obvykle upozorňuju na drobný detail svého příchodu mezi vás pozemšťany.

konečně novej den

** update 23:22 Pičo, někdo v českým google bude mít pěknej průser. ona to mohla bejt docela slušná kalamita, za druhý přemejšlím, kde všude jsou v mý blízkosti googlí déeneska. já je nikde nepoužil, ale vím že jeden kolega určitě u sebe doma a teďka marně přemejšlím, jestli taky se mi onehdá nechlubil, že používají google dns u jednoho našeho klienta 24/7. Ty vole, 2h výpadek, to by se někdo zapotil a já vím kdo. já naštěstí ne, ty vole :D

cz.nic resolvery sem netušil, že cz.nic provozuje vlastní dns servery.

======

** update 22:41 No, tyhle psí procházky sou k něčemu dobrý, protože když sem se prohraboval kalendářem, zjistil sem, že zejtra přijde revizní přes hasičáky a hydrant.. ty vole, ještě chlap s očuchávačem plynu a revize sou komplet. stejně by mě ale zajimalo, komu dělala bába účetnictví, že se to vyplatilo zapálit. mám takovej pocit, že se může dobře stát, že předseda se starou budou biti nejvíc. jo, ještě sem si vybavil dojemný projev jednoho člena výboru, jak odstoupí, když se nikdo nenajde. jo, já už sem otrkanej a mám tenhle proslov ke shromáždění, který se modlilo, aby se někdo našel, dávno za sebou. stejně to byly paradoxy, bejvalka byla zpruzená z toho, že sem si dovolil vzít funkci a mít nervy, ale já musel trpět a lepit ty její průsery jak ocas. už sem to pochopil, trpělivost existuje jenom vocáď pocáď, to platí všude ve vesmíru. neměnný Ufonův zákon, žádná relativita.

======

** update 21:26 Heh, mám za sebou shromáždění. No jako byla to prdel, chtěl sem po půlhodině zdrhnout a jít si číst svoje sračky, ale nakonec vyhrála zvědavost a poslouchal sem cizí sračky. No já úplně zapomněl, že tohle shromáždění bylo číslo šest, kdežto já už mám za sebou shromářdění číslo 21. Rejpat sem nakonec chtěl a měl sem co dělat, abych se ovládl, ale faktem je, že parkrát jsem diskusi přerušil s tím, že se neslušně řečeno melou hovna a požádal o návrat zpět. Jo, lidi si to pletou s pokecem u kafe před barákem. Ohledně požáru malá zmínka, ze který mi bylo jasný, že když někdo polil účetní kancelář naftou, tak to asi vypadá na záměr. matka měla pravdu, nejspíš snaha zničit účetnictví. konečně sehnali pátýho člena do party a tudíž sou kompletní. sranda prostě. v tývce jede mars útočí.

Google měl v Česku masivní výpadek. Dvě hodiny nefungovaly jeho maily, vyhledávač ani další služby. No, zmiznu na dvě hodiny od počítače a celej Internet se málem zhroutí.. LOL

Ludvík: Ať je to docent, nebo zedník, zdravotní péči musí mít stejnou. Je hezký, že má sociální demokrat starost o obyčejný zedníky. Zvláště vtipná je poznámka o tom, že dotyčný pán v pozici ředitele Motola tak rád řešil 'kulichy'. Prostě kulišák.

ftip k pádu google: Po dlouhých letech můžeme vidět, jak se stal Seznam opět českou jedničkou.

======

** buhví v kolik VIDEO: Karel Roden jako veselý Jan Masaryk mezi ženami a drogami. lol. pekný videjko :D

======

** update 13:38 No paráda, zkoušku sem vyklikal, k obědu sežral kančí guláš a ještě mě dneska čeká akorát shromáždění v baráku, kde má matka byt. Půjdu jen jako posluchač, zalezu si někam do rohu a budu dělat, že neexistuju. Dostal sem od matky příkaz, abych zbytečně neprudil, že si prej mám pruzení nechat pro svý vlastní lidi. No něco na tom bude, ale stejně mám pár otázek, na něž by mě zajimala odpověď. Ale sere pes, hlavně aby byly vidět nějaký výsledky a hlavně už v baráku pomalu přestává smrdět vyhořelá kancelář ve sklepě. Já musím říct, že mě tyhle maloměstský starosti s barákem furt baví, protože jsou vidět výsledky a nějaký dílo, což prostě s kundou nešlo a ani to s těma, který potkávám, prostě nejde. Vzpomněl jsem si na The Cure, takže mi tu hraje pro změnu jejich Pornography a Three imaginary boys. Hlava dutá si navíc vzpomněla na Skinny Puppy a Sisters of mercy. Jako nejvíc si po těch letech užívám, že mám zase čas a nemusím furt přemejšlet jakou ostudu ta kráva stropí, kde nechá zase dluhy, jaky byty si zase pronajala a kdo zase přijde, že si stará půjčila love a nevrátila je. Půjčovat si love a nevracet půjčky, je jako odebírat fety a neplatit za ně.

Pozor. U ranveje číslo 15 na letišti VH se našla lahvička s chemtrails.

======

** update 10:25 Musím říct, že nahrávky M.O.D. i po 25letech šlapou jak hardcorový hodinky. Já když vidím ty sračky, který hudební svět v současnosti chrlí, docházím k pocitu, že nový mrdky mě prostě už nezajmaj. Sem tam něco novýho, ale jeden objev za rok, je fakt kurva málo. Za chvíli se du mrdat zase s testy.

'Vybydlenou' Královskou cestu lemují matrjošky a beranice. Nesou vzkaz: To je Česko. Jo, královská cesta je průser. Osobně se ji vyhýbám a návštěvám nedoporučuji.

Učitelka nutila žáka opakovat, že je blb. Za týrání dostala podmínku. Já jsem fakt rád, že mě tenkrát ředitel po civilce neukecal a já nezůstal ve škole. Protože to by byl furt samej debil, blbeček, debil, blbeček a jeden debil vedle druhýho a já bych teďka nadával na čůráka ředitele.

FOTO: Český lezecký klenot. Ondra zdolal nejtěžší cestu světa. Jo, je to frajer, ale mě by spíš zajimala jiná věc. Týpek tvrdí, že byl osm dní zavěšenej na stěně, tak jak vykonával potřebu? Pod ním muselo bejt slušně nachcáno a nasráno.

zkurvenej bday

** update 22:47 Protože je dneska můj takovej kundí den, nezbejvá nic jinýho než zápisek zakončit poznámkou, že venku je fakt bordel, že by psa ni kundu nevyhnal, tedy kromě mě. večer už snad ani nechodí kráva od Čendy. tak doufám, že si případný psychiatr udělal pár křížků do svého poznámkového bloku s poznámkou "ztracený mimozemský případ, milosrdně utratit". já vím, že některé tyto výlevy můžou působit surově, protože totiž surový sou, ale taky bych se mohl zbláznit a začít hrát nasilný počítačový hry. to fakt nechci.

======

** update 21:11 Kolem čtvrtý padla fakt solidní inverze a drží se ještě teďka. Po příchodu z práce jsem měl ještě skoro dvě hodiny pochůzku, protože nejdřív sem se seknul u řezníka, ze kterýho vypadlo, že na konci měsíce skončí s krámem, jelikož se to těžce nevyplatí. To mě fakt jako mrzí, protože mít řezníka hned vedle baráku byl luxus. ale chápu ho, navíc teďka ještě to eet. sme kecali o lidovým bytovým, kterýmu patří ten nebytovej prostor a tak. no prostě časy se mění a nic není na věčnost. pak sem šel zaplatit rezervaci na vánoční večírek, pokecal se známým, kterej tam dělá rumy a šel ještě vyvenčit matku. no pohoda, dočetl sem co sem potřeboval dočíst, jo ty poslední kapitoly jsou docela prima rychlej brak. nechci říct, že bych nějak spokojenej, ale úplně blbý to není. pro blbý dobrý.

======

** update 13:51 Všichni vypadli, tak sem nahodil do playlistu M.O.D. Si v poslední době najdu nějakou vykopávku ze svý kazetový sbírky a vyzkouším torrenty.

======

** update 13:15 Sem netušil, že mám narozeniny v ten samej den, kdy zemřel Franc Josef I.

======

** update 10:55 Dneska mám zkurvenej bday. Naštěstí nic kulatýho a nebo významnýho, takže všechno v největším klidu. V práci mě vyprudili tím, že mám zase udělat nějaký zkurvený webový testy vmware a popravdě řečeno je udělám, ale s největším odporem. Furt si obchodní vykazuje na nás práci, ale aby po konečně přitáhlo nějakej aspoň zkurvenej kšeft s vmware to ne. Dnešním největším dárkem asi bude klid k nezaplacení a že mi život neotravujou nějaký pomatený kundy, protože to byl hnus furt řešit nějaký peníze. Druhý narozeniny, kdy mám klid a nemusím řešit zkurvený prachy. Jediný moje štěstí je, že sem ženskej orgán viděl a duševní píču taky, takže už se nemusím honit za tím, abych spatřil pravou skutečnou živou píču z masa a krve. Prostě už bezpečně vím, že než žít s nějakou krávou, tak je lepší žít sám, protože mi došlo, že jsem nebyl stvořen k tomu, abych za nějakou debilní krávu, která nechce makat a neumí hospodařit, lepil dluhy. Jako jediný, čeho bych možná mohl litovat je prostředí, ve kterým se pohybuju. Do něj normální buchta nepřijde a pokud ano a je rozumná, brzo uteče a vysere se na nějakou alternativu.

Je to strašný, jaký kundy taková alternativní žižkovská hospoda a obecně alternativa přitahuje. Frndy ze zbohatlickejch rodin, kde neměli čas, chuť ani jakoukoliv náladu se dětem věnovat, takže z toho nakonec vylezou krávy, který melou hovna o tom, že peníze nic neznamenají, že nejsou důležitý, že ta láska a tak. Jenže takovýmhle sračkám může věřit jenom obyčejnej nezkušenej idiot jako sem před deseti lety byl já, protože taková alternativní kráva najednou začne mekotat, že chce voňavku za 1500Kč, že vajíčka žere jenom od XY, vepřový bere jenom od ZW, za chlast a fety neplatí, protože to někdo vyřeší za ní. Prostě nevim proč, ale přitahuju jenom samý blbý krávy, který si snad myslej, že je budu živit a ony si budou jen sedět nad facebookem, pochlastávat a dělat dluhy. Kurva, já chci obyčejnou prodavačku nebo květinářku nebo jakoukoliv úplně vobyčejnou holku, kterou nezkurvili její vlastní rodiče. K čemu kundu, která neumí hospodařit, k čemu kundu, která nechodí pravidelně do práce, k čemu kundu, která dělá dluhy a jenom prudí. Došla mi nedávno jedna podstatná věc. Kundu si musím hledat ne podle svých sobeckých potřeb, ale podle toho jestli bude dobrá matka. A kunda, která nemaká, prudí, neumí hospodařit a nemá vztah s rodiči nikdy nebude dobrá matka. V podstatě lituju, že sem ztratil deset let života snahou fungovat s frndou, která byla naprosto mimo a faktem je, že si musím do budoucna dávat zasranej pozor, abych zase neskončil s nějakou krávou, která má obě ruce levý. Jsem si zcela jistej, že po třech návštěvách kundy u ní doma už poznám jestli má smysl ji nějak hlouběji řešit. Maximálně pak do dvou let musí být jasno, ale rozhodně ne si deset let říkat, že příští rok to bude lepší a všechny dluhy budou splacený. To je píčovina, protože takhle po deseti letech zjistíte, že nejenže jsou dluhy stále na světě, ale ta píča dementní si pronajímá byty, utrácí za voňavky a píčuje, že ten gramofon byl podezřele levnej, ujíždí od nehod a neplatí ani to co má, jako třeba vhs video. Jo, když já si představím, že sem vlastně mohl ještě v roce 2015 za kundu splácet vhs video... kurva nasrat, tohle přece není život a nenašel jsem jediný negativum na tom, že sem se rozhodl být a žít prozatím sám.