Prújem: červen 2016

vysvědčení

** update 9:40 no ty vole, začínám se těšit na pohotovost, bych řekl. v úterý sem se stavil pozdravit kumpány, včera sem se zdravil s kumpány, navíc pěkně dlouho, takže sem přijel hodně po půlnoci a během procházky sem rozdal u dveří do dětského hřiště krásnej koláč zvratků. Já sem ani nevěděl, že sem se trefil fakt tak dobře, ale dneska když sem kolem mi došlo, že každá matka s dítětem, která si půjde hrát na hřiště, bude muset překročit můj příspěvek lidstvu.

zejtra jedu pryč na dýl, vrátím se fakt nevím kdy, ale hlavně notebook zůstane doma na stole, vypnutý a spící.

hlava

** update 19:16 pohoda, venkov, přestalo chcát a já se konečně pomalu dospávám. Není nad to, dát si po obědě šlofíka. Jak se mi přehoupl věk z mladíka do důchodce, začínám silně chápat, co myslel děda tím, že si šel dát po obědě šlofík. Na krásný dvě hodiny sem vytuhnul a pohoda.

Byli sem na procházce po pamětihodnostech Velimi a dneska sem dostal k dobru pěknou historku o tom, jak bláznivý Jiříček v padesátých letech uřízl svýmu fotrovi hlavu a přinesl ji do kanceláře předsedy JZD s tím, aby ho oživil.

Britští zastánci Brexitu teď ze všeho nejvíc připomínají animovanou postavičku, která v urputném běhu nepostřehla, že kopec už skončil, pořád ještě ve vzduchu máchá nožičkama a právě se podívala dolů. Takové fajnové zamyšlení, které asi zvedne tlak svobodným, okamurovcům a klausovi.

nejde elektrika

** update 20:47 Takovýhle věci se vyráběly za císaře pána. 110let stará židle z dávno neexistujícího cukrovaru.

image

image

======

** update 17:53 ty vole, jsem na venkově, nejde elektrika a nevim co budu dělat, až dojde baterie v notebooku a mobilu. úplně sem zapomněl jak těžkej život je mimo prahu. rád bych se vyhnul středověkým alternativním metodám, kdy bych musel vodu na mytí ohřát.

brexit

** update 14:57 19 kapitola uzavřena a celý soubor vyzálohován. 241 031 slov, 1 472 616 znaků, 444 standartních libreoffice stránek. konečně můžu začít dovolenou, kterou jsem pojal v alternativním a nezávislém duchu. Ty vole jako přemejšlel sem nad tím, ale možná by to mohlo mít úspěch taková forma zážitkový dovolený. Lidi by si zaplatili třeba padesát litrů, aby mohli týden žít jako, když se žije v undergroundu. nonstop párty, vstávání v jedenáct, odmítání televize, mainstreamových sraček (kromě internetu a facebooku, kde by běžela soutěž o největší počet lajků za nejlepší vyndání se) a hromady alkoholu, drog a alternativních tiskovin. Sem zvědavej, jak dlouho mě to bude bavit.

Kdo má radost z brexitu? Svobodní, komunisti, Okamura a Klaus. Takzvaná elita...

======

** update 12:57 Houkačky od včerejška houkaj. To asi ty tlaky a vedro. Nejspíš infarkty, porody a jiné slabosti.

Proč Brexit? Staří přehlasovali mladé, dělnická třída tu střední, méně kvalifikovaní ty vzdělané. Jo realita většinových voličů.

======

** update 11:31 Ale to je mi probuzení. Politické elity typu Klaus, japonský Přemyslovec Okamura či svobodný Mach gratulují Británii k historickému úspěchu. Obyčejní Angláni jásají nad návratem starého dobrého impéria, kde negři čistili boty a indové otevírali dveře. Libra slaví historickým pádem, bitcoin letí vzhůru a londýnští byznysmeni jsou jistě rádi, že opouští "euronesmyslný socialistický svazek". No, hlavně, aby se ta slavná anglie nezhroutila úplně, protože tu ještě zbývá gibraltar, irsko a skotsko. Tohle je průser všech referend, kdy méně chytřejší jedinci mohou rozhodovat o životě všech a hlavně když se jde hlasovat "Proti". Je to vidět v diskusích na idnesu, novinkách a k tomu zvratky z parlamentních listů a dalších necenzurovaných svobodných sraček. Zrovna v tuhle chvíli sem hrozně rád, že nemám účet na facebooku, protože nejspíš nevzdělaná blbá svobodná ezolůza blije o stošest.

Já uklízím před dovolenou, peru a umyl sem nádobí.

práce

** update 22:45 To je kurvapařák. Psa by nevyhnal. Sem zvědavej, jestli si daj repete loňský kurvavedra. Ty byly, ty vole. Každopádně sem dneska dobře pracoval, protože práce je na frustrace a chmury lék. Ač je vedro jak v prdeli, psal sem a plodil zcestné věty, abych zejtra uzavřel blok a po dovolený mohl začít psát finiš. pozdní oběd z asijskýho bistra, mírně změnili nabídku a obnovili cedule s M1-M78, jiná barva, vyšší cena. ale jedou dobře, sou docela populární a makaj od rána do večera. jako nezbejvá nic než je obdivovat. každopádně tyhle vedra příliš nepomáhají zvyšování výkonu mysli.

to sem ještě zvědavej jak dopadne hlasování v británii. ten podělanej brexit dobře nahradil uprchlíky, takže diskutéři na idnesech a facebookách měli zase koho hejtovat. ale jo, ať se británie odtrhne, aspoň odpadnou partičky vylitejch anglánů, bloudících víkendovou prahou. cesta za levnym pivem se jim prodraží. každopádně trhy, burzy a bitcoin byl pěkně provětranej, slušná klouzačka na 610$. ale není všem dnům konec. lípy odkvétají a padá z nich okvětní bordel. hromady bordelu.

K působení ruských tajných služeb v České republice.

======

** update 12:39 Od rána pracuju. Práce, toť sice hnusné slovo, ale musím říct, že pracuju rád. Od rána sedím v jedný malý firmě za kolegu a zjišťuju, jakej mají ve všem bordel. Největší zákeřnost jsou nepopsaný zásuvky datových rozvodů a datovej rozvod přes elektrickou síť.

Voko včera dobrý, slušná společnost normálních lidí a musím se přiznat k tomu, že mě Špína pozval na panáka. To bylo poslední co bych čekal, protože asi sem hajzl a prej všichni známí to věděj, jak sem včera dozvěděl. Jinak pohoda, ve 23 sem byl doma a spal jako miminko až do rána.

vopivopivopivopi

** update 14:57 Stavil se bejvalej kolega, kterej dostal před lety padáka pro nadbytečnost. Rozhodně mu to pomohlo, dali sme cigáro a pokecali o byznysu s bio žrádlem. Byl dost vychechtanej a říkal, že bylo super, že chytli se ženou začátek bioboomu.

======

** update 12:30 mrdat na underground a alternativu. byl sem si zase pro polívku za 65Kč, mušlová s mušlema. jako pořád si užívám, protože až když sem opustil alternativní podzemní hnutí a začal se věnovat maloměštáckým sračkam jako je psaní brakových románů či splácení dluhů, uvědomil sem si a na vlastní kůži vyzkoušel, co to znamená, když peníze nic neznamenají a nemusím je řešit. Prostě už přes rok je všechno v klidu a pohodě a nemusím dřít životní standart na hraně, protože alternativní píča s hubou ezokeců a nekonečnejma dluhama už nevyžaduje luxusních voňavek, telefon každý dva roky, monitory a nebo gramofon, za kterej sem dostal výjeb, že je podezřele levnej. Prostě se furt probouzím z desetiletýho omámení jedem, protože tomu čemu a komu sem veřil já, normální člověk věřit nemůže. A matka mi dobře řekla, že už sem to snad konečně pochopil, že měla pravdu. Ano měla, stejně jako kámoš Vašek.

Dneska pivo. Huráááá.

x86

** update 22:59 Arm. Vyvenčeno, liternárně vyblito a v podstatě sem odpoledne zabil přeinstalací své xperie Z1 z androidu 4 na android 5.1. CyanogenMod 12.1, měl sem sice staženou prdel, ale povedlo se a všechno co sem potřeboval, aby chodilo, chodí. omalovánky v moderním hávu a nejvíc sraní bylo vypínání. vypínaní všeho zbytečnýho. pak export kontaktů a kalendáře vcs a ics na externí kartu, po instalaci import. nazdar. mám starou hračku v novým hávu.

Dědicové majetku Petra Hapky (†70): Čekali miliony, ale přišlo nemilé překvapení! Jak nečekané, dědictví v lidech vyvolává různý touhy a šílený představy o bankovních účtech. Starej dědek byl očividně kramář a měl plnej barák starejch krámů s nízkou hodnotou.

Zeman kritizoval pseudoelitu a navezl se do Halíka. Ty vole...

======

** update 11:06 Sedim na prezentačce řady Gen9. Jo, pohoda, bagetky, jablečnej koláč, juice a internet. Počítám, že za hodinu bude konec. Jinak nic zajimavýho se dneska ještě nestalo a já doufám, že už ani nestane. Ale jo, když sem šel do práce, potkal sem čtyři sousedy, tak sme se pozdravili. Jo, maloměšťáckej život ve strašném domě ve strašnicích.

sem zaspal

** update 22:44 No, poslední mrdkoviny kvůli baráku hotový, literárně sem docela zase vystřík, protože sem si dal úkol dodělat před dovolenou kapitolu. vyvenčeno. standartní maloměšťákův večer. jo, říkal řezník, že ho v obci blejskli zrovna, když kilem spěchal manželce pro léky a asi ho to bude stát papíry na nějakou dobu. no bude to mít blbý a nebo drahý, spíš oboje. říkal, že byl drzej, protože si myslel, že sou to nějaký čůráci, kteří ho zbytečně vybržďujou.

======

** update 11:36 Sem dneska libově zaspal a všem to bylo u prdele, protože sou dovolený a skoro nikdo v práci nejní. Jo holt včerejší pohyb mě asi unavil. trhám kalendář a fakt se těším až mi začne dovolená. Ráno lehce letně chcalo. Úplná romantika.

Harley-Davidson bude do pěti let sériově vyrábět elektrické motorky. No ty vole, to je skvělý. Až budou mít všichni pošahaní motorkáři motorky s elektromotory, to bude v ulicích klid. Není totiž nic horšího než když večer projíždí ulicí banda spíčenejch retardovanejch motorkářů, kteří musí rozeřvávat ty svý dvoj a trojtakty na celý okolí. Úplně vidim jak by si oddychli lidé v okolí brněnského motodromu, kde jim životy otravuje zasranej řev motorů z motorek.

ještě sem chtěl psát nějaký mrdky na téma ekonomický analfabeti v partnerském soužití, protože sem četl nějaký dementní článek o spokojenosti v partnerství. poznamenám si jenom to, že ekonomický analfabeti analfabetismus okoukali doma a docela kolikrát živě vidím výchovu bejvalky. ženy v tý rodině rozhodně musely mít partnery v úctě. to sem poznal na vlastní kůži a obávám se, že kundí průsery se mi asi nebudou vyhejbat ani v budoucnu. jedna kunda považuje za normální krást a lhát, druhá zase nemá problém s n-úhelníkama, protože její matka to nejspíš jela taky, třetí je vyhulená tak, že si nevšimla, že už ji není dvacet.

Spasitelky z Liberce naladily andělský kanál, fandy mají až v Anglii. Z diskuse. Jako to je brutál, dvě mentálně nemocný kundy vidí kvantová vlákna DNA. Slušnej mix andělů, ježíšů, čaker pro zoufalé hledače. Od těhlech nemocnejch lidí je nejlepší bejt co nejdál, protože se vsadím, že přes všechno to ezo jde o prachy hlavně v první řadě a že kundy to mají velmi dobře spočítaný. Dovolím si parafrázovat bonmot "smrt vegetariánum", který v jedné dobré náladě pronesl náš pan prasedent a zvolám "smrt ezosráčům".

neděle opět zpět. mohl bych udělat dlouhej nadpis, ale nechci tady z toho dělat parlamentní listy

** update 22:56 včera sem si udělal volno. pohotovostní volno. ani se mi večer nechtělo psát zápisek. blíží se dovolená a zkoušel jsem, jestli přežiju jeden den bez ublití do internetu. nic se nestalo, země se točit nepřestala a slunce z nebe nezmizelo. dneska přijela matka, tak sme jeli udělat procházku do divoký šárky kolem džbánu, protože to byla jedna z dalších retro prohlídek. vzpomínala, že někdy po maturitě, když dělala kdesi ve skladu, tak ji vyslali pro šrouby z kolína do šárky. no barák sme samozřejmě nenašli, tak sme udělali kolečko kolem dokola. v šáreckym údolí sme si dali v hospodě polívku a pivo a řekl bych, že na pivo nic nenamítala z jedinýho důvodu, že půlka zahrádky byla obsazená nějakým výletem důchodkyň a půlka z nich měla před sebou půllitr. ale jinak takový ty maloměšťácký řeči a rozhovory, žádnej underground, kde se musíte furt předhánět kdo a jak se víc zmastil a kolik za to posbíral lajků na facebooku.

takže se projevovalo třeba tak, že když sme šli vokovicema a matka viděla nějakej panelák, tak hnedka komentovala co není dodělaný, co je špatně a proč je to špatně a že oprava balkonu stojí minimálně dvacet litrů a "si schválně spočítej kolik jich mají." holt deformace bývalé panelákové předsedkyně. do šárky sme si dali pěknou 45m jízdu tramvají skrz centrum. no vono když už máme ty legitimace, je to paráda levný povození. zpátky sme zkusili novou část metra A a vydali se krtkem z veleslavína zpět do strašnic. nový metro z dejvic do motola hodně pomohlo, protože dopravně tahle část prahy byla fakt zkurvená díra a nový stanice metra dodaly tomu zapadákovu docela šmrnc. takže na bořislavce přistoupil do našeho vagonu plnýho turistů z letiště nějakej bosej feťák, posadil se na poslední volný dvě místa, stáhl kalhoty a začal si naštěstí jen loupat špínu z prstů na nohou. a loupal až do spíčenejch strašnic.

Chystá se záchranný let na jižní pól. V úplné tmě a mrazu kolem -70 °C. To je hodně vostrý, najít si rakovinu, sám si udělat biopsii a ještě si sám ordinovat chemoterapii.

U.S. Gov't Will Legalize Marijuana on August 1. Ve státech se s trávou přestávají srát.

pátek

** update 23:10 Jo, pohoda. Psal sem, další morda. Až se sám divím. Lepší než myslet na sračky. Jelikož sem bez závazků, zítra si můžu pospat, pokud se nic neposere. vyvenčeno, vzduch deštěm vyčištěn a na obloze se kulil měsíc skoro v úplňku.

Podnikatel láká na pivo s opilcem Čurdou, pivovar se k němu nehlásí. Jak od Hrabala...

======

** update 12:19 Chčije. Už od mýho probuzení chčije. potkal sem na přechodu souseda, vezl někam mladýho, já si nesl salát od turků. klasika pátek, pes v práci. dnes procházka domů v dešti. sem rád, že je pátek, zejtra dopoledne sem odhodlaný spát dokud se neprobudím. Jinak nic, snad kromě toho, že revizoři na mý trase řáděj, včera dvě kontroly, dnes ráno jedna. no, už nežiju undergroundový a alternativní život, tudíž sem nemusel bojovat proti zlému pražskému systému, kterej všechny jenom šikanuje, tak sem ukázal legitimaci a pokecal si krátce s revíkem.