brexit

Vysráno dne: 2016-06-24

** update 14:57 19 kapitola uzavřena a celý soubor vyzálohován. 241 031 slov, 1 472 616 znaků, 444 standartních libreoffice stránek. konečně můžu začít dovolenou, kterou jsem pojal v alternativním a nezávislém duchu. Ty vole jako přemejšlel sem nad tím, ale možná by to mohlo mít úspěch taková forma zážitkový dovolený. Lidi by si zaplatili třeba padesát litrů, aby mohli týden žít jako, když se žije v undergroundu. nonstop párty, vstávání v jedenáct, odmítání televize, mainstreamových sraček (kromě internetu a facebooku, kde by běžela soutěž o největší počet lajků za nejlepší vyndání se) a hromady alkoholu, drog a alternativních tiskovin. Sem zvědavej, jak dlouho mě to bude bavit.

Kdo má radost z brexitu? Svobodní, komunisti, Okamura a Klaus. Takzvaná elita...

======

** update 12:57 Houkačky od včerejška houkaj. To asi ty tlaky a vedro. Nejspíš infarkty, porody a jiné slabosti.

Proč Brexit? Staří přehlasovali mladé, dělnická třída tu střední, méně kvalifikovaní ty vzdělané. Jo realita většinových voličů.

======

** update 11:31 Ale to je mi probuzení. Politické elity typu Klaus, japonský Přemyslovec Okamura či svobodný Mach gratulují Británii k historickému úspěchu. Obyčejní Angláni jásají nad návratem starého dobrého impéria, kde negři čistili boty a indové otevírali dveře. Libra slaví historickým pádem, bitcoin letí vzhůru a londýnští byznysmeni jsou jistě rádi, že opouští "euronesmyslný socialistický svazek". No, hlavně, aby se ta slavná anglie nezhroutila úplně, protože tu ještě zbývá gibraltar, irsko a skotsko. Tohle je průser všech referend, kdy méně chytřejší jedinci mohou rozhodovat o životě všech a hlavně když se jde hlasovat "Proti". Je to vidět v diskusích na idnesu, novinkách a k tomu zvratky z parlamentních listů a dalších necenzurovaných svobodných sraček. Zrovna v tuhle chvíli sem hrozně rád, že nemám účet na facebooku, protože nejspíš nevzdělaná blbá svobodná ezolůza blije o stošest.

Já uklízím před dovolenou, peru a umyl sem nádobí.